Provident Start půjčka | VímVíc.cz

Provident Start půjčka

 • První půjčka u Provident zdarma.
 • Až 16 000 korun bez úroků a jiných poplatků.
 • Na bankovní účet či do ruky 7 dní v týdnu.
 • Splacení do 4 měsíců.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 3 000 Kč - 16 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 4 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Půjčka Start pro nové zákazníky zdarma.
 • První půjčka ve výši od 3 000 do 16 000 korun.
 • Doba splácení 4 měsíce.
 • Bez úroků a bez poplatků.
 • Jednoduše a online, hotovostně či bezhotovostně.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil od Providentu poprvé 16 000 korun. Doba splácení je 4 měsíce. ´Každý měsíc tak zaplatí splátku ve výši 4 000 korun. Pokud vše bude splácet včas, zaplatí Karel F. za 4 měsíce stejnou částku, jako si na začátku půjčil, tedy 16 000 korun."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost.
 • Trvalý nebo dlouhodobý pobyt v ČR.
 • Stálý zdroj příjmu.
 • Mobilní telefon.

Provident Financial s.r.o.

Provident Financial s.r.o. je nebankovní společností, která poskytuje hotovostní i bezhotovostní půjčky. Provident se specializuje na rychlé a bezúčelové půjčky, které můžete obdržet do několika minut od podpisu smlouvy. V České republice působí Provident od roku 1997.

Provident půjčka Start

Provident půjčka Start je pro nové zákazníky Provident Financial. Poprvé si můžete u Providentu vypůjčit až 16 000 korun. Pokud vše splatíte do 4 měsíců a splníte další požadavky uvedené ve smlouvě, nebudou se vás týkat žádné poplatky a úrokové sazby a splatíte pouze to, co jste si půjčili.

Jak požádat o půjčku?

Provident nemá žádné pobočky a operuje výhradně online.Využít tak můžete buď online žádosti na webových stránkách Provident, nebo se můžete poradit s operátorem po telefonu, který je k dispozici i o víkendu.

Online žádost je velice jednoduchá. Na stránkách Providentu si zvolíte Půjčku Start a vyberete si výši půjčky. Doba splácení je vždy stejná a to 4 měsíce. Poté už stačí jen dodat potřebné dokumenty a čekat na schválení. Po podpisu smlouvy můžete obdržet peníze na účet již během několika minut.

Podmínky půjčky Start

Na půjčku Start mají nárok pouze nově příchozí zákazníci. Půjčit si můžete 3 000 - 16 000 korun. Doba splácení je vždy na 4 měsíce, ať už si zvolíte jakoukoliv výši půjčky. V takovém případě máte skutečně nárok na půjčku zdarma. Pokud byste se splátkou opozdili, plynou z toho povinnosti v podobě zaplacení poplatků.

Výhody půjčky Provident Start?

V případě splnění podmínek je určitě příjemné, že co si půjčíte, to taky zaplatíte. Nic navíc. Provident operuje 7 dní v týdnu a o půjčku si můžete online zažádat i během víkendu. V roce 2012 byl Provident zvolen vítězem v anketě Index neziskového úvěrování, kterou pořádá neziskové organizace Člověk v tísni.

Provident FInancial s.r.o. kontakt

Jak již bylo řečeno, Provident neoperuje jako jiná bankovní a nebankovní společnosti a kontaktovat jej můžete výhradně pomocí webových stránek www.provident.cz, kde najdete veškeré potřebné informace. Využít můžete i kontaktní linky číslo 800 153 153, která je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin. O víkendu je linka v provozu během 9 a 18 hodinou. Centrála společnosti, kam můžete zaslat korespondeci, se nachází na adrese Olbrachtova 9/2006, 140 00 - Praha 4.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku