Hyper Půjčka 2.0 | VímVíc.cz

Hyper Půjčka 2.0

 • Půjčka od 10.000 Kč do 250.000 Kč
 • Doba splatnosti 12 až 84 měsíců
 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Pohodlné sjednání online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 250 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 84 měsíců
Úrok od 4,99 %
RPSN od 5,11 %

Výhody půjčky:

 • Bezúčelová půjčka
 • Možnost půjčit si až 250.000 Kč
 • Rychlé vyřízení online
 • Možnost získat akční slevy
 • Bez ručení a nutnosti zástavy
 • Dostupná i pro důchodce

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si vzal Hyper půjčku ve výši 150.000 Kč. Aby ho příliš neomezovaly vysoké měsíční splátky, nastavil si dobu splácení na 84 měsíců. Při těchto parametrech činila výše úrokové sazby 10,24 % a RPSN 10,7 %. Karel neplatil zbytečné poplatky za sjednání, vedení půjčky ani mimořádné splátky. Měsíčně Karel F. splácel 2.499 Kč a dohromady zaplatil 209.916 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Trvalý příjem
 • Dva doklady totožnosti

Společnost Hyperfinance je zprostředkovatelem půjček. Firma Hyperfinance nefunguje jako poskytovatel půjčky, pouze zprostředkovává kontakt mezi poskytovatelem a konečným zákazníkem. Sjednání smlouvy, případně úpravy parametrů půjčky, řeší klient s jejím poskytovatelem. Na webových stránkách www.hyperfinance.cz klient zadá pouze poptávku po půjčce. Další komunikace probíhá již se samotným poskytovatelem.

Rychlá půjčka ihned od Hyperfinance

Hyper Půjčka 2.0 je rychlá půjčka ihned od společnosti Hyperfinance. Jedná se o nebankovní bezúčelovou půjčku poskytovanou v částkách od 10.000 Kč do 250.000 Kč. Hyper Půjčka 2.0 nabízí variabilní dobu splatnosti. Tato rychlá půjčka ihned může být splácena od 12 do 84 měsíců. Doba splácení je na uvážení a požadavcích klienta.

Hyper Půjčka 2.0 je poskytována klientům se stálým příjmem plynoucím ze zaměstnání, samostatné výdělečné činnosti nebo důchodu. Jelikož je Hyperfinance půjčka rychlá půjčka ihned, peníze může mít klient na účtu již do 24 hodin.

HyperPůjčka 2.0 – Jak ji sjednat a co je k tomu potřeba

Sjednání Hyperpůjčky je jednoduché. Žadatel o půjčku vyplní online formulář, kde vyjádří nezávazný zájem o sjednání půjčky. Ve formuláři zadá požadované parametry půjčky, tedy jakou částku potřebuje půjčit, jak dlouho a po jakých částkách bude půjčku splácet.

Na základě této poptávky bude poskytovatel půjčky kontaktovat žadatele a nabídne mu produkt dle jeho parametrů nebo bude klient na konkrétní produkt přesměrován rovnou po vyplnění formuláře. Klient se s poskytovatelem půjčky dohodne na přesných podmínkách a sepíše s ním smlouvu. Poté budou poskytnuty finanční prostředky.

Hyperfinance spolupracují s těmito poskytovateli půjček: Provident, Zaplo.cz, Equa bank, mBank, Česká spořitelna, Raiffeisen Bank, Ferratum, Home Credit, Pojištěná půjčka a UniCredit Bank.

Nevyhovuje vám Hyperfinance půjčka? Podívejte se, jaké výhody nabízí Zonky půjčka.

HyperPůjčka 2.0 a její výhody

HyperPůjčka 2.0 nabízí klientům velké množství benefitů. Velkou výhodou pro klienty je, že je Hyper Půjčka 2.0 bezúčelová půjčka, finanční prostředky z ní získané může klient využít na libovolné účely a tyto účely nemusí sdělovat poskytovateli půjčky ani dokazovat. Hyperfinance půjčka nabízí možnost půjčit si až 250.000 Kč a je dostupná i důchodcům.

Další výhodou je velmi variabilní doba splatnosti, kterou je možné nastavit od 12 do 84 měsíců. Velkým bonusem je také rychlost. Hyperfinance půjčka je často vyřízena během několika hodin. Ke sjednání klient nemusí opustit svůj domov a není nutné ručení ani zástava nemovitosti. Sjednání online je dnes celkem běžné. HyperPůjčka ani jiný způsob sjednání nenabízí.

HyperPůjčka 2.0 jako rychlá půjčka do výplaty

HyperPůjčka 2.0 velmi často slouží klientům jako rychlá půjčka do výplaty. Jedná se o způsob, jak vyřešit naléhavou potřebu finančních prostředků nebo krátkodobý nedostatek peněz.

Rychlá půjčka do výplaty je využívána v situacích, kdy se porouchá pračka nebo auto a klient nemá finanční rezervu. Rychlá půjčka do výplaty je v takové chvíli rychlým a efektivním řešením. Žádost je vyřízena ještě v den sjednání a ihned po schválení půjčky jsou klientovi zaslány finanční prostředky.

HyperPůjčka 2.0. je rychlá půjčka online

Půjčka online schválení může vytrhnout trn z paty klientovi, jenž potřebuje mít na svém bankovním účtu rychle určitý obnos peněz. Rychlá půjčka online nabízí výhodu v možnosti sjednání online bez nutnosti navštívit pobočku poskytovatele půjčky. Půjčka online schválení může být sjednána i o víkendu nebo ve svátek, klient může žádost odeslat kdykoliv.

Rychlá půjčka online je sjednána pomocí internetového formuláře, do kterého klient zadá parametry požadavků na danou půjčku a vyplní své údaje. Poté je ve většině případů kontaktován pracovníkem poskytovatele půjčky, stejně jako je tomu u HyperPůjčky 2.0. V pracovních dnech je HyperPůjčka 2.0 díky sjednání online vyřízena do 24 hodin.

Půjčka bez zástavy

Půjčka bez zástavy je produkt, jež ocení klienti bez možnosti zastavit majetek jako záruku splacení půjčky. Zástava má sloužit poskytovateli půjčky, který je v případě nesplácení uspokojen právě touto zástavou. Hyper půjčka jakožto půjčka bez zástavy přináší velkou výhodu. Poskytovatel ověřuje schopnost klientů splácet své úvěry (tzv. bonitu), a to doložením příjmů a nahlížením do registru dlužníků.

Půjčka bez ručení

HyperPůjčka 2.0 je klientům poskytována jako půjčka bez ručení. To znamená, že Hyper Půjčka 2.0 může být sjednána bez toho, aniž by si klient musel sehnat ručitele, který by se zavázal ručením za klientovu schopnost splácet. Půjčka bez ručení je vhodná pro klienty, kteří nemají blízkou osobu s dostatečným příjmem, a hlavně důvěrou a ochotou podstoupit riziko.

Hyperfinance recenze

Pro toho, kdo by váhal se sjednáním půjčky, jsou na webu www.hyperfinance.cz připraveny recenze zákazníků. Hyperfinance recenze mohou pomoci v rozhodování. Stejně tak je možné najít na společnost jako celek Hyperfinance recenze na různých diskuzních fórech či jiných webových stránkách. Případně se dají najít hodnocení půjčky.

Na internetu je k nalezení velké množství zákazníků, kteří mají se společností Hyperfinance zkušenosti a rozhodli se o ně podělit. Stačí do internetového vyhledávače zadat spojení ,,Hyper půjčka recenze”, ,,hyperfinance zkušenosti” nebo podobné a vyhledávač vyhodnotí webové stránky.

Hyperfinance kontakt

HyperPůjčka 2.0 je, stejně jako všechny ostatní půjčky zprostředkované společností Hyperfinance, poskytována online. Online funguje i celá společnost Hyperfinance, pobočku by klienti hledali marně. Společnost Hyperfinance kontakt uveřejňuje na svých webových stránkách.

Hyperfinance je možné kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@bezvafinance.cz nebo přímo na webových stránkách přes kontaktní formulář. Sídlo společnosti se nachází na adrese Bezvafinance s.r.o., Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3 – Žižkov.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku