Zonky: Tajemství inovací odtajněno

09. 11. 2018

V roce 2015 začala finanční platforma Zonky měnit kompletně pohled Čechů na zprostředkovávání online půjček. Start-up z dílny Creative Docku obstarává tzv. peer-to-peer (P2P) půjčky, které jsou typické pro sdílenou ekonomiku. Mateřskou společností Zonky je PPF Group (do jejíž skupiny patří také Home Credit).

Přečíst článek

Jak se firma Teleperformance stala Dobrým andělem

08. 11. 2018

Každoroční interní soutěž mezinárodní firmy Teleperformance se již tradičně stala finanční podporou dobré vůle, odhodlání a spolupráce jejích zaměstnanců. Jak a komu česká pobočka této mezinárodní společnosti pomohla?

Přečíst článek

Zonky: Finanční ředitel nemusí být yetti

02. 11. 2018

Pozice Zonky je na trhu peer-to-peer půjček velmi odlišná a zaměřuje se na kompletně odlišnou cílovou skupinu. Bez koho si finanční platformu Zonky nelze představit a kdo v současnosti stojí za projektem, který vznikl před 3 lety v České republice?

Přečíst článek

Hledáte práci, u které se budete zároveň vzdělávat? Díky Nakladatelství FORUM máte příležitost!

26. 10. 2018

Jestliže máte rádi knihy a vzdělávání, pak je práce v nakladatelství pro vás to pravé. Společnost FORUM se zaměřuje na odborné publikace z oblasti české legislativy a pořádá vzdělávací kurzy i semináře. Na českém trhu se nakladatelství pohybuje téměř 15 let a svým zaměstnancům nabízí stabilní pozice a pohodovou atmosféru.

Přečíst článek

Sladit brigádu se školou, koníčky i ambiciózními cíli? V McDonald´s možné!

25. 10. 2018

Brigáda u McDonald´s je stále vnímána hlavně jako místo, kde mladí lidé čerpají své první pracovní zkušenosti. Mnohé z vás však možná překvapí, že kromě studentských přivýdělků přináší i spoustu dalších možností. Přečtěte si, proč pracovat právě zde.

Přečíst článek

MAFRA vzkazuje zájemcům: Přijít s odhodláním a úsměvem, o zbytek se postaráme my

24. 10. 2018

Zajímá vás, jak vypadá přijímání nových zaměstnanců do jednoho z největších tuzemských mediálních domů? O výběru kandidátů, jejich uvedení do firmy i prvních krocích ve společnosti MAFRA nám pohovořila Kateřina Cedzová zastávající pozici HR recruiter.

Přečíst článek

"Motivace je důležitější, než mnohaleté zkušenosti," říká Dorota Dobeš, HR Manager CCC

23. 10. 2018

"Motivace je důležitější, než mnohaleté zkušenosti," říká Dorota Dobeš, HR Manager CCC

Přečíst článek

Přečtěte si, jak probíhá pohovor ve firmě Penam

22. 10. 2018

Rádi byste pracovali ve firmě Penam? Přečtěte si, jak u nich probíhá pohovor.

Přečíst článek

Z brigádnice k vedoucí podniku – Barbora Hamplová popisuje svoji Mc cestu

19. 10. 2018

Drtivá většina lidí vnímá práci u McDonald´s hlavně jako přivýdělek během středoškolského, popřípadě vysokoškolského studia. Zkuste si ale představit, že ne ve všech případech musí mít kariéra u řetězce rychlého občerstvení takovýto průběh.

Přečíst článek

Jaké benefity jsou cool mezi zaměstnanci?

12. 10. 2018

Firmy si tak trochu lámou hlavu, čím překvapit své zaměstnance, aby byli v práci spokojení a k firmě loajální. Stravenky, homeoffice a multisport karta už dnes nikoho neohromí, jelikož se to bere jako standard. Podívejte se, co nás inspirovalo u jiných firem.

Přečíst článek