Půjčka Provident Start | VímVíc.cz

Provident Start půjčka

 • první půjčka u Provident zdarma
 • až 16 000 Kč bez úroků a jiných poplatků
 • na bankovní účet či do ruky 7 dní v týdnu
 • splacení do 4 měsíců
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 3 000 Kč - 16 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 3 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • půjčka Start pro nové zákazníky zdarma
 • první půjčka ve výši od 3 000 Kč do 16 000 Kč
 • doba splácení 4 měsíce
 • bez úroků a bez poplatků
 • jednoduše a online, hotovostně či bezhotovostně

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil od Providentu poprvé 16 000 kč. Doba splácení je 4 měsíce. Každý měsíc tak zaplatí splátku ve výši 4 000 Kč. Pokud vše bude splácet včas, zaplatí Karel F. za 4 měsíce stejnou částku, jakou si na začátku půjčil, tedy 16 000 Kč."

Podmínky půjčky:

 • plnoletost
 • trvalý nebo dlouhodobý pobyt v ČR
 • stálý zdroj příjmu
 • mobilní telefon

Provident Financial, s.r.o.

Provident Financial, s.r.o. má své kořeny na území Velké Británie a Severního Irska, kde firma začala působit již na konci 19. století. V České republice začal Provident podnikat v roce 1997 a aktuálně je 3. největší nebankovní společností na území České republiky. Provident se zaměřuje na drobnější klientelu a spotřebitelské půjčky. Dále se specializuje na rychlé a bezúčelové půjčky, které mohou klienti obdržet do několika minut od podpisu smlouvy. Jako nebankovní společnost nabízí i možnost pojištění proti neschopnosti splácet.

Provident půjčka Start

Provident půjčka Start je pro nové zákazníky Provident Financial. Poprvé si může klient u Providentu vypůjčit až 16 000 Kč. Pokud je půjčka Provident splacena do 4 měsíců a klient splní další požadavky uvedené ve smlouvě, nebudou se ho týkat žádné poplatky a úrokové sazby a splatí pouze to, co si vypůjčil.

Jak požádat o půjčku?

Provident nemá žádné pobočky a operuje výhradně online. Využít tak klient může buď online formuláře se žádostí o půjčku nebo se může poradit s operátorem po telefonu, který je k dispozici i o víkendu.

Online žádost je velice jednoduchá. Nejprve je nutné zvolit výši půjčky. Doba splácení je vždy stejná a to 4 měsíce. Poté už stačí jen dodat potřebné dokumenty a čekat na schválení. Po podpisu smlouvy vyčká, zda bude půjčka Provident schválena a poté může obdržet peníze na účet již během několika minut.

Možností je tedy hned několik. Nejjednodušší je zažádat o půjčku online, kdy si na úvěrové kalkulačce klient nastaví výši úvěru a splátek a kalkulačka automaticky vygeneruje dobu splácení. Pokud půjčka Provident bude klientovi vyhovovat, doloží už jen potřebné doklady a vyplní osobní informace a peníze může na svém účtu evidovat už druhý den po podpisu smlouvy. Pokud klientovi více vyhovuje osobní kontakt nebo potřebuje peníze expres, vyplatí se jít na některou z poboček Provident. Po podpisu smlouvy obdrží klient peníze v hotovosti ihned na ruku, a to i o víkendu. Nakonec může klient využít telefonických služeb Providentu.

 • Žádost o půjčku,
 • schůzka s finančním asistentem,
 • podpis smlouvy a vyplacení,
 • péče osobního finančního asistenta během celé doby splácení.

Provident půjčka: Co je potřeba ke sjednání?

Půjčka Provident lze sjednat bez zbytečného papírování. Půjčku klient může vyřídit z pohodlí svého domova a poté už stačí jen vyčkat, než ho navštíví osobní finanční asistent. Dále musí klient splňovat několik podmínek.

 • Plnoletost a pobyt na území ČR: platný občanský průkaz ČR nebo doklad o povolení k pobytu, v obou případech věk nad 18 let,
 • pravidelný příjem: je potřeba prokázat příjem za poslední 2 měsíce (potvrzení příjmu, výpis z bankovního účtu nebo daňové přiznání,
 • bankovní účet, mobil a e-mail: v případě, že si klient nechá půjčku poslat na bankovní účet.

Provident pojištění KOMPLEX

Pojištění KOMPLEX pomůže klientovi v případě nečekaných událostí, které znemožní splácení úvěru. V případě úrazu, pracovní neschopnosti, hospitalizace či úmrtí, může pojištění klienta zachránit a pomoci překlenout tíživé období, aniž by se musel strachovat, že se více zadluží.

Podmínky půjčky Start

Na půjčku Start mají nárok pouze nově příchozí zákazníci. Půjčit si mohou od 3 000 Kč do 16 000 Kč. Doba splácení je vždy na 4 měsíce, ať už si klient zvolí jakoukoliv výši půjčky. V takovém případě má klient skutečně nárok na půjčku zdarma. Pokud by se se splátkou opozdil, plynou z toho povinnosti v podobě zaplacení poplatků.

Jaké výhody přináší půjčka Provident Start?

V případě splnění podmínek je určitě příjemné, že co si klient půjčí, to také zaplatí. Nic navíc. Provident operuje 7 dní v týdnu a o půjčku si může klient online zažádat i během víkendu. V roce 2012 byl Provident zvolen vítězem v anketě Index neziskového úvěrování, kterou pořádá nezisková organizace Člověk v tísni.

Provident Start recenze

Pokud si klient není jistý výběrem půjčky, může si najít na půjčku Provident Start recenze. Recenze poskytnou klientovi informace o půjčce z pohledu zákazníků, kteří s ní mají z minulosti zkušenosti. Zákazníci mohou v recenzích uvádět, jak funguje klientský servis společnosti Provident, zda jim pracovníci Provident Financial vyšli vstříc v případě potíží nebo jak se jim dařilo půjčku splácet.

Nezapomeňte se podívat i na nabídky dalších poskytovatelů půjček. Příznivé podmínky nabízí například Air Bank půjčka.

Provident kontakt

Jak již bylo řečeno, Provident neoperuje jako jiné bankovní a nebankovní společnost. Klient může Provident kontaktovat výhradně pomocí webových stránek www.provident.cz, kde najde veškeré potřebné informace. Využít může i kontaktní linky +420 800 153 153, která je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin. O víkendu je linka v provozu mezi 9 a 18 hodinou. Centrála společnosti, kam je možné zasílat korespondenci, se nachází na adrese Olbrachtova 9/2006, 140 00 - Praha 4.

Svůj dotaz může klient formulovat i prostřednictvím e-mailu zakaznicky.servis@provident.cz. Pokud klient upřednostňuje osobní schůzku, navštívit může jednu z 12 poboček, které jsou rozesety po celé ČR.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku