Ferratum Credit | VímVíc.cz

Ferratum Credit půjčka

 • půjčka od 2 500 Kč do 80 000 Kč
 • první splátka za 30 dnů, poté už jen minimální splátky
 • možnost Platebních prázdnin či změny data splatnosti
 • peníze na účtu během 24 hodin
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 2 500 Kč - 80 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 11,99 %
RPSN od 292,1 %

Výhody půjčky:

 • rychlost schválení půjčky
 • flexibilita splácení
 • bez potvrzení o příjmu

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si od Ferratum půjčil 60 000 Kč. Povinná minimální měsíční splátka je 4 124 Kč. Denní úrok se pohybuje od 0.189 %, RPSN šplhá až na 97.43 %! Kolik zaplatí Karel F. celkem záleží na tom, jak dlouho bude celou částku splácet."

Podmínky půjčky:

 • plnoletost
 • občanský průkaz

Ferratum Group

Skupina Ferratum Group působí na českém trhu od roku 2013. Jedná se o mezinárodní skupinu, která se specializuje na poskytování finančních služeb. Soustředí se především na automatizované bankovní procesy, pro které je charakteristická extrémní rychlost schválení. Sídlo společnosti se nachází ve finských Helsinkách.

Ferratum Group založil v roce 2005 Jorma Jokela, který stojí v čele společnosti až do současnosti. Spolu s Jormou vedou společnost další odborníci a specialisté, kteří jsou doopravdy znalí svého oboru. Ferratum se prezentuje jako poskytovatel mobilních půjček spotřebitelům a malým podnikům.

Skupina Ferratum Group je mezinárodním poskytovatelem finančních služeb. Ferratum Group byla založena v roce 2005 a poté expandovala do dalších států Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a regionu Asie-Pacifiku. V České republice byla založena v roce 2007. V současnosti v ČR působí jako Ferratum Czech s.r.o. Sídlo společnosti se nachází na ostrově Malta, kdy Ferratum Bank p.l.c. je dceřinou společností Ferratum Group, která získala bankovní licenci od Malta Financial Services Authority.

Ferratum půjčka

Ferratum půjčka není klasickou půjčkou. Svou povahou se podobá spíše revolvingovému účtu či kontokorentu. Na účet bude klientovi převedena požadovaná částka. První splátku musí klient splatit za 30 dní a pak již záleží pouze na něm, jak dlouho bude chtít půjčku splácet. Každý měsíc musí klient zaplatit minimální splátku, ale, zda zbytek klient zaplatí naráz, během dvou měsíců nebo za rok, záleží pouze na něm.

Dá se říct, že Ferratum Credit je flexibilní úvěr, který funguje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Klient si může vypůjčit až 80.000 Kč a záleží pouze na něm, kdy a v kolika splátkách peníze vrátí zpět. Klient může splatit celou vypůjčenou částku jednorázově nebo může využít libovolných měsíčních splátek bez jakéhokoliv poplatku navíc. Klient vždy hradí pouze denní úrok z částky, kterou aktuálně čerpá. Ferratum Credit je rychlý a snadný způsob, jak mít peníze k dispozici ve chvílích, kdy to nejvíce klient potřebuje.

Podívejte se i na nabídku dalších půjček. Výhodný úvěr nabízí například KB půjčka od Komerční banky.

Jak si půjčit Ferratum Credit?

Žádost o půjčku je skutečně jednoduchá, a především nebývale rychlá. Do webového formuláře stačí zadat částku a vyplnit potřebné údaje. Ferratum půjčka bude schválena díky automatickému procesu schvalování do několika sekund a klient tak může evidovat peníze na svém účtu již do několika minut.

Výhody a nevýhody Ferratum Credit

Jako první výhodu je možné uvést rychlost. Díky zautomatizovanému procesu schvalování se skutečně jedná o vteřiny. Další výhodou také je, že se klient nezavazuje na určitou dobu, do kdy musí úvěr splatit. Záleží na něm, jak dlouho bude chtít splácet. Každý měsíc ale musí zaplatit minimální splátku.

Tato výhoda může být zároveň nevýhodou, protože úroková sazba se tak odvíjí od dnů, a ne od měsíců, což je pochopitelně dražší. Je tak potřeba uvážit, zda se úvěr od Ferratum vyplatí. Pokud klient ví, že nebude schopen splatit dluh hned, bude výhodnější zvolit jinou společnost. Dle hodnot RPSN se jedná o jednu z nejdražších půjček na trhu.

Ferratum půjčka bez běžného účtu

Ferratum půjčka není limitována povinností založit si bankovní účet, jako tomu bývá u mnoha bankovních půjček. Ferratum půjčka umožňuje klientovi mít peníze neustále po ruce, aniž by si musel zakládat běžný účet. O půjčku si klient zažádá online a poté už může čerpat finance. Během jednoho roku může klient až 3x využít tzv. finanční prázdniny.

Ferratum půjčka je výhodnější než jiné krátkodobé půjčky, protože nabízí svobodu ve splácení. Klient se sám rozhodne, zda vyrovná dluh najednou nebo bude postupně splácet po dobu několika měsíců.

Ferratum půjčka jako opakovaná půjčka

Největší předností Ferratum Credit půjčky je jistota finanční rezervy na neomezenou dobu. Ferratum Bank už poté neprověřuje klientovu schopnost splácet a nemusí opakovaně žádat o schválení další online půjčky.

Ferratum Credit recenze

Na internetu jsou poměrně snadno k nalezení na společnost Ferratum Credit recenze. Právě zkušenosti zákazníků mohou klientovi odhalit, jak se Ferratum Credit ke svým klientům chová a jak posloužili její produkty ostatním. Ferratum Credit recenze jsou k dispozici veřejně na různých webech.

Ferratum kontakt

Ferratum nemá v Čechách sídlo ani žádné pobočky. Kontaktovat je tak klient může pomocí e-mailové adresy info@ferratumbank.cz. V provozu je také zákaznická linka na čísle +420 245 001 715 nebo +420 255 719 133. Ve všední dny se klienti mohou dovolat mezi 7:00 až 20:00. V sobotu je linka v provozu od 9 do 17 hodin, v neděli od 8 do 20 hodin.

Ferratum v Evropě

Společnost má evropskou bankovní licenci. Vizí společnosti je stát se světovou mobilní bankou s velkou nabídkou bankovních produktů.

Ve společnosti Ferratum nevěří v banky. Alespoň ne v tradičním slova smyslu. Věří ve finanční technologie, které jsou mobilní, uživatelsky vstřícné, mezinárodní a vysoce zabezpečené.

Sídlo společnosti

 • Ferratum Bank p.l.c.
 • ST Business Centre
 • 120 The Strand
 • Gzira, GZR 1027, MALTA

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku