Půjčka na cokoliv | VímVíc.cz

Půjčka na cokoliv

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
EverydayPlus+ půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  100 - 50 000 Kč
Splatnost:  2 - 80 měsíců
Úrok:  od 20 %
RPSN:  od 519 %
Mám zájem
  • Úvěrový limit až do 50 000 korun.
  • Možnost splacení najednou či rozložit splácení do několika měsíců.
  • Jednoduché vyřízení online.
  • Zákaznický účet EverydayPlus Online k dispozici 24 hodin denně.

Každý z nás se může dostat do finanční tísně, kdy bude potřebovat pomoc se svou finanční situace. Někoho může dostat do finanční tísně nečekaný výdaj před výplatou, někdo potřebuje koupit auto, rozjet byznys a nebo cokoliv jiného. Ať už je za Vaším požadavkem půjčky cokoliv, nemusíte se bát, že budete muset tyto citlivé informace někomu sdělovat. Dnes už jsou bezúčelové půjčky na cokoliv součástí nabídky snad všech bankovních i nebankovních společností.

Půjčka na cokoliv

Dříve bylo typické, že se vás pracovníci banky při žádosti o půjčku ptali, jaký je důvod vaší půjčky a na co chcete peníze použít. Jedná se o poměrně citlivou informaci, kterou ne každý chce sdělovat. Proto dnes existují bezúčelové půjčky na cokoliv. Zkrátka banku ani jinou instituci nezajímá, jaký je důvod vaší půjčky. Tyto půjčky jsou často finančně omezené, ale i tak se šplhají do statisícových částek. Některé instituce vám půjčí i půl milionu bez udání důvodu.

Půjčka na cokoliv výhody

Výhodou je nepochybně to, že nemusíte udávat důvod půjčky. Tyto půjčky jsou zároveň velice často rychlé na vyřízení. Není neobvyklé, že si o půjčku zažádáte online skrze webové stránky jednotlivých bank či nebankovních institucí. Skrze úvěrovou kalkulačku si jednoduše navolíte kolik si chcete půjčit a na jak dlouhou dobu a kalkulačka vám automaticky vygeneruje podmínky půjčky. Pokud s uvedenými podmínkami souhlasíte, můžete o půjčku okamžitě zažádat a ještě ten den můžete mít peníze na svém účtu.

Kdo nabízí půjčku na cokoliv?

Dnes už půjčku na cokoliv nenabízejí pouze nebankovní společnosti ale také zavedené banky. Půjčku na cokoliv můžete získat například u Air Bank, ČSOB, Hello bank! nebo MONETA Money Bank.