Ferratum půjčka | VímVíc.cz

Ferratum půjčka

 • Schválení a čerpání půjčky bez poplatku
 • Vedení účtu zdarma
 • Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů
 • Dva typy půjčení peněz
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 2 500 Kč - 80 000 Kč
Splatnost od - do 1 - 12 měsíců
Úrok od 12,25 %
RPSN od 299,98 %

Výhody půjčky:

 • Schválení a čerpání půjčky bez poplatku
 • Vedení účtu zdarma
 • Dva typy půjčení peněz
 • Možnost Platebních prázdnin či změny data splatnosti
 • Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil od Ferratum 20.000 Kč. Minimální trvání úvěru je 61 dní. Maximální trvání úvěru je na dobu neurčitou. Úroková sazba 12,25 % p.m. a RPSN 299,98 %. Výše měsíční splátky činí 13% z celkové dlužné částky (minimálně 1.000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20.000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35.919,48 Kč při výši měsíční splátky 2.999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15.919,48 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Minimální věk 20 let
 • Pravidelný zdroj příjmu
 • Bez evidence v insolvenčním rejstříku
 • Trvalé bydliště v ČR
 • Občanský průkaz
 • Bankovní účet vedený na jméno žadatele

Ferratum Group

Ferratum Bank působí na českém trhu od roku 2013. Jedná se o mezinárodní skupinu, která se specializuje na poskytování finančních služeb. Soustředí se především na automatizované bankovní procesy, pro které je charakteristická extrémní rychlost schválení. Sídlo společnosti se nachází ve finských Helsinkách. Ferratum Group založil v roce 2005 Jorma Jokela figurující v čele společnosti až do současnosti.

Spolu s Jormou vedou společnost další odborníci a specialisté, kteří jsou opravdoví znalci svého oboru. Ferratum.cz se prezentuje jako poskytovatel mobilních půjček spotřebitelům a malým podnikům. Skupina Ferratum Group je mezinárodním poskytovatelem finančních služeb.

Ferratum Group byla založena v roce 2005 a poté expandovala do dalších států Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a regionu Asie, Pacifiku. V České republice byla založena v roce 2007. V současnosti v ČR působí jako Ferratum Czech s.r.o. Sídlo společnosti se nachází na ostrově Malta, kdy je Ferratum Bank p.l.c. dceřinou společností Ferratum Group, jež získala bankovní licenci od Malta Financial Services Authority.

Ferratum půjčka

Ferratum.cz půjčka ihned není klasickou půjčkou. Ferratum Group nabízí 2 typy půjček. První je půjčka na 30 dní, což je půjčka před výplatou, a druhý úvěr je Ferratum Credit, rychlá flexibilní online půjčka. Obě Ferratum půjčky nabízí možnost půjčení peněz od 2.500 Kč do 80.000 Kč.

Pro společnost Ferratum je důležité vyřešit finanční potíže svých klientů. Proto jsou obě dvě půjčky osvobozeny od zbytečných poplatků, například za čerpání půjčky nebo za její schválení. Klient má možnost do 14 dní odstoupit od smlouvy o Ferratum půjčce.

Ferratum půjčka na 30 dní

Půjčka na 30 dní je půjčka před výplatou bez dalších poplatků. Ferratum půjčka na 30 dní je transparentní a flexibilní půjčka, která pomůže plánovat finance klientů. Klient si sám může vybrat nejlepší variantu splácení – po 30 dnech nebo s měsíčními splátkami. Stačí zaplatit úrokovou sazbu, žádné další poplatky se neúčtují.

Ferratum půjčka na 30 dní je lepší než běžné půjčky před výplatou. Ferratum půjčka má RPSN sazbu ve výši 299,98 % ve srovnání s půjčkami před výplatou, kde je RPSN často 1000 %. Klient u Ferratum Bank může splácet i na splátky, což neumožňují půjčky před výplatou. Klient si může u Ferratum vybrat dodatečně peníze bez splacení předchozí splátky. Tuto možnost nenabízí všichni poskytovatelé půjček před výplatou.

Klient vezme třeba půjčku na 30 dní ve výši 10.000 Kč a po 30 dnech zaplatí 11.207,8 Kč. Pokud by se rozhodl pro dlouhodobou měsíční splátku, bude platit 1.459,19 Kč. Ferratum Bank má na svých webových stránkách tabulku s příklady, jak by vypadala měsíční splátka nebo celková splátka při jednorázovém splacení Ferratum půjčky na 30 dní. Tabulka ukazuje různé výše půjček, rozdělené po deseti tisících korunách.

Ferratum Credit půjčka

Ferratum Credit půjčka je druhým typem úvěru od Ferratum Group. Schválení i čerpání půjčky je bez poplatků. Vedení účtu je zdarma a klienti mohou odstoupit od smlouvy do 14 dní. Ferratum Credit půjčka je na cokoliv, nejedná se tedy o účelovou půjčku. Ferratum Credit nevyžaduje ručení nemovitostí nebo osobu ručitele. Ferratum Credit půjčka je bezpečná a důvěrná pro každého, kdo splní podmínky půjčky.

Peníze jsou odesílány na účet klientů do jedné minuty od schválení žádosti. Ferratum Credit je rychlá půjčka online. Klient může využít také online kalkulačku na webu ferratum.cz. Online kalkulačka ukáže, kolik peněz klient ve finále zaplatí a jaké budou měsíční splátky. Ferratum Credit nabízí možnost zdarma splatit zbývající dlužnou částku. Ferratum Credit má klientskou zónu. Ferratum přihlášení probíhá přes rodné číslo klienta a vygenerovaný PIN kód. Ferratum přihlášení je na webových stránkách k nalezení vpravo nahoře.

Na půjčkovém trhu je mnoho dalších půjček. Výhodný úvěr nabízí například Česká spořitelna půjčka.

Jak zažádat o Ferratum půjčku

Žádost o půjčení peněz je skutečně jednoduchá a především nebývale rychlá. Do webového formuláře stačí zadat částku a vyplnit potřebné údaje. Doklad totožnosti (platný občanský průkaz) stačí nahrát přímo do online žádosti, aby mohlo dojít k identifikaci osoby. Přesto by měl žadatel zkontrolovat platnost občanského průkazu. Vyplnění žádosti zabere pár minut času.

U půjčky na 30 dní stačí vyplnit žádost o půjčení peněz a zaslat výpis z bankovního účtu na e-mailovou adresu info@ferratumbank.cz. Peníze z půjčky na 30 dní získá klient na svůj účet do 20 minut. U Ferratum Credit půjčky je nutné, aby žadatel vyplnil žádost. Zvolí výši celkové půjčky, zadá své kontaktní údaje a odešle žádost. Rozhodnutí o schválení Ferratum Credit půjčky klient získá během pár minut.

Podmínky pro získání Ferratum půjček jsou věk 20 let, pravidelný zdroj příjmu, který je dostatečný pro splácení Ferratum půjčky. Klient nesmí mít evidován v insolvenčním rejstříku. Dále se dokládá občanský průkaz a trvalé bydliště v České republice. Klient by měl před sjednáním Ferratum půjčky prověřit platnost občanského průkazu.

Výhody Ferratum půjčky

Jako první výhodu je možné uvést rychlost. Díky zautomatizovanému procesu schvalování se skutečně jedná o minuty. Další výhodou také je, že se klient nezavazuje na určitou dobu, do kdy musí úvěr splatit. Záleží na něm, jak dlouho bude chtít splácet. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, klient může využívat opakovaně služeb Ferratum Group.

U Ferratum půjčky na 30 dní i u Ferratum Credit je možné odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Velkou výhodou je, že půjčky Ferratum jsou bez zbytečných poplatků. Ferratum půjčka je maximálně flexibilní. Klient může splatit tolik, kolik potřebuje. Každý měsíc je však nutné splatit minimální částku, případně může zaplatit mnohem více, anebo celou půjčku rovnou zdarma doplatit.

Ferratum půjčka bez běžného účtu

Půjčka Ferratum není limitována povinností založit si bankovní účet, jako tomu bývá u mnoha bankovních půjček. Ferratum půjčka na ruku umožňuje klientovi mít peníze neustále po ruce, aniž by si musel zakládat běžný účet. Smlouva o půjčku Ferratum se sjednává na dobu neurčitou. O půjčku si klient zažádá online a poté už může čerpat finance. Během jednoho roku může klient využít až 3× tzv. finanční prázdniny.

Podmínkou platebních prázdnin je mít uhrazené alespoň 2 minimální měsíční splátky a také poslední 4 výpisy musí být uhrazeny včas. Ferratum půjčka na ruku je výhodnější než jiná běžně nabízená krátkodobá půjčka, protože nabízí svobodu ve splácení. Klient se sám rozhodne, zda vyrovná dluh najednou nebo bude postupně splácet po dobu několika měsíců.

Ferratum půjčka jako opakovaná půjčka

Největší předností Credit půjčky Ferratum je jistota finanční rezervy na neomezenou dobu. Ferratum Bank při opakované půjčce neprověřuje klientovu schopnost splácet a není nutné, aby klient žádal opětovně o schválení další online půjčky. Pokud si klient v minulosti požádal o ukončení produktu půjčky Ferratum Credit nebo došlo k pozdnímu hrazení, není možné opětovně aktivovat a využívat Ferratum půjčku.

Ferratum Credit recenze

Na internetu jsou poměrně snadno k nalezení hodnocení firmy, stačí zadat například ,,Ferratum Credit recenze" nebo Ferratum recenze. Právě zkušenosti a hodnocení zákazníků mohou klientovi odhalit, jak se Ferratum Credit chová ke svým klientům a jak posloužily její produkty ostatním. Ferratum Credit recenze jsou k dispozici veřejně na různých webech. Některá hodnocení firem jsou k dohledání pod klíčovými slovy Ferratum recenze.

Ferratum kontakt

Ferratum nemá v České republice sídlo ani žádné pobočky. Zákaznickou podporu je možné kontaktovat na www.ferratum.cz prostřednictvím live chatu se specialistou, WhatsApp nebo Facebook messengeru. Klienti mohou využít Ferratum kontakt na adrese e-mailu info@ferratumbank.cz.

Zákaznický servis je k dispozici od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 18:00. Na stránkách Ferratum je také sekce Poradna, kde je možné vyhledat odpovědi na různé otázky. Stačí zadat požadované heslo do vyhledávače a vybrat si z vybraných výsledků vyhledávání.

Ferratum v Evropě

Společnost má evropskou bankovní licenci. Vizí společnosti je stát se světovou mobilní bankou s velkou nabídkou bankovních produktů. Ferratum Bank p.l.c. je držitelem licence Úřadu pro finanční služby na Maltě jako úvěrová instituce. Ferratum Bank je rovněž regulována Evropskou centrální bankou.

Ve společnosti Ferratum nevěří v banky. Alespoň ne v tradičním slova smyslu. Věří ve finanční technologie, které jsou mobilní, uživatelsky vstřícné, mezinárodní a vysoce zabezpečené.

Sídlo společnosti

Ferratum Bank p.l.c. je akciová společnost registrovaná podle maltských zákonů pod číslem C56251. Sídlo společnosti se nachází na adrese:

 • Ferratum Bank p.l.c.
 • ST Business Center 120
 • The Strand
 • Gzira, GZR 1027, MALTA

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku