MONETA Money Bank

Kde nás najdete?

Sídlíme v Praze 4 na Brumlovce nedaleko metra Budějovická. V okolí máme vše potřebné, od obchodů přes pestrý výběr restaurací a jídelen až po fitness centrum i s bazénem. Pracujeme v moderně řešeném open-space, ale pro schůzky využíváme příjemné zasedačky nebo pohodlné meeting pointy. Rádi využíváme i naši relax zónu nebo si dáme oběd či kafe na terase.

"Je to zajímavá příležitost, jak se dále rozvíjet v atraktivním prostředí banky. Máme přátelský kolektiv, který sdílí znalosti a dokáže si najít čas i na zábavu po práci." Ondřej Vilček, Analytik Risk Reporting
"Líbí se mi, že můžu být u procesů, které přímo ovlivňují byznys. Navíc v příjemném kolektivu, kde se toho hodně naučím a získám nové zkušenosti." Josef Záhlava, Analytik Scoring

Proč pracovat právě u nás?

Uplatníte tu svůj potenciál a budete spolupracovat s kolegy, od kterých se můžete hodně naučit a kteří vám rádi poradí, pomůžou a podají pomocnou ruku. O své zaměstnance pečujeme, proto u nás najdete nejen standardní benefity, ale zaměřujeme se i na péči o zdraví. Nebo se můžete stát dobrovolníky a pomáhat s námi seniorům, dětským domovům a nebo třeba neziskovým organizacím.

Koho hledáme?

Příležitost u nás najde nejen zkušený odborník, ale i ten, kdo teprve začíná svoji kariéru. Volná místa máme pro analytiky, bankéře nebo specialisty v různých odvětvích. U nás se naučíte nebát se změn, protože jen tak se můžete vyvíjet. Získáte prostor pro rozvoj vašich znalostí a schopností, ale také budete spolupracovat s těmi nejlepšími v oboru. Hledáme spolehlivé a pečlivé týmové hráče, kterým nechybí analytické a logické myšlení. Nenechte si ujít příležitosti, díky kterým můžete růst.

Kdo je MONETA?

Jsme stabilní česká banka s letitými zkušenostmi, ale i ambicemi digitálního šampiona. U nás máte možnost uplatnit své nápady, protože neustále pracujeme na nových inovacích. Jako první jsme představili bezkontaktní platby i nálepky a jsme jediní, kdo nabízí účet, který si otevřete kompletně přes mobil. Naše aplikace pro mobilní bankovnictví Smart Banka získala od veřejnosti ocenění Mobilní aplikace roku 2017. Do koncernu MONETA patří i společnosti MONETA Leasing a MONETA Auto.

Fotogalerie

Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA
Práce v MONETA

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 dnem
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Benefit Plus, nic víc

Negativa firmy:

Naprosto souhlasím s níže uvedenými negativy od bývalých zaměstnanců. Není zde již žádná motivace. Čím dál tím víc produktů a za méně peněz. Tohle nevede nikam jinam než k odchodu kvalitních zaměstnanců za lepším. A to by si měla začít banka uvědomovat!

před 10 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

dovolená, vezmou skoro každého - nouze o lidi, ale velice a rádi se jich zase zbavují jak se jim zlíbí, možná budete mít štěstí a narazíte na fajn kolektiv na pobočče

Negativa firmy:

velmi směšný plat, nový zaměstnanci dostanou vyšší plat než stávající, těm nikdo nepřidá..psych.tlak, výhružky od nadřízených..

před 13 dny
1.0
Bývalý zaměstnanec - Osobní bankéř - ostrava
Pracoval(a) jsem ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

nemají lidi, takže už berou skoro každého

Negativa firmy:

obrovský tlak na prodej, ve vedoucích pozicích někdy neschopní lidé, neplníte tak za trest nesmyslné úkoly ,nehraje se tam na toto potřebuje klient, ale jaké jsou zrovna plány, odměny za prodej čtvrtletní a ještě záleží ne jak prodáváte vy osobně ale celý tým, všude se platy zvyšují a tady se letos odměny za prodej krátily, obrovská fluktuace

před 16 dny
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti MONETA Money Bank na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Ve většině týmů jsou velmi dobří lidé.

Negativa firmy:

Zobrazit všechna hodnocení (91)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Administrativa Finance Bankovnictví Služby Péče o zákazníky/klienty Ekonomie, finance a účetnictví