Ferratum - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Finanční rezerva s Ferratum!

Ferratum Czech s.r.o.

Skupina Ferratum Group je mezinárodním poskytovatelem finančních služeb. Ferratum Group byla založena v roce 2005 a poté expandovala do dalších států Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a regionu Asie-Pacifiku. V České republice byla založena v roce 2007. V současnosti v ČR působí jako Ferratum Czech s.r.o. Sídlo společnosti se nachází na ostrově Malta, kdy Ferratum Bank p.l.c. je dceřinou společností Ferratum Group, která získala bankovní licenci od Malta Financial Services Authority.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
Úrok
RPSN
 
Ferratum Credit půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  2 500 - 80 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 11,99 %
RPSN:  od 292,1 %
Mám zájem
 • půjčka od 2 500 Kč do 80 000 Kč
 • první splátka za 30 dnů, poté už jen minimální splátky
 • možnost Platebních prázdnin či změny data splatnosti
 • peníze na účtu během 24 hodin

Hodnocení Ferratum Czech s.r.o.

Přidat hodnocení
Potřebuje klient rychlou půjčku bez ručení? Ferratum je součástí finanční skupiny Ferratum Group, která se svými pobočkami ve 25 zemích světa pomohla půjčkou už více než 2 milionům spokojených zákazníků.

Historie

Ferratum Group založil v roce 2005 Jorma Jokela, který stojí v čele společnosti až do současnosti. Spolu s Jormou vedou společnost další odborníci a specialisté, kteří jsou doopravdy znalí svého oboru. Ferratum se prezentuje jako poskytovatel mobilních půjček spotřebitelům a malým podnikům.

Slogan Ferratum

More than money to everyone (Více než peníze pro všechny.)

Ferratum v Evropě

Společnost má evropskou bankovní licencí. Vizí společnosti je stát se světovou mobilní bankou s velkou nabídkou bankovních produktů.

Ve společnosti Ferratum nevěří v banky. Alespoň ne v tradičním slova smyslu. Věří ve finanční technologie, které jsou mobilní, uživatelsky vstřícné, mezinárodní a vysoce zabezpečené.

Sídlo společnosti

 • Ferratum Bank p.l.c.
 • ST Business Centre
 • 120 The Strand
 • Gzira, GZR 1027, MALTA

Kontakty pro ČR

 • Telefon: + 420 245 001 715 nebo + 420 255 719 133
 • Zákaznická linka: po - pá 07:00 - 20:00, so 09:00 - 17:00, ne 08:00 - 20:00
 • E-mailová adresa: info@ferratumbank.cz

Online banka

Ferratum banka se prezentuje jako banka bez poboček, funguje jako mobilní banka. Zákazníci mohou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu využívat zákaznickou podporu po telefonu, přes živý chat nebo e-mailem. Proto Ferratum hledá zaměstnance převážně na tyto zákaznické portály.

V čem spočívá úspěch Ferratum?

A v neposlední řadě tkví jejich úspěch v odbornosti Ferratum zaměstnanců, jejichž obětavost, know-how a schopnosti pomáhají udržet zákazníky a získat doporučení na celém světě.

Nabídka Ferratum Czech s.r.o.

Ferratum Czech nabízí spotřebitelské úvěry. Jedná se o půjčku, která je výhodnější než jiné krátkodobé půjčky, protože nabízí absolutní svobodu ve splácení. Klient se sám rozhodne, zda vyrovná celou půjčku najednou nebo postupně za několik měsíců. Půjčku klient získá snadno online z pohodlí domova, aniž by si musel zakládat běžný účet.

Ferratum Credit půjčka se svou podobou podobá spíše kontokorentu nebo revolvingovému úvěru. Klient si zvolí částku, kterou si chce půjčit. Do 30ti dní musí klient splatit celou vypůjčenou částku nebo se rozhodnout pro měsíční splátkový kalendář. Každý měsíc musí klient splatit splátku v minimální výši a je pouze na něm, zda splatí půjčku najednou, během 3 měsíců nebo za rok.

 • půjčka od 2 500 Kč do 80 000 Kč
 • první splátka za 30 dnů, poté už jen minimální splátky
 • možnost Platebních prázdnin či změny data splatnosti
 • peníze na účtu během 24 hodin

Výhody půjčky Ferratum Credit

Zákazníci si vybírají bezpečnou půjčku od Ferratum Bank z mnoha důvodů. Využívají výhod bezpečnosti a profesionality banky, také si užívají rychlost, jednoduchost a otevřenost nekomplikovaných služeb. Ve většině případů půjčky schvalují během pár minut s minimální byrokracií. Úspěch Ferratum spočívá v jednoduchém procesu žádosti o půjčku, rychlém servisu a přísném zabezpečení. A v neposlední řadě tkví v odbornosti zaměstnanců, jejichž obětavost, know-how a schopnosti pomáhají udržet zákazníky a získat doporučení na celém světě.

 • rychlost schválení půjčky
 • flexibilita splácení
 • bez potvrzení o příjmu

Neustálá péče o klienty Ferratum Czech s.r.o.

Ferratum Czech s.r.o. si velmi zakládá na kvalitě a nonstop dostupnosti poskytovaných služeb. Jejich profesionálně proškolený zákaznický servis je tu pro klienty 7 dní v týdnu. Osobní a individuální přístup k zákazníkovi je u Ferratum samozřejmostí, vždy se snaží najít to nejlepší řešení.

Ať už potřebuje klient pomoci se žádostí o úvěr, dozvědět se termín a výši splátky nebo nemůže uhradit splátku včas, může Ferratum Czech s.r.o. kontaktovat jedním z výše uvedených způsobů.

Kariéra ve Ferratum

Pokud by uchazeč o zaměstnání rád pracoval ve Ferratum Czech s.r.o., může kontaktovat telefonní číslo +420 245 001 715 nebo napsat na e-mailovou adresu media@ferratumbank.cz nebo obchod@ferratumbank.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pekařská 621/7, 155 00 Praha 5 - Jinonice

Velikost firmy:

10 - 19 zaměstnanců

IČ:

27894690

Založení / Zapsání do OR*:

7. 5. 2007

Právní forma:

s.r.o.