ExpressCash půjčka | VímVíc.cz

ExpressCash půjčka

 • nejrychlejší hotovostní půjčka
 • možnost půjčky ve výši 5 000 Kč až 70 000 Kč
 • splatnost 14, 17 nebo 20 měsíců
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 5 000 Kč - 70 000 Kč
Splatnost od - do 14 - 20 měsíců
Úrok od 15 %
RPSN od 272,44 %

Výhody půjčky:

 • Vyřízení rychle a online
 • Neustálá péče školených, informovaných a profesionálních obchodních zástupců
 • Splátky každý měsíc v místě bydliště klienta

Reprezentativní příklad:

"Klient Josef K. si od EC Financial Services vypůjčil 10 000 Kč se splatností za 14 měsíců. Klient bude měsíčně splácet 1 328 Kč. Roční úroková sazba bude 15 %, RPSN bude 272,44 %. Celkově Josef K. zaplatí 18 592 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Občan České republiky
 • Cizí státní příslušník s trvalým či dlouhodobým pobytem v ČR

Společnost EC Financial Services, a.s. je poskytovatelem nebankovních půjček fyzickým osobám na území České republiky. Všechny žádosti o půjčky jsou zodpovědně prověřovány. Cílem společnosti není schvalovat půjčky každému bez ohledu na schopnost půjčku splácet. EC Financial Services si zakládá na přehlednosti, transparentnosti a nezáludnosti smluvní dokumentace. Cílem společnosti je, aby měli klienti od samého začátku jasný přehled o smluvních podmínkách k získání půjčky, jaké jsou její celkové náklady a co jim hrozí v případě nesplácení úvěru. Zároveň respektují nenadálé a nepředvídatelné skutečnosti v životě klientů a v případě problémů se splácením je možné snížit výši splátky nebo odložit splácení.

Profesionální síť obchodních zástupců EC Financial Services

U EC Financial Services disponují profesionální sítí obchodních zástupců, kteří navštěvují žadatele o půjčky přímo u nich doma, kde prověří jejich bonitu a v případě schválení půjčky vyplatí hotovost, jedná se o hotovostní půjčky. Pravidelný výběr splátek probíhá také v místě bydliště klienta, což klientům zajišťuje maximální komfort.

Naše krédo je jednoduché – ke klientům se chováme čestně a chceme, aby jim naše půjčka pomohla vyřešit jejich finanční potřebu a zlepšila tak jejich situaci. Peníze nepůjčujeme každému, o předlužené či podvodné klienty zájem nemáme.

Expresscash půjčka

ExpressCash půjčka je hotovostní půjčka, která může být poskytnuta ve výši 5 000 Kč až 70 000 Kč. Splatnost této půjčky je 14, 17 nebo 20 měsíců. Pravidelná měsíční splátka je inkasována u klienta doma.

Všechny informace o ExpressCash půjčce klientovi poskytne vysoce školený obchodní zástupce. Při osobní schůzce předá klientovi všechny potřebné informace a poskytnu mu nabídku všech dostupných produktů společnosti EC Financial Services. Obchodní zástupce také klienta seznámí se smluvními podmínkami a domluví se s ním na doložení potřebných dokladů.

Kdo si o ExpressCash půjčku může požádat?

O ExpressCash půjčku si může zažádat osoba starší 18 let, která je občanem České republiky nebo cizí státní příslušník s trvalým či dlouhodobým pobytem v ČR.

Jaké dokumenty je potřeba při žádosti o ExpressCash půjčku doložit?

Občan České republiky musí doložit občanský průkaz. Cizí státní příslušník musí doložit platné povolení k trvalému pobytu v České republice nebo doklad o dlouhodobém pobytu v ČR a průkaz totožnosti. Dále je nutné prokázat příjem. K prokázání příjmu musí žadatel doložit potvrzení o výši příjmu nebo výplatní pásky za poslední 3 měsíce. Dále může také posloužit důchodový výměr nebo doklad o přiznání rodičovského příspěvku. OSVČ musí doložit daňové přiznání za poslední uzavřené období.

Etický kodex EC Financial Services

V EC Financial Services si stanovili etické normy chování, které musí zaměstnanci a obchodní zaměstnanci dodržovat při poskytování finančních služeb klientům:

 • napomáhat prosazování korektních vztahů na trhu s nebankovními úvěry a zlepšit jejich úroveň
 • podpořit rozvoj služeb na trhu s nebankovními úvěry
 • napomáhat klientům porozumět nebankovnímu úvěru poskytovanému společností EC Financial Services, a.s.
 • zvyšovat ochranu klientů EC Financial Services, a.s. před neseriózními poskytovateli obdobných služeb
 • posílit obecnou důvěru v nebankovní produkt založený na průhledných a zákonných pravidlech
 • výchova a řízení zaměstnanců a obchodních zástupců na základě principů tohoto kodexu

Obchodní zástupci společnosti EC Financial Services jsou školeni k tomu, aby dodržovali tato pravidla: dodržování etických a právních norem, dodržování principu rovného a nestranného jednání, zákaz zneužití asymetrie postavení instituce a klienta, výkon činnosti s odbornou péčí, průhlednost a srozumitelnost informací, povinnost poskytovat dostatečné informace před uzavřením smlouvy a v průběhu jejího trvání, zákaz nevhodných motivačních postupů, dodržování pravidel pro reklamní a propagační činnost, dodržování dobrých mravů, pravidel hospodářské soutěže, obchodních zvyklostí a poctivého obchodního styku, dodržování ochrany osobních údajů a důvěrnosti obchodních informací a informace o postupu pro podání podnětu nebo stížnosti klienta a o způsobu jejího vyřízení.

Kontakt EC Financial Services

Všechna komunikace s EC Financial Services probíhá přes obchodní zástupce. Klient může zatelefonovat na telefonní číslo + 420 844 131 415 nebo napsat na e-mail pujcka@exca.cz. Poté už s klientem bude komunikovat přidělený obchodní zástupce podle regionu místa bydliště.

Adresa:

 • EC Financial Services, a.s.
 • Pražská 636
 • Dolní Břežany, 252 41

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku