Hyperpůjčka online | bezvafinance.cz | VímVíc.cz

Hyperpůjčka

 • Bezva půjčka od 10.000 Kč do 250.000 Kč
 • Doba splatnosti je mezi 12 a 84 měsíců
 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Pohodlné sjednání kompletně online
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 10 000 Kč – 250 000 Kč
Splatnost od – do 12 – 84 měsíců
Úrok od 4,99 %
RPSN od 5,11 %

Výhody půjčky:

 • Bezúčelová bezva půjčka
 • Možnost půjčit si až 250.000 Kč
 • Rychlé vyřízení kompletně online
 • Možnost získat akční slevy
 • Bez ručení a nutnosti zástavy
 • Doba splatnosti je mezi 12 a 84 měsíců

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si vzal Hyperpůjčku ve výši 150.000 Kč. Aby ho příliš neomezovaly vysoké měsíční splátky, nastavil si dobu splácení na 84 měsíců (7 let). Při těchto parametrech činila výše úrokové sazby 10,24 % a RPSN 10,7 %. Karel neplatil zbytečné poplatky za sjednání, vedení půjčky ani mimořádné splátky. Měsíčně Karel F. splácel 2.499 Kč a dohromady zaplatil 209.916 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Trvalý příjem
 • Dva doklady totožnosti

Bezvafinance s.r.o. vlastní portál Hyperfinance.cz

Společnost Bezvafinance, s.r.o. vlastní portál Hyperfinance.cz a povinneruceni.biz. Bezvafinance, s.r.o. je samostatným online zprostředkovatelem půjčení peněz s licení od České národní banky (ČNB). Portál Hyperfinance.cz nefunguje jako poskytovatel bezva půjčky, pouze zprostředkovává kontakt mezi poskytovatelem a konečným zákazníkem. Cílem portálu Hyperfinance je pomoc při výběru nejrůznějších bankovních a nebankovních produktů. Ročně využije služeb Hyperfinance 235 000 klientů.

Součástí portálu www.hyperfinance.cz je online srovnání půjček a tarifů mobilních operátorů, kalkulačka pojištění i cen energií. Na webové stránce hyperfinance.cz je také poradna, různé návody a triky ze světa financí. Sjednání úvěrové smlouvy, případně úpravy parametrů půjčení peněz, řeší klient s jejím poskytovatelem.

Na základě údajů, které vyplní spotřebitel, ho s nabídkami kontaktují zástupci vybraných společností, z nichž si následně může svobodně vybrat, kterou nabídku využije (nebo nevyužije). Na webových stránkách www.hyperfinance.cz klient zadá pouze poptávku po půjčce. Další komunikace probíhá již se samotným poskytovatelem bezva půjčky.

Poslání společnosti Bezvafinance

Úloha společnosti Bezvafinance s.r.o. spočívá už 10 let výhradně v propojení uživatele (spotřebitele) s poskytovatelem spotřebitelských úvěrů, nikoliv v uzavírání smluv. Webové portály, které vlastní společnost Bezvafinance s.r.o., slouží pouze jako agregátory půjček, jejichž úlohou je zajistit nabídku na míru pro spotřebitele a možnost srovnání půjček. Na základě údajů, které vyplní zájemce o Hyperpůjčku, ho kontaktují s nabídkami zástupci vybraných společností, z nichž si následně může vybrat tu, která nejvíce vyhovuje.

Uživatel má možnost předběžně porovnat více úvěrú, a snadněji získat bezva půjčku na míru zadaných požadavků. Z tohoto důvodu nemusí být nabídky finální. Finální nabídku se uživatel dozví po vyplnění online formuláře přímo od poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Bezvafinance považuje za správné, aby měl uživatel možnost rozhodnout se sám, a proto se mu snaží přinést co nejvíce informací o jednotlivých Hyperpůjčkách.

Bezvafinance s.r.o. nikdy nepožaduje peníze po žadatelích o úvěr, a jakékoliv jednání v tomto smyslu není jednáním společnosti Bezvafinance s.r.o. Pokud by klienty někdo oslovil s požadavkem úhrady Hyperůjčky, je třeba obrátit se na policii ČR a v žádném případě za takovou nabídku neplatit.

Rychlá půjčka ihned od Bezvafinance, s.r.o.

Hyperpůjčka je flexibilní a rychlá půjčka ihned od společnosti Bezvafinance, s.r.o. Jedná se o půjčku na cokoliv poskytovanou v částkách od 10.000 Kč do 250.000 Kč. Hyperpůjčka nabízí variabilní dobu splatnosti. Tato rychlá půjčka ihned může být splácena od 12 do 84 měsíců. Doba splácení je na uvážení a požadavcích klienta, Hyperpůjčka je značně flexibilní.

Hyperpůjčka je poskytována klientům se stálým příjmem plynoucím ze zaměstnání, samostatné výdělečné činnosti nebo důchodu. Jelikož je Hyperfinance půjčka rychlá půjčka ihned, peníze může mít klient na účtu již do 24 hodin.

Jak sjednat Hyperpůjčku a co je k tomu potřeba

Sjednání Hyperpůjčky je jednoduché. Žadatel o půjčku vyplní online formulář, kde vyjádří nezávazný zájem o sjednání půjčky. Ve formuláři zadá požadované parametry půjčky, tedy jakou částku potřebuje půjčit, jak dlouho a po jakých částkách bude půjčku splácet.

Na základě této poptávky bude poskytovatel bezva půjčky kontaktovat žadatele a nabídne mu produkt dle jeho parametrů nebo bude klient na konkrétní produkt přesměrován rovnou po vyplnění formuláře. Odeslání formuláře neslouží jako závazná žádost o uzavření smlouvy o spotřebitelském úvěru. Společnost Bezvafinance s.r.o. negarantuje žádným způsobem uživateli získání spotřebitelského úvěru, o který projevil zájem vyplněním kontaktního formuláře.

Poskytovatelé půjček online

Klient se s poskytovatelem půjčky dohodne na přesných podmínkách a sepíše s ním smlouvu. Poté budou poskytnuty finanční prostředky. Portál Hyperfinance.cz spolupracuje s těmito poskytovateli půjček: Provident.cz, Zaplo finance, Raiffeisenbank, mBank, Viasms.cz, Creditea, Česká spořitelna, Raiffeisenbank, Zonky půjčka, Cofidis, Ferratum, Home Credit, COOL CREDIT, Pojištěná půjčka od www.proficredit.cz a UniCredit Bank.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Výhody Hyperpůjčky

Hyperpůjčka nabízí klientům velké množství benefitů. Velkou výhodou pro klienty je, že je Hyperpůjčka bezúčelová půjčka, finanční prostředky z ní získané může klient využít na libovolné účely a tyto účely nemusí sdělovat poskytovateli půjčky ani dokazovat. Hyperfinance půjčka nabízí možnost půjčit si až 250.000 Kč a je dostupná i důchodcům.

Další výhodou je velmi variabilní doba splatnosti, kterou je možné nastavit od 12 do 84 měsíců. Velkým bonusem je také rychlost. Hyperfinance půjčka pro každého je často vyřízena během několika hodin. Ke sjednání klient nemusí opustit svůj domov a není nutné ručení ani zástava nemovitosti. Sjednání online je dnes celkem běžné. Hyperpůjčka ani jiný způsob sjednání nenabízí.

Hyperpůjčka jako rychlá půjčka do výplaty pro každého

Hyperpůjčka velmi často slouží klientům jako rychlá půjčka do výplaty pro každého. Jedná se o způsob, jak vyřešit naléhavou potřebu finančních prostředků nebo krátkodobý nedostatek peněz. Rychlá půjčka do výplaty je využívána v situacích, kdy se porouchá pračka nebo auto a klient nemá finanční rezervu. Rychlá půjčka do výplaty je v takové chvíli rychlým a efektivním řešením. Žádost o Hyperpůjčku je vyřízena ještě v den sjednání a ihned po schválení bezva půjčky jsou klientovi zaslány finanční prostředky.

Rychlá půjčka online Hyperpůjčka

Půjčka online schválení může vytrhnout trn z paty klientovi, jenž potřebuje mít na svém bankovním účtu rychle určitý obnos peněz. Rychlá půjčka online nabízí výhodu v možnosti sjednání online bez nutnosti navštívit pobočku poskytovatele půjčky. Půjčka online schválení může být sjednána i o víkendu nebo ve svátek, klient může žádost odeslat kdykoliv.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Rychlá půjčka online je sjednána pomocí internetového formuláře, do kterého klient zadá parametry požadavků na danou půjčku a vyplní své údaje. Poté je ve většině případů kontaktován pracovníkem poskytovatele půjčky, stejně jako je tomu u Hyperpůjčky. V pracovních dnech je Hyperpůjčka díky sjednání online vyřízena do 24 hodin.

Půjčka bez zástavy

Půjčka bez zástavy je produkt, jež ocení klienti bez možnosti zastavit majetek jako záruku splacení půjčky. Zástava má sloužit poskytovateli půjčky, který je v případě nesplácení uspokojen právě touto zástavou. Hyper půjčka jakožto půjčka bez zástavy přináší velkou výhodu. Poskytovatel ověřuje schopnost klientů splácet své úvěry (tzv. bonitu), a to doložením příjmů a nahlížením do registru dlužníků.

Půjčka bez ručení

Hyperpůjčka je poskytována klientům jako půjčka bez ručení. To znamená, že Hyper půjčka může být sjednána bez toho, aniž by si klient musel sehnat ručitele, který by se zavázal ručením za klientovu schopnost splácet. Půjčka bez ručení je vhodná pro klienty, kteří nemají blízkou osobu s dostatečným příjmem, a hlavně důvěrou a ochotou podstoupit riziko.

Hyperpůjčka recenze: Hyperfinance zkušenosti

Pro toho, kdo by váhal se sjednáním půjčky, jsou na webu www.hyperfinance.cz připraveny hodnocení firem a recenze zákazníků. Hyperfinance recenze mohou pomoci v rozhodování. Stejně tak je možné najít na společnost jako celek Hyperfinance recenze na různých diskuzních fórech či jiných webových stránkách.

Případně se dají najít hodnocení firem či konkrétní půjčky. Na internetu je k nalezení velké množství zákazníků, kteří mají se společností Hyperfinance zkušenosti a rozhodli se o ně podělit. Stačí zadat do internetového vyhledávače spojení „Hyperpůjčka recenze” nebo podobné a vyhledávač vyhodnotí webové stránky.

Hyperfinance kontakt

Hyperpůjčka je, stejně jako všechny ostatní půjčky zprostředkované společností Hyperfinance, poskytována online. Online funguje i celá společnost Bezvafinance.cz, pobočku by klienti hledali marně. Společnost uveřejňuje Hyperfinance kontakt na svých webových stránkách hyperfinance.cz. Společnost Bezvafinance s.r.o. je samostatným online zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.

Úloha společnosti Bezvafinance s.r.o. spočívá v propojení žadatele s poskytovatelem spotřebitelských úvěrů. Hyperfinance je možné kontaktovat prostřednictvím e-mailu na info@bezvafinance.cz nebo přímo na webových stránkách www.hyperfinance.cz přes kontaktní formulář. Sídlo společnosti se nachází na adrese Bezvafinance s.r.o., Paříkova 910/11a, Vysočany, 190 00 Praha 9. IČO společnosti je 241 86 104.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku