Půjčky bez registru | VímVíc.cz

Půjčky bez registru

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Kamali půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 0 %
RPSN:  od 0 %
Mám zájem
 • Rychlá bezpečná půjčka od Home Credit.
 • První půjčka při včasném splacení zdarma.
 • Možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek.
 • Splatnost půjčky vždy jen v pracovní den.
Půjčka Cofidis Více o produktu »
Výše půjčky:  20 000 - 500 000 Kč
Splatnost:  12 - 90 měsíců
Úrok:  od 4,49 %
RPSN:  od 4,58 %
Mám zájem
 • Mezinárodní společnost pohybující se v oblasti nebankovních půjček a konsolidace půjček.
 • Garance výhodnějšího úroku.
 • Konsolidace půjček.
 • Nákup zboží na splátky.
 • Vše vyřídíte online z pohodlí domova.
ViaSMS.cz půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  100 - 30 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 0 %
RPSN:  od 0 %
Mám zájem
 • Rychlá a krátkodobá půjčka, která vám pomůže do další výplaty.
 • Půjčky do 30 000 měsíc se splatností jednoho měsíce.
 • Peníze na účtu během několika minut.
 • Zařídíte pomocí vašeho telefonu.
Provident Start půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  3 000 - 16 000 Kč
Splatnost:  0 - 4 měsíců
Úrok:  od 0 %
RPSN:  od 0 %
Mám zájem
 • První půjčka u Provident zdarma.
 • Až 16 000 korun bez úroků a jiných poplatků.
 • Na bankovní účet či do ruky 7 dní v týdnu.
 • Splacení do 4 měsíců.

Každý z nás se může snadno dostat do situace, kdy potřebuje náhlou finanční injekci. Problémem je, že bankovní společnosti čím dál více zpřísňují schvalovací proces poskytnutí půjček. I to je jeden z důvodů, proč nebankovní společnosti získávají stále více klientů. Jedním ze druhů půjček, kde dominují nebankovní společnosti, jsou půjčky bez registru.

Co je to půjčka bez registru?

Půjčka bez registru je taková půjčka, kdy společnost nenahlíží před udělením půjčky do registru dlužníků. Známe tři oficiální registry dlužníků: BRKI - registr dlužníků pro bankovní společnosti, NRKI - registr dlužníků pro nebankovní společnosti a SOLUS. Poslední registr s názvem Centrální registr dlužníků není oficiální a i přes dobře znějící jméno, není zárukou pravých dat.

Prakticky sto procent bankovních společností nahlíží do všech oficiálních registrů předtím, než vám schválí půjčku. V těchto registrech jsou zaneseny záznamy o všech aktuálních i již proběhnutých půjčkách. Záznam v registru dlužníků nemusíte hned vnímat negativně. Najdete zde záznam o všech právě probíhajících i již splacených úvěrech. Pokud je vaše platební morálka v pořádku a své pohledávky splácíte, může být naopak pozitivní záznam výhodou. Pokud ale banka zaregistruje, že vaše platební morálka nebyla vždy ukázková, je to pro ní jasný signál, že nejste dostatečně důvěryhodní a z 99 % vám půjčku neposkytne.

Nebankovní společnosti a půjčka bez registru

V tuto chvíli přichází na řadu nebankovní společnosti. Ty se specializují na poskytování půjček těm, kteří u bankovních společností nemají moc šanci uspět. Tím pádem i na ty, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků. Některé nebankovní společnosti poskytují půjčky a úvěry i těm, kteří nepatří k nejspolehlivějším klientům.

Výhody půjčky bez registru

Kromě toho, že je pro všechny dostupnější, často vyniká i svou rychlostí. Půjčky bez registru jsou dostupné online. O půjčku si tak jednoduše můžete zažádat z pohodlí domova a do několika minut můžete mít peníze na svém účtu. K půjčce vám často stačí pouze ofocený občanský průkaz a případně potvrzení o příjmu.

Nevýhody půjčky bez registru

Půjčka bez registru ale má, bohužel, i své stinné stránky. A to je především cena. RPSN či úroková sazba se u takových půjček šplhají do astronomických čísel. Ve skutečnosti tak můžete zaplatit i klidně dvojnásobnou částku. Proto pečlivě zvažte, zda je ve vaší situace půjčka bez registru tou nejlepší volbou.

Jak zažádat o půjčku bez registru?

Nejběžnější je stále zažádat o půjčku online skrze úvěrovou kalkulačku. Na úvěrové kalkulačce si jednoduše navolíte částku, kterou si chcete půjčit a zadáte dobu, kterou chcete půjčku splácet. Pokud vám automaticky vygenerované podmínky vyhovují, stačí jen zaslat potřebné dokumenty a vaše peníze mohou být ještě ten den na účtě.

Kde seženete půjčku bez registru?

Nebankovní společnosti, které nabízí půjčku bez registru: Via SMS půjčka, Crediton.cz nebo Kamali.