Barclays Services Limited - odštěpný závod - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

Barclays Services Limited - odštěpný závod

Společnost Barclays je mezinárodní bankovní a finanční společnost. Barclays nabízí bankovní a peněžní služby klientům, jejichž peníze chrání po celém světě. Je univerzální bankou, která poskytuje kompletní portfolio bankovních služeb v oblastech retailingu i investování. Společnost působí ve více než 50 zemích na všech kontinentech, řadí se mezi deset největších bank světa a práci v Barclays dohromady nalezlo přes 150 000 zaměstnanců.

Hodnocení Barclays Services Limited - odštěpný závod

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Počátek kariéry společnosti sahá až do roku 1690, kdy dva bankéři v Londýně začali podnikat a položili tak základy budoucí banky Barclays. Společnost vznikla oficiálně koncem 19. století, kdy bylo spojeno 20 malých bank v Barclay and Company Limited. Společnost nesla název po jednom ze spoluzakladatelů - Jamesi Barclayeovi. V té době čítala přes 180 poboček ve Spojeném království a v roce 1920 se stala jeho třetí největší bankou. Zároveň začala pomalu působit i mimo Spojené království.

Díky úspěchu společnosti a velkému růstu banky, Barclays nabízela stále další volná místa a v 50. let 20. století dokonce zaměstnávala více žen než mužů. S rostoucí konkurencí banka Barclays nejen postupně přicházela s inovacemi a vylepšenými službami, ale také expandovala do zahraničí a to především díky mnoha mezinárodním akvizicím. Dnes je Barclays jednou z největších bank na světě, v roce 2010 se jí dokonce podařilo zvednout svůj zisk o 92 % na 11,6 miliardy liber.

Kariéra v Barclays

Toužíte po práci v silné, úspěšné a známé společnosti? Jste spolehlivý člověk a týmový hráč? Podívejte se na volná místa v Barclays. Tato mezinárodní společnost hledá talentované lidi, kteří se budou dále vzdělávat, rozvíjet a seberealizovat. Nejčastěji inzeruje pracovní nabídky pro IT vývojáře. V této společnosti najdete uplatnění například jako Net, Java, C++, HTML5 developer, obchodní analytik či tester. Vyznává pět základních hodnot, ze kterých vychází nejen ve vztahu k zaměstnancům, ale i zákazníkům. Jedná se o respekt k těm, kteří pro ně pracují, spravedlivost v tom, co dělají, prioritu ve službě pro své zákazníky, snaží se podávat excelentní výsledky a vytvářet nejlepší možná řešení.

Barclays se o své zaměstnance se dobře stará, nabízí jim flexibilní pracovní dobu, férový plat a balíček nadprůměrných zaměstnaneckých benefitů. Najděte si práci v Barclays a odstartujte kariéru, která Vás bude bavit. Nezapomeňte zaslat Váš perfektně sepsaný životopis, který zvýší Vaše šance na přijetí.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Štětkova 1638/18, 140 00 Praha - Nusle

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

28213017

Založení / Zapsání do OR*:

14. 12. 2007

Právní forma:

Organizační složka zahraniční právnické osoby