Půjčky pro dlužníky s exekucí | VímVíc.cz

Půjčky pro dlužníky s exekucí

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Je nám líto. Aktuálně se v dané kategorii nenachází žádná půjčka.

Půjčky pro klienty s exekucí

Půjčky pro lidi s exekucí jsou velmi rizikové pro obě strany: pro poskytovatele půjčky, i pro samotného klienta. Klient s exekucí a splátkovým kalendářem by měl dělat maximum pro splacení svých finančních závazků a rozhodně by neměl svůj rozpočet zatěžovat dalšími půjčkami. Visí nad ním obrovské riziko toho, že opět nebude schopný řádně svůj úvěr splácet.

Na druhé straně tu máme poskytovatele půjčky, který podstupuje velké riziko při poskytnutí půjčky i pro lidi s exekucí. Tento klient nemá dobrou bonitu, nemá dobrou platební morálku a pravděpodobně nebude mít ani dostatek financí na splácení svých finančních závazků. Většina bankovních institucí neposkytuje půjčky pro lidi v exekuci. Problémoví klienti se obvykle obracejí na nebankovní instituce, kde existuje možnost získání půjčky pro zadlužené s exekucí.

 • nebankovní půjčky pro dlužníky s exekucí
 • bankovní půjčky pro dlužníky s exekucí

Jaký je rozdíl mezi nebankovní a bankovní institucí? Nebankovní instituce jsou obvykle soukromí poskytovatelé. Bankovní instituce jsou kontrolovány a organizovány Českou národní bankou, mají tedy mnohem přísnější podmínky schvalování úvěru.

Nebankovní půjčky pro dlužníky s exekucí

Klient, který prochází exekučním řízením, je vysoce rizikový a získat půjčku pro něj bude velmi náročné. I mnoho nebankovních institucí neposkytne půjčku pro lidi s exekucí, protože i ony nahlíží do registrů dlužníků. Pokud klient nalezne nebankovní společnost, která mu půjčku v exekuci poskytne, musí počítat s velmi nevýhodnými podmínkami. Poskytovatel si bude chtít pojistit, že bude klient splácet, dále si bude chtít pojistit, že v případě nesplácení úvěru bude moci peníze vymáhat a také, že pro něj bude poskytnutí půjčky výhodné, ziskové.

Pokud je žadatel již v exekučním řízení, měl by se zamyslet nad tím, zda je půjčka v exekuci nejlepším řešením. V tomto případě je rozhodně doporučováno vyřešit situaci jiným způsobem a nezatížit svůj rozpočet dalším úvěrem.

Jaké jsou nevýhody nebankovních půjček pro dlužníky s exekucí?

 • vysoké RPSN (roční úroková sazba)
 • vysoké měsíční splátky
 • dlouhá/krátká doba splácení
 • nemožnost předčasného splacení úvěru
 • nemožnost pojištění úvěru
 • vysoké penále v případě nesplácení úvěru

Bankovní půjčky pro dlužníky s exekucí

Pokud je klient v exekuci je pravděpodobné, že nemůže získat půjčku od bankovní instituce. Bankovní instituce vždy nahlížejí do registrů dlužníků a ověřují bonitu klienta.

Druhy půjček

Nejčastěji rozlišujeme 3 druhy půjček:

 • krátkodobé půjčky
 • střednědobé půjčky
 • dlouhodobé půjčky

Půjčky v exekuci patří nejčastěji mezi krátkodobé půjčky. Krátkodobé půjčky se obvykle sjednávají online na internetu, klient nepotřebuje velké množství dokumentů a navíc nemusí navštívit ani kamennou pobočku instituce, vše vyřídí z pohodlí domova. Velmi zajímavé jsou tzv. půjčky do výplaty, kdy si klient vypůjčí menší obnos peněz, například do 20 000 Kč, zaplatí poplatek za poskytnutí půjčky a vypůjčenou částku do 30ti dní vrátí.

Další online krátkodobé půjčky pro dlužníky s exekucí mají obvykle splatnost do 12ti měsíců, ale klient musí počítat s tím, že přeplatí vyšší částku a úvěr není výhodný.

Kde zažádat o bankovní půjčku pro dlužníky s exekucí?

Půjčky pro zadlužené s exekucí jsou nejčastěji k nalezení online od různých internetových poskytovatelů půjček. Tyto půjčky klient vyřídí rychle z pohodlí domova, bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky. Půjčka ihned s exekucí je k vyřízení za pár kliknutí a budete většinou potřebovat pouze občanský průkaz a bankovní účet na českém území. Na webových stránkách poskytovatele si klient za pomoci úvěrové kalkulačky spočítá, kolik si může půjčit, kolik bude měsíčně splácet, jak dlouho bude půjčku splácet a jaké jsou další podmínky poskytnutí úvěru.

Je nezbytné, aby klient zvolil takového poskytovatele půjček pro lidi v exekuci, který má kladné hodnocení od ostatních klientů a který klientovi poskytne všechny potřebné údaje a smluvní podmínky. Na internetu je k nalezení mnoho podvodných stránek, které nabízejí půjčky za poplatek. Často se jedná o podvodné webové stránky, které se od klientů snaží získat určitý finanční obnos.

Určitou známkou jistoty u půjček pro lidi v exekuci může být možnost pojištění úvěru. Klient si může za určitý poplatek svůj úvěr pojistit. Toto pojištění klientovi pomůže v případě nenadálých událostí, které by mu znemožnily splácet úvěr, například při ztrátě zaměstnání nebo při dlouhodobém onemocnění.