Půjčka online – ihned i bez potvrzení o příjmu | VímVíc.cz

Půjčka online – schválení ihned i bez potvrzení o příjmu

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Zonky půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
20 000 - 1 200 000 Kč
Splatnost 
12 - 120 měsíců
Úrok 
od 4,99 %
RPSN 
od 5,55 %
Mám zájem
 • Zonky půjčka s ročním úrokem od 4,99 %
 • Mimořádné splátky zdarma a bez postihů
 • Předčasné splacení zdarma
 • Levnější půjčení peněz než u banky
Zaplo půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 30 000 Kč
Splatnost 
0 - 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • První půjčka zdarma do výše 16.000 Kč
 • U první půjčky úrok a RPSN 0 %
 • Bezúčelová půjčka Zaplo bez jištění
 • Žádné další poplatky
 • Peníze na účtu okamžitě po schválení v noci i o víkendu
Home Credit půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost 
4 - 70 měsíců
Úrok 
od 11,9 %
RPSN 
od 12,6 %
Mám zájem
 • Flexibilní a bezúčelová půjčka do výše 250.000 Kč
 • Možnost nastavení výše splátek
 • Bez poplatků za sjednání či vedení půjčky
 • Pojištění proti neschopnosti splácet
Kamali půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 20 000 Kč
Splatnost 
0 - 10 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Nejnižší poplatky na trhu mikropůjček
 • První Kamali půjčka na 14 dní zdarma
 • Možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek
 • Splatnost půjčky vždy jen v pracovní den
Cofidis půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
20 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost 
12 - 144 měsíců
Úrok 
od 7,9 %
RPSN 
od 8,19 %
Mám zájem
 • Zaslání peněz do 24 hodin od schválení
 • Sjednání a vedení půjčky zdarma
 • Žádné skryté poplatky
 • Veškeré vyřizování online
Razdva půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 - 150 000 Kč
Splatnost 
3 - 48 měsíců
Úrok 
od 32,04 %
RPSN 
od 37,19 %
Mám zájem
 • Půjčka od 10.000 Kč do 150.000 Kč
 • Bezpečný přenos dat
 • Do 15 minut peníze na účtu
 • Rychlá půjčka bez účelu a bez ručitele

Online půjčka je fenoménem posledních pár let a stále se těší velké oblibě. Půjčka online je řešením pro všechny, kteří potřebují peníze ihned a bez čekání. Pro ty, kteří mají složitější finanční historii, může být vhodná půjčka online bez potvrzení příjmu. Jaké máte při půjčování online možnosti, pro koho je vhodná rychlá online půjčka bez registru a na co si dát pozor?

Online půjčka - v bance nebo u nebankovních společností?

Půjčka online byla dlouhou dobu doménou nebankovních společností, ale na poptávku začínají reagovat i zavedené bankovní instituce. Dnes je tak půjčka online ihned i v nabídce některých bank. Takováto rychlá půjčka doručí peníze na účet během několika minut, ať už si půjčku sjednáte v bance nebo u některé z nebankovních společností. Jak si tedy vybrat?

Výhody sjednání půjčky online v bance:

 • Záruka stabilní společnosti, která je pod přísným státním dohledem.
 • Často výhodnější podmínky - nižší úrok a RPSN, žádné skryté poplatky.
 • Banky mohou být shovívavější - pokud se dostanete do finančních problémů, které budete s bankou včas komunikovat, většinou není problém se dohodnout na snížení splátek nebo splátkovém kalendáři.

Výhody sjednání půjčky online u nebankovní společnosti:

 • Nebankovní instituce obvykle půjčí i lidem, kteří nemají tak vysoké příjmy nebo mají nějaký škraloup v bankovních registrech. Přesně pro ty je určena půjčka online bez potvrzení o příjmu. U nebankovních společností často projde i půjčka v exekuci.
 • Není pro ně žádným problémem ani půjčka nonstop, o kterou si můžete zažádat opravdu kdykoliv a peníze budete mít na účtu během několika minut.

Stejně jako u běžné půjčky i u půjčky online byste si při jejím sjednání měli předem zjistit, jaké jsou úroky, RPSN a také případné sankce nebo další poplatky. Ty jsou u nebankovní půjčky většinou vyšší. S rozhodováním vám pomůže kalkulačka online, která dokáže spočítat výši splátek během několika vteřin. U některých společností můžete dokonce narazit na produkt půjčka zdarma - většinou to znamená, že pokud si půjčíte menší částku, kterou splatíte během 1 nebo 2 měsíců, nemusíte platit úroky. Taková půjčka zdarma se často snaží nalákat nové klienty na výhodné podmínky. Může to být pravda, ale každý klient by si měl řádně přečíst smluvní podmínky, aby se pro něj zdánlivě výhodná půjčka zdarma nestala spíš noční můrou.

Velkým lákadlem je samozřejmě půjčka bez registru online nebo půjčka online bez potvrzení o příjmu, ale při jejím sjednávání byste si měli být jistí, že jste schopni své závazky splácet, abyste se nedostali do dluhové pasti. Pokud jste se rozhodli pro nebankovní půjčky, je dobré důkladně si pročíst recenze a zkušenosti jiných klientů.

Půjčka online ihned, bez dlouhého čekání

Sjednat si úvěr online je dnes opravdu jednoduché. Půjčka online ihned je populární zejména proto, že si klient může zažádat o peníze v klidu z pohodlí domova a nemusí chodit nikam na pobočku. Mnoho nebankovních institucí ani žádné kamenné pobočky nemá a poskytuje tak kompletní servis pouze online. Navíc např. nonstop půjčka na účet převede peníze takřka v každou denní i noční hodinu.

Půjčka online ihned je dostupná na webových stránkách nebankovních společností, kde klient zpravidla najde úvěrovou kalkulačku. Na kalkulačce vyplní částku, kterou si chce půjčit a dobu, po kterou bude splácet. Taková kalkulačka online automaticky vygeneruje přibližnou měsíční splátku, výši úroků i RPSN. Celý proces je tak rychlý a vše se vyřídí snadno, aniž by klient musel někam chodit. Právě díky tomu je půjčka online ihned tak žádaným produktem.

Půjčka online bez potvrzení o příjmu

Mezi oblíbené produkty patří i online půjčka bez doložení příjmu. Potvrzení příjmu je důležité především pro klasické banky, které podle nich vyhodnotí, zda je klient rizikový a hrozí, že v budoucnu nebude moci své závazky splácet. Oproti tomu online půjčka bez doložení příjmu žádné takové doložení nepotřebuje, velkou výhodou je tak rychlost schválení, protože tato půjčka online schválení vlastně nevyžaduje.

Není ale pravdou, že půjčka online bez potvrzení o příjmu se nutně řadí mezí půjčky pro problémové klienty. Problém s doložením příjmu mohou totiž mít i začínající podnikatelé nebo rodiče na rodičovské dovolené. Tato rychlá půjčka může být vhodná také jako půjčka pro studenty. Na druhou stranu se půjčka online bez potvrzení příjmu často používá jako půjčka v exekuci, kterou je takřka nemožné získat u bankovních institucí a tito žadatelé se opravdu řadí mezi rizikové klienty.

Půjčka bez registru online

Půjčka online bez registru se stává stále více oblíbeným produktem, především díky své snadné dostupnosti i pro rizikové klienty. Půjčka bez registru online je určena žadatelům, kteří mají zápis v rejstříku dlužníků, více nasmlouvaných půjček na své jméno nebo špatnou historii splácení. Rychlá online půjčka bez registru navíc dokáže zajistit peníze na účtu během několika minut, aniž byste museli opustit svůj domov.

Půjčka online bez registru je produktem nebankovních společností, které poskytují tyto půjčky, aniž by kontrolovaly bonitu klienta v registru dlužníků. Bez kontroly je ale samozřejmě klient rizikovější, proto je online půjčka bez registru často dražší než ostatní půjčky. Díky vysokým úrokům a RPSN klient může půjčku přeplatit i několikanásobně. Sjednání takového druhu půjčky, jako je půjčka online bez registru, by si měl klient důkladně rozmyslet, a hlavně zvážit, zda bude schopen půjčku v budoucnu splácet. S tím, jestli jsou pro vás podmínky konkrétní půjčky výhodné, pomůže např. kalkulačka online, která vypočítá splátky podle vámi zadaných kritérií a někdy také dokáže doporučit vhodnou půjčku přímo pro vás.

Půjčka nonstop - peníze během několika minut

Půjčky nonstop online jsou lákavou alternativou pro ty, kteří potřebují půjčit peníze opravdu rychle, a navíc v neobvyklou dobu či denní hodinu. Nonstop půjčka na účet dorazí prakticky okamžitě. Vyřízení běžné půjčky v bance je často možné pouze ve všední den a v některých případech dokonce klient musí půjčku sjednat přímo na pobočce. Právě z těchto důvodů je půjčka nonstop tak populární.

Půjčka nonstop ve většině případů nevyžaduje doložení příjmu žadatele. Ke sjednání půjčky stačí pouze údaje z jednoho dokladu žadatele, většinou se jedná o občanský průkaz. Některé nebankovní společnosti vyžadovat pro potvrzení identity doklady dva. Půjčka nonstop a online se často používá jako půjčka pro studenty, protože právě pro ně je výhodou její rychlost a to, že nevyžaduje dokládání příjmu. Ve většině případů se jedná o krátkodobé půjčky, tzv. půjčky do výplaty, které klient splácí do 30 dnů.

Půjčky online bez telefonu

Velkým trendem se v poslední době staly půjčky, jež je možné sjednat prostřednictvím sms zprávy. Jedná se o velmi pohodlný a jednoduchý způsob, jak rychle získat finanční injekci. Rychlost sjednání takové půjčky se může zdát až neuvěřitelná. Tato rychlá půjčka slibuje zaslání finančních prostředků na účet žadatele do minuty od schválení půjčky poskytovatelem. Podobně jako půjčka online schválení není složité ani v případě půjčky prostřednictvím SMS. Výhodou je absence složité administrativy, nekonečného skenování dokumentů nebo návštěvy pobočky.

SMS půjčky ale mohou být někdy rizikové a je proto potřeba pečlivě zvážit, u jaké společnosti si klient takovou půjčku sjedná. Sjednání sms půjčky je lákavé, ale může být pro klienta také zničující. Proto je lepší volbou zvážit sjednání půjčky online bez telefonu. Půjčka online schválení je ale dnes už podobně rychlé, jako půjčka přes SMS.

Důležitým krokem před uskutečněním sjednání půjčky online bez telefonu je prověření společnosti, v jejíž nabídce je online půjčka. Nejjednodušším způsobem je vyhledání recenzí zákazníků, kteří si již půjčku u daného poskytovatele sjednali.

Sjednání půjčky online

Samotnému sjednání půjčky online by měl na straně klienta předcházet průzkum trhu. Online půjčka je produkt nabízený mnoha společnostmi, ne každá z nich je však spolehlivým poskytovatelem půjček. Sjednání půjčky online může být pro klienta cestou do pekel, pokud si nezvolí spolehlivého poskytovatele půjčky. Nemusí to být dokonce ani půjčka v exekuci, abyste se dostali do problémů. Při výběru klientovi pomohou různá srovnání půjček online a kalkulačky půjček. Nabídek je mnoho, proto není třeba činit unáhlená rozhodnutí a sjednávat první půjčku, na kterou klient narazí, i když je samozřejmě taková půjčka ihned lákavá.

V případě, že klient plánuje zažádat o úvěr online a jít cestou půjčka online schválení, je vhodné si nejdříve připravit potřebné doklady a dokumenty, bez jejichž doložení nemůže být online půjčka schválena. Vždy budete potřebovat naskenovat doklad totožnosti, většinou občanský průkaz, někdy i druhý doklad totožnosti. Poté musí žadatel doložit výplatní pásky za poslední 3 měsíce nebo výpisy z bankovního účtu za poslední 3 měsíce, jež dokazují, že na něj žadateli přichází každý měsíc výplata. Tyto podklady by si měl klient připravit předem, aby mohla být půjčka ihned schválena. Toto odpadá jen když je pro vás lákavá online půjčka bez doložení příjmu. Je však lepší mít potřebné dokumenty připravené pro případ, že by doložení některých skutečností bylo u daného klienta vyžadováno.

Samotné sjednání půjčky online probíhá jednoduše. Poté, co si klient vybere spolehlivého poskytovatele půjčky a konkrétní produkt, stačí vyplnit formulář se žádostí o půjčku na webových stránkách tohoto poskytovatele. Ve formuláři klient vyplňuje osobní údaje a volí si parametry půjčky, tedy kolik peněz potřebuje půjčit a jak vysoké splátky si může dovolit. Na základě těchto parametrů mu je nabídnuta online půjčka dle jeho požadavků – půjčka online schválení většinou nezabere více než pár minut.

Vyřízení půjčky online

Po odeslání žádosti o půjčku klient vyčká, zda mu bude půjčka schválena. Doba procesu vyřízení půjčky online se u jednotlivých společností liší. Půjčka online také podléhá schvalování, kdy je ověřována bonita klienta. Bankovní i nebankovní instituce mají přístup do registrů dlužníků a dokáží si velmi rychle ověřit, zda je pro ně klient důvěryhodný či nikoliv. Pokud finanční instituce zjistí, že klient nebude schopný řádně splácet, půjčka online schválení nemusí vůbec proběhnout. Dalším důvodem, proč je online půjčka zamítnuta, může být nízký měsíční příjem, nezaměstnanost, vysoké měsíční výdaje apod. I v tomto případě dojde k zamítnutí žádosti o půjčku.

U některých poskytovatelů trvá vyřízení půjčky online pouze několik minut. Ve většině případů se jedná o společnosti, jež u rychlých půjček online bonitu klienta neověřují, proces schválení je tak rychlejší. Zde je třeba podotknout, že online půjčka bez potvrzení o příjmu je dostupný produkt, ale zpravidla má vyšší úroky a další poplatky s ní spojené. Lidé, kteří nemohou doložit příjem, nehledají vždycky půjčky pro problémové klienty, jen jsou třeba na začátku podnikání nebo se jedná o studenty, kteří ale se splácením nemusí mít nutně problémy.

Ještě o něco rizikovější je rychlá online půjčka bez registru. Pro lidi se záznamem v registru dlužníků je často ve hře i půjčka v exekuci. V tomto případě je ale nutné zvážit, zda není pro klienta výhodnější si na finanční injekci počkat o něco málo déle.

Poté, co dojde k vyřízení půjčky online a půjčka online je schválena, jsou klientovi na uvedený bankovní účet zaslány finanční prostředky. Doba odeslání peněz se opět může lišit u konkrétních poskytovatelů půjček. Mnoho společností však poskytuje peníze na účet žadatele ještě tentýž den, kdy byla online půjčka sjednána, často i do několika minut. Obdržením finančních prostředků však celý proces pro klienta nekončí. Je velmi důležité půjčku pravidelně a řádně splácet. S nesplácením půjček jsou spojeny vysoké poplatky, zejména když se jedná o rychlé půjčky online ihned.

Půjčka online schválení

Půjčka online schválení – většinu klientů láká ke sjednání takového druhu půjčky velká výhoda, kterou poskytuje právě tato online půjčka. Půjčka online ihned má největší výhodu ve snadném sjednání a zároveň rychlém schválení a poskytnutí finančních prostředků ze strany poskytovatele půjčky. Po odeslání formuláře se žádostí o půjčku je půjčka online ihned vyřízena, u některých poskytovatelů trvá proces pouhých několik minut. Nebankovní společnosti také často odesílají velmi rychle peníze na účet žadatele. Online půjčka ihned je tak doručena na účet žadatele v tentýž den, kdy o ní zažádal.

Pro koho je online půjčka určena?

O online půjčku si může zpravidla zažádat občan České republiky starší 18 let. V některých případech i obyvatel EU nebo Ukrajiny, který má na území České republiky trvalý pobyt. V tomto případě je třeba také doložit doklad o trvalém pobytu. Další vlastností, kterou by měl mít žadatel o půjčku, je bezdlužnost a nesmí na něj být podáno trestní oznámení. V praxi to také znamená, že žadatel o půjčku nesmí být v exekučním, insolvenčním nebo trestním řízení.

Všechny tyto informace si může finanční instituce ověřit, proto v žádosti o půjčku musí klient vždy uvádět pouze pravdivé informace, jinak mu hrozí vysoké postihy.

Online půjčka ihned není pouze v nabídce nebankovních společností. Půjčka online ihned je poskytována i bankovními institucemi. Finanční instituce pochopily, že jejich klienti ocení pohodlí a rychlost. Pro mnoho klientů je online půjčka ihned volbou, protože se jim nechce navštěvovat kamenné pobočky, jsou zvyklí vše vyřizovat za pomocí svého počítače, někdy i mobilního telefonu. Online půjčka, schválení se pomalu stává tradičním produktem mnoha poskytovatelů půjček.

Kde seženete online půjčku?

Jmenujme několik bankovních i nebankovních institucí poskytujících půjčky online, které klient vyřídí z pohodlí domova, aniž by musel navštívit kamennou pobočku společnosti: