Česká spořitelna konsolidace půjček online | csas.cz | VímVíc.cz

Česká spořitelna konsolidace půjček

 • Individuální konsolidace půjček online do částky 2.500.000 Kč
 • Změna výše splátky
 • Při řádném splácení odpuštění až 15 splátek
 • Do 30 dnů možnost odstoupit od smlouvy
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 2 000 Kč – 2 500 000 Kč
Splatnost od – do 12 – 120 měsíců
Úrok od 6,98 %
RPSN od 7,39 %

Výhody půjčky:

 • Možnost sloučit různé druhy úvěrů
 • Konsolidace půjček online do výše 2.500.000 Kč
 • Odstoupení od smlouvy do 30 dní
 • Splátku je možné kdykoli snížit, zvýšit případně odložit
 • Možnost změny data splácení
 • Pojištění schopnosti splácet
 • Při řádném splácení odpuštění až 15 splátek

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si sjednal konsolidaci úvěrů v celkové výši 300.000 Kč a splatnost úvěru si nastavil na 108 měsíců (9 let). Měsíční splátka při úrokové sazbě 9,49 % a RPSN 10,07 % činila 4.186 Kč + jednorázový poplatek za poskytnutí úvěru na pobočce 3.000 Kč. Celkem by měl Karel F. zaplatit 452.061 Kč.

Karel ale splácel řádně a splnil podmínky pro odpuštění 15 splátek. Doba splácení se změnila na 93 měsíců, úroková sazba je 6,98 % ročně a RPSN na 7,39 %. Celkově by Karel F. zaplatil 389.298 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Doklad totožnosti
 • Ověření přes bankovní identitu
 • Doložení pravidelného příjmu

Dostane-li se klient do situace, kdy splácí větší počet úvěrů a začíná mít problém toto splácení finančně zvládat, je pro něj řešením konsolidace půjček. Služba převedení půjčky umožní klientovi sloučení půjček do jedné a platit jednorázově nižší splátky. Konsolidace půjček České spořitelny nabízí klientům možnost odpustit posledních 15 splátek v případě řádného hrazení splátek.

Konsolidace půjček Česká spořitelna

Česká spořitelna.cz nabízí službu konsolidace nebankovních půjček zákazníkům již poměrně dlouhou dobu. Během této doby upravovala Česká spořitelna podmínky převedení půjčky tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám klientů. Konsolidace České spořitelny online umožňuje klientům sloučit všechny své úvěry do jednoho a splácet méně. Konsolidace úvěrů Česká spořitelna.cz je možná až do výše 2.500.000 Kč.

Doba splácení je flexibilní, klient ji může nastavit od 12 do 120 měsíců. Úrok se u konsolidace půjček České spořitelny pohybuje při odpuštění 15 splátek okolo 6,98 % p.a.. Ke konsolidaci půjček online si klient může zažádat o dodatečné navýšení úvěru, peníze budou vyplaceny ihned na pobočce České spořitelny nebo budou zaslány na bankovní účet. Česká spořitelna.cz nabízí ke konsolidaci úvěru možnost sjednat pojištění proti neschopnosti splácet.

Klient je oprávněn do 30 dnů od smlouvy odstoupit a kdykoliv během splácení může měnit výši splátky nebo si splátku odložit. Za sjednání konsolidace Česká spořitelna si společnost nic neúčtuje pouze v případě online vyřízení, tedy v Česká spořitelna internetovém bankovnictví. Vyřízení konsolidace úvěru se hradí na pobočce banky a také prostřednictvím telefonního bankéře. Poplatek činí 1 % z výše poskytnutého úvěru, maximálně však 5.000 Kč.

Na jaké úvěry se vztahuje Česká spořitelna konsolidace půjček online?

Česká spořitelna konsolidace půjček online umožňuje sloučení půjček všech typů. Česká spořitelna slučuje v rámci konsolidace úvěrů nebankovní půjčky na splátky, nezáleží proto na tom, u jakého poskytovatele klient sjednal úvěr. Klienti si mohou nechat sloučit tyto závazky v rámci konsolidace České spořitelny:

Klienti mohou u České spořitelny sloučit všechny typy úvěrů. Je důležité doložit smluvní dokumentaci k těmto půjčkám.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Jak probíhá konsolidace půjček u České spořitelny

Sjednání konsolidace půjček u České spořitelny je možné několika způsoby, záleží na preferencích klienta, který ze způsobů mu nejvíce vyhovuje. Klient může využít Česká spořitelna kontakt přes telefon a sjednat si konsolidaci online po telefonu. Sjednání konsolidace půjček České spořitelny pro dlužníky je vyřizováno přímo na Česká spořitelna pobočkách.

Další možností sjednání konsolidace půjček Česká spořitelna je sjednání online prostřednictvím internetového formuláře. Do formuláře klient vyplní požadované informace, tedy celkovou výši úvěrů, které by rád sloučil a požadovanou dobu splácení. Také uvede své kontaktní údaje. Česká spořitelna následně vyhotoví klientovi nabídku konsolidace v závislosti na stanovených parametrech.

Pokud je zájemce o konsolidaci zároveň klientem České spořitelny a posílá si sem výplatu, bude mu stačit platný doklad totožnosti. Pokud zájemce klientem není, místo předkládání dokladu se může ověřit jednoduše například přes bankovní identitu. Dále bude potřebovat ještě doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který chodí výplata).

Internetové bankovnictví České spořitelny

Česká spořitelna George přihlášení do Česká spořitelna internetového bankovnictví je možné dvěma způsoby. Internetové bankovnictví České spořitelny je George, anebo BUSINESS 24 firemní bankovnictví. Česká spořitelna George přihlášení do probíhá pomocí klientského čísla čili uživatelského jména a hesla. Česká spořitelna internetové bankovnictví je možné stáhnou do telefonu jako aplikaci George.

Srovnání konsolidace půjček

Srovnání konsolidace půjček by mělo být jedním z prvních kroků klienta při rozhodování se o sloučení půjček. Na trhu je konsolidace půjček nabízena mnoha společnostmi s různými podmínkami pro schválení a různými parametry konsolidace. Klient by neměl srovnání konsolidace půjček online podcenit a pečlivě projít všechny dostupné nabídky například pomocí úvěrové kalkulačky. Pokud si neví se srovnáním rady, je mu k dispozici konsolidace půjček kalkulačka.

Konsolidace půjček kalkulačka Česká spořitelna

Pokud klient neví, zda by se mu vyplatila konsolidace Česká spořitelna, kalkulačka mu může pomoci s rozhodováním. Konsolidace půjček kalkulačka Česká spořitelna je internetový formulář, do kterého klient zadá informace o splácených půjčkách – typ úvěru, kolik zbývá doplatit a kolik klient splácí měsíčně. Na základě těchto údajů mu úvěrová kalkulačka vyhodnotí výši splátek při požadované době splácení.

Česká spořitelna konsolidace půjček: Podmínky sjednání

Česká spořitelna konsolidace půjček je spojena s podmínkami, jež musí každý klient splnit, aby mohla být konsolidace schválena. Jedná se o podmínky, které je nutné splnit při sjednání běžné půjčky i další požadavky. Klienti musí splňovat především tyto požadavky:

 • Doklad totožnosti (pro klienty ČS)
 • Ověření přes bankovní identitu (pro neklienty ČS)
 • Doložení dokumentů od úvěrů ke konsolidaci
 • Doložení pravidelného příjmu

Pokud je žadatel již klientem České spořitelny a posílá si sem výplatu, bude stačit platný doklad totožnosti. V ostatních případech může místo dokladu totožnosti ověřit bankovní identitu a bude potřebovat doklad o příjmu (potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který chodí výplata).

Při případných potížích se splácením je nejdůležitější situaci řešit ihned. Klient by se měl přijít poradit na kteroukoliv pobočku České spořitelny. Pokud už klient je v potížích, může kontaktovat správu pohledávek na telefonu +420 800 879 666 či na e-mailu spravapohledavek@csas.cz.

Výhody konsolidace Česká spořitelna

Česká spořitelna konsolidace půjček je pro mnoho klientů volbou díky nesporným výhodám, jež klientům nabízí. Kromě jiného Česká spořitelna nabízí záruku stabilní a velmi známé společnosti. Klientům jsou také poskytovány nejrůznější benefity. Mezi největší výhody Česká spořitelna konsolidace online patří:

 • Sloučení různých druhů úvěrů
 • Kompletní sjednání online
 • Konsolidace půjček do výše 2.500.000 Kč
 • Flexibilní datum splácení
 • Možnost změny výše splátek
 • Splátku je možné kdykoli snížit, zvýšit případně odložit
 • Při řádném splácení odpouští Česká spořitelna až 15 splátek
 • Pojištění proti schopnosti splácet

Nepřesvědčily potenciální zájemce výhody České spořitelny konsolidace půjček? Mohou se podívat, jaké podmínky nabízí kupříkladu MONETA konsolidace půjček nebo Home Credit konsolidace online.

Česká spořitelna

Česká spořitelna je jednou z největších a zákaznicky nejvyhledávanějších bank v České republice. Na českém trhu má velmi silné postavení, od roku 2000 svou pozici ještě posílila, když se stala součástí skupiny Erste Group. Skupina Erste Group má dlouhou historii, vznikla v Rakousku v roce 1819. Společnost je klientům k dispozici na téměř 400 Česká spořitelna pobočkách a disponuje více než 1 710 bankomaty. Česká spořitelna má 4,5 milionu klientů a pro společnost pracuje téměř 10 000 zaměstnanců.

Česká spořitelna má nejdelší tradici na českém bankovním trhu. Cílem banky je vést lidi i společnost k prosperitě. ČS poskytuje své služby jednotlivcům, firmám, městům i obcím. Společnost také posiluje finanční gramotnost a je partnerem několika vysokých škol. Od samých začátků fungování podporuje rozvoj okolí a místních komunit. ČS usiluje o zkvalitnění školství, podporuje seniory, lidi s mentálním postižením a věnuje se prevenci drogových závislostí.

Česká spořitelna kontakt

Pracovníci České spořitelny jsou klientům k dispozici na bezplatné non stop Česká spořitelna infolince, kde vyřeší vše potřebné. Za infolinkou „sedí“ virtuální asistent, který ušetří mnoho času. Česká spořitelna infolinka pro soukromou klientelu funguje na čísle 800 207 207, pokud klient volá ze zahraničí, je infolinka pod číslem +420 956 777 901.

Česká spořitelna infolinka pro internetové bankovnictví George je dostupná bezpečnou cestou přes aplikaci George. Výhodou tohoto spojení s operátorem je, že díky tomu klientské centrum ihned ví, kdo volá a nemusí proběhnout identifikace klienta pomocí ověřující otázky a sdělováním osobních údajů. Klientská podpora pro podnikatele je dostupná na čísle 956 777 778.

Kontaktování klientů

Hovory, které začínají telefonním číslem 956, nejsou zdarma. Jsou zpoplatněné dle tarifů konkrétních mobilních operátorů. Česká spořitelna kontakt používá při kontaktování klientů z týmu bezpečnost klientských transakcí (při podezření na zneužití karty) telefonní číslo 956 773 889. Zároveň je toto číslo spolu s číslem 601 201 490 zobrazováno v informační SMS zprávě. E-mailový kontakt je csas@csas.cz.

Klienti mohou navštívit jednu z Česká spořitelna poboček, které se nachází po celé České republice. Centrála společnosti Česká spořitelny se nachází v Praze na adrese Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4. ID datové schránky je wx6dkif a IČ společnosti je 45244782.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku