Práva zaměstnanců

Rozvod: Jak předejít majetkovým tahanicím?

30. 05. 2018

Rozvod nebo rozchod, to vždy znamená dělení společných peněz. Pokud ale ve financích nemáte pořádek, pak se můžete díky majetkovým sporům hodně rychle ocitnout i u soudu. My vám v našem článku poradíme, jak takové situaci předcházet.

Přečíst článek

Služební cesta: Co zaměstnavatel proplatí?

30. 05. 2018

Chystáte se na služební cestu a zajímá vás, kolik peněz vám zaměstnavatel proplatí? Máte nárok například na proplacení času, když jedete dopravním prostředkem, nebo když spíte? Podívejte se na to s námi.

Přečíst článek

Problémy v práci aneb Co zaměstnance nejvíce trápí?

27. 05. 2018

Je celá řada věcí, co zaměstnancům v jejich práci nevyhovuje. Někdy jsou to drobnosti, jindy závažné věci, jako například kontroly skříněk a podobně. Problémy v práci by se ale neměly podceňovat, protože jejich důsledkem může být i výpověď zaměstnance.

Přečíst článek

Daň z nemovitosti: Nezapomeňte ji zaplatit

22. 05. 2018

Jako každý rok přináší květen povinnost pro všechny majitele nemovitostí a pozemků. Do 31. května 2018 je potřeba zaplatit daň z nemovitosti. Finanční správa už rozeslala složenky.

Přečíst článek

Active Pass aneb Výlet do zoo nebo únikovka jako pracovní benefit

20. 05. 2018

V posledních letech jsou čím dál oblíbenější zaměstnanecké benefit karty. Jejich držitelé díky nim mohou navštěvovat sportoviště nebo jiná místa. Mezi oblíbené karty patří například karta Active Pass.

Přečíst článek