Creditea půjčka online | creditea.cz | VímVíc.cz

Creditea půjčka

 • Flexibilní splácení půjčky Creditea
 • Možnost opakovaného čerpání
 • V případě nutnosti splátkové prázdniny
 • Žádné extra poplatky
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 3 000 Kč – 130 000 Kč
Splatnost od – do 6 – 36 měsíců
Úrok od 9,84 %
RPSN od 10,45 %

Výhody půjčky:

 • Kompletní vyřízení online
 • V případě nutnosti splátkové prázdniny
 • Žádné extra poplatky
 • Splácení dle možností klienta
 • Možnost opakovaného čerpání Creditea půjčky

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si od Provident Financial sjednal online půjčku Creditea v maximální částce 130.000 Kč na 3 roky (36 měsíců). Měsíční splátka začíná na částce 4.188 Kč. Úroková sazba je 9,84 % a RPSN 10,45 %. Karel celkově zaplatil 150.771 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Doklad totožnosti
 • Pravidelný příjem
 • 3 bankovní výpisy / kopie daňového přiznání
 • Bankovní účet

Provident Financial, s.r.o.

Provident Financial, s.r.o. má své kořeny na území Velké Británie a Severního Irska, kde firma začala působit již na konci 19. století. Dceřiná firma Provident Financial se jmenuje International Personal Finance (IPF). Provident začal podnikat v České republice v roce 1997 a aktuálně je jednou z největších společností poskytující nebankovní půjčky ihned na českém půjčkovém trhu.

Provident Financial působí v 9 zemích (v ČR, Polsku, Maďarsku, Mexiku, Estonsku, Rumunsku, v Litvě, Lotyšsku a v Austrálii). Transparentně nabízí bezúčelové hotovostní i bezhotovostní půjčky, bez ručitele a bez skrytých poplatků. Provident se zaměřuje na drobnější klientelu a spotřebitelské rychlé půjčky na splátky a neustále dbá na pravidla slušného chování. Dále se specializuje na rychlé a bezúčelové půjčky, které mohou klienti obdržet do několika minut od podpisu smlouvy.

Jako další společnosti nabízející nebankovní půjčky ihned nabízí i Provident možnost pojištění proti neschopnosti splácet. Provident Financial má v nabídce 3 druhy produktů: Provident půjčku, druhý produkt je často limitovaný (Akční půjčka Provident či Provident půjčka 10+1) a třetím je Creditea půjčka online.

Úvěry v nabídce

Půjčka Provident nabízí půjčení peněz od 3.000 Kč do 130.000 Kč se splatností až 3 roky. Provident půjčka 10+1 nabídne od 10.000 Kč do 40.000 Kč. Provident půjčka 10+1 je unitkátní tím, že klient zaplatí vždy 10 splátek a jedenáctá slouží jako úrok za půjčené peníze. Samozřejmostí u Provident Financial je flexibilní splácení či možnost získat peníze v hotovosti jako Provident půjčku na ruku (s balíčkem Plus).

Ať si klient zvolí Provident půjčku na ruku nebo Provident půjčku na účet, peníze jsou k dispozici ihned po podpisu smlouvy. Provident půjčka na účet je sjednávaná častěji. Provident online dále nabízí ochranu před poplatky z prodlení a splátkové prázdniny. Společnost operuje jako Provident online, nejsou k dispozici žádné kamenné pobočky. Kompletní kontakty jsou k dohledání na webové stránce.

Největší zprostředkovatelé a zároveň také srovnávače půjček více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru. Online srovnávače půjček pracují s několika typy půjček a nastíní klientům vše pravidelných splátek a úrokové sazby.

Online půjčka Creditea

K online půjčce Creditea se mohou zájemci dostat přes webovou stránku creditea.cz nebo přes provident.cz/pujcky/pujcka-online. Flexibilní půjčka Creditea poskytuje půjčení peněz na cokoliv od 3.000 Kč do 130.000 Kč a opakované čerpání s jedním jediným schválením půjčky. Creditea půjčka poskytuje kompletní sjednání online bez nutnosti chodit na pobočku. Klient neplatí nic navíc, vyřízení a využití online půjčky Creditea je zdarma.

Klient nemusí vyčerpat schválený limit Creditea půjčky, ale pouze určitou část. Následně zaplatí úroky z půjčené částky. Klient si může udělat splátkové prázdniny a naopak, když bude chtít splácet více, není s tím problém. Stačí podat jednou žádost o půjčku Creditea, společnost Provident Financial ji schválí. Klient si nastaví limit, dojde k ověření příjmů a totožnosti klienta. Dalším krokem je příprava smlouvy a do 15 minut jsou peníze na účtu. Creditea je okamžitá půjčka ihned. Podmínkou k získání půjčky Creditea je mít bankovní účet.

Creditea navýšení limitu

Úvěrová linka od Creditea funguje tím způsobem, že klient získá limitní částku, kterou si může čerpat. Může, ale nemusí ji vyčerpat celou. Creditea navýšení limitu, který si vybral klient v průběhu žádosti, zatím není v nabídce společnosti. Pokud klient splatí vše řádně, může si peníze vybírat opakovaně do výše svého limitu. Creditea navýšení limitu bude zprovozněno v budoucnu a společnosti o tom bude informovat své klienty e-mailem nebo SMS zprávou.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Jestliže má klient půjčku u jiné společnosti a má zároveň zdravou úvěrovou historii a splňuje požadavky, může si požádat o další půjčku Creditea. Flexibilní půjčka může přijít vhod.

Co je potřeba pro sjednání půjčky Creditea

Pro ověření totožnosti žadatele o půjčku Creditea je nutné doložit kopii přední i zadní strany platného občanského průkazu a selfie fotku s přední stranou občanského průkazu v ruce tak, aby byl viditelný celý obličej. Klientova totožnost může být ověřena i zcela online přes službu BankID, kdy se stačí přihlásit do internetového bankovnictví. Žádné další dokumenty k ověření totožnosti nejsou nutné.

Příjmy žadatele o Creditea půjčku mohou být ověřeny také online – přihlášením do internetového bankovnictví klienta. Dokumenty je možné i zaslat. V případě zaměstnání bude společnost Provident potřebovat poslední 3 bankovní výpisy. V případě příjmů z podnikání (či z nájmu) je třeba poskytnout kopii posledního daňového přiznání (včetně příloh). Ostatní příjmy často stačí doložit výpisem z bankovního účtu klienta za poslední 3 měsíce.

Creditea přihlášení

Zákaznický účet je založený klientům, kteří požádají o Creditea půjčku online. V zákaznickém účtu je rozpis plateb k úvěru či informace o příští splátce flexibilní půjčky. První Creditea přihlášení do zákaznického účtu bývá delší, protože nejdříve proběhne registrace. Klient vyplní rodné číslo, telefon a získá dočasné heslo, které zadá pouze jednou při prvním Creditea přihlášení. Veškerá data jsou bezpečně uložena, společnost dbá na pravidla slušného chování. Klient si zvolí heslo nové, se kterým se bude přihlašovat pokaždé.

Chytrá rezerva Creditea

Společnost Creditea má v nabídce produkt s názvem Chytrá rezerva. Creditea uvádí, že klienti nemusí platit za maličkosti. Důkazem je, že klienti získají zdarma:

 • Posouzení žádosti
 • Vedení účtu
 • Předčasné splacení
 • Změnu termínu splátky

Díky finanční chytré rezervě nemusí klient vyřizovat pokaždé novou půjčku, může využít opakovaného čerpání z již schváleného limitu Creditea půjčky. Není nutné platit další poplatky.

Nákupy na splátky

Společnost Creditea nabízí svým klientům službu nákupy na splátky. Jestliže klient potřebuje investovat větší výdaj například do domácnosti, nemusí čekat na výplatu nebo na slevy. Díky nákupu na splátky od Creditea může získat peníze na účet už do 15 minut. Nezáleží na tom, jestli klient pracuje, je OSVČ s aspoň roční historií, důchodce nebo žena na mateřské. Creditea navrhne výši půjčky, která nebude dělat potíže. Klienti si mohou vybrat libovolné zboží na splátky, nabízí se lednice, počítač, notebook, kolo, pračka a další.

Creditea recenze

Někteří poskytovatelé fajn půjček zveřejňují na svých webových stránkách hodnocení a recenze zákazníků. Creditea recenze nejsou k dohledání na stránkách creditea.cz, ani na stránce provident.cz. Absence Creditea zkušeností nemusí ihned znamenat, že půjčení peněz od Provident je špatné. Klient totiž těžko pozná, zda zveřejňované recenze jsou věrohodné a jsou od skutečných klientů.

V případě zájmu o nahlédnutí do některých Creditea zkušeností se zájemci mohou podívat na diskuzní fóra nebo zadat spojení klíčových slov Credita recenze. Na internetu je mnoho webových stránek s hodnoceními a recenzemi zákazníků s daným poskytovatelem a konkrétní fajn půjčkou. Creditea recenze uvádí jako výhody absenci poplatků a rychlost poslání peněz (okamžitá půjčka do 15 minut od schválení půjčky).

Creditea kontakt

Přestože půjčka Creditea patří do společnosti Provident Financial s.r.o., má svůj vlastní Creditea kontakt. Zájemci mohou využít například e-mailovou adresu ahoj@creditea.cz, WhatsApp na Creditea telefonu 723 53 53 53 nebo Creditea kontakt na telefonním čísle 228 880 289. Creditea telefon operuje ve všední dny od 8 do 17 hodin. Creditea půjčka využívá sociální sítě jako Facebook a YouTube.

Jako Creditea kontakt mohou klienti využít i speciální Creditea blog na webové stránce creditea.cz/blog. Blog obsahuje praktické a cenné informace z oblasti půjček. Další možností je najít si na webu creditea.cz sekci častých dotazů, tedy FAQ. Zájemce o Creditea půjčku zde najde odpovědi na otázky ke sjednání půjčky, jak čerpat Creditea půjčku, jak odstoupit od smlouvy atd.

Provident kontakt

Provident neoperuje jako jiné bankovní a nebankovní společnosti. Klient může kontaktovat Provident výhradně pomocí webových stránek www.provident.cz, kde najde veškeré potřebné informace. Provident kontakt pro žadatele o půjčku je k dispozici na Provident infolince +420 800 153 153, která je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin a o víkendech od 9 do 18 hodin.

Provident kontakt pro zákazníky je na telefonním čísle 800 660 666 a funguje ve stejné časy. Centrála společnosti, kam je možné zasílat korespondenci, se nachází na adrese Provident Financial s.r.o., Olbrachtova 2006/9, 140 00, Praha 4. Svůj dotaz může klient formulovat i prostřednictvím e-mailu zakaznicky.servis@provident.cz. IČO společnosti Provident Financial je 25621351.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Půjčka je zařazena v kategoriích

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku