Mikropůjčky | VímVíc.cz

Mikropůjčky

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Zonky půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  20 000 - 750 000 Kč
Splatnost:  6 - 84 měsíců
Úrok:  od 2,99 %
RPSN:  od 3,64 %
Mám zájem
  • Zonky půjčka je od skutečných lidí a investorů.
  • Úrok je zpravidla nižší než při bankovní půjčce.
  • Zonky zprostředkovává také investice.
  • Snadné a rychlé vyřízení online.

Každý z nás se může snadno dostat do potíží, kdy se během měsíce objeví nečekaný výdaj, který nám může způsobit problémy do další výplaty. V takových chvílích lidé často využívají možností mikropůjček.

Mikropůjčka

Typickými znaky mikropůjček je především nízký úvěrový rámec a krátká doba splatnosti. Jedná se především o půjček v řádech několika tisíc, maximální hodnoty většinou 30 000 korun. Doba splatností se pohybuje od jednoho měsíce do maximálně čtyř měsíců.

Pro mikropůjčky je dále typické, že jsou v nabídce především nebankovních společností a sjednáte je online z domova. Vynikají také svou rychlostí. Tím, že jsou uzpůsobeny na to, aby řešily aktuální a akutní problémy, jejich vyřízení trvá několik minut a během jednoho dne můžete mít peníze na účtu. Na tento typ půjček dosáhnou z pravidla i více rizikoví klienti, kteří mají i negativní záznam v registru dlužníků.

Výhody mikropůjček

Kromě toho, že se jedná o velice rychlé půjčky, kterých může využít téměř každý, velká část ze společností nabízí první půjčky zdarma. To znamená, že neplatíte nic za sjednání půjčky a kolik si půjčíte, tolik vrátíte. Výše půjčky bývá omezená a jedná se jednorázové nabídky. jedná se o povedenou taktiku, kterých využívá několik společností. Další nabídky těchto mikropůjček už nebývají tolik výhodné, a proto je třeba řádně zvážit a spočítat si, kolik vás půjčka bude ve výsledku stát.

Mikropůjčky nabídka

Na českém trhu půjček najdete několik společností, které nabízejí krátké mikropůjčky. Patří sem například: Provident, Razdvapůjčka.cz, Kamali nebo Zaplo.cz.