Ferratum - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Finanční rezerva s Ferratum!

Ferratum Czech s.r.o.

Skupina Ferratum Group je mezinárodním poskytovatelem finančních služeb. Ferratum Group byla založena v roce 2005 a poté expandovala do dalších států Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a regionu Asie-Pacifiku. V České republice byla založena v roce 2007. V současnosti v ČR působí jako Ferratum Czech s.r.o. Sídlo společnosti se nachází na ostrově Malta, kdy Ferratum Bank p.l.c. je dceřinou společností Ferratum Group, která získala bankovní licenci od Malta Financial Services Authority.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
Úrok
RPSN
 
Ferratum Credit půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  2 500 - 80 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 0 %
RPSN:  od 0 %
Mám zájem
 • Půjčka od 2500 do 80 000 korun.
 • První splátka za 30 dnů, poté už jen minimální splátky.
 • Možnost Platebních prázdnin či změny datumu splatnosti.
 • Peníze na účtu během 24 hodin.

Hodnocení Ferratum Czech s.r.o.

Přidat hodnocení
Potřebujete rychlou půjčku bez ručení? Jsme součástí finanční skupiny Ferratum Group, která se svými pobočkami ve 25 zemích světa pomohla půjčkou už více než 2 milionům spokojených zákazníků.

Historie

Ferratum Group založil v roce 2005 Jorma Jokela, který stojí v čele společnosti až do současnosti. Spolu s Jormou vedou společnost další odborníci a specialisté, kteří jsou doopravdy znalí svého oboru. Ferratum se prezentuje jako poskytovatel mobilních půjček spotřebitelům a malým podnikům.

Slogan Ferratum

More than money to everyone (Více než peníze pro všechny.)

Ferratum v Evropě

Společnost má evropskou bankovní licenci. Vizí společnosti je stát se světovou mobilní bankou s velkou nabídkou bankovních produktů.

Ve společnosti Ferratum nevěříme v banky. Alespoň ne v tradičním slova smyslu. Věříme ve finanční technologie, které jsou mobilní, uživatelsky vstřícné, mezinárodní a vysoce zabezpečené.

Sídlo společnosti

 • Ferratum Bank p.l.c.
 • ST Business Centre
 • 120 The Strand
 • Gzira, GZR 1027, MALTA

Kontakty pro ČR

 • Telefon: + 420 245 001 715 nebo + 420 255 719 133
 • Zákaznická linka: po - pá 07:00 - 20:00, so 09:00 - 17:00, ne 08:00 - 20:00
 • E-mailová adresa: info@ferratumbank.cz

Online banka

Ferratum banka se prezentuje jako banka bez poboček, funguje jako mobilní banka. Zákazníci mohou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu využívat zákaznickou podporu po telefonu, přes živý chat nebo emailem. Proto Ferratum hledá zaměstnance převážně na tyto zákaznické portály.

V čem spočívá úspěch Ferratum?

 • jednoduchý proces žádosti o půjčku
 • rychlý servis
 • důkladné zabezpečení
A v neposlední řadě tkví v odbornosti našich zaměstnanců, jejichž obětavost, know-how a schopnosti pomáhají udržet zákazníky a získat doporučení na celém světě.

Potřebujete poradit?

Ferratum Czech s.r.o. si velmi zakládá na kvalitě a nonstop dostupnosti poskytovaných služeb, jejich profesionálně proškolený zákaznický servis, který je tu pro Vás 7 dní v týdnu. Osobní a individuální přístup k zákazníkovi je u Ferratum samozřejmostí, vždy se snaží najít to nejlepší řešení.

Ať už potřebujete pomoci se žádostí o úvěr, dozvědět se termín a výši splátky, nebo nemůžete uhradit splátku včas, neváhejte nás kontaktovat jedním z výše uvedených způsobů.

Kariéra ve Ferratum

Pokud byste rádi spolupracovali nebo pracovali ve Ferratum Czech s.r.o., kontaktujte telefonní číslo +420 245 001 715 nebo napište na e-mailovou adresu media@ferratumbank.cz nebo obchod@ferratumbank.cz. Také sledujte naši aktuální nabídku volných pracovních míst.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pekařská 621/7, 155 00 Praha 5 - Jinonice

Velikost firmy:

10 - 19 zaměstnanců

IČ:

27894690

Založení / Zapsání do OR*:

7. 5. 2007

Právní forma:

s.r.o.