Půjčka Provident 10+1 | provident.cz | VímVíc.cz

Půjčka Provident 10+1

 • Půjčka Provident 10+1 s úrokem 19,48 %
 • Provident půjčka 10+1 je pouze pro nové klienty na 11 měsíců
 • S balíčkem Plus možnost sjednat Provident půjčku na ruku
 • Garance celkové ceny a splátkových prázdnin
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 10 000 Kč – 40 000 Kč
Splatnost od – do 11 – 11 měsíců
Úrok od 19,48 %
RPSN od 21,31 %

Výhody půjčky:

 • Půjčka Provident 10+1 s úrokem od 19,48 %
 • Provident půjčka online je pouze pro nové klienty vždy na 11 měsíců
 • S balíčkem Plus možnost sjednat Provident půjčku na ruku
 • Garance celkové ceny a splátkových prázdnin
 • Provi pojištění

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil od Providentu v rámci půjčky 10+1 částku 35.000 Kč na 11 měsíců. Měsíční splátka byla ve výši 3.500 Kč, poslední splátka poté 3.500 Kč. Úrok činil 3.500 Kč a celková dlužná částka byla ve výši 38.500 Kč. Úroková sazba je 19,48 % p. a. a RPSN 21,31 %.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý nebo dlouhodobý pobyt na území ČR
 • Pravidelný příjem
 • Nesplácet žádnou půjčku
 • Mobilní telefon
 • Doklad totožnosti

Provident Financial, s.r.o.

Provident Financial, s.r.o. má své kořeny na území Velké Británie, kde firma začala působit již na konci 19. století. Provident Financial je finanční společnost poskytující spotřebitelské půjčky, dceřiná firma International Personal Finance s centrálou ve Velké Británii. V České republice začal Provident.cz podnikat v roce 1997 a aktuálně má hodnocení firem jako 3. největší nebankovní společnost na našem území. Etické podnikání je prioritou společnosti.

Společnost Provident má na svých webových stránkách zveřejněný etický kodex vůči klientům, životnímu prostředí, komunitě či třeba obchodním partnerům. Provident Financial působí v 9 zemích (v České republice, Polsku, Maďarsku, v Mexiku, Rumunsku, Litvě, Estonsku, Lotyšsku a v Austrálii). Produkty Provident již využilo více než 1 milion zákazníků.

Po celém světě využilo služeb International Personal Finance 1,7 milionu klientů. V roce 2018 získal Provident jako jedna z prvních nebankovních finančních institucí licenci od České národní banky (ČNB). Transparentně nabízí bezúčelové hotovostní i bezhotovostní půjčky, bez ručitele a bez skrytých poplatků.

Zaměření společnosti

Provident.cz se zaměřuje na drobnější klientelu a spotřebitelské půjčky. Jako nebankovní společnost nabízí i možnost pojištění proti neschopnosti splácet. Provident Financial má v nabídce 3 druhy produktů: Provident Půjčku online, Provident druhá půjčka je často limitovaná a mění se (Akční půjčka Provident či Provident půjčka 10+1) a třetím je nově online půjčka Creditea.

Nyní probíhá akce pro nové klienty, kteří si sjednají Provident půjčku – jedná se o 50% slevu na úroky. Neplatí pro nové žádosti o půjčku Provident 10+1.

Půjčka Provident 10+1

Druhý z produktů od Provident je limitovaná půjčka měnící se v čase. Jedná se buď o Akční půjčku Provident, anebo o Provident půjčku 10+1. Akční půjčka Provident je poskytována na 10 měsíců a jedná se o půjčku pro nové klienty. Půjčka Provident 10+1 je taktéž pouze pro nové klienty a splácí se vždy 11 měsíců. Klient zaplatí vždy jen jednu splátku navíc.

Online žádost o úvěr je hotová během pár minut pomocí Provident kalkulačky. S balíčkem Plus může klient získat půjčku Provident 10+1 jako půjčku na ruku v hotovosti ihned po podpisu smlouvy. Jak vyzrát na Provident a vyhnout se sankcím za nesplácení? Stačí využít úvěrovou kalkulačku online nebo srovnávače půjček.

Splátkové prázdniny s balíčkem Plus

Půjčka Provident 10+1 může být kdykoliv předčasně splacena bez jakýchkoliv poplatků. Klient může využít i splátkové prázdniny a jednou za dobu trvání smlouvy si splátku bezplatně odložit. S balíčkem Plus se v případě úmrtí osoby, se kterou byla krátkodobá Provident půjčka 10+1 sjednána, smlouva zaniká a dluh se nepřenáší na případné dědice.

Provident přihlášení do klientského účtu bohužel není možné. Webové stránky provident.cz mají sekci Časté dotazy a svou zákaznickou linku, díky čemuž je možné vyřídit vše po telefonu. Informace o Provident přihlášení do budoucna zatím nejsou známé.

Provident navýšení půjčky kvůli nesplácení

Pokud nemá klient dostatek financí na splácení Provident půjčky nebo by si chtěl splátku odsunout, dochází k Provident navýšení půjčky. Balíček Plus obsahuje garanci celkové ceny Provident půjčky, která chrání zákazníka za stanovených podmínek po smluvně stanovenou dobu před účtováním jakýkoliv sankcí za prodlení se splácením splátek celkové dlužné částky.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Pokud klient nemá sjednaný balíček Plus (například u Provident druhé půjčky), může být účtovaný zákonný úrok z prodlení, smluvní pokuta za prodlení ve výši 0,1 % denně z dlužné částky, poplatek za upomínku a/nebo návštěvu oprávněného zástupce ve výši 300 Kč. Jak vyzrát na Provident? Raději si sjednat balíček Plus a přečíst si podmínky před podepsáním úvěrové smlouvy.

Online půjčka Creditea

Provident má v nabídce produktů online půjčku Creditea. Jedná se o chytrou finanční rezervu pro nečekané výdaje. Online půjčka Creditea je rychlá a bez poplatků. Klient zaplatí pouze úroky, nic navíc. Žádost o půjčku Creditea je vyplněná do 10 minut a po schválení žádosti má klient peníze do 15 minut. Maximální hodnota půjčky Creditea je 130.000 Kč a úrok začíná na 9,84 % p.a.

Největší zprostředkovatelé a současně online srovnávače půjček více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Jak požádat o Provident půjčku 10+1

Klient vyplní online formulář (Provident kalkulačku) se žádostí o Provident půjčku 10+1 nebo se může poradit s operátorem přes Provident infolinku na čísle 800 153 153, která je k dispozici také o víkendu. Provident online žádost je velice jednoduchá. Nejprve je nutné zvolit výši Provident půjčky online.

Doba splácení je vždy 11 měsíců, klient platí 1 splátku navíc. Provident schválení půjčky probíhá po telefonu, kdy se operátor domluví spolu s klientem na osobní schůzce, na níž s osobním finančním asistentem projdou a vyplní všechny dokumenty potřebné k Provident schválení půjčky.

Peníze bude mít klient na svém účtu do 3 pracovních dnů od chvíle, kdy bude Provident půjčka online schválena. V případě, že si klient vybral půjčku Provident 10+1 jako půjčku na ruku, budou peníze vyplaceny ihned po podpisu smlouvy klidně i o víkendu. Provident půjčku 10+1 je možné splácet jak na účet (jako Provident půjčku na účet), tak i osobnímu finančnímu asistentovi v hotovosti, je to tzv. Provident půjčka na ruku.

 • Snadná žádost o půjčení peněz
 • Schůzka s finančním asistentem
 • Provident schválení půjčky
 • Vyplacení půjčky Provident 10+1 (půjčka na ruku nebo Provident půjčka na účet)

Jak vyzrát na Provident a vyhnout se sankcím za nesplácení? Je důležité pročíst si podmínky k jakékoliv půjčce a využít před podpisem smlouvy úvěrovou kalkulačku online.

Provident půjčka 10+1: Co je potřeba ke sjednání

Provident.cz poskytuje rychlou půjčku na splátky, která se dá sjednat bez zbytečného papírování. Klient může vyřídit půjčku z pohodlí svého domova a poté už stačí jen vyčkat, než ho navštíví osobní finanční asistent. Provident půjčka 10+1 požaduje splnění několika podmínek.

 • Plnoletost a pobyt na území ČR: Platný občanský průkaz ČR nebo doklad o povolení k pobytu, v obou případech věk nad 18 let.
 • Pravidelný příjem: Je potřeba prokázat příjem za poslední 2 měsíce (potvrzení příjmu, výpis z bankovního účtu nebo daňové přiznání).
 • Provident půjčka 10+1: Nabídka půjčky Provident 10+1 je pouze pro nové zákazníky. Zákazníci, kteří se společností znají, mohou využít nabídky Provident půjčky.

Než si klient začne vyřizovat žádost o úvěr, je důležité zkontrolovat platnost občanského průkazu či dalšího dokladu totožnosti. Pro zákazníky je připravená online Provident kalkulačka.

Provi pojištění

Provi pojištění pomůže zmírnit dopad nečekaných událostí na rodinný rozpočet klienta. Myslete na zadní vrátka a zařiďte si k půjčce Provi pojištění. Ochrání před následky nejčastějších nehod, které dovedou zkomplikovat život. Provi pojištění se vztahuje na:

 • Zlomeniny: Pojistné plnění až 40.000 Kč
 • Hospitalizace a rekonvalescence: Pojistné plnění až 12.000 Kč
 • Pracovní neschopnost: Pojistné plnění až 21.000 Kč
 • Úhrada pozůstalým: Jednorázová úhrada až 20.000 Kč
 • Závažné onemocnění: Pojistné plnění až 40.000 Kč bez ohledu na počet úvěrů u Provi Pojištění Plus a Rodina
 • Unikátní asistenční služby: Pro klienta, jeho rodinu nebo pro seniory u Provi Pojištění Plus, Rodina nebo Senior

Provi pojištění stojí 159 Kč měsíčně a má několik balíčků, které si může klient vybrat. Jsou jimi Provi pojištění Základ, Provi pojištění Plus, Provi pojištění Rodina a Provi pojištění Senior. Webové stránky provident.cz doporučují věk klienta pro jednotlivé balíčky Provi pojištění a na co se vztahují.

Podmínky půjčky Provident 10+1

Na půjčení peněz s limitovaným produktem půjčka Provident 10+1 mají nárok pouze noví zákazníci. Půjčit si mohou od 10.000 Kč do 40.000 Kč. Doba splácení je vždy stejná, 11 měsíců a úrok je od 19,48 %, ať už si klient zvolí jakoukoliv výši půjčky. Klient musí být plnoletý, měl by před sjednáním půjčky doložit příjem za poslední 2 měsíce a doklad o trvalém pobytu na území ČR. Dokládá se občanský průkaz či nájemní smlouva. Před sjednáním půjčky je vhodné prověřit platnost občanského průkazu.

Výhody Provident půjčky 10+1

Provident půjčku 10+1 do výše 40.000 Kč klient splatí v 11 měsíčních splátkách s tím, že jedna splátka se hradí navíc. Klient přitom využívá výhodného úroku od 19,48 %. Půjčku Provident 10+1 je možné kdykoliv předčasně splatit. Provident nabízí flexibilní splácení.

Další výhodou Provident půjčky 10+1 je možnost půjčky v hotovosti, anebo sjednání Provident půjčky na účet. Při Provident půjčce na ruku může mít klient peníze v den podpisu smlouvy sedm dní v týdnu. Není problém, aby měl peníze i o víkendu. Podmínkou však je, aby klient nesplácel jinou půjčku Provident.

Provident recenze

Pokud si klient není jistý výběrem limitované půjčky, může si najít Provident recenze. Hodnocení firem a Provident recenze poskytnou klientovi informace o Provident půjčce bez navýšení z pohledu zákazníků, kteří s ní mají zkušenosti z minulosti. Zákazníci mohou v hodnoceních firem uvádět, jak funguje klientský servis společnosti Provident, zda jim pracovníci Provident Financial vyšli vstříc v případě potíží nebo jak se jim dařilo půjčku Provident 10+1 splácet.

Klienti by neměli zapomenout podívat se i na nabídky dalších poskytovatelů půjček. Příznivé podmínky nabízí například Zonky půjčka či COOL CREDIT půjčka.

Provident kontakt

Provident neoperuje jako jiné bankovní a nebankovní společnosti. Klient může kontaktovat Provident výhradně pomocí webových stránek www.provident.cz, kde najde veškeré potřebné informace. Provident kontakt pro žadatele o půjčku je k dispozici na Provident infolince +420 800 153 153, která je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin a o víkendech od 9 do 18 hodin.

Provident kontakt pro zákazníky je na telefonním čísle 800 660 666 a funguje ve stejné časy. Centrála společnosti, kam je možné zasílat korespondenci, se nachází na adrese Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 2006/9, 140 00, Praha 4. Svůj dotaz může klient formulovat i prostřednictvím e-mailu zakaznicky.servis@provident.cz. IČO společnosti Provident Financial je 25621351.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku