Konsolidace půjček Česká spořitelna | VímVíc.cz

Česká spořitelna konsolidace půjček

 • Individuální konsolidace půjček až do výše 2.500.000 Kč
 • Roční úrok od 5,86 %
 • Při řádném splácení odpuštění až 15 splátek
 • Do 30 dnů možnost odstoupit od smlouvy
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 2 000 Kč - 2 500 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 120 měsíců
Úrok od 5,86 %
RPSN od 6,18 %

Výhody půjčky:

 • Možnost sloučit různé druhy závazků
 • Kompletní sjednání online
 • Konsolidace do výše 2.500.000 Kč
 • Flexibilní datum splácení
 • Splátku je možné kdykoli snížit, zvýšit případně odložit
 • Možnost změny data splácení
 • Pojištění schopnosti splácet
 • Roční úrok od 5,86 %
 • Při řádném splácení odpuštění až 15 splátek

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si sjednal konsolidaci úvěrů v celkové výši 300.000 Kč a splatnost úvěru si nastavil na 9 let. Měsíční splátka při úrokové sazbě 8,49 % a RPSN 8,96 % činila 4.022 Kč + jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru na pobočce 3.000 Kč. Celkem by měl Karel F. zaplatit 434.208 Kč.

Karel ale splácel řádně a splnil podmínky pro odpuštění 15 splátek. Doba splácení se změnila na 93 měsíců, úroková sazba je 5,86 % ročně a RPSN na 6,18 %. Celkově by Karel F. zaplatil 374.046 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území České republiky
 • Doklad totožnosti
 • Pravidelný příjem a dostatečná bonita
 • Doložení potřebných dokumentů od konsolidovaných půjček
 • Bankovní účet u České spořitelny

Dostane-li se klient do situace, kdy splácí větší počet úvěrů a začíná mít problém toto splácení finančně zvládat, je pro něj řešením konsolidace půjček. Služba konsolidace umožní klientovi sloučit všechny půjčky do jedné a platit jednorázově nižší splátky. Konsolidace půjček u České spořitelny nabízí klientům možnost odpustit posledních 15 splátek v případě řádného hrazení splátek.

Konsolidace Česká spořitelna

Česká spořitelna.cz nabízí službu konsolidace úvěrů zákazníkům již poměrně dlouhou dobu. Během této doby Česká spořitelna upravovala podmínky konsolidace tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám klientů. Česká spořitelna konsolidace umožňuje klientům sloučit všechny své úvěry do jednoho a splácet méně. Konsolidace úvěrů Česká spořitelna.cz je možná ve výši až 2.500.000 Kč.

Dobu splácení je možné nastavit od 12 do 120 měsíců. Úrok se u konsolidace Česká spořitelna pohybuje při odpuštění 15 splátek okolo 5,86 % p.a.. Ke konsolidaci si klient může zažádat o dodatečné navýšení úvěru, peníze budou vyplaceny ihned na pobočce České spořitelny nebo budou zaslány na bankovní účet. Česká spořitelna.cz nabízí ke konsolidaci možnost sjednat pojištění proti neschopnosti splácet.

Ke sjednání konsolidace půjček Česká spořitelna vyžaduje vlastnictví bankovního účtu u České spořitelny. Klient je oprávněn do 30 dnů od smlouvy odstoupit a kdykoliv během splácení může měnit výši splátky nebo si splátku odložit. Za sjednání konsolidace Česká spořitelna si společnost nic neúčtuje pouze v případě online vyřízení, tedy v Česká spořitelna internetovém bankovnictví.

Na Česká spořitelna pobočce se účtuje 1 % z poskytnuté částky úvěry, poplatek činí maximálně 5.000 Kč. Sjednání konsolidace u telefonního bankéře je zdarma do 22. 7. 2022, den poté, 23. 7. 2022, je účtován poplatek 1 % z poskytnutého úvěry, maximálně však 5.000 Kč.

Na jaké úvěry se vztahuje Česká spořitelna konsolidace půjček?

Česká spořitelna konsolidace půjček umožňuje sloučit různé druhy závazků. Česká spořitelna slučuje v rámci konsolidace úvěrů nebankovní půjčky, nezáleží proto na tom, u jakého poskytovatele klient sjednal úvěr. Klienti si mohou nechat sloučit tyto závazky v rámci Česká spořitelna konsolidace:

Klienti mohou u České spořitelny sloučit všechny typy úvěrů. Je důležité doložit smluvní dokumentaci k těmto půjčkám.

Jak probíhá konsolidace půjček u České spořitelny

Sjednání konsolidace půjček u České spořitelny je možné několika způsoby, záleží na preferencích klienta, který ze způsobů mu nejvíce vyhovuje. Klient může kontaktovat Českou spořitelnu telefonicky a sjednat si konsolidaci po telefonu. Sjednání konsolidace půjček pro dlužníky je vyřizováno přímo na Česká spořitelna pobočkách.

Další možností sjednání konsolidace půjček Česká spořitelna je sjednání online prostřednictvím internetového formuláře. Do formuláře klient vyplní požadované informace, tedy celkovou výši úvěrů, které by rád sloučil a požadovanou dobu splácení. Také uvede své kontaktní údaje. Česká spořitelna následně vyhotoví klientovi nabídku konsolidace v závislosti na stanovených parametrech.

Česká spořitelna internetové bankovnictví

Česká spořitelna přihlášení do Česká spořitelna internetového bankovnictví je možné dvěma způsoby. Česká spořitelna internetové bankovnictví je George, anebo BUSINESS 24 firemní bankovnictví. Česká spořitelna přihlášení do George probíhá pomocí klientského čísla čili uživatelského jména a hesla. Česká spořitelna internetové bankovnictví je možné stáhnou do telefonu jako aplikaci George.

Srovnání konsolidace půjček

Srovnání konsolidace půjček by mělo být jedním z prvních kroků klienta při rozhodování se o sloučení úvěrů. Na trhu je konsolidace půjček nabízena mnoha společnostmi s různými podmínkami pro schválení a různými parametry konsolidace. Klient by neměl srovnání konsolidace půjček podcenit a pečlivě projít všechny dostupné nabídky. Pokud si neví se srovnáním rady, je mu k dispozici kalkulačka konsolidace půjček.

Konsolidace půjček Česká spořitelna kalkulačka

Pokud klient neví, zda by se mu vyplatila Česká spořitelna konsolidace, kalkulačka mu může pomoci s rozhodováním. Konsolidace půjček Česká spořitelna kalkulačka je internetový formulář, do kterého klient zadá informace o splácených půjčkách – typ úvěru, kolik zbývá doplatit a kolik klient splácí měsíčně. Na základě těchto údajů mu úvěrová kalkulačka vyhodnotí výši splátek při požadované době splácení.

Česká spořitelna konsolidace půjček – podmínky sjednání

Česká spořitelna konsolidace půjček je spojena s podmínkami, jež musí každý klient splnit, aby mohla být konsolidace schválena. Jedná se o podmínky, které je nutné splnit při sjednání běžné půjčky i další požadavky. Klienti musí splňovat především tyto požadavky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Doložení dokumentů od úvěrů ke konsolidaci
 • Doložení pravidelného příjmu

Pokud je žadatel již klientem České spořitelny a posílá si sem výplatu, bude stačit platný doklad totožnosti. V ostatních případech bude potřebovat navíc doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který chodí výplata). Pokud žadatel o konsolidaci není klientem ČS, místo předkládání dokladu se může ověřit jednoduše přes bankovní identitu.

Výhody konsolidace Česká spořitelna

Česká spořitelna konsolidace půjček je pro mnoho klientů volbou díky nesporným výhodám, jež klientům nabízí. Kromě jiného Česká spořitelna nabízí záruku stabilní a velmi známé společnosti. Klientům jsou také poskytovány nejrůznější benefity. Mezi největší výhody Česká spořitelna konsolidace patří:

 • Sloučení různých druhů úvěrů
 • Kompletní sjednání online
 • Konsolidace do výše 2.500.000 Kč
 • Flexibilní datum splácení
 • Možnost změny výše splátek
 • Splátku je možné kdykoli snížit, zvýšit případně odložit
 • Při řádném splácení Česká spořitelna odpouští až 15 splátek
 • Pojištění proti schopnosti splácet

Nepřesvědčily vás tyto výhody? Podívejte se, jaké výhody má MONETA konsolidace.

Česká spořitelna

Česká spořitelna je jednou z největších a zákaznicky nejvyhledávanějších bank v České republice. Na českém trhu má velmi silné postavení, od roku 2000 svou pozici ještě posílila, když se stala součástí skupiny Erste Group. Společnost je klientům k dispozici na více než 400 Česká spořitelna pobočkách a disponuje více než 1 700 bankomaty. Česká spořitelna má 4,5 milionu klientů a pro společnost pracuje téměř 10 000 zaměstnanců.

Jak kontaktovat Českou spořitelnu

Pracovníci České spořitelny jsou klientům k dispozici na bezplatné non stop Česká spořitelna infolince, kde vyřeší vše potřebné. Česká spořitelna infolinka funguje na čísle 800 207 207, pokud klient volá ze zahraničí, je infolinka pod číslem +420 956 777 901. Česká spořitelna infolinka pro podnikatele a firmy je na čísle 956 777 778 a pro volání ze zahraničí +420 956 777 888.

Hovory, které začínají telefonním číslem 956, nejsou zdarma. Jsou zpoplatněné dle tarifů konkrétních mobilních operátorů.

Klienti mohou navštívit jednu z Česká spořitelna poboček, které se nachází po celé České republice. Centrála společnosti Česká spořitelny se nachází v Praze na adrese Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4. ID datové schránky je wx6dkif.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku