MONETA Money Bank konsolidace půjček | VímVíc.cz

MONETA konsolidace půjček

 • Konsolidace půjček do výše 1.500.000 Kč
 • Online sjednání zdarma
 • Snížení splátek až o 50 %
 • Možnost půjčení finančních prostředků
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 5 000 Kč - 1 500 000 Kč
Splatnost od - do 24 - 120 měsíců
Úrok od 5,7 %
RPSN od 5,9 %

Výhody půjčky:

 • Sjednání online zdarma
 • Vedení konsolidace zdarma
 • Možnost předčasného splacení a mimořádných splátek
 • Sloučení půjček rodinných příslušníků
 • Flexibilní den splácení
 • Sloučení různých druhů úvěrů
 • Možnost dodatečné půjčky na cokoliv

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si nechal sloučit úvěry v celkové výši 350.000 Kč a délku splácení si stanovil 10 let. Měsíční splátka je 4.209,57 Kč při ročním úroku 7,8 % a RPSN 8,06 %. Karel F. celkově zaplatil 504.492,26 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Dva doklady totožnosti
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Potvrzení o výši příjmů
 • Případně souhlas manžela/manželky
 • Běžný účet u MONETA Money Bank

V případě, že se klienti dostanou do situace, kdy splácí více úvěrů u různých poskytovatelů, je pro ně výhodným řešením konsolidace půjček. Co je konsolidace půjček? Konsolidace úvěrů umožňuje sloučit všechny úvěry klienta do jednoho, pod jednotnou úrokovou sazbu se splácením jedné měsíční splátky. Sjednocení půjček klientovi umožní splácet pouze jeden úvěr s nižší měsíčních splátkou.

Konsolidace půjček MONETA

Konsolidace půjček MONETA je oblíbeným produktem, jelikož nabízí velké množství výhod a záruku stabilní společnosti. V rámci MONETA konsolidace půjček je možné sloučit úvěry v maximální výši 1.500.000 Kč, jejich počet není bankou omezen. U částek vyšších než 1.000.000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. Výsledkem MONETA konsolidace může být snížení splátek až o 50 %.

Dobu splácení je možné na www.moneta.cz nastavit od 24 do 120 měsíců. Od celkové výše konsolidace úvěrů a doby splácení se odvíjí výše úroků a RPSN. Úrok je v případě MONETA konsolidace půjček od 5,7 % p.a. a RPSN od 5,9 % p.a. V rámci konsolidace MONETA je možné zažádat o dodatečné navýšení finančních prostředků. Ke sjednání není potřeba ručitele. Sjednání je možné zdarma pouze online. Sjednání telefonicky či na pobočce společnosti je za poplatek 2.495 Kč.

Nezaujala vás konsolidace od Monety? Mohla by vás zajímat například Home Credit konsolidace.

Jak výhodná je MONETA Money Bank konsolidace

MONETA Money Bank konsolidace přináší zákazníkům velké množství výhod, klienti se mohou setkat i s některými nevýhodami. Mezi nevýhody patří například účtování jednorázového poplatku při telefonickém sjednání nebo na pobočce a závislost výhodnosti půjčky na výši příjmu žadatele.

Všechny tyto nevýhody jsou však vyváženy mnoha plusy, některé z nich jsou navíc určené k ochraně klientů. V případě, že si klient není jistý výběrem konsolidace úvěrů, může mu pomoci MONETA konsolidace kalkulačka půjček a recenze.

MONETA konsolidace kalkulačka

Pokud klient neví, zda by pro něj byla výhodná konsolidace od společnosti, v rozhodování může pomoci MONETA konsolidace kalkulačka. Kalkulačka je k dispozici online a poskytne informace o měsíční splátce, roční úrokové sazbě, výši RPSN a celkové částce, kterou klient zaplatí.

Úvěrová kalkulačka vyčíslí vše potřebné na základě zadaných hodnot; jedná se o celkovou hodnotu konsolidovaných půjček a požadovanou délkou splácení. Ještě před sjednáním MONETA konsolidace kalkulačka umožní klientovi zjistit si potřebné informace.

Konsolidace MONETA diskuze

Konsolidace MONETA diskuze může být přínosným zdrojem informací o fungování banky, o tom co je konsolidace půjček u MONETA a i průběhu konsolidace úvěrů. Diskuze vedou minulí i současní zákazníci MONETA Bank.

Sdělují své dojmy a postřehy o produktech i poskytovaných službách MONETA Bank na různých webových stránkách. Pro vyhledání zákaznických recenzí na MONETA Money Bank konsolidace stačí do internetového vyhledávače zadat spojení ,,konsolidace moneta diskuze” nebo podobné.

Výhody MONETA konsolidace půjček

MONETA konsolidace půjček přináší klientům mnoho výhod. Jedná se o služby od ověřené a dlouhodobě fungující společnosti s početným portfoliem klientů. Zájemci o konsolidaci půjček se nemusí bát případných podvodů či problémů. Mezi největší výhody MONETA konsolidace půjček patří:

 • Snížení splátek v rámci MONETA konsolidace až o 50 %
 • Přívětivá úroková sazba a RPSN
 • Možnost půjčky dodatečných finančních prostředků
 • Sjednání kompletně online zdarma
 • Možnost MONETA sloučení půjček rodinných příslušníků
 • Sloučení různých druhů závazků 
 • Flexibilní datum splácení

Internetové bankovnictví MONETA je další výhodou společnosti. Internetové bankovnictví MONETA, tzv. IB MONETA, nabízí klientům přehled o poskytnutých službách atd. IB MONETA, tedy internetové bankovnictví MONETA, a přihlášení probíhá před ID a heslo klienta.

Sjednání konsolidace MONETA

Sjednání MONETA konsolidace půjček je možné několika způsoby: osobně s pracovníkem MONETA pobočky, telefonicky nebo podobně jako online půjčky prostřednictvím webového formuláře. Ať už se klient rozhodne pro jakýkoliv způsob sjednání, musí vždy doložit potřebné dokumenty, a to: 

 • Občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
 • Doklad o trvalém příjmu (potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele, daňové přiznání nebo důchodový výměr)
 • Dokumenty ke konsolidovaným půjčkám (smlouvu o úvěru nebo vyčíslení závazku, poslední výpis z úvěrového účtu nebo doklady o zaplacení tří posledních splátek)
 • Jsou-li předmětem konsolidace kreditní karty nebo kontokorenty, musí klient doložit dokumenty s tím související

U částek vyšších než 1.000.000 Kč musí být v žádosti uveden spolužadatel, a to manžel/ka nebo jiná osoba. MONETA konsolidace půjček také umožňuje sjednat si pojištění pro případ neschopnosti splácet, které může klient uzavřít s MONETA Money Bank. Pojištění se vztahuje na pracovní neschopnost, invaliditu III. stupně, ztrátu zaměstnání a hospitalizaci v případě úrazu.

Jak probíhá MONETA konsolidace online

Velkou výhodou je možnost sjednání MONETA konsolidace online na www.moneta.cz. Podobně jako se sjednává online půjčka, nemusí klient navštívit pobočku MONETA Money Bank a vyřídí celý proces z pohodlí domova. Sjednání probíhá prostřednictvím online formuláře na stránce www.moneta.cz, do kterého klient vyplní požadované informace o sobě a půjčkách, které budou předmětem MONETA sloučení půjček. MONETA Money Bank posoudí žádost a v případě úspěšného schválení je klientovi zaslána smlouva.

Podmínky sjednání konsolidace půjček MONETA

Sjednání konsolidace půjček MONETA je spojeno s podmínkami, jež musí žadatel splnit, aby mu byla žádost schválena. Při sjednání konsolidace MONETA musí klient splňovat tyto podmínky:

 • Věk 18 let
 • Trvalé bydliště na území ČR nebo povolení k pobytu
 • Doložit dva doklady totožnosti
 • Doložit potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu
 • Doložit smlouvu o úvěru

MONETA Money Bank

MONETA Money Bank byla založena v roce 1997 pod názvem GE Capital Bank. V roce 2005 společnost změnila název na GE Money Bank a v roce 2016 došlo ke změně názvu na stávající MONETA Money Bank. MONETA Money Bank nabízí služby zákazníkům téměř na 160 pobočkách.

Jedná se o banku, jež je pro klienty snadno dostupná, o čemž svědčí nejen počet poboček, ale i bankomatů, kterých je k dispozici více než 550. Cílem společnosti je stát se průkopníkem v nových technologiích a digitalizaci bankovních služeb.

MONETA pobočky

 MONETA pobočky jsou klientům k dispozici po celé České republice, v každém větším městě. Návštěva MONETA pobočky je možná v Ústí nad Labem, Karlových Varech, Praze, Pardubicích, Ostravě, Brně, Českých Budějovicích, Kutné Hoře, Havlíčkově Brodě, Třinci, Pelhřimově, Jihlavě, Jindřichově Hradci a v mnoha dalších českých městech.

MONETA kontakt

Pokud klienti potřebují MONETA kontakt, všechny jsou uvedené na webových stránkách. Non stop linka je dostupná na telefonním čísle 224 443 636, pro volání ze zahraničí stačí přidat českou předvolbu: +420 224 443 636. Telefonní číslo pro pohledávky je 224 445 858.

Datová schránka je 3kpd8nk a klienti mohou využít MONETA kontakt prostřednictvím online formuláře na webu. MONETA kontakt má 2 adresy, korespondenční adresa je MONETA Money Bank, a.s., Na Rovince 871, 720 00 Ostrava – Hrabová. Sídlo společnosti se nachází na adrese MONETA Money Bank, a.s., BB Centrum, Vyskočilova 1442/1b, 140 28 Praha 4 Michle.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku