Provident půjčka 10+1 | VímVíc.cz

Provident půjčka 10+1

 • Provident půjčka do výše 40.000 Kč
 • Deset splátek a jen 1 splátka navíc
 • Flexibilní splácení
 • Splatnost vždy 11 měsíců
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 40 000 Kč
Splatnost od - do 11 - 11 měsíců
Úrok od 19,48 %
RPSN od 21,31 %

Výhody půjčky:

 • Provident půjčka do výše 40.000 Kč
 • Deset splátek a jen 1 splátka navíc
 • Flexibilní splácení
 • Splatnost vždy 11 měsíců
 • Peníze v hotovosti i na účet
 • Peníze už při podpisu smlouvy

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil od Providentu 40.000 Kč na 11 měsíců. Sazba RPSN je 21,31 %. Klient zaplatí navíc částku 4.000 a celkově zaplatí Providentu 44.000 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý nebo dlouhodobý pobyt na území ČR
 • Stálý zdroj příjmu
 • Nový zákazník Providentu
 • Mobilní telefon
 • Doklad totožnosti

Provident Financial, s.r.o.

Provident Financial, s.r.o. má své kořeny na území Velké Británie a Severního Irska, kde firma začala působit již na konci 19. století. V České republice začal Provident podnikat v roce 1997 a aktuálně je 3. největší společností poskytující nebankovní půjčky na území České republiky.

Provident se zaměřuje na drobnější klientelu a spotřebitelské rychlé půjčky. Dále se specializuje na rychlé a bezúčelové půjčky, které mohou klienti obdržet do několika minut od podpisu smlouvy. Jako další společnosti nabízející nebankovní půjčky nabízí i Provident možnost pojištění proti neschopnosti splácet.

Provident půjčka 10+1

Provident půjčka 10+1 nabízí možnost půjčit si od 10.000 Kč do 40.000 Kč v 11 splátkách. Klient zaplatí vždy jednu splátku navíc. Půjčka Provident 10+1 je jednoduchá, férová a flexibilní od začátku do konce. Online žádost o úvěr je hotová během pár minut. S balíčkem Plus může klient získat půjčku 10+1 v hotovosti ihned po podpisu smlouvy.

Provident půjčka 10+1 může být kdykoliv předčasně splacena bez jakýchkoliv poplatků. Klient může využít i splátkové prázdniny a jednou za dobu trvání smlouvy si splátku bezplatně odložit. S balíčkem Plus se v případě úmrtí osoby, se kterou byla krátkodobá Půjčka 10+1 sjednána, smlouva zaniká a dluh se nepřenáší na případné dědice.

Jak požádat o půjčku Provident 10+1

Klient vyplní online formulář se žádostí o půjčku 10+1 nebo se může poradit s operátorem přes Provident infolinku, která je k dispozici i o víkendu. Provident online žádost je velice jednoduchá. Nejprve je nutné zvolit výši půjčky. Doba splácení je vždy stejná, a to 11 měsíců. Provident schválení půjčky probíhá po telefonu, kdy se operátor spolu s klientem domluví na osobní schůzce, na které s osobním finančním asistentem projdou a vyplní všechny dokumenty potřebné ke Provident schválení půjčky.

Peníze bude mít klient na svém účtu do 3 pracovních dnů od chvíle, kdy bude půjčka online schválena. V případě, že si klient vybral hotovostní Provident půjčku 10+1, budou peníze vyplaceny ihned po podpisu smlouvy klidně i o víkendu. Půjčku je možné splácet jak na účet, tak i osobnímu finančnímu asistentovi v hotovosti, je to tzv. Provident půjčka na ruku.

 • Snadná žádost o půjčení peněz
 • Schůzka s finančním asistentem
 • Provident schválení půjčky
 • Vyplacení půjčky

Provident půjčka 10+1: Co je potřeba ke sjednání

Provident.cz poskytuje rychlou půjčku, která se dá sjednat bez zbytečného papírování. Klient může vyřídit půjčku z pohodlí svého domova a poté už stačí jen vyčkat, než ho navštíví osobní finanční asistent. Provident půjčka 10+1 požadujesplnění několika podmínek.

 • Plnoletost a pobyt na území ČR: Platný občanský průkaz ČR nebo doklad o povolení k pobytu, v obou případech věk nad 18 let.
 • Pravidelný příjem: Je potřeba prokázat příjem za poslední 2 měsíce (potvrzení příjmu, výpis z bankovního účtu nebo daňové přiznání).
 • Nový zákazník Providentu: Nabídku Půjčky 10+1 mohou využít pouze noví zákazníci Providentu.

Než si klient začne vyřizovat žádost o úvěr, je důležité zkontrolovat platnost občanského průkazu či dalšího dokladu totožnosti. Pro zákazníky je připravená online Provident půjčka.

Provident pojištění KOMPLEX

Pojištění KOMPLEX pomůže zmírnit dopad nečekaných událostí na rodinný rozpočet klienta. Myslete na zadní vrátka a zařiďte si k půjčce pojištění KOMPLEX. Ochrání před následky nejčastějších nehod, které dovedou zkomplikovat život. Pojištění KOMPLEX se vztahuje na:

 • Pracovní neschopnost po dobu 60 dní (nevztahuje se na nezaměstnané osoby a na mateřské dovolené): Až 21.000 Kč
 • Zlomeniny způsobené následkem úrazu (vztahuje se i na zlomeniny klientova dítěte): Až 40.000 Kč
 • Hospitalizace a rekonvalescence: a následná rekonvalescence následkem úrazu či nemoci až po dobu 40 dní (vztahuje se i na hospitalizaci klientova dítěte): Až 24.000 Kč
 • Úhrada pozůstalým: Jednorázová úhrada v případě úmrtí, až 20.000 Kč

Hospitalizace se vztahuje i na děti a výše plnění, jako by se nehoda stala samotnému klientovi. Pojištění KOMPLEX ochrání klienta, rodinný rozpočet a děti za 159 Kč měsíčně.

Podmínky půjčky Provident 10+1

Na půjčení peněz s produktem Provident půjčka 10+1 mají nárok pouze nově příchozí zákazníci. Půjčit si mohou od 10.000 Kč do 40.000 Kč. Doba splácení je vždy 11 měsíců, ať už si klient zvolí jakoukoliv výši půjčky. Klient platí navíc vždy jednu splátku.

Klient musí před sjednáním půjčky doložit příjem za poslední 2 měsíce, doklad o trvalém pobytu na území ČR, musí se jednat o plnoletého člověka. Dokládá se občanský průkaz či nájemní smlouva. Před sjednáním půjčky je vhodné prověřit platnost občanského průkazu.

Jaké výhody přináší Provident půjčka 10+1

Půjčku Provident 10+1 až do výše 40.000 Kč klient splatí v 11 měsíčních splátkách. Klient přitom zaplatí vždy 1 splátku navíc. Provident půjčku 10+1 je možné kdykoliv předčasně splatit. Provident nabízí flexibilní splácení.

Další výhodou Provident půjčky je možnost půjčky v hotovosti, anebo na účet. Při hotovostní půjčce může mít klient peníze v den podpisu smlouvy sedm dní v týdnu. Není problém, aby měl peníze o víkendu. Podmínkou však je, aby se jednalo o nového klienta Provident.

Provident recenze

Pokud si klient není jistý výběrem půjčky, může si najít Provident recenze. Recenze a hodnocení firem poskytnou klientovi informace o Provident půjčce bez navýšení z pohledu zákazníků, kteří s ní mají zkušenosti z minulosti. Zákazníci mohou v hodnoceních firem uvádět, jak funguje klientský servis společnosti Provident, zda jim pracovníci Provident Financial vyšli vstříc v případě potíží nebo jak se jim dařilo Provident půjčku bez navýšení splácet.

Klienti by neměli zapomenout podívat se i na nabídky dalších poskytovatelů půjček. Příznivé podmínky nabízí například Zonky půjčka.

Provident kontakt

Provident neoperuje jako jiné bankovní a nebankovní společnosti. Klient může kontaktovat Provident výhradně pomocí webových stránek www.provident.cz, kde najde veškeré potřebné informace. Provident kontakt pro žadatele o půjčku je k dispozici na Provident infolince +420 800 153 153, která je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin a o víkendech od 9 do 18 hodin.

Provident kontakt pro zákazníky je na telefonním čísle 800 660 666 a funguje ve stejné časy. Centrála společnosti, kam je možné zasílat korespondenci, se nachází na adrese Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 2006/9, 140 00, Praha 4. Svůj dotaz může klient formulovat i prostřednictvím e-mailu zakaznicky.servis@provident.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku