HyperPůjčka 2.0 | VímVíc.cz

HyperPůjčka 2.0

 • Půjčka od 10 000 do 250 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 až 84 měsíců
 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Sjednání online z pohodlí domova
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 250 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 84 měsíců
Úrok od 4,99 %
RPSN od 5,11 %

Výhody půjčky:

 • Bezúčelová půjčka
 • Možnost půjčit si až 250 000 Kč
 • Rychlé vyřízení online
 • Bez ručení a nutnosti zástavy
 • Dostupná i pro důchodce

Reprezentativní příklad:

Karel F. si vzal Hyperpůjčku ve výši 150 000 Kč. Aby ho příliš neomezovaly vysoké měsíční splátky, nastavil si dobu splácení na 84 měsíců. Při těchto parametrech činila výše úrokové sazby 10,24 % a RPSN 10,7 %. Karel neplatil zbytečné poplatky za sjednání, vedení půjčky ani mimořádné splátky. Měsíčně Karel splácel 2 499 Kč a dohromady zaplatil 209 916 Kč.

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Pravidelný příjem
 • Předložení dvou průkazů totožnosti

Společnost Hyperfinance je zprostředkovatelem půjček. Firma Hyperfinance nefunguje jako poskytovatel půjčky, pouze zprostředkovává kontakt mezi poskytovatelem a konečným zákazníkem. Sjednání smlouvy, případně úpravy parametrů půjčky, řeší klient s jejím poskytovatelem. Na webových stránkách Hyperfinance.cz klient pouze zadá poptávku po půjčce. Další komunikace probíhá již se samotným poskytovatelem.

Rychlá půjčka ihned od Hyperfinance

Hyperpůjčka 2.0 je rychlá půjčka ihned od společnosti Hyperfinance. Jedná se o nebankovní bezúčelovou půjčku poskytovanou v částkách od 10 000 do 250 000 Kč. Hyperpůjčka 2.0 nabízí variabilní dobu splatnosti. Tato rychlá půjčka ihned může být splácena 12, ale i 84 měsíců. Doba splácení je na uvážení a požadavcích klienta. Hyperpůjčka 2.0 je poskytována klientům se stálým příjmem plynoucím ze zaměstnání, samostatné výdělečné činnosti nebo důchodu. Jelikož je Hyperpůjčka 2.0 rychlá půjčka ihned, peníze může mít klient na účtu již do 24 hodin.

Hyperpůjčka 2.0 – Jak ji sjednat a co je k tomu potřeba?

Sjednání Hyperpůjčky je jednoduché. Žadatel o půjčku vyplní online formulář, kde vyjádří nezávazný zájem o sjednání půjčky. Ve formuláři zadá požadované parametry půjčky, tedy jakou částku potřebuje půjčit, jak dlouho a po jakých částkách bude půjčku splácet. Na základě této poptávky se žadateli ozve poskytovatel půjčky a nabídne mu produkt dle jeho parametrů nebo bude klient na konkrétní produkt přesměrován rovnou po vyplnění formuláře. Klient se s poskytovatelem půjčky dohodne na přesných podmínkách a sepíše s ním smlouvu. Poté jsou mu poskytnuty finanční prostředky.

Nevyhovuje vám Hyperpůjčka? Podívejte se, jaké výhody nabízí Zonky půjčka.

Hyperpůjčka 2.0 a její výhody

Hyperpůjčka 2.0 nabízí klientům velké množství benefitů. Velkou výhodou pro klienty je, že je Hyperpůjčka 2.0 bezúčelová půjčka, finanční prostředky z ní získané tak může klient využít na libovolné účely a tyto účely nemusí poskytovateli půjčky sdělovat ani dokazovat. Hyperpůjčka 2.0 nabízí možnost půjčit si až 250 000 Kč a je dostupná i důchodcům. Další výhodou je velmi variabilní doba splatnosti, kterou je možné nastavit od 12 až do 84 měsíců.

Velkým bonusem je také rychlost. Hyperpůjčka je často vyřízena i během několika hodin. Ke sjednání klient nemusí opustit teplo domova a nutné není ručení ani zástava.

Hyperpůjčka 2.0 jako rychlá půjčka do výplaty

Hyperpůjčka 2.0 velmi často slouží klientům jako rychlá půjčka do výplaty. Jedná se o způsob, jak vyřešit naléhavou potřebu finančních prostředků nebo krátkodobý nedostatek peněz. Rychlá půjčka do výplaty je využívána v situacích, kdy se klientovi například porouchá důležitý domácí spotřebič a klient nemá finanční rezervu. Rychlá půjčka do výplaty je v takové chvíli rychlým a efektivním řešením. Žádost je vyřízena ještě v den sjednání a ihned po schválení půjčky jsou klientovi zaslány finanční prostředky.

Hyperpůjčka 2.0. je rychlá půjčka online

Rychlá půjčka online může vytrhnout trn z paty klientovi, který potřebuje mít rychle na svém bankovním účtu určitý obnos peněz. Rychlá půjčka online nabízí výhodu především v možnosti sjednání z pohodlí domova bez nutnosti navštívit pobočku poskytovatele půjčky. Rychlá půjčka online může být sjednána i o víkendu nebo ve svátek, klient může žádost odeslat kdykoliv.

Rychlá půjčka online je sjednána pomocí internetového formuláře, kde klient zadá parametry požadavků na danou půjčku a vyplní své údaje. Poté je ve většině případů kontaktován pracovníkem poskytovatele půjčky, stejně jako je tomu u Hyperpůjčky 2.0. V pracovních dnech je Hyperpůjčka 2.0 díky sjednání online vyřízena do 24 hodin.

Půjčka bez zástavy

Půjčka bez zástavy je produktem, který ocení klienti bez možnosti zastavit majetek jako záruku splacení půjčky. Zástava má sloužit poskytovateli půjčky, který je v případě nesplácení uspokojen právě touto zástavou. Hyperpůjčka jakožto půjčka bez zástavy nevyžaduje po klientech záruku zástavy. Je pouze ověřována jejich schopnost splácet doložením příjmů a poskytovatel půjčky také kontroluje bonitu klienta v rejstřících dlužníků.

Půjčka bez ručení

Hyperpůjčka 2.0 je klientům poskytována jako půjčka bez ručení. To znamená, že Hyperpůjčka 2.0 může být sjednána bez toho, aniž by si klient musel sehnat ručitele, který by se zavázal ručit za klientovu schopnost splácet. Půjčka bez ručení je vhodná pro klienty, kteří nemají blízkou osobu s dostatečným příjmem, a hlavně důvěrou a ochotou podstoupit riziko.

Přečtete si na Hyperfinance.cz recenze

Pro toho, kdo by váhal se sjednáním půjčky, jsou připraveny na webu Hyperfinance.cz recenze zákazníků. Stejně tak je možné na společnost Hyperfinance.cz recenze najít na různých diskuzních fórech či jiných webových stránkách. Na internetu se již najde velké množství zákazníků, kteří mají s Hyperfinance zkušenosti a rozhodli se o ně podělit se zákazníky budoucími. Stačí do internetového vyhledávače zadat spojení “hyperfinance půjčka”, “hyperfinance zkušenosti” nebo podobné a vyhledávač vyhodnotí webové stránky, kde jsou k nalezení na společnost Hyperfinance.cz recenze.

Hyperfinance kontakt

Hyperpůjčka 2.0 je stejně jako všechny ostatní půjčky zprostředkované společností Hyperfinance poskytována online. Online funguje i celá společnost Hyperfinance, pobočku by tedy klienti hledali marně. Společnost Hyperfinance kontakt uveřejňuje na svých webových stránkách. Podporu Hyperfinance je možné kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@bezvafinance.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku