MONETA Money Bank

Kde nás najdete?

Sídlíme v Praze 4 na Brumlovce nedaleko metra Budějovická. V okolí máme vše potřebné, od obchodů přes pestrý výběr restaurací a jídelen až po fitness centrum i s bazénem. Pracujeme v moderně řešeném open-space, ale pro schůzky využíváme příjemné zasedačky nebo pohodlné meeting pointy. Rádi využíváme i naši relax zónu nebo si dáme oběd či kafe na terase.

"Je to zajímavá příležitost, jak se dále rozvíjet v atraktivním prostředí banky. Máme přátelský kolektiv, který sdílí znalosti a dokáže si najít čas i na zábavu po práci." Ondřej Vilček, Analytik Risk Reporting
"Líbí se mi, že můžu být u procesů, které přímo ovlivňují byznys. Navíc v příjemném kolektivu, kde se toho hodně naučím a získám nové zkušenosti." Josef Záhlava, Analytik Scoring

Proč pracovat právě u nás?

Uplatníte tu svůj potenciál a budete spolupracovat s kolegy, od kterých se můžete hodně naučit a kteří vám rádi poradí, pomůžou a podají pomocnou ruku. O své zaměstnance pečujeme, proto u nás najdete nejen standardní benefity, ale zaměřujeme se i na péči o zdraví. Nebo se můžete stát dobrovolníky a pomáhat s námi seniorům, dětským domovům a nebo třeba neziskovým organizacím.

Koho hledáme?

Příležitost u nás najde nejen zkušený odborník, ale i ten, kdo teprve začíná svoji kariéru. Volná místa máme pro analytiky, bankéře nebo specialisty v různých odvětvích. U nás se naučíte nebát se změn, protože jen tak se můžete vyvíjet. Získáte prostor pro rozvoj vašich znalostí a schopností, ale také budete spolupracovat s těmi nejlepšími v oboru. Hledáme spolehlivé a pečlivé týmové hráče, kterým nechybí analytické a logické myšlení. Nenechte si ujít příležitosti, díky kterým můžete růst.

Kdo je MONETA?

Jsme stabilní česká banka s letitými zkušenostmi, ale i ambicemi digitálního šampiona. U nás máte možnost uplatnit své nápady, protože neustále pracujeme na nových inovacích. Jako první jsme představili bezkontaktní platby i nálepky a jsme jediní, kdo nabízí účet, který si otevřete kompletně přes mobil. Naše aplikace pro mobilní bankovnictví Smart Banka získala od veřejnosti ocenění Mobilní aplikace roku 2017. Do koncernu MONETA patří i společnosti MONETA Leasing a MONETA Auto.

Fotogalerie

Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 20 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

chut jít digitalizovat a transformovat, ale ta se vytratila

Negativa firmy:

Micromanagement na straně businessu je neuvěřitelný - nedává prostor, dělají se zbytečné předražené "projekty" , na pozice lidí co mají digatalizovat firmu se dosazují lidé bez zkušeností a ze "starých struktur" jako je project management, produkt management. Firmě uniká podstata agilizace. Investice do zafixování hlavních nedostatků a dohnání okolí, není investice. Ty pravé investice co najdou nové business modely by měli přijít, ale na ty se už nedostává peněz odvahy, ale hlavně není dávám na ně prostor. Střední management je v mnoha oblastech nekompetetní. Kompetentní lidé se dají spočítat na prstech jedné ruky. HR ja taky kapitola sama o sobě, ale ryba smrdí od hlavy.

před 26 dny
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kafe... Nic vic

Negativa firmy:

před 29 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - IT vývojář
Pracuji ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek více než 10 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Na nižších úrovních stále najdete lidi s chuti spolupracovat

Negativa firmy:

Chaotické pokyny z vedení způsobují masivní odliv schopných lidí. Zaměstnanci jsou z pohledu vedení škodná, investuje se pouze do kontrakturů. V IT je situace kritická, chybí lidi a na pár otevřených pozic se nikdo nehlásí. Navrch stále odchází dalši a dalši. Platy oproti konkurenci jsou nízké, odměny neexistují. Investuje se do projektů typu "digitalizace", ale bohužel katastroficky neefektivně. Prastaré core systemy se pouze obstavují.

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Produktový management - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Hezké logo.

Negativa firmy:

Nezvládnutý proces adaptace nováčků. Nevyřčená očekávání. Nedodržení slíbených pracovních podmínek. Dress code neodpovídající 21. století. Z banalit dělají velké téma. Kreativita a samostatnost se zde nepěstuje, vše musí schválit šéf. Chybějící pohodová atmosféra. Móresy a management z ČS. Brain washing = kreditka nejlepší přítel člověka, akciový výnos nad 10% a podobné bludy.

Zobrazit všechna hodnocení (96)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Administrativa Finance Bankovnictví Služby Péče o zákazníky/klienty Ekonomie, finance a účetnictví