VímVíc Magazín

Přečtěte si náš magazín, díky kterému budete vědět víc. Poradíme vám s hledáním práce, pracovními smlouvami či jak napsat životopis. Ukážeme vám, jak se vyznat v právu nebo jak být úspěšným nejen v práci.

Teleperformance Česká republika se může pochlubit oceněním Progresivního zaměstnavatele

15. 06. 2018

Teleperformance Česká republika jako leadr v poskytování služeb kontaktních center vyhrála prestižní ocenění.

Přečíst článek

Levné zásilky z Číny: Výjimka DPH bude končit

15. 06. 2018

Levné nákupy na čínských e-shopech jsou stále populárnější a zásilek z této země rapidně přibývá. Lákadlem bylo hlavně osvobození od DPH, ale to by mělo v nejbližších letech skončit. Největší čínský gigant bude ale například doručovat své zboží z Jenče u Prahy.

Přečíst článek

Firmy zahnané do kouta – Objevují se stále další benefity

13. 06. 2018

V současné době, kdy je minimální nezaměstnanost, si lidé mohou vybírat lepší práci. Nejvíce je poptávka po vyšších mzdách, lepších pracovních podmínkách a nejnovějším trendem jsou i firemní benefity. Společnosti si teď dávají více než jindy záležet, jaké výhody svým budoucím a současným zaměstnancům nabídnou.

Přečíst článek

Česká spořitelna spustila nové bankovnictví George

13. 06. 2018

Česká spořitelna představila nové internetové bankovnictví George, o kterém tvrdí, že je to i-banking budoucnosti. George Česká spořitelna tak nahrazuje Servis 24. Co přináší za novinky?

Přečíst článek

Expanze Netflixu: Známý poskytovatel filmů a seriálů je čím dál oblíbenější

13. 06. 2018

V lednu 2016 se rozšířil do České republiky ve světě oblíbený server Netflix, kde je možné sledovat online filmy a seriály. O jeho oblibě svědčí nejen expanze po světě, ale také jeho hodnota na burze.

Přečíst článek