MONETA konsolidace půjček online | moneta.cz | VímVíc.cz

MONETA konsolidace půjček

 • MONETA konsolidace půjček online do částky 1.500.000 Kč
 • Kompletní onlne sjednání je zdarma
 • Snížení splátek až o 50 %
 • Možnost půjčit si peníze navíc
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 5 000 Kč – 1 500 000 Kč
Splatnost od – do 3 – 120 měsíců
Úrok od 6,36 %
RPSN od 6,53 %

Výhody půjčky:

 • Vedení konsolidace půjček je zdarma
 • Možnost předčasného splacení a mimořádných splátek
 • Flexibilní den splácení
 • Sloučení různých druhů úvěrů
 • Možnost dodatečné půjčky na cokoliv

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si nechal sloučit úvěry v celkové výši 1.200.000 Kč a délku splácení si stanovil 10 let. Měsíční splátka je 13.540 Kč při ročním úroku 6,36 % a RPSN 6,59 %. Karel F. by celkově zaplatil 1.626.552 Kč. Poplatek za sjednání na pobočce by činil 2.495 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Dva doklady totožnosti
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Potvrzení o výši příjmů
 • Běžný účet u MONETA Money Bank

V případě, že se klienti dostanou do situace, kdy splácí více úvěrů u různých poskytovatelů, je pro ně výhodným řešením konsolidace půjček. Co je konsolidace půjček? Konsolidace úvěrů umožňuje sloučit všechny úvěry klienta do jednoho, pod jednotnou úrokovou sazbu se splácením jedné měsíční splátky. Sjednocení půjček klientovi umožní splácet pouze jeden úvěr s nižší měsíčních splátkou. Výše roční úrokové sazby (a RPSN) se stanovuje individuálně na základě vyhodnocení konkrétní žádosti o konsolidaci online. Dobu splácení si může klient nastavit sám v závislosti na aktuální finanční situaci a požadavcích.

MONETA konsolidace

Banka 0600 MONETA Money Bank má širokou škálu finančních produktů. Kód banky MONETA je 0600. MONETA konsolidace online je oblíbeným produktem, jelikož nabízí velké množství výhod a záruku stabilní společnosti. V rámci MONETA konsolidace půjček je možné sloučit úvěry v maximální výši 1.500.000 Kč, jejich počet není bankou omezen. Výsledkem konsolidace půjček MONETA může být snížení splátek až o 50 %.

Klienti si mohou ke konsolidaci dodatečně půjčit finance. Doba splácení je flexibilní. Je možné ji nastavit na www.moneta.cz od 3 měsíců do 10 let. Od celkové výše konsolidace úvěrů a doby splácení se odvíjí výše úroků a RPSN sazby. Úrok je v případě MONETA konsolidace půjček od 6,36 % p.a. a RPSN od 6,53 % p.a. V rámci MONETA konsolidace online je možné zažádat o dodatečné navýšení finančních prostředků. Ke sjednání není potřeba ručitele. Sjednání je možné zdarma pouze online. Sjednání telefonicky či na pobočce společnosti MONETA je za poplatek 2.495 Kč.

Splátka konsolidace MONETA

Splátku konsolidace půjček si bude MONETA automaticky započítávat přímo z běžného účtu klienta u MONETA Money Bank a.s., na kterém je nutné mít v den splatnosti dostatek peněžních prostředků k provedení tohoto zápočtu. Předčasnou splátku konsolidace MONETA je možné provést kdykoliv po dobu trvání úvěru.

V závislosti na klientovo požadavku provede MONETA úplné splacení úvěru (a tím jeho okamžité ukončení) nebo umoří jeho část odpovídající výši předčasné splátky klienta. V případě, že úvěr není celý doplacený, bude klient nadále hradit měsíční splátku ve stejné výši, ale adekvátně se zkrátí doba splatnosti úvěru. Částečné splátky je možné provádět i opakovaně.

Pokud klienty nezaujala konsolidace od MONETA, mohla by je zajímat například Home Credit konsolidace nebo konsolidace půjček Equa bank Raiffeisenbank.

Jak výhodná je MONETA Money Bank konsolidace

MONETA Money Bank konsolidace přináší zákazníkům velké množství výhod, klienti se mohou setkat i s některými nevýhodami. Mezi nevýhody patří například účtování jednorázového poplatku ve výši 2.495 Kč při telefonickém sjednání nebo na pobočce a závislost výhodnosti MONETA půjčky na výši příjmu žadatele.

Všechny tyto nevýhody jsou však vyváženy mnoha plusy, některé z nich jsou navíc určené k ochraně klientů. V případě, že si klient není jistý výběrem konsolidace úvěrů, může mu pomoci MONETA konsolidace půjček kalkulačka a MONETA recenze.

Největší zprostředkovatelé a současně i srovnávače online více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

MONETA konsolidace kalkulačka

Pokud klient neví, zda by pro něj byla výhodná konsolidace od společnosti, v rozhodování může pomoci konsolidace MONETA půjčka kalkulačka. MONETA konsolidace kalkulačka je k dispozici online a poskytne informace o měsíční splátce, roční úrokové sazbě, výši RPSN a celkové částce, kterou klient zaplatí. Takto fungují i různé srovnávače online půjček a konsolidací.

Úvěrová kalkulačka vyčíslí vše potřebné na základě zadaných hodnot; jedná se o celkovou hodnotu konsolidovaných půjček a požadovanou délkou splácení. Ještě před sjednáním MONETA konsolidace kalkulačka umožní klientovi zjistit si potřebné informace.

Konsolidace MONETA diskuze

Konsolidace MONETA diskuze může být přínosným zdrojem informací o fungování banky 0600, o tom co je konsolidace půjček u MONETA a i průběhu konsolidace úvěrů. Diskuze vedou minulí i současní zákazníci MONETA Bank a udělují hodnocení firem.

Sdělují své dojmy a postřehy o produktech i poskytovaných službách MONETA Bank na různých webových stránkách. Pro vyhledání zákaznických recenzí na MONETA Money Bank konsolidace stačí do internetového vyhledávače zadat spojení „konsolidace MONETA diskuze” nebo podobné.

Výhody MONETA konsolidace půjček

MONETA konsolidace půjček přináší klientům několik výhod. Jedná se o služby od ověřené a dlouhodobě fungující společnosti s početným portfoliem klientů. Zájemci o konsolidaci půjček se nemusí bát případných podvodů či problémů. Mezi největší výhody MONETA konsolidace půjček patří:

 • Snížení splátek v rámci MONETA konsolidace až o 50 %
 • Přívětivá úroková sazba a RPSN
 • Možnost půjčky dodatečných finančních prostředků
 • Sjednání kompletně online je zdarma
 • Sloučení různých druhů závazků 
 • Flexibilní datum splácení

MONETA přihlášení do internetového bankovnictví MONETA je další výhodou společnosti. Internetové bankovnictví MONETA (IB MONETA) nabízí klientům přehled o poskytnutých službách atd. IB MONETA, internetové bankovnictví MONETA, a MONETA přihlášení probíhá přes ID klienta a heslo.

Sjednání konsolidace půjček MONETA

Sjednání konsolidace půjček MONETA je možné několika způsoby: osobně s pracovníkem MONETA pobočky, telefonicky na MONETA infolince nebo podobně jako online půjčky prostřednictvím webového formuláře. Ať už se klient rozhodne pro jakýkoliv způsob sjednání, musí vždy doložit potřebné dokumenty, a to: 

 • Občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti
 • Doklad o trvalém příjmu (potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele, daňové přiznání nebo důchodový výměr)
 • Dokumenty ke konsolidovaným půjčkám (smlouvu o úvěru nebo vyčíslení závazku, poslední výpis z úvěrového účtu nebo doklady o zaplacení tří posledních splátek)
 • Jsou-li předmětem konsolidace kreditní karty nebo kontokorenty, musí klient doložit dokumenty s tím související

Ještě před sjednáním konsolidace půjček je doporučováno, aby klienti zkontrolovali platnost občanského průkazu a dalších dokladů totožnosti. MONETA konsolidace půjček také umožňuje sjednat si pojištění pro případ neschopnosti splácet, které může klient uzavřít s MONETA Money Bank. Pojištění se vztahuje na pracovní neschopnost, invaliditu III. stupně, ztrátu zaměstnání a hospitalizaci v případě úrazu.

Jak probíhá MONETA konsolidace online

Velkou výhodou je možnost sjednání MONETA konsolidace online na www.moneta.cz. Podobně jako se sjednává online půjčka, nemusí klient navštívit pobočku MONETA Money Bank a vyřídí celý proces z pohodlí domova. Sjednání probíhá prostřednictvím online formuláře na stránce www.moneta.cz, do kterého klient vyplní požadované informace o sobě a půjčkách, které budou předmětem MONETA sloučení půjček. MONETA Money Bank posoudí žádost a v případě úspěšného schválení je klientovi zaslána smlouva.

Podmínky sjednání konsolidace půjček MONETA

Sjednání konsolidace půjček MONETA je spojeno s podmínkami, jež musí žadatel splnit, aby mu byla žádost schválena. Při sjednání konsolidace MONETA musí klient splňovat tyto podmínky:

 • Věk 18 let
 • Trvalé bydliště na území ČR nebo povolení k pobytu
 • Doložit dva doklady totožnosti
 • Doložit potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu
 • Doložit smlouvu o úvěru

Protože se předkládají doklady totožnosti, je třeba, aby klient prověřil platnost občanského průkazu.

MONETA Money Bank

MONETA Money Bank byla založena v roce 1997 pod názvem GE Capital Bank. V roce 2005 společnost změnila název na GE Money Bank a v roce 2016 došlo ke změně názvu na stávající MONETA Money Bank. MONETA Money Bank nabízí služby zákazníkům na více než 140 pobočkách. MONETA Money Bank sdílí bankomaty s jinými bankami a svým klientům jich nabízí přes 2000. Bankomaty jsou sdílené s Komerční bankou, Air Bank a UniCredit Bank.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Jedná se o banku, jež je pro klienty snadno dostupná a má kladné hodnocení firmy v MONETA recenzích, o čemž svědčí nejen počet poboček, ale i bankomatů, kterých je k dispozici více než 570. MONETA je digitální banka, která neustále inovuje. MONETA Money Bank umožnila jako první banka v ČR otevřít si běžný účet plně online jen za pomoci chytrého telefonu a ihned jej začít používat. Cílem společnosti je stát se průkopníkem v nových technologiích a digitalizaci bankovních služeb.

V soutěži Zlatá koruna v roce 2023 si MONETA odnesla 5 zlatých, 3 stříbrná a 4 bronzová ocenění. MONETA Money Bank věří ve stejná práva pro všechny, proto je hrdým partnerem Pride Business Fora. MONETA dokáže oddlužit klienty, kteří jsou v těžké životní situaci a nemají jinou možnost. Banka je dále partnerem sportovců nebo českých živnostníků.

MONETA pobočky

MONETA pobočky jsou klientům k dispozici po celé České republice, v každém větším městě. MONETA poboček je přes 140. Návštěva MONETA pobočky je možná v Ústí nad Labem, Karlových Varech, Praze, Pardubicích, Ostravě, Brně, Českých Budějovicích, Kutné Hoře, Havlíčkově Brodě, Třinci, Pelhřimově, Jihlavě, Jindřichově Hradci a v mnoha dalších českých městech.

MONETA kontakt

Kód banky MONETA je 0600. Pokud klienti potřebují MONETA kontakt, všechny jsou uvedené na webových stránkách www.moneta.cz. Protože je MONETA digitální banka, nastavení i správu produktů je možné vyřešit plně online bez návštěvy pobočky. MONETA infolinka je dostupná na telefonním čísle 224 443 636. MONETA infolinka funguje každý den od 7 do 21 hodin. Non stop telefonní číslo pro blokaci karty je 224 442 424. Svou kartu může klient rychle a jednoduše zablokovat i v Internet Bance nebo Smart Bance.

Datová schránka je 3kpd8nk a klienti mohou využít MONETA kontakt prostřednictvím online formuláře na webu. MONETA Money Bank je na sociální síti X, na Facebooku, Instagramu, YouTube i LinkedIn. MONETA kontakt má 2 adresy, korespondenční adresa je MONETA Money Bank, a.s., Na Rovince 871, 720 00 Ostrava – Hrabová. Sídlo společnost se nachází na adrese MONETA Money Bank, a.s., BB Centrum, Vyskočilova 1442/1b, 140 28 Praha 4 Michle. IČO banky MONETA je 25672720.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku