Provident půjčka 10+1 | VímVíc.cz

Provident půjčka 10+1

 • Půjčka ve výši od 10.000 Kč do 30.000 Kč
 • Možnost odložit splátku
 • Peníze na bankovním účtu do 3 pracovních dnů
 • Doba splácení je 11 měsíců
 • Dříve známá jako Provident Start půjčka
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 30 000 Kč
Splatnost od - do 11 - 11 měsíců
Úrok od 19,48 %
RPSN od 21,31 %

Výhody půjčky:

 • Snadná žádost o půjčku
 • Půjčka ve výši od 10.000 Kč do 30.000 Kč
 • S možností odložit splátku
 • Pojištění KOMPLEX ochrání před nečekanými událostmi
 • Peníze na bankovním účtu do 3 pracovních dnů

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil od Providentu poprvé 30.000 Kč. Doba splácení je 11 měsíců. Každý měsíc Karel F. zaplatí splátku ve výši 3.000 Kč, poslední splátka 3.000 Kč, úrok 3.000 Kč, celková dlužná částka 33.000 Kč, úroková sazba 19,48 % p. a., RPSN 21,31 %."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Pobyt na území ČR
 • Stálý zdroj příjmu
 • Nový zákazník Providentu
 • Mobilní telefon

Provident Financial, s.r.o.

Provident Financial, s.r.o. má své kořeny na území Velké Británie a Severního Irska, kde firma začala působit již na konci 19. století. V České republice začal Provident podnikat v roce 1997 a aktuálně je 3. největší společností poskytující nebankovní půjčky na území České republiky. Provident se zaměřuje na drobnější klientelu a spotřebitelské půjčky. Dále se specializuje na rychlé a bezúčelové půjčky, které mohou klienti obdržet do několika minut od podpisu smlouvy. Jako nebankovní společnost nabízí i možnost pojištění proti neschopnosti splácet.

Provident půjčka 10+1

Provident půjčka 10+1 je novinka. Nahrazuje dřívější produkt Provident Start půjčka a je určená pouze pro nové zákazníky Provident Financial. Přesně tak, jako byla Provident Start půjčka. Poprvé si klient může u Providentu vypůjčit až 30.000 Kč. Krátkodobou půjčku 10+1 klient splatí v 11 výhodných měsíčních splátkách. 10 splátek pokryje výši půjčky a jedna splátka navíc slouží jako poplatek za poskytnutí úvěru.

Jak požádat o půjčku Provident 10+1

Klient vyplní online formulář se žádostí o půjčku nebo se může poradit s operátorem po telefonu, který je k dispozici i o víkendu. Online žádost je velice jednoduchá. Nejprve je nutné zvolit výši půjčky. Doba splácení je vždy stejná, a to 11 měsíců. Schválení půjčky probíhá po telefonu, kdy se operátor spolu s klientem domluví na osobní schůzce, na které s osobním finančním asistentem projdou a vyplní všechny dokumenty potřebné ke schválení půjčky.

Peníze bude mít klient na svém účtu do 3 pracovních dnů od chvíle, kdy bude půjčka schválena. V případě, že si klient přikoupil balíček Plus, budou peníze vyplaceny ihned po podpisu smlouvy. Půjčku je možné splácet jak na účet, tak i osobnímu finančnímu asistentovi v hotovosti.

 • Žádost o půjčku
 • Schůzka s finančním asistentem
 • Schválení půjčky
 • Vyplacení půjčky

Provident půjčka: Co je potřeba ke sjednání

Půjčka Provident lze sjednat bez zbytečného papírování. Klient může půjčku vyřídit z pohodlí svého domova a poté už stačí jen vyčkat, než ho navštíví osobní finanční asistent. Dále musí klient splňovat několik podmínek.

 • Plnoletost a pobyt na území ČR: platný občanský průkaz ČR nebo doklad o povolení k pobytu, v obou případech věk nad 18 let.
 • Pravidelný příjem: je potřeba prokázat příjem za poslední 2 měsíce (potvrzení příjmu, výpis z bankovního účtu nebo daňové přiznání).
 • Nový zákazník Providentu: nabídku Půjčky 10+1 mohou využít pouze noví zákazníci Providentu.

Pro stálé zákazníky je připravená Provident půjčka.

Provident pojištění KOMPLEX

Pojištění KOMPLEX pomůže zmírnit dopad nečekaných událostí na rodinný rozpočet klienta. Myslete na zadní vrátka a zařiďte si k půjčce pojištění KOMPLEX. Ochrání před následky nejčastějších nehod, které dovedou zkomplikovat život. Pojištění KOMPLEX se vztahuje na:

 • Pracovní neschopnost: způsobená následkem úrazu nebo nemoci po dobu 60 dní, až 15.000 Kč
 • Zlomeniny: způsobené následkem úrazu, až 40.000 Kč
 • Hospitalizace a rekonvalescence: následkem úrazu či nemoci až po dobu 40 dní. Vztahuje se i na hospitalizaci vašeho dítěte, až 20.000 Kč
 • Úhrada pozůstalým: jednorázová úhrada v případě úmrtí, až 20.000 Kč

Provident nyní nabízí limitovanou nabídku do 14. 12. 2021, kdy klient může získat 2× vyšší pojistné plnění než jaké je uváděné výše.

Podmínky půjčky 10+1

Na půjčku 10+1 mají nárok pouze nově příchozí zákazníci přesně tak, jako tomu bylo u Provident Start půjčky (předchůdci Půjčky 10+1). Půjčit si mohou od 10.000 Kč do 30.000 Kč. Doba splácení je vždy na 11 měsíců, ať už si klient zvolí jakoukoliv výši půjčky. Vždy zaplatí navíc jen jednu splátku, jež slouží jako poplatek za poskytnutí úvěru. Pokud by se se splátkou opozdil, plynou z toho povinnosti v podobě zaplacení poplatků.

Jaké výhody přináší půjčka Provident 10+1

Krátkodobou půjčku až 30.000 Kč klient splatí v 11 měsíčních splátkách. 10 splátek pokryje výši půjčky a jedna splátka navíc slouží jako poplatek za poskytnutí úvěru. Půjčku je možné kdykoli předčasně splatit bez jakýchkoli dalších nákladů. V opačném případě je nejvýhodnější využít splátkové prázdniny a jednou za dobu trvání smlouvy si splátku bezplatně odložit. Provident operuje 7 dní v týdnu a o půjčku si může klient online zažádat i během víkendu. V roce 2012 byl Provident zvolen vítězem v anketě Index neziskového úvěrování, kterou pořádá nezisková organizace Člověk v tísni.

Provident 10+1 recenze

Pokud si klient není jistý výběrem půjčky, může si najít na půjčku Provident 10+1 recenze. Recenze poskytnou klientovi informace o půjčce z pohledu zákazníků, kteří s ní mají z minulosti zkušenosti. Zákazníci mohou v recenzích uvádět, jak funguje klientský servis společnosti Provident, zda jim pracovníci Provident Financial vyšli vstříc v případě potíží nebo jak se jim dařilo půjčku splácet.

Nezapomeňte se podívat i na nabídky dalších poskytovatelů půjček. Příznivé podmínky nabízí například půjčka Zonky.

Provident kontakt

Jak již bylo řečeno, Provident neoperuje jako jiné bankovní a nebankovní společnosti. Klient může kontaktovat Provident výhradně pomocí webových stránek www.provident.cz, kde najde veškeré potřebné informace. Využít může i bezplatné kontaktní linky +420 800 153 153, která je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin. O víkendu je linka v provozu mezi 9 a 18 hodinou. Centrála společnosti, kam je možné zasílat korespondenci, se nachází na adrese Olbrachtova 2006/9, 140 00, Praha 4. Svůj dotaz může klient formulovat i prostřednictvím e-mailu zakaznicky.servis@provident.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku