Česká spořitelna - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Česká spořitelna

Údaje

Sídlo firmy:

Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

45244782

Založení / Zapsání do OR*:

30. 12. 1991

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Bankovní instituce Česká spořitelna patří mezi největší banky na českém trhu a je součástí Erste Group Bank AG, jež operuje hlavně ve střední Evropě. Její služby, ve více než 600ti pobočkách, využívají jednotlivci, podniky, velké korporace, města a obce. Svou kariéru Česká spořitelna rozšiřuje také o poskytování finančních služeb skrz dceřiných společností Finanční skupiny Česká spořitelna, jako je Penzijní společnost, Stavební spořitelna, Realitní společnost, Erste Leasing aj. Práce v České spořitelně se točí i kolem charitativní činnosti a založila například svou nadaci, která má za cíl vytvářet prostor, v němž každý může rozvíjet svůj potenciál.

Historie

Dějiny první takové instituce sahají do roku 1819, kdy byla založena první rakouská spořitelna. O 6 let později zahájila činnost v Praze a během následujících let začaly otevírat spořitelny své pobočky ve střední a východní Evropě. V původním záměru byly spořitelny zřizovány pro chudé a sociálně nejslabší vrstvy, ale její služby začali využívat i měšťané a nakonec se staly jedním z největších poskytovatelů finančních služeb. Po rozdělení Československa v roce 1993 byla instituce přejmenována na Českou spořitelnu a v roce 2002 se stala součástí rakouské Erste Bank Group. V současné době volné místo v České spořitelně našlo více než 10 tisíc zaměstnanců, kteří se starají a poskytují služby už 4,7 milionům klientům jako je například internetbanking George.

Kariéra v České spořitelně

Volná místa Česká spořitelna nabízí jak v jejich pobočkách, které se nacházejí po celé České republice, tak i na centrále v Praze 4 nebo v administrativním centru v Pardubicích Na Vinici. Šanci budovat kariéru v České spořitelně dávají také absolventům nebo OZP, kterým nabízí zajímavé pracovní pozice na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek, brigádu nebo stáže či odborné praxe. Práce v České spořitelně je možná v různých odděleních, jako je marketing, účetnictví, call centrum, administrativa a další. Pro své zaměstnance má připravené firemní benefity v podobě stravenek, příspěvků do Cafeterie, příspěvků na penzijní pojištění a zároveň je také podporují v dalším vzdělání pomocí různých programů a kurzů. Pokud se rádi obklopujete lidmi a máte dobré komunikační schopnosti, je to práce přímo pro Vás. Proto neváhejte a zašlete jim svůj životopis s krátkým motivačním dopisem.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 5 dny
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Česká spořitelna na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

-bossing -nepřátelské vztahy - pomluvy, udávání -zoufalá absence můžu na manažerských pozicích -špatná motivace

před 5 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Česká spořitelna na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobré benefity, dobré školení

Negativa firmy:

Příšerná práce, kde lidem musíte nutit produkty a hlavně úvěry. Neustále musíte telefonovat a otravovat lidi. Obrovský tlak na prodej. Cíleně vytvářená rivalita mezi bankéři. Špatné pracovní prostředí a když neplníte peklo. Náslechy každý den, buzerace, pohovory s nadřízenými. Znám pár lidí, kteří se z toho sesypali. Dobrá firma na rozjezd kariéry, ale potom rychle pryč.

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Česká spořitelna na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Dobrý školící systém . Dobré benefity .

Negativa firmy:

Tlak na prodej... prodat za každou cenu . Tabulky , navolávání . Přístup manažerky . Stres stres a opět stres . Žádný čas na osobní život .

před 3 měsíci
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Česká spořitelna na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Mzda, která se téměř každý rok zvyšuje.Benefity, systémy, firemní akce pro zaměstnance.

Negativa firmy:

Obrovský tlak na plnění, vše se sleduje. Kvartální prémie jsou menší a menší. Zaměstnanec je jen číslo. Obrovská fluktuace.

Zobrazit všechna hodnocení (58)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Administrativa Bankovnictví Služby Spoření