Raiffeisenbank

Údaje

Sídlo firmy:

Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4

Velikost firmy:

3 500 zaměstnanců

IČ:

49240901

Založení / Zapsání do OR*:

25. 6. 1993

Právní forma:

a.s.

Web:

www.rb.cz

O společnosti

Raiffeisenbank patří k univerzálním bankám, jež působí v České republice a je součástí jedné z nejvýznamnějších bankovních skupin, Raiffeisen Bank International AG. Cílem Raiffeisenbank je, aby byla pro zákazníky zárukou jistoty, stability a dopřát jim kvalitní a moderní bankovní služby. Raiffeisenbank poskytuje klientům širokou nabídku služeb pro soukromé i firemní bankovnictví, ale také nabízí specializovanější služby skrz například Raiffeisen – Leasing, Raiffeisen stavební spořitelnu, Raiffeisen investiční společnost a UNIQA pojišťovnu. V současné době provozuje kolem 130 poboček či klientských center, ve kterých kariéru v Raiffeisenbank buduje už přes 3 tisíce zaměstnanců.

Historie

S bankou se pojí jméno zakladatele Friedricha Wilhelma Raiffeisena, který roku 1886 založil svou první banku v Rakousku. V České republice se Raiffeisenbank objevila v roce 1993 jako člen finanční skupiny Raiffeisen Bank International, která je jedním z předních poskytovatelů bankovních služeb v celé Evropě. Za letitou práci Raiffeisenbank získala mnohá ocenění, jako je například Nejlepší bankou roku nebo obhájila titul Klientsky nejpřívětivější banka roku. Bankovní společnost také spolupracuje s různými nadacemi a má kladný přístup k dobrovolnictví či sponzorství nebo podporuje vzdělávací akce Bankéři jdou do škol, která se věnuje kyberbezpečnosti.

Kariéra v Raiffeisenbank

Volná místa Raiffeisenbank neustále aktualizuje a nabízí práci zájemcům z různých oborů, jako je IT specialista, obchodník, poradce, účetní, HR, bankéř a mnoho dalších. Šanci budovat kariéru v Raiffeisenbank dávají také studentům a absolventům, pro které si připravili různé programy, kde získají praktické zkušenosti z oblasti bankovnictví. Pro své zaměstnance má Raiffeisenbank zajímavé benefity v podobě příspěvků na penzijní připojištění, příspěvků na volný čas, stravenek, očkování zdarma a dokonce příspěvek na lokální mateřskou školku těm, kteří nemohou využít firemní školku ŽIRAiFKA v Praze. Volné místo Raiffeisenbank nabízí na různých pobočkách po celé České republice, na centrále v Praze nebo v kontaktním centru v Teplicích.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 4 dny
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Raiffeisenbank na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

super kolegové, manažer sice přísný ale když plníte svoje cíle tak se na všem domluvíte, obchodní cíle jsou reálné, mzda taky super

Negativa firmy:

interní systém je z mé stránky docela komplikovaný ale prý by se měl do roka sjednotit tak uvdím. ale to je jediná vada na kráse !

před 3 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Raiffeisenbank na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý zamestnavatel

Negativa firmy:

před 5 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Hypoteční specialista
Pracoval(a) jsem ve společnosti Raiffeisenbank na plný úvazek 8-10 let, do roku 2013.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobré produkty

Negativa firmy:

Pracovní doba

před 5 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Od brigádníka až po další tři pozice - Praha
Pracuji ve společnosti Raiffeisenbank na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

- kolektiv - vysoké bonusy - zajímavé ohodnocení - stabilita - možnost kariérního růstu - možnost rotací, nebo uplatnění na jiné pozici, když nejsem spokojen - možnost se rozvíjet - když máte štěstí tak super manažer (ne všichni jsou 100%, ale s každým se dá žít a je to jen o lidech) - možnost promluvit si s generálním ředitelem o problémech přes chat a to i jako anonym (někdy člověk nechce vystupovat z davu)

Negativa firmy:

- každý si zde něco najde - někdy pomalejší procesy, ale na korporát pořád dostatečně rychlé - jinak je těžké zrovna u sebe hledat negaitva, když zrovna já jsem spokojený zaměstnanec.

Zobrazit všechna hodnocení (48)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Administrativa Finance Bankovnictví