Ferratum Credit | VímVíc.cz

Ferratum Credit půjčka

  • Půjčka od 2500 do 80 000 korun.
  • První splátka za 30 dnů, poté už jen minimální splátky.
  • Možnost Platebních prázdnin či změny datumu splatnosti.
  • Peníze na účtu během 24 hodin.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 2 500 Kč - 80 000 Kč
Splatnost od - do 0 - 1 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

  • Rychlost schválení půjčky.
  • Flexibilita splácení.
  • Bez potvrzení o příjmu.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si od Ferratum půjčil 60 000 korun. Povinná minimální měsíční splátka je 4124 korun. Denní úrok se pohybuje od 0.189%, RPSN šplhá až na 97.43%! Kolik zaplatí Karel F. celkem záleží na tom, jak dlouho bude celou částku splácet."

Podmínky půjčky:

  • Plnoletost.
  • Občanský průkaz.

Ferratum Group

Skupina Ferratum Group působí na českém trhu od roku 2013. Jedná se o mezinárodní skupiny, která se specializuje na poskytování finančních služeb. Specializuje se především na automatizované bankovní procesy, pro které je charakteristická extrémní rychlost schválení. Sídlo společnosti najdete ve finských Helsinkách.

Ferratum Credit půjčka

Ferratum Credit není klasickou půjčkou. Svou povahou se podobá spíše revolvingovému účtu či kontokorentu. Na účet vám bude převedena požadovaná částka. První splátku musíte splatit za 30 dní a pak již záleží na vás, jak dlouho budete chtít půjčku splácet. Každý měsíc musíte zaplatit minimální splátku, ale zda zbytek zaplatíte naráz, během dvou měsíců nebo za rok, záleží na vás.

Jak si půjčit Ferratum Credit?

Žádost o půjčku je skutečně jednoduchá a především nebývale rychlá. Na webových stránkách Ferratum si stačí navolit částku a vyplnit potřebné údaje. Vaše půjčku bude schválena díky automatickému procesu schvalování do několika sekund a vy tak můžete evidovat peníze na svém účtu do několika minut.

Výhody a nevýhody Ferratum Credit

Jako první výhodu můžeme uvést rychlost. Díky zautomatizovanému procesu schvalování se skutečně jedná o vteřiny. Další výhodou také je, že se nezavazujete na určitou dobu, do kdy musíte úvěr splatit. Záleží na Vás, jak dlouho budete chtít splácet. Každý měsíc ale musíte zaplatit minimální splátku.

Tato výhoda může být zároveň nevýhodou, protože úroky poplatky se tak odvíjí od dnů a ne od měsíců, což je pochopitelně dražší. Je tak na vás uvážit, zda se Vám úvěr od Ferratum vyplatí. Pokud víte, že nebudete schopni splatit dluh hned, doporučujeme zvolit jinou společnost. Dle hodnot RPSN se jedná o jednu z nejdražších půjček na trhu.

Ferratum kontakt

Ferratum nemá v Čechách sídlo ani žádné pobočky. Kontaktovat je tak můžete pomocí emailové adresy info@ferratumbank.cz. V provozu je také zákaznická linka na čísle 245 001 715 nebo 255 719 133. Ve všední dny se dovoláte mezi 7:00 až 20:00. V sobotu je linka v provozu od 9 do 17 hodin, v neděli od 8 do 20 hodin.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku