Půjčka pro dlužníky s exekucí – bez registru | VímVíc.cz

Půjčka na OP s exekucí

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Ferratum Credit půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
2 500 - 80 000 Kč
Splatnost 
2 - 12 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 0 %
Mám zájem
 • Půjčka od 2.500 Kč do 80.000 Kč
 • První splátka za 30 dnů, poté už jen minimální splátky
 • Možnost Platebních prázdnin či změny data splatnosti
 • Peníze na účtu během 24 hodin
SOSCredit.cz půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
1 000 - 30 000 Kč
Splatnost 
0 - 1 měsíců
Úrok 
od 0 %
RPSN 
od 4900,3 %
Mám zájem
 • Mikropůjčka na maximálně 28 dní
 • Půjčka od 1.000 Kč do 30.000 Kč
 • Peníze do 15 minut na klientovo účtu
 • Flexibilní podmínky
Provident půjčka 10+1 Více o produktu »
Výše půjčky 
10 000 - 30 000 Kč
Splatnost 
11 - 11 měsíců
Úrok 
od 19,48 %
RPSN 
od 21,31 %
Mám zájem
 • Půjčka ve výši od 10.000 Kč do 30.000 Kč
 • Možnost odložit splátku
 • Peníze na bankovním účtu do 3 pracovních dnů
 • Doba splácení je 11 měsíců
 • Dříve známá jako Provident Start půjčka
ExpressCash půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
5 000 - 70 000 Kč
Splatnost 
14 - 20 měsíců
Úrok 
od 8 %
RPSN 
od 209,78 %
Mám zájem
 • Nejrychlejší hotovostní půjčka
 • Peníze budou dovezeny ke klientovi domů
 • Možnost půjčky ve výši 5.000 Kč až 70.000 Kč
 • Splatnost 14, 17 nebo 20 měsíců
VITACREDIT půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
50 000 - 3 000 000 Kč
Splatnost 
12 - 240 měsíců
Úrok 
od 10,9 %
RPSN 
od 22 %
Mám zájem
 • Nebankovní úvěr do výše 3.000.000 Kč
 • Splatnost až 20 let
 • Úvěr na konsolidace, řešení exekucí a dražeb
 • Úvěr ručený nemovitostí

Do nepříznivé finanční situace se může dostat každý člověk. Někdy ale finanční problémy vyústí až v exekuce či insolvence. Klienti v exekuci mohou mít problém se získání půjčky, jelikož jsou pro půjčkové společnosti velmi rizikoví. Šance na získání půjčky je pro takového klienta malá, není však nulová. I takovým klientům je některými nebankovními společnostmi poskytnuta půjčka v exekuci.

Co je půjčka v exekuci

Půjčka v exekuci je určena klientům, kteří se z různých důvodů dostali do špatné finanční situace a následně i do exekučního řízení. Takovým klientům může půjčka v exekuci pomoci tuto špatnou finanční situaci překonat, většinou však pouze krátkodobě. Poskytovateli je často inzerováno, že sjednají-li si klienti produkt, jakým je jejich půjčka, exekuce nevadí. Z dlouhodobého hlediska je však půjčka v exekuci pro klienta pouze dalším finančním zatížením.

Půjčka v exekuci je výhodná v případě, že je řádně a včas splacena. V momentě, kdy dojde jen k malému zpoždění splátky, jsou klientovi účtovány vysoké sankce. Stejně tak jsou často poskytovatelem půjčky účtovány i poplatky za předčasné splacení. Před sjednáním půjčky je nutné pečlivě projít smluvní podmínky a zvážit, zda je půjčka v exekuci správným řešením.

Obecně by měla být půjčka v exekuci spíše krátkodobou půjčkou, která bude v řádu několika dní, maximálně měsíců, splacena. U většiny společností také není půjčka v exekuci dostupná jako dlouhodobá půjčka. Klienti v exekuci jsou pro poskytovatele půjček velmi rizikoví a dlouhodobé finanční zatížení takového klienta půjčkou by mohlo znamenat, že ji klient nezvládne splatit.

Půjčky pro dlužníky s exekucí

Půjčky pro dlužníky s exekucí jsou velmi rizikové pro obě strany: pro poskytovatele půjčky, i pro samotného klienta. Klient s exekucí a splátkovým kalendářem by měl dělat maximum pro splacení svých finančních závazků a rozhodně by neměl svůj rozpočet zatěžovat dalšími půjčkami. Visí nad ním obrovské riziko toho, že opět nebude schopen řádně svůj úvěr splácet.

Na druhé straně stojí poskytovatel půjčky, který podstupuje velké riziko při poskytnutí půjčky pro dlužníky s exekucí. Klient nemá dobrou platební morálku a pravděpodobně nebude mít ani dostatek financí na splácení svých finančních závazků. Většina bankovních institucí proto půjčky pro dlužníky v exekuci neposkytuje. Problémoví klienti se obvykle obracejí na nebankovní instituce, kde možnost získání půjčky pro dlužníky s exekucí existuje.

 • Nebankovní půjčky pro dlužníky s exekucí – nebankovní instituce jsou obvykle soukromí poskytovatelé.
 • Bankovní půjčky pro dlužníky s exekucí – Bankovní instituce jsou kontrolovány a organizovány Českou národní bankou, mají tedy mnohem přísnější podmínky schvalování úvěru.

Nebankovní půjčky s exekucí

Je-li klientem sjednávána nebankovní půjčka, exekuce nevadí. Klient, který prochází exekučním řízením, je však vysoce rizikový. Půjčka při exekuci sjednat lze, vyřízení takové půjčky je ale spojeno s několika podmínkami. Nebankovní půjčky s exekucí na trhu existují, nemusí však být lehké takovou půjčku získat. Pokud klient najde nebankovní společnost, kterou mu bude půjčka v exekuci poskytnuta, musí počítat s velmi nevýhodnými podmínkami. Poskytovatel nebankovní půjčky s exekucí si bude chtít pojistit, že bude klient splácet, v opačném případě bude po klientovi vyžadovat zaplacení vysokých poplatků.

Pokud je žadatel již v exekučním řízení, měl by se zamyslet nad tím, zda je půjčka pro lidi v exekuci nejlepším řešením. V tomto případě je rozhodně doporučováno vyřešit situaci jiným způsobem a nezatížit svůj rozpočet dalším úvěrem. Půjčka při exekuci může být často posledním krokem k totálnímu finančnímu bankrotu.

Bankovní půjčky pro dlužníky s exekucí

Pokud je klient v exekuci, je pravděpodobné, že pro něj půjčka pro lidi v exekuci nebude dostupná u bankovní instituce. Bankovní instituce vždy nahlížejí do registrů dlužníků a ověřují bonitu klienta, proto je půjčka pro lidi v exekuci u bankovní instituce vyloučená.

Krátkodobá půjčka exekuce nevadí

Půjčka pro lidi v exekuci se řadí mezi krátkodobé půjčky. Krátkodobé půjčky se obvykle sjednávají online na internetu. Klient tak nepotřebuje velké množství dokumentů, a navíc nemusí navštívit ani kamennou pobočku instituce, vše vyřídí z pohodlí domova. Velmi zajímavé jsou tzv. půjčky do výplaty, kdy si klient vypůjčí menší obnos peněz, například do 20 000 Kč, zaplatí poplatek za poskytnutí půjčky a vypůjčenou částku do 30 dnů vrátí.

Je-li objektem vašeho zájmu krátkodobá půjčka, exekuce nevadí. Právě krátkodobá půjčka je totiž produktem, který je poskytovateli půjček poskytován i lidem v exekuci. Jedná se totiž o půjčky na menší obnos peněz, které pro rizikové klienty v budoucnu snazší splatit. Další online krátkodobé půjčky pro dlužníky s exekucí mají obvykle splatnost do 12 měsíců, ale klient musí počítat s tím, že přeplatí vyšší částku a úvěr není výhodný. I krátkodobá půjčka při exekuci však pro klienta může znamenat finanční krizi. Měl by tedy zvážit, zda je sjednání půjčky v daném případě opravdu nutné.

Půjčka na OP s exekucí

Půjčka na OP s exekucí se vyznačuje velmi snadnou dostupností a administrativní nenáročností. K získání půjčky stačí klientovi pouze doložení občanského průkazu, další doklady totožnosti nejsou potřeba. 

Právě díky snadnému sjednání je půjčka na OP s exekucí velmi oblíbená u klientů, kteří mají zápis v registru dlužníků. Je však nutno podotknout, že nenáročnost získání je vykoupena vysokými poplatky a půjčka na OP s exekucí nemusí být pro klienta tak výhodná, jak se tváří. Půjčka na OP s exekucí je spojena s množstvím poplatků za nesplácení půjčky, předčasné splacení půjčky a dalšími sankcemi. Je na uvážení klienta, zda je půjčka na OP s exekucí vhodným produktem vzhledem k jeho finanční situaci.

Půjčka pro dlužníky bez registru

Půjčka pro dlužníky bez registru je řešením právě pro klienty v nepříznivé životní situaci, která mohla vyústit v exekuci, insolvenci, či jiné finanční potíže. V momentě, kdy má klient zápis v registru dlužníků, je pro poskytovatele půjčky rizikový a půjčka pro dlužníky bez registru může být jedinou půjčkou, která bude takovému klientovi poskytnuta.

Půjčka pro dlužníky bez registru je poskytována pouze nebankovními společnostmi, u banky si takovou půjčku sjednat nelze. Je to z důvodu, že je půjčka pro dlužníky bez registru pro poskytovatele riziková. Dlužník se zápisem v registru dlužníků má již za sebou finanční problémy a může do nich lehce spadnout znovu. Před sjednáním by si měl klient pečlivě ujasnit své současné i budoucí příjmy. Půjčka pro dlužníky bez registru je dostupná, ale je také spojena s vysokými poplatky.

Půjčka na exekuci online

Půjčka na exekuci online je klienty v exekuci velmi oblíbeným produktem, a to právě díky možnosti sjednání prostřednictvím internetu. Půjčka na exekuci může být vyřízena bez toho, aniž by klient musel navštívit pobočku poskytovatele půjčky a sjednal půjčku osobně. Vše lze vyřídit i sjednat z pohodlí domova, proto je právě půjčka na exekuci online často vyhledávaným produktem.

Okamžitá půjčka pro dlužníky

Okamžitá půjčka pro dlužníky je řešením pro klienty, kteří potřebují finanční injekci okamžitě. Člověk se snadno může dostat do situace, kdy potřebuje náhle pořídit důležitou věc, zaplatit například nájem apod., a přitom nemá dostatečnou finanční rezervu. Okamžitá půjčka pro dlužníky umožňuje získat peníze ještě v den sjednání, často i do několika hodin. Klient sjedná půjčku online či telefonicky, poskytovatel půjčky provede schválení během několika minut a okamžitá půjčka pro dlužníky je za krátkou dobu na bankovním účtu klienta.

Půjčka pro nezaměstnané s exekucí

Půjčka pro nezaměstnané s exekucí by měla být až posledním řešením nepříznivé finanční situace. Ačkoliv se tato půjčka dostupná pro lidi, kteří jsou v exekuci, a navíc nemají trvalé příjmy, zdá lákavou, může se změnit v další příčinu velkých finančních problémů. Půjčka pro nezaměstnané s exekucí je nabízena pouze malým počtem vybraných nebankovních společností. Není snadné ji získat, a hlavně není snadné s nedostatkem financí takovou půjčku splatit. Společnosti, které poskytnou půjčku i klientovi v exekuci bez stálého příjmu, podstupují vysoké riziko a nechají si toto riziko od klienta dobře zaplatit.

Půjčka s exekucí – výhody a nevýhody

Půjčka s exekucí může klientovi krátkodobě vyřešit nepříznivou finanční situaci, nevhodná půjčka s exekucí však může také způsobit značné finanční problémy. Před sjednáním půjčky pro dlužníky s exekucí by měl klient vždy zvážit jejich výhody a nevýhody.

Výhodami, které půjčka s exekucí může nabídnout, jsou především:

 • Poskytnutí půjčky i klientům v exekuci,
 • sjednání půjčky bez nahlížení do registru dlužníků,
 • rychlé vyřízení, 
 • možnost sjednání online.

Nevýhody, které přináší půjčka s exekucí, jsou:

 • Vysoké RPSN (roční úroková sazba),
 • vysoké měsíční splátky,
 • nemožnost předčasného splacení úvěru,
 • nemožnost pojištění úvěru,
 • vysoké penále v případě nesplácení úvěru.

“Mám exekuci a potřebuji půjčku” – co dělat?

Půjčky pro lidi s exekucí jsou nejčastěji k nalezení online od různých internetových poskytovatelů půjček. Půjčka při exekuci lze vyřídit z pohodlí domova, bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky. Půjčka s exekucí je ke sjednání během pár kliknutí a potřeba je obvykle pouze občanský průkaz a bankovní účet na českém území. Na webových stránkách poskytovatele si klient za pomoci úvěrové kalkulačky spočítá, kolik si může půjčit, kolik bude měsíčně splácet, jak dlouho bude půjčku splácet a jaké jsou další podmínky poskytnutí úvěru.

“Půjčíme i lidem v exekuci” – v čem může být háček?

Je nezbytné, aby klient zvolil takového poskytovatele, v jehož nabídce je půjčka při exekuci, která má kladné hodnocení od ostatních klientů. Poskytovatel musí klientovi poskytnout všechny potřebné údaje a smluvní podmínky. Na internetu je k nalezení mnoho podvodných stránek, které nabízejí půjčky za poplatek. Často se jedná o podvodné webové stránky, které se od klientů snaží získat určitý finanční obnos.

Určitou známkou jistoty, kterou vykazuje vhodná půjčka pro lidi v exekuci, je možnost pojištění úvěru. Klient si může za určitý poplatek svůj úvěr pojistit. Toto pojištění klientovi pomůže v případě nenadálých událostí, které by mu znemožnily splácet úvěr, například při ztrátě zaměstnání nebo při dlouhodobém onemocnění.

Půjčka v exekuci – recenze

Je-li klient v takové situaci, že je jeho jedinou možností půjčka v exekuci, recenze mu pomohou při výběru půjčky. Půjčka s exekucí je velmi riziková záležitost, a ne vždy je poskytovatel takové půjčky spolehlivý. Před sjednáním tak rizikového produktu, jakým je půjčka s exekucí, navíc u nespolehlivého poskytovatele, mohou klienta varovat právě recenze zákazníků. Pro nalezení recenzí stačí do vyhledávače zadat spojení jako “půjčka v exekuci recenze” nebo podobné.