Ferratum Credit | VímVíc.cz

Ferratum Credit půjčka

 • Půjčka od 2.500 Kč do 80.000 Kč
 • První splátka za 30 dnů, poté už jen minimální splátky
 • Možnost Platebních prázdnin či změny data splatnosti
 • Peníze na účtu během 24 hodin
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 2 500 Kč - 80 000 Kč
Splatnost od - do 2 - 12 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 0 %

Výhody půjčky:

 • Rychlost schválení půjčky
 • Flexibilita splácení
 • Bez potvrzení příjmů

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil od Ferratum 20.000 Kč. Minimální trvání úvěru je 61 dní. Maximální trvání úvěru je na dobu neurčitou. Úroková sazba 12,25 % p.m. a RPSN 299,9 8%. Výše měsíční splátky činí 13% (minimálně 1.000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20.000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35.919,48 Kč při výši měsíční splátky 2.999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15.919,48 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Občanský průkaz
 • Bankovní účet vedený na jméno žadatele

Ferratum Group

Ferratum Bank působí na českém trhu od roku 2013. Jedná se o mezinárodní skupinu, která se specializuje na poskytování finančních služeb. Soustředí se především na automatizované bankovní procesy, pro které je charakteristická extrémní rychlost schválení. Sídlo společnosti se nachází ve finských Helsinkách.

Ferratum Group založil v roce 2005 Jorma Jokela figurující v čele společnosti až do současnosti. Spolu s Jormou vedou společnost další odborníci a specialisté, kteří jsou opravdoví znalci svého oboru. Ferratum se prezentuje jako poskytovatel mobilních půjček spotřebitelům a malým podnikům.

Skupina Ferratum Group je mezinárodním poskytovatelem finančních služeb. Ferratum Group byla založena v roce 2005 a poté expandovala do dalších států Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a regionu Asie, Pacifiku. V České republice byla založena v roce 2007. V současnosti v ČR působí jako Ferratum Czech s.r.o. Sídlo společnosti se nachází na ostrově Malta, kdy je Ferratum Bank p.l.c. dceřinou společností Ferratum Group, jež získala bankovní licenci od Malta Financial Services Authority.

Ferratum půjčka

Ferratum půjčka není klasickou půjčkou. Svou povahou se podobá spíše revolvingovému úvěru či kontokorentu. Klientovi bude na účet převedena požadovaná částka. První splátku musí splatit za 30 dní a pak již záleží pouze na klientovi, jak dlouho bude chtít půjčku splácet. Každý měsíc musí zaplatit minimální splátku a dále je to pouze na něm – zda zbytek zaplatí naráz, během dvou měsíců nebo za rok.

Dá se říct, že Ferratum Credit je flexibilní úvěr, který funguje na podobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Klient si může vypůjčit až 80.000 Kč a záleží pouze na něm, kdy a v kolika splátkách peníze vrátí zpět. Klient může splatit celou vypůjčenou částku jednorázově nebo může využít libovolných měsíčních splátek bez jakéhokoliv poplatku navíc. Klient hradí vždy pouze denní úrok z čerpané částky. Ferratum Credit je rychlý a snadný způsob, jak mít peníze k dispozici ve chvílích, kdy to klient nejvíce potřebuje.

Podívejte se i na nabídku dalších půjček. Výhodný úvěr nabízí například Česká spořitelna půjčka.

Jak si půjčit Ferratum Credit

Žádost o půjčku je skutečně jednoduchá a především nebývale rychlá. Do webového formuláře stačí zadat částku a vyplnit potřebné údaje. Ferratum půjčka bude schválena díky automatickému procesu schvalování do několika sekund a klient může evidovat peníze na svém účtu již do několika minut. Podmínky pro získání půjčky jsou velice jednoduché. Stačí mít bankovní účet vedený na jméno žadatele, internetové bankovnictví a samozřejmě doklad totožnosti.

Výhody a nevýhody Ferratum Credit

Jako první výhodu je možné uvést rychlost. Díky zautomatizovanému procesu schvalování se skutečně jedná o vteřiny. Další výhodou také je, že se klient nezavazuje na určitou dobu, do kdy musí úvěr splatit. Záleží na něm, jak dlouho bude chtít splácet. Každý měsíc ale musí zaplatit minimální splátku ve výši 13 % (minimálně však 1.000 Kč).

Tato výhoda může být zároveň nevýhodou, protože úroková sazba se tak odvíjí od dnů, a ne od měsíců, což je pochopitelně dražší. Je potřeba uvážit, zda se úvěr od Ferratum vyplatí. Pokud klient ví, že nebude schopen splatit dluh hned, bude výhodnější zvolit jinou společnost. Dle hodnot RPSN se jedná o jednu z nejdražších půjček na trhu.

Ferratum půjčka bez běžného účtu

Ferratum půjčka není limitována povinností založit si bankovní účet, jako tomu bývá u mnoha bankovních půjček. Ferratum půjčka umožňuje klientovi mít peníze neustále po ruce, aniž by si musel zakládat běžný účet. O půjčku si klient zažádá online a poté už může čerpat finance. Během jednoho roku může klient využít až 3× tzv. finanční prázdniny.

Ferratum půjčka je výhodnější než jiná běžně nabízená krátkodobá půjčka, protože nabízí svobodu ve splácení. Klient se sám rozhodne, zda vyrovná dluh najednou nebo bude postupně splácet po dobu několika měsíců.

Ferratum půjčka jako opakovaná půjčka

Největší předností Ferratum Credit půjčky je jistota finanční rezervy na neomezenou dobu. Ferratum Bank při opakované půjčce neprověřuje klientovu schopnost splácet a není nutné, aby klient žádal opětovně o schválení další online půjčky. Pokud si klient v minulosti požádal o ukončení produktu Ferratum Credit nebo došlo k pozdnímu hrazení, není možné opětovně aktivovat a využívat Ferratum půjčku.

Ferratum Credit recenze

Na internetu jsou poměrně snadno k nalezení hodnocení na společnost, stačí zadat například ,,Ferratum Credit recenze". Právě zkušenosti zákazníků mohou klientovi odhalit, jak se Ferratum Credit chová ke svým klientům a jak posloužily její produkty ostatním. Ferratum Credit recenze jsou k dispozici veřejně na různých webech.

Ferratum kontakt

Ferratum nemá v Čechách sídlo ani žádné pobočky. Zákaznickou podporu je možné kontaktovat na www.ferratum.cz prostřednictvím live chatu se specialistou, whatsappu nebo Facebook messengeru a e-mailu info@ferratumbank.cz. Zákaznický servis je k dispozici od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 18:00. Na stránkách Ferratum je také sekce Poradna, kde je možné vyhledat odpovědi na různé otázky. Stačí zadat požadované heslo do vyhledávače a vybrat si z vybraných výsledků vyhledávání.

Ferratum v Evropě

Společnost má evropskou bankovní licenci. Vizí společnosti je stát se světovou mobilní bankou s velkou nabídkou bankovních produktů. Ferratum Bank p.l.c. je držitelem licence Úřadu pro finanční služby na Maltě jako úvěrová instituce. Ferratum Bank je rovněž regulována Evropskou centrální bankou.

Ve společnosti Ferratum nevěří v banky. Alespoň ne v tradičním slova smyslu. Věří ve finanční technologie, které jsou mobilní, uživatelsky vstřícné, mezinárodní a vysoce zabezpečené.

Sídlo společnosti

Ferratum Bank p.l.c. je akciová společnost registrovaná podle maltských zákonů pod číslem C56251 se sídlem:

 • Ferratum Bank p.l.c.
 • ST Business Center 120
 • The Strand
 • Gzira, GZR 1027, MALTA

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku