Volná místa v UniCredit Bank pobočkách | VímVíc.cz
Půjčka online od 6,49 % p.a.

UniCredit Bank

UniCredit Bank se řadí mezi silné komerční bankovní instituce se zaměřením na finance, investice, pojišťovnictví a poradenství v oblasti spoření. UniCredit Bank pobočky jsou umístěny v západní, střední i východní Evropě, proto může být kariéra v UniCredit Bank započata rovněž v zahraničí. Působení v zahraničních UniCredit Bank pobočkách vyžaduje perfektní znalost cizích jazyků. Banka disponuje vysokým tržním podílem v regionu, což se podepisuje na prestiži značky a stabilitě.

Hodnocení UniCredit Bank

Přidat hodnocení
před 9 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti UniCredit Bank na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

- složité staré systémy - výplata opravdu malá za velkou zodpovědnost, opravdu nedoporučuji -žádné benefity ani stravenky - velké divadlo na klienta, věčně nefunkční systémy -každodenní nesmyslné telefonování klientům dokud se nedostaví na pobočku - v obchodě budete mít větší plat a klidnou hlavu

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní – Mladá Boleslav
Pracuji ve společnosti UniCredit Bank na plný úvazek méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Budu v Unicredit Bank pracovat skoro rok a je to hrozné, systémy kazdou chvilku nefunguji, plat je mizerný a navýšení nepřipadá v úvahu, bylo mi řečeno ať nepočítáme s tím ze by se platy navysovaly, takže vlastne i kdybych tam byla 3 roky tak plat budu mít stejný jako při nástupu, problem si zajít k doktorovi pani manažerka s tím ma velký problem, ze člověk není jen v práci. Nedoporučuji tuto práci nikomu a už vubec ne lidem co si chtějí nasetrit, protože penize tu stojí za prd. Jakýkoliv přesčasy a práce navíc berou automaticky , žádné náhradní volno aby jste si to mohli vybrat ani penize navíc a ani pochvala, absolutně nic.

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Dříč – Praha
Pracuji ve společnosti UniCredit Bank na plný úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Před více lety šlo o skvělou firmu, nyní je to velice špatný zaměstnavatel, který se utápí v nedokonalé komunikace, špatných postupech a odchodech nejlepších lidí z firmy...

Negativa firmy:

Toho je opravdu spousta. Při pohovoru Vám slibují zvýšení mzdy po ... ale bohužel poté nedodrží slovo. Toto se stalo všem mým kolegům na oddělení - takže velká chyba manažera, který samozřejmě problémy odkládá, slibuje, ale nic neřeší. Stejné situace je i v jiných odděleních. Jedině, kdy má UniCredit zájem Vám nabídnout lepší podmínky, je když podáte výpověď, protože najednou zjistí, že Vás potřebují a někoho sehnat není jednoduché - pokud to nebude člověk bez zkušeností, čerstvě ze školy, kterému opět naslibují a poté nedodrží... Zvyšování mezd, pravidelné automatické, jakkoliv se to nazve, probíhá jednou za rok, ale na někoho se nedostane a zpravidla je to v řádu pár stokorun... tudíž směšná suma. Za jakékoliv vyšší nasazení, práci přes čas a nad rámec svých povinností, či záchrana statisíců firmě kvůli chybám systému apod. nečekejte bohužel ani pochvalu a již vůbec ne žádné peníze-bonus. Je to opravdu hodně smutné a nelogické. Manažeři bohužel Top Managementu nesdělují nejlepší práci svých podřízených, to sdělí jako své úspěchy a oni za to odměnu poté dostanou. V případě navýšení mezd a dalších výhod pro zaměstnance, manažeři raději toto zazdí a sdělí, že bohužel toto nebylo schváleno. Poté se dozvíte, až po delším čase, že s tím nikam nešli a ani neřešili schválení navýšení mzdy či jiných výhod pro své podřízené. Je to tragédie již v 1. dějství. Situace se stále zhoršuje a snad jen koupení UniCreditu Komerční bankou, by situaci mohlo pomoci. Pokud hledáte něco na chvíli a nic lepšího není, tak to zkuste, ale hledejte dále, lepší firmy jsou, tak neztrácejte naději! :)

Doporučení pro management firmy:

Neposlouchejte své přímé podřízené manažery, ale běžte za jejich podřízenými a zjišťujte co se děje. Budete hodně překvapeni co se Vám tají a neříká. Střední management je potřeba vyměnit hodně a rychle, schopných lidí je tam zatím stále dost, ale nejsou to Ti, které jste povýšili... Ti se umí pouze prodat, mluvit, ale pracovat neumí. Manažeři jsou pouze přeposílači emailů svým podřízeným a neumí vůbec vést lidi.

před 5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Senior
Pracuji ve společnosti UniCredit Bank na plný úvazek 1-2 roky.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Měl jsem velké štěstí na manažerku. Pěkné bonusy. Relativní svoboda v dílčích věcech. Možnost karierního růstu. S novým generálním mají šanci se stát NORMÁLNÍ firmou.

Negativa firmy:

Příšerné IT, už i klienti si zvykli že nic nefunguje. Občas nereálný tlak na plnění plánů. Manažeři umí myslet pouze systémem čárek - nikoliv výnosu. Obrovské množství administrativní práce na prodejní pozici - děláte toho víc než centrála kde třeba jeden obor činnosti řeší jeden člověk - když je na dovolené tak jste částo v... A to může řešit několik věcí naráz. Chování k zaměstnancům ze strany systému je amoralni. Občas i nezákonné praktiky.

Doporučení pro management firmy:

Vylepšit IT, zmenšit tlak na plány a zvednout kvalitu - jen kecy o tom že už to je nestačí. Centrála by taky mohla něco dělat..

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (9)

Historie UniCredit Bank

Na český a slovenský trh vstoupila UniCredit Bank s volnými místy začátkem listopadu 2007. Jejím předchůdcem byla Živnobanka, která po neuvěřitelných 139 letech ukončila svou činnost, respektive se spojila s HVB Bank a představila nové možnosti kariéry v UniCredit Bank. Od konce roku 2013 se banka specializuje na bankovní produkty a rychle si získává stabilní portfolio klientů. Kvalitní produkty doplňují též internetové a mobilní bankovnictví pro maximální komfort zákazníků.

Kariéra v UniCredit Bank

UniCredit Bank Praha, Brno, Ostrava, Plzeň nebo Liberec nabízí volná místa. Kromě tradičních bankovních pozic nabízí UniCredit Bank práci v oddělení informačních technologií, personalistiky nebo kontroly. Počítejte s tím, že se můžete setkat také s pohovorem v angličtině, díky němuž dojde k prověření vašich jazykových dovedností. Práce v UniCredit Bank vám přinese řadu výhod. Čerpat mohou zaměstnanci výhodné bankovní produkty, bankovní účty i tzv. sick days, které využívají v momentě, že se stane práce v UniCredit Bank ze zdravotních důvodů dočasně nemožná. UniCredit Bank kariéru lze budovat na plný i zkrácený úvazek a stejně tak formou brigád.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Želetavská 1525/1, 140 92 Praha 4 - Michle

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

64948242

Založení / Zapsání do OR*:

1. 1. 1996

Právní forma:

a.s.