Raiffeisenbank - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Rychlá půjčka s bonusem!

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank patří k univerzálním bankám, jež působí v České republice a je součástí jedné z nejvýznamnějších bankovních skupin, Raiffeisen Bank International AG. Cílem Raiffeisenbank je, aby byla pro zákazníky zárukou jistoty, stability a dopřát jim kvalitní a moderní bankovní služby. Raiffeisenbank poskytuje klientům širokou nabídku služeb pro soukromé i firemní bankovnictví, ale také nabízí specializovanější služby skrz například Raiffeisen – Leasing, Raiffeisen stavební spořitelnu, Raiffeisen investiční společnost a UNIQA pojišťovnu. V současné době provozuje kolem 130 poboček či klientských center, ve kterých kariéru v Raiffeisenbank buduje už přes 3 tisíce zaměstnanců.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
Úrok
RPSN
 
Raiffeisenbank půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  20 000 - 700 000 Kč
Splatnost:  6 - 96 měsíců
Úrok:  od 3.99 %
RPSN:  od 9.27 %
Mám zájem
  • Půjčky se sazbou od 3,99%.
  • Bezúčelová půjčka až do 700 000 korun.
  • Online sjednání půjčky a peníze do 24 hodin na účtu.
  • Možnost pojištění pracovní neschopnosti a nezaměstnanosti.

Hodnocení Raiffeisenbank

Přidat hodnocení
před 8 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Raiffeisenbank na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Rozumní kolegové, průměrné benefity

Negativa firmy:

Velmi nízká mzda, přesčasy, neslučitelné s osobním životem. Nesplnitelné plány. Problémy čerpat dovolenou. Open space: problémy s klimatizací, hluk.

před 9 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Raiffeisenbank na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Moderní prostředí, kolektiv, benefity jako příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, stravenky nebo caferetie, 5 týdnů dovolené, sick days. Banka spíše pro movitejsi klientelu, která ví, co chce a zaplatí si za to.

Negativa firmy:

Staré systémy, dlouhá prodleva při čekání na odezvu. Nízké mzdy, skutečně časová náročnost (i 9,5 hodin denně). Někdy představa nadřízeného je utopie, teorie, která se skutečností nemá nic společného.

před 9 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Pokladní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Raiffeisenbank na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Bonusy, 5 týdnů dovolené

Negativa firmy:

Nízký plat, dlouhodobý nezájem navýšení platu, dlouhá pracovní doba, mnoho pracovních úkonů za málo peněz

Doporučení pro management firmy:

Zvýšení platů počínaje od pokladníků, nábor více lidi na centrále, používání méně papíru a zadávat víc informaci do počítače než na papírech, modernizace banky a celého systému, ocenit si své pracovníky a to vč těch na nejnižších pozicích a to tak, že se navýší jejich platy, přestat se honit za výsledky ale spíše se zaměřit na kvalitu než kvantitu, a plno dalších věci....

před 10 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Raiffeisenbank na plný úvazek.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Plat, benefity, možnost kariérního růstu, stabilní zaměstnavatel. Rozhodně se u tohohle zaměstnavatele člověk nenudí a jeho práce nemůže kvůli neustálým změnám přejít do stereotypu.

Negativa firmy:

Stres, politikaření, boje mezi odděleními, trošku to občas připomíná Game of Thrones, plné intrik, taktizování s nejasným výsledkem. Nově změněné vedení má poněkud utopistické představy. - "dělníci" nemohou za zpožděnou práci, za to mohou ti, co tuto práci plánují. Trošku více maskulinní prostředí.

Doporučení pro management firmy:

Zaměřit se na realističnost plánů, zlepšení celkových procesů. Chce to opravdu jít s dobou, ve srovnání s trhem je raiffka trošku opožděná. Dbát více na duševní zdraví svých zaměstnanců, velká část se nachází před vyhořením/nebo již vyhořela - už jen zkrácení pracovní doby z 8:30 na 8 hodin by bylo pro všechny velice vítaným krokem a i velkým lákadlem pro potenciální zaměstnance.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (53)

Historie

S bankou se pojí jméno zakladatele Friedricha Wilhelma Raiffeisena, který roku 1886 založil svou první banku v Rakousku. V České republice se Raiffeisenbank objevila v roce 1993 jako člen finanční skupiny Raiffeisen Bank International, která je jedním z předních poskytovatelů bankovních služeb v celé Evropě. Za letitou práci Raiffeisenbank získala mnohá ocenění, jako je například Nejlepší bankou roku nebo obhájila titul Klientsky nejpřívětivější banka roku. Bankovní společnost také spolupracuje s různými nadacemi a má kladný přístup k dobrovolnictví či sponzorství nebo podporuje vzdělávací akce Bankéři jdou do škol, která se věnuje kyberbezpečnosti.

Kariéra v Raiffeisenbank

Volná místa Raiffeisenbank neustále aktualizuje a nabízí práci zájemcům z různých oborů, jako je IT specialista, obchodník, poradce, účetní, HR, bankéř a mnoho dalších. Šanci budovat kariéru v Raiffeisenbank dávají také studentům a absolventům, pro které si připravili různé programy, kde získají praktické zkušenosti z oblasti bankovnictví. Pro své zaměstnance má Raiffeisenbank zajímavé benefity v podobě příspěvků na penzijní připojištění, příspěvků na volný čas, stravenek, očkování zdarma a dokonce příspěvek na lokální mateřskou školku těm, kteří nemohou využít firemní školku ŽIRAiFKA v Praze. Volné místo Raiffeisenbank nabízí na různých pobočkách po celé České republice, na centrále v Praze nebo v kontaktním centru v Teplicích.

Je tohle Vaše firma?
Půjčte si vždy jen spolehlivě!
Sídlo firmy:

Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4

Velikost firmy:

3 500 zaměstnanců

IČ:

49240901

Založení / Zapsání do OR*:

25. 6. 1993

Právní forma:

a.s.

Web:

www.rb.cz