Kariérní tipy

Daň z nemovitosti: Nezapomeňte ji zaplatit

22. 05. 2018

Jako každý rok přináší květen povinnost pro všechny majitele nemovitostí a pozemků. Do 31. května 2018 je potřeba zaplatit daň z nemovitosti. Finanční správa už rozeslala složenky.

Přečíst článek

Jak vydělat peníze? Zkuste jednorázové brigády

22. 05. 2018

Není výjimkou, že mzda ze zaměstnání nestačí, a tak si lidé kladou otázky, jak rychle vydělat peníze navíc. Odpovědí můžou být jednorázové brigády, o kterých jsme si pro vás připravili nový článek.

Přečíst článek

Komunikace ve firmách: Jak to dělat co nejlépe?

21. 05. 2018

Mnoho firem řeší problémy v informovanosti svých zaměstnanců. Zakopaný pes tkví navíc většinou zejména ve špatné interní komunikaci. Proč je důležité na firemní komunikaci pracovat a co dělat v případě problémů?

Přečíst článek

Vlastní značky řetězců: Vyplatí se?

21. 05. 2018

Většina velkých obchodních řetězců v České republice má svou vlastní značku u řady výrobků od sladkých tyčinek po kosmetiku a drogerii. V čem je vlastní značka výhodná pro zákazníky i obchodníky?

Přečíst článek

Letní brigáda – Od kolika let na ni můžete?

21. 05. 2018

Léto a prázdniny se nezadržitelně blíží a s tím se pojí také poptávka po brigádách. Studenti k přivýdělkům tíhnou čím dál častěji, nicméně ne vždy ví, co pro získání brigády musí splňovat. Jednou z podmínek bývá například právě věk.

Přečíst článek