Půjčky bez registru a doložení příjmu | VímVíc.cz

Půjčky bez registru a doložení příjmu

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Via SMS půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 60 000 Kč
Splatnost 
0 - 120 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 92,8 %
Mám zájem
 • Rychlá krátkodobá půjčka do výplaty
 • Půjčky do 60.000 Kč s flexibilní splatností
 • Peníze na účtu hned po schválení
 • Pro nové klienty prvních 30 dní bez poplatku
Kamali půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 20 000 Kč
Splatnost 
0 - 10 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Nejnižší poplatky na trhu mikropůjček
 • První Kamali půjčka na 14 dní zdarma
 • Možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek
 • Splatnost půjčky vždy jen v pracovní den
Razdva půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 - 150 000 Kč
Splatnost 
3 - 48 měsíců
Úrok 
od 32,04 %
RPSN 
od 37,19 %
Mám zájem
 • Půjčka od 10.000 Kč do 150.000 Kč
 • Bezpečný přenos dat
 • Do 15 minut peníze na účtu
 • Rychlá půjčka bez účelu a bez ručitele

Každý se může snadno dostat do situace, kdy potřebuje náhlou finanční pomoc v nouzi. Problémem je, že bankovní společnosti čím dál více zpřísňují schvalovací proces poskytování půjček. I to je jeden z důvodů, proč nebankovní společnosti získávají přízeň stále více klientů. Jedním z druhů půjček, kde dominují nebankovní společnosti, jsou nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu. Nebankovní půjčka bez registru ihned je žádaným produktem pro svou vysokou dostupnost, dokonce je to i dostupná půjčka po insolvenci.

Stejně jako u všech úvěrů, i u online půjčky bez registru musí klient vždy myslet na to, proč si půjčuje a na co si půjčuje. Nebankovní půjčka bez registru a bez zástavy zatíží klienta, kterého následně čekají splátky, jež bude muset pravidelně splácet. V případě nesplácení půjčky online bez registru může klientovi hrozit exekuce a ztráta finanční svobody. Nebankovní půjčka bez registru a bez zástavy by pro klienta měla být poslední volbou, až v případě nejvyšší nouze a potřeby.

V každém případě se vyplatí využít úvěrovou kalkulačku jako online nástroj pro výpočet měsíčních splátek. Podobně rizikovým produktem, jakým je nebankovní půjčka bez registru a potvrzení příjmu, může být i rychlá půjčka bez doložení příjmu. Půjčky bez doložení příjmu slibují rychlé peníze na cokoliv, aniž by klient musel dokládat výši svých příjmů či účel použití financí.

Co je nebankovní půjčka bez registru a doložení příjmu?

Pojem nebankovní půjčka bez registru a doložení příjmu znamená, že poskytovatel úvěru před schválením půjčky nenahlíží do registru dlužníků podle rodného čísla. V registru dlužníků je možné najít informace o všech probíhajících i ukončených půjčkách, včetně platební morálky dlužníků. Jsou známy tři oficiální registry dlužníků: BRKI – registr dlužníků pro bankovní společnosti, NRKI – registr dlužníků pro nebankovní společnosti a SOLUS. Naopak registr s názvem Centrální registr dlužníků není oficiální, a to i přes dobře znějící název, který však není zárukou pravých dat. Půjčka bez registru je vhodná jako půjčka v exekuci.

Prakticky všechny bankovní společnosti nahlížejí do všech oficiálních registrů dlužníků předtím, než klientovi schválí půjčku. Záznam v registru dlužníků nemusí být vnímán nutně negativně. Pokud je platební morálka v pořádku a pohledávky klienta jsou řádně spláceny, může být naopak pozitivní záznam v registru dlužníků výhodou. Pokud ale banka zaregistruje, že platební morálka nebyla vždy ukázková, je to pro ni jasný signál, že klient není dostatečně důvěryhodný a s největší pravděpodobností mu neposkytne půjčku. Potom je řešením jedině půjčka bez nahlížení do registru, případně zmíněná půjčka v exekuci (má-li klient exekuci).

Klient si musí dobře propočítat své finance a uvědomit si, že splátky úvěru zatíží jeho rozpočet, často také rozpočet celé rodiny nebo firmy, na následující měsíce nebo roky. Registr dlužníků podle rodného čísla není jenom informací pro banku, ale také ochranou samotných klientů, aby případně neskončili v dluhové pasti.

Situace je jiná u nebankovní půjčky bez registru. Obecně nebankovní společnosti se specializují na poskytování půjček klientům, kteří nemají u bankovních společností šanci uspět. Nebankovní půjčky bez registru ihned na účet jsou vhodné i pro lidi, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků. Určité nebankovní společnosti poskytují nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy i lidem, kteří nepatří k nejspolehlivějším klientům. Nebankovní půjčky bez registru ihned na účet mohou být záchranou ve složité životní situaci, dokonce je možná i půjčka po insolvenci (pro klienty, jenž se už potýkali s neschopností splácet své závazky).

Nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu

Nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu poskytují klientům, mimo peněz, ještě jednu výhodu. Půjčky bez registru a doložení příjmu umožňují žadateli zažádat o finanční příspěvek i v případě, že není schopen doložit dostatečně vysoký a pravidelný příjem. Může se jednat o zaměstnance i OSVČ (půjčky bez nahlížení do registru a půjčky pro OSVČ bez registru a zástavy). V některých případech je zdlouhavé získat potvrzení o příjmech.

Expres půjčka bez doložení příjmu může celý proces urychlit o 2 až 3 dny. Ještě rychleji lze peníze získat pomocí nebankovní půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku. V takovém případě není potřeba mít bankovní účet a klient získá peníze ihned, bez zdržování převodu z účtu na účet.

O nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu nejčastěji žádají klienti, kteří potřebují nutně finanční pomoc v nouzi a je u nich velké riziko následného nesplácení úvěru. Takový klient je pro poskytovatele úvěru velmi rizikový, proto je nebankovní půjčka bez registru a potvrzení příjmu poměrně drahou záležitostí. I pro rizikového klienta je snadné sjednat nebankovní půjčku bez doložení příjmu a registru. Musí však počítat s vysokými úroky a dalšími poplatky spojenými s půjčkou bez registru ihned.

Sjednání online půjčky bez registru ihned by si měl klient velmi dobře rozmyslet. Pokud žadatel nemá dostatečný pravidelný příjem v době žádání o krátkodobou půjčku online bez registru, je nepravděpodobné, že by byl v budoucnu schopen splácet vysoké splátky. O možnostech splácení konkrétního klienta pomůže úvěrová kalkulačka. Pomocí ní je jednoduché zjistit výši splátek a tím pádem zvážit, zda je člověk schopen dostát potenciálnímu závazku.

Speciálním případem je půjčka pro podnikatele bez daňového přiznání a registru. Podnikatelská půjčka tohoto typu umožňuje půjčení peněz i klientům, kteří podnikají méně než rok. Z důvodu krátké doby podnikání nemají k dispozici žádné daňové přiznání, pomocí kterého by doložili svůj příjem.

Online půjčka bez registru – Kterou vybrat?

I online půjčky bez registru mohou mít mnoho podob a klient si může vybrat takovou, která vyhovuje jeho životním okolnostem. S rozhodováním při výběru konkrétního úvěrového produktu může pomoci úvěrová kalkulačka, ať už je ve hře půjčka po insolvenci nebo expres půjčka bez doložení příjmu. Nejčastěji žádané jsou krátkodobé půjčky online bez registru.

Půjčka do výplaty

Velmi oblíbené jsou tzv. půjčky do výplaty. Jedná se o půjčku, kterou musí klient splatit do 30 dní. Půjčka do výplaty je například rychlá půjčka bez doložení příjmu, která slibuje rychlé schválení a zaslání peněz na klientův účet ve stejný den, v jakém podal žádost o úvěr.

Z kategorie online půjček bez registru jsou nejvýhodnější půjčky do výplaty. Klient obvykle splatí vypůjčenou částku spolu s poplatkem za vyřízení půjčky. Půjčky do výplaty ihned mohou klientovi pomoci s překlenutím těžké životní situace do dalšího měsíce. Je nutné myslet na to, že další měsíc bude muset být tato částka splacena. Někteří poskytovatelé úvěrů si neúčtují správní poplatky, obzvlášť, když se jedná o první půjčku do výplaty, kterou si klient sjednává.

Hotovostní půjčky online bez registru

Hotovostní půjčky online bez registru (a často také bez nutnosti doložit výši příjmu) jsou určené klientům, kteří nemají zřízený bankovní účet, popřípadě ho mají pozastavený exekutorem nebo je jiným způsobem blokovaný. Jak už napovídá název půjčky, peníze jsou klientovi vyplaceny v hotovosti. Půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku také využívají klienti, kteří potřebují získat peníze ihned a nechtějí ztrácet čas s převodem částky na bankovní účet.

Hotovostní půjčka bez registru je častou volbou pro klienty, jenž nepracují s počítačem nebo preferují osobní vyjednávání před online prostorem. Peníze jsou v hotovosti doručeny na adresu žadatele, případně si klient vyzvedne finance osobně. Záleží zcela na podmínkách konkrétní nebankovní společnosti poskytující půjčku bez registru ihned. Hotovostní půjčku je možné sjednat telefonicky i jako online půjčku bez registru.

Hotovostní půjčky bez registru se pohybují v řádech stokorun i statisíců. Tradičně se jedná o půjčky v rozsahu několika tisíc korun, kterými klient uhradí neočekávanou událost a peníze také rychle splatí. Některé nebankovní společnosti nabízí i hotovostní půjčky bez registru až do výše 500.000 Kč. Klient by měl počítat s tím, že hotovostní půjčky bez registru v případě vyšších finančních částek v naprosté většině vyžadují zástavu.

Krátkodobá půjčka bez registru

Krátkodobé půjčky bez registru jsou volbou pro klienty, kteří potřebují nutně získat určitý obnos peněz a mají již zápis v registru dlužníků. Běžná půjčka u banky je pro klienty se zápisem v registru dlužníků nemožná. U krátkodobé půjčky se doba splácení pohybuje maximálně v řádech měsíců, často se jedná o půjčky se splacením do 30 dnů, podobně jako u půjček do výplaty. Krátkodobá půjčka bez registru ihned je pro klienty obecně dostupnější než dlouhodobá půjčka bez registru a je snazší ji získat.

Krátkodobá půjčka bez registru ihned na účet je produktem, který nabízí mnoho nebankovních společností. Zažádat o půjčku je jednoduché a výplata na účet žadatele je zpravidla rychlá. Krátkodobá půjčka bez registru má však také velkou nevýhodu, kterou jsou vysoké úroky a poplatky spojené s půjčkou bez nahlížení do registru.

Dlouhodobá půjčka bez registru

Naopak dlouhodobá půjčka bez registru se vyznačuje delší dobou splácení. Neexistuje konkrétní doba splácení, která by stanovovala, kdy se jedná o dlouhodobou půjčku bez registru, ale obecně se za dlouhodobé půjčky považují takové, jejichž doba splácení je v řádu několika let.

Při volbě mezi krátkodobou a dlouhodobou půjčkou bez registru si klient musí ujasnit několik věcí, a to především kolik peněz potřebuje půjčit a jakou částku je schopen měsíčně splácet. Od toho se dále odvíjí, jak dlouho bude splácet půjčku. Dlouhodobá půjčka bez registru ihned na účet nemusí být výhodná pro každého klienta.

Dlouhodobé půjčky bývaly výsadou především bankovních společností (například hypotéka nebo leasing na auto). Banky ale neposkytují dlužníkům dlouhodobé půjčky bez registru. V poslední době se proto dlouhodobá půjčka bez registru nachází v nabídce nebankovních společností. Často se může jednat o malé či neprověřené firmy, v takovém případě je lepší od půjčky upustit.

Půjčky nebankovní bez registru bývají méně výhodné už jen kvůli možnosti je snadno získat i v případě špatné platební morálky nebo předchozích dluhů. U dlouhodobých půjček bez registru ihned se riziko pádu do dluhové pasti ještě zvětšuje. Některé nabídky jsou podezřelé již na první pohled, u některých může klient rozeznat podvod až ve chvíli, kdy bude příliš pozdě. Proto je velmi důležité vybrat si důvěryhodného poskytovatele půjčky.

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy

Nebankovní půjčka bez registru a zástavy je určena klientům, kterým banka nepůjčí. Pokud žadatel o půjčku nedisponuje dostatečně velkými pravidelnými příjmy, je pro banku i nebankovní společnost rizikovým klientem. V takových případech vyžaduje poskytovatel půjčky tzv. zástavu.

Zástava slouží k uspokojení poskytovatele půjčky v případě, že mu tato půjčka nebude řádně splácena. Zástavou může být nemovitost (dům, byt, komerční objekt nebo pozemek), ale i movité věci (auto, pracovní technika a stroje). Pokud by klient nebyl v budoucnu schopen splácet své závazky, stává se majitelem zástavy společnost vlastnící pohledávky, tedy poskytovatel úvěru.

Nebankovní půjčka bez registru a bez zástavy je vhodná pro klienta, který má zápis v registru dlužníků, špatnou morálku splácení v minulosti nebo má na své jméno sjednáno několik půjček. Často se jedná o klienty, kteří nemají možnost zastavit svůj majetek nebo mají ze zástavy majetku strach. Sjednání půjčky nebankovní bez registru a bez zástavy je vhodné pro klienty, kteří potřebují akutně poskytnout finanční injekci, ale zároveň jsou si jistí, že budou mít v budoucnu dostatek finančních prostředků na splácení.

Rychlá půjčka bez registru ihned

Rychlá půjčka bez registru ihned je žádaným produktem zejména mezi klienty, kteří potřebují vyřídit půjčku rychle. Jedná se také o klienty, jenž nemají splacené půjčky z minulosti a často mají i špatnou platební morálku. Z těchto důvodů je rychlá půjčka bez registru ihned mezi klienty oblíbeným produktem. Získat půjčku u banky by pro ně bylo velmi obtížné.

Rychlá půjčka bez registru ihned má největší výhodu právě v tom, že je možné sjednat ji z domova prostřednictvím internetu. Klient si pomocí srovnání půjček najde produkt, který je pro něj vhodný a vyplní žádost o půjčku u příslušné nebankovní společnosti. Takováto expres půjčka bez doložení příjmu je většinou schválena téměř ihned, jelikož nebankovní společnost neověřuje klientovu platební morálku. Podobně rychlé je i zaslání žádané finanční částky na klientův účet.

Půjčka pro podnikatele bez daňového přiznání a registru

V nabídce nebankovních společností se vyskytuje také půjčka pro podnikatele bez daňového přiznání a registru či půjčka pro OSVČ bez registru a zástavy. Podnikatel, který žádá o půjčku bez registru a daňového přiznání, nemusí mít nutně problém se splácením, ale může se jednat o člověka, který právě začal podnikat a nepodával ještě daňové přiznání, pomocí kterého by doložil své příjmy.

Půjčka pro podnikatele bez daňového přiznání a registru, stejně jako půjčka pro OSVČ bez registru a zástavy, nepenalizuje podnikatele za jejich případné předchozí přešlapy a nebankovní společnosti poskytují úvěr bez ohledu na podnikatelův zisk. Podnikatel nebo OSVČ si může požádat o půjčku bez doložení příjmu i u běžné banky. Bankovní podnikatelská půjčka je často omezena výší částky a jedním z kritérií je i délka podnikání. U bankovní půjčky je také potřeba počítat s nahlížením do registru dlužníků. U půjčky pro OSVČ bez registru a zástavy není vyžadována zástava.

Výhody nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Kromě toho, že jsou nebankovní půjčky bez registru pro všechny dostupnější, často vynikají i svou rychlostí. Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu jsou dostupné online a o půjčky si může klient jednoduše zažádat odkudkoliv a do několika minut může mít peníze na svém účtu. K půjčce bez registru ihned často stačí pouze ofocený občanský průkaz a případně potvrzení o příjmu. Rychlá půjčka ihned bez registru a potvrzení příjmu se řadí mezi nejoblíbenější úvěry mezi klienty.

Pro některé klienty jsou lákavé nebankovní půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku, takže dostanou přímo hotovost a nemusí mít ani bankovní účet. Poskytovatelé úvěrů nabízí klientům možnost vyzvednout peníze na pobočkách čerpacích stanic, případně na jiných výdejních místech. U hotovostních půjček ihned bez registru je rychlost poskytnutí úvěru ještě větší.

Nevýhody půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Nebankovní půjčka bez registru a potvrzení příjmu má, bohužel, i své stinné stránky. Je to především její cena. RPSN či úroková sazba se u půjček bez registru a doložení příjmu šplhá do astronomických čísel. Ve skutečnosti může klient zaplatit až dvakrát více než jaká byla celková částka online půjčky bez registru. Proto je nutné pečlivě zvážit, zda je půjčka ihned bez registru tou nejlepší volbou. Například půjčka po insolvenci ( i když je o ní zápis v registru dlužníků) může být dostupná i v bance.

Další nevýhodou půjček bez registru ihned může být jejich rizikovost, kdy klient může narazit na půjčky od lichváře. Ty jsou sice nelegální, stále se však objevují na trhu půjček. Půjčka od lichváře zavede klienta do dluhové pasti, ze které se není snadné dostat. Půjčka bez registru ihned je bezpečná pouze v případě, jedná-li se o věrohodného poskytovatele úvěru.

Jak zažádat o půjčku bez registru?

Žádost o půjčku bez registru není nijak složitá. Klient může o půjčku v některých případech zažádat osobně, obzvlášť oblíbený je tento přístup pro půjčky bez doložení příjmu a registru na ruku. Nejběžnější způsob je stále zažádat o půjčku online bez registru. Součástí procesu často bývá výběr přes úvěrovou kalkulačku. Na úvěrové kalkulačce si klient jednoduše navolí částku, kterou si chce půjčit a zadá dobu, po kterou chce půjčku splácet. Úvěrová kalkulačka spočítá úroky a RPSN u jednotlivých půjček a pokud žadateli automaticky vygenerované podmínky vyhovují, stačí zaslat potřebné dokumenty a peníze mohou být ještě v ten samý den na účtu.

Konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček bez registru je řešením pro klienty, kteří mají více úvěrů a nezvládají je splácet. Jedná se o sloučení více úvěrů do jednoho. Konsolidace půjček bez registru je možná, klient se však musí připravit na vysoké úroky a poplatky s tím spojené. Klient, který má na sebe hned několik půjček, je pro nebankovní společnost rizikovější. Riziko se navíc stupňuje, pokud se jedná o půjčky bez registru ihned. Takový klient totiž není společnostmi prověřovaný a instituce, která zajišťuje konsolidaci, nemá dostatečné informace o jeho schopnosti splácet.

Kde najít a sjednat půjčku bez registru?

Pokud klient ví, že má negativní záznam v některém z registru dlužníků, pravděpodobně se rozhodne pro nebankovní půjčku bez registru a doložení příjmu. Na internetu je k dohledání velké množství půjček bez registru online. Je nutné zvolit takovou nebankovní společnost, jež má za sebou historii a především pozitivní recenze klientů. Žadatel o půjčku bez nahlížení do registru si musí důkladně nastudovat smluvní podmínky včetně všech poplatků, než se definitivně rozhodne pro danou půjčku. Nebankovní společnosti, které nabízí půjčky ihned bez registru jsou: