MONETA Money Bank

Kde nás najdete?

Sídlíme v Praze 4 na Brumlovce nedaleko metra Budějovická. V okolí máme vše potřebné, od obchodů přes pestrý výběr restaurací a jídelen až po fitness centrum i s bazénem. Pracujeme v moderně řešeném open-space, ale pro schůzky využíváme příjemné zasedačky nebo pohodlné meeting pointy. Rádi využíváme i naši relax zónu nebo si dáme oběd či kafe na terase.

"Je to zajímavá příležitost, jak se dále rozvíjet v atraktivním prostředí banky. Máme přátelský kolektiv, který sdílí znalosti a dokáže si najít čas i na zábavu po práci." Ondřej Vilček, Analytik Risk Reporting
"Líbí se mi, že můžu být u procesů, které přímo ovlivňují byznys. Navíc v příjemném kolektivu, kde se toho hodně naučím a získám nové zkušenosti." Josef Záhlava, Analytik Scoring

Proč pracovat právě u nás?

Uplatníte tu svůj potenciál a budete spolupracovat s kolegy, od kterých se můžete hodně naučit a kteří vám rádi poradí, pomůžou a podají pomocnou ruku. O své zaměstnance pečujeme, proto u nás najdete nejen standardní benefity, ale zaměřujeme se i na péči o zdraví. Nebo se můžete stát dobrovolníky a pomáhat s námi seniorům, dětským domovům a nebo třeba neziskovým organizacím.

Koho hledáme?

Příležitost u nás najde nejen zkušený odborník, ale i ten, kdo teprve začíná svoji kariéru. Volná místa máme pro analytiky, bankéře nebo specialisty v různých odvětvích. U nás se naučíte nebát se změn, protože jen tak se můžete vyvíjet. Získáte prostor pro rozvoj vašich znalostí a schopností, ale také budete spolupracovat s těmi nejlepšími v oboru. Hledáme spolehlivé a pečlivé týmové hráče, kterým nechybí analytické a logické myšlení. Nenechte si ujít příležitosti, díky kterým můžete růst.

Kdo je MONETA?

Jsme stabilní česká banka s letitými zkušenostmi, ale i ambicemi digitálního šampiona. U nás máte možnost uplatnit své nápady, protože neustále pracujeme na nových inovacích. Jako první jsme představili bezkontaktní platby i nálepky a jsme jediní, kdo nabízí účet, který si otevřete kompletně přes mobil. Naše aplikace pro mobilní bankovnictví Smart Banka získala od veřejnosti ocenění Mobilní aplikace roku 2017. Do koncernu MONETA patří i společnosti MONETA Leasing a MONETA Auto.

Fotogalerie

Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 dnem
1.0

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Bývalý zaměstnanec - Pokladník - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Opravdu žádné

Negativa firmy:

Nejhorší zkušenost v životě. Na pobočce naprosto otřesný ,,team" včetně nadřízených. Manažer i vedoucí pobočky šílený přístup a jejich totální flákání v pracovní době nemelo obdoby. Měli samozřejmě jen svoji pravdu. Vedení nespravedlivé a spolčené Hrozný plat Neohodnocení náročnosti práce Nedocenění Arogance a opovrzlivost

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek více než 10 let, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jako plus vidím flexibilní pracovní dobu (samozřejmě se asi netýká všech pozic), 25 dnů dovolené, kávu Nespresso pro každého na pracovišti. Skvělí kolegové (řadoví pracovníci), avšak povětšinou vyhořelí chováním vedení. To je bohužel vše.

Negativa firmy:

S odpojením se od GE a vzniku společnosti MMB a nástupu nového vedení došlo k radikální změně. Přátelské vztahy, mimořádné benefity, poměrně rychlá schopnost realizovat změny/ zefektivnit práci je ta tam. Je to až paradoxní vzhledem k tomu jak se společnost v poslední době prezentuje (digitalizace/ agilita). Naprosto nesmyslné bazírování na zbytečně přísném dress codu pro zaměstnance, kteří sedí celý den u PC. Nedůvěra a nerespektování znalostí zkušených pracovníků, snižování počtu pracovníků na nereálné počty, což oboje vede k velkému odlivu zkušených specialistů. Nízké platy neodpovídající trhu práce. Neprofesionální vedení ze strany vedoucích oddělení, nekompetentnost. Nikdo nechce za nic zodpovídat, rozhodnout, absence slušnosti a dobrého chování. Za poslední cca 3 roky udělala společnost MMB velký krok zpět.

před 1 měsícem
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Relativně nižší věkový průměr zaměstnanců, zvučné jméno na trhu práce,

Negativa firmy:

Jako prodejce mě živí převážně kvartální odměny, neboť fixní plat je nízký. Již 2x se stalo, že týden před výplatou těchto odměn nám bylo oznámeno, že to firmu stojí moc peněz a musí nám část vzít. Tohle nefér jednání jsem ještě v žádné firmě nezažil. Osobně vnímám jako velký problém, když se zaměstnanec takto velké firmy nemůže spolehnout na to, že skutečně donese rodině domů vydělané peníze.

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

chut jít digitalizovat a transformovat, ale ta se vytratila

Negativa firmy:

Micromanagement na straně businessu je neuvěřitelný - nedává prostor, dělají se zbytečné předražené "projekty" , na pozice lidí co mají digatalizovat firmu se dosazují lidé bez zkušeností a ze "starých struktur" jako je project management, produkt management. Firmě uniká podstata agilizace. Investice do zafixování hlavních nedostatků a dohnání okolí, není investice. Ty pravé investice co najdou nové business modely by měli přijít, ale na ty se už nedostává peněz odvahy, ale hlavně není dávám na ně prostor. Střední management je v mnoha oblastech nekompetetní. Kompetentní lidé se dají spočítat na prstech jedné ruky. HR ja taky kapitola sama o sobě, ale ryba smrdí od hlavy.

Zobrazit všechna hodnocení (99)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Administrativa Finance Bankovnictví Služby Péče o zákazníky/klienty Ekonomie, finance a účetnictví