MONETA Money Bank - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Přejít do obchodu

MONETA Money Bank

MONETA Money Bank je univerzální banka s širokou sítí poboček a bankomatů. Je významnou společností na českém bankovním trhu, což dokazuje fakt, že v roce 2018 dosáhla čistého zisku 4,2 miliardy Kč a meziročního nárůstu o 7,1 %. Poskytuje kvalitní a různorodou nabídku produktů a služeb.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
Úrok
RPSN
 
Moneta Money Bank půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  3 000 - 800 000 Kč
Splatnost:  3 - 120 měsíců
Úrok:  od 3,9 %
RPSN:  od 4 %
Mám zájem
  • Zápůjční úroková sazba od 3,9%.
  • Půjčka na cokoliv až do 800 000 korun.
  • Vyřízení rychle online, přes telefon nebo na pobočce.
  • Speciální úvěry a půjčky pro živnostníky a firmy.
Název spořícího účtu
Karta k účtu?
Úrok
 

Hodnocení MONETA Money Bank

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Platové podmínky tristní (hluboko pod trhem). Navyšování platů žádné, ani o inflaci. 13. plat nebo odměny zde neexistují. Benefity (sick days, stravenky atd.) jsou v porovnáni s konkurenci slabé. Roční hodnocení zaměstnanců je naprostá fraška. Neprofesionální vedení ze strany vedoucích oddělení, naprostá nekompetentnost. Spousta kvalitních lidí houfně odchází ke konkurenci, což nikoho netrápí...

před 6 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

Nízký plat oproti jiným bankám, stravenky v nejnižší hodnotě na trhu, proškolí vás a pak vás hodí do vody a plav, žádná podpora zkušeného kolegy, poraď si sám ..denně nefunkční systém, což je hrozný, neprofesionální... Pracovní doba od rána do večera, nesmyslné plány..

před 7 měsíci
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti MONETA Money Bank na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Stabilní plat

Negativa firmy:

Pomluvy, falešné jednání.

před 9 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zaučení, tým trenérů, celý segment komerčního bankovnictví v oblasti micro, odměňování (incentiv), benefity, soutěže, firemní akce, prostor pro kariérní postup, školení, rozvoj a mnoho dalšího...

Negativa firmy:

Plat je oproti konkurenci spíše nižší. Co si člověk nevyhádá na začátku při pohovoru to nemá, určitě nečekejte, že by vám někdo přidal plat i po delší době ve firmě. Při podání výpovědi se ale snaží udržet zaměstnance navýšením platu... To je ale bohužel občas pozdě.

Doporučení pro management firmy:

Zkusit si práci bankéřů nebo call centra a ne jen předpokládat jak ta práce asi muže vypadat.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (111)

Historie společnosti MONETA: Dříve GE Money Bank

MONETA Money Bank, a. s. je od 1. května 2016 nový název pro společnost GE Money Bank, která působila v České republice již od roku 1998. S novým názvem MONETA Money Bank získala silnější identitu coby ryze česká bankovní instituce. MONETA Money Bank navazuje na stabilitu a důvěryhodnost GE Money Bank, zachovává kontinuitu a zároveň podporuje banku v rozvoji.

Výběr nového názvu byl v Česku poměrně netradiční. Banka nechala o nové značce hlasovat i své klienty. Další varianty jména byly Bohemica Bank, Bohemia Money Bank, Felicia Bank, Xpera Bank či Opera Bank.

Produkty Monety

Klienti MONETA Money Bank mohou vedle standardních bankovních služeb jako běžný účet a kreditní karta využívat také leasing automobilů a další produkty jako pojištění nebo investiční fondy. U půjček MONETA nabízí úrok od 3,9 % p. a. s RPSN 4 %. MONETA Money Bank disponuje čtvrtou největší sítí téměř 200 poboček a více než 650 bankomatů.

Vysoká koncentrace bankomatů je ovšem vykoupena tím, že k běžnému účtu nemáte zdarma výběry ze všech bankomatů, ale pouze z bankomatů, které patří právě Monetě.

Na českém trhu retailových finančních produktů máme zavedenou pozici, dále chceme svoje postavení posílit a růst také na hypotečním trhu. Ve službách pro malé a střední podniky, a to zejména v zemědělském sektoru chceme dosáhnout vedoucího postavení.

Ocenění a úspěchy MONETA bank

MONETA má na svém kontě mnoho úspěchů. Byla to například nejvstřícnější banka roku 2010 a měla nejlepší internetové bankovnictví na českém trhu roku 2009 a 2010 podle soutěže Zlatá koruna.

V roce 2019 ale MONETA Money Bank získala v renomované oborové soutěži Zlatá koruna rekordní počet sedmi ocenění. Progresivnější než MONETA je snad už jen Air Bank, čemuž by naznačoval fakt, že ji předstihla v kategoriích Novinka roku a Online aplikace.

Výhody a benefity pro klienty Monety

MONETA Money Bank má podobně jako například Fio banka pro své klienty připravený věrnostní program. Jmenuje se Bene+ a odměňuje vás za platby kartou formou cashbacku a to nejen u kreditních, ale i u debetních karet. Do programu je zapojeno přes 250 obchodníků, což zní vedle 20 partnerů Fio banky velkoryse. Nyní si navíc můžete založit účet Tom s odměnou 1 000 Kč, což je vůbec nejvyšší částka, kterou jakákoliv banka v současnosti nabízí.

MONETA Money Bank pobočky a kontakty

MONETA si buduje pověst banky, kam můžete s problémem přijít a řešit ho tváří v tvář skutečnému člověku. Proto je většina ze 200 poboček otevřena každý všední den do pěti nebo šesti hodin. Většina bankomatů je dostupná nonstop.

Pokud potřebujete do Monety zavolat, připravte se na test trpělivosti. Na lince 224 443 636 vás pravděpodobně čeká vzkaz, který vám navrhne, ať svůj problém vyřešíte online nebo zavoláte jindy, protože všichni operátoři hovoří a můžete si počkat i 20 minut. To často ani nebývá pravda a po vyslechnutí zprávy jste s někým spojeni téměř automaticky. Výhoda linky je, že funguje 24 hodin denně.

Hodnoty a vize společnosti

MONETA je digitální bankou, která neustále inovuje, naslouchá klientům a vychází jim vstříc. Mezi své klíčové hodnoty uvádí také spolupráci a podporu a zodpovědnost k okolí.

Naší ambicí je být šampionem ve financování českých domácností, živnostníků a firem.

Kariéra v Monetě

MONETA tvrdí, že na své zaměstnance myslí, vytváří pro ně příjemné prostředí a chce, aby se cítili dobře a měli z práce radost. Ve společnosti pracuje přes 3000 lidí, kteří sídlí v moderních centrálách v Praze a Ostravě a v síti poboček po celém Česku.

MONETA myslí na vzdělávání a rozvoj svých zaměstnanců, proto často pořádá inspirativní přednášky a workshopy, účastní se oborových setkání a využívá v práci koučování. Dalšími benefity jsou:

  • Kvalitní kantýna a stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Dny zdraví
  • Dotace na zdravé jídlo
  • Zvýhodněné produkty

MONETA Money Bank – volná místa

V Monetě si můžete vybrat ze širokého spektra působení. Je vaší parketou administrativa, bankovní či finanční poradenství, provoz, ekonomika, finance, právní služby nebo zákaznický servis? Tak pro sebe tady pravděpodobně naleznete volné místo. Ale to není zdaleka všechno. Pracovní nabídky jsou tady například i v oblasti marketingu. Nejčastěji ale hledají osobní bankéře a pokladníky.

Pokud nenajdete svou vysněnou pozici, nevadí. MONETA na svých stránkách zájemce vyzývá, ať pošlou Životopis i tak. Třeba něco společně vymyslíte!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4

Velikost firmy:

1000 - 5000 zaměstnanců

IČ:

25672720

Založení / Zapsání do OR*:

9. 6. 1998

Právní forma:

a.s.

Fotogalerie

Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Administrativa Finance Bankovnictví Služby Péče o zákazníky/klienty Ekonomie, finance a účetnictví