Ferratum půjčky online | ferratum.cz | VímVíc.cz

Ferratum půjčky

 • Schválení, vedení a čerpání Ferratum půjček je bez poplatku
 • Flexibilní půjčka funguje podobně jako revolvingový úvěr či kontokorent
 • Možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní
 • 2 druhy půjčení peněz
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 2 500 Kč – 80 000 Kč
Splatnost od – do 1 – 12 měsíců
Úrok od 12,25 %
RPSN od 299,98 %

Výhody půjčky:

 • Schválení, vedení a čerpání Ferratum půjčky bez poplatku
 • Dva typy půjčení peněz
 • Flexibilní půjčka funguje podobně jako revolvingový úvěr či kontokorent
 • Hradí se jen denní úrok z čerpané částky
 • Možnost Platebních prázdnin či změny data splatnosti
 • Možnost odstoupit od smlouvy do 14 dnů

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil od Ferratum Bank 20.000 Kč jako Půjčku na 30 dní. Minimální trvání úvěru je 61 dní. Maximální trvání úvěru je na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba činí 12,25 % p.m. a RPSN je 299,98 %. Výše měsíční splátky činí 13 % z celkové dlužné částky (minimálně 1.000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20.000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35.919,48 Kč při výši měsíční splátky 2.993,29 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Minimální věk 21 let
 • Bez evidence v insolvenčním rejstříku
 • Trvalé bydliště v ČR
 • Doklad totožnosti
 • Pravidelný zdroj příjmů

Ferratum Group

Ferratum Bank působí na českém trhu od roku 2013. Jedná se o mezinárodní skupinu, která se specializuje na poskytování finančních služeb (Ferratum money). Soustředí se především na automatizované bankovní procesy, pro které je charakteristická extrémní rychlost schválení. Ferratum je součástí skupiny Multitude. Sídlo společnosti se nachází ve finských Helsinkách. Ferratum Group založil v roce 2005 Jorma Jokela figurující v čele společnosti až do současnosti.

Spolu s Jormou vedou společnost Ferratum Bank další odborníci a specialisté, kteří jsou znalci ve svém oboru. Ferratum.cz se prezentuje jako poskytovatel mobilních půjček spotřebitelům (Ferratum money) a malým podnikům. Skupina Ferratum Group je mezinárodním poskytovatelem finančních služeb.

Ferratum Group byla založena v roce 2005 a poté expandovala do dalších států Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a regionu Asie, Pacifiku. Pobočky v 20 zemích světa, přes 280 finančních specialistů a více než milion spokojených zákazníků jsou zárukou půjčky bez starostí. V České republice byla založena v roce 2007. V současnosti v ČR působí jako Ferratum Czech s.r.o. Sídlo společnosti se nachází na ostrově Malta, kdy je Ferratum Bank p.l.c. dceřinou společností Ferratum Group, jež získala bankovní licenci od Malta Financial Services Authority.

Ferratum money: Ferratum půjčka

Ferratum.cz půjčka ihned není klasickou půjčkou. Ferratum Group nabízí 2 typy půjček mezi klienty známé pod názvem Ferratum money. První je Půjčka na 30 dní, což je půjčka do výplaty, a druhý úvěr je Ferratum Credit, rychlá flexibilní online půjčka. Obě Ferratum půjčky nabízí možnost půjčení peněz v rozmezí od 2.500 Kč do 80.000 Kč.

Pro společnost Ferratum Bank je důležité vyřešit finanční potíže svých klientů. Proto jsou obě dvě Ferratum půjčky osvobozeny od zbytečných poplatků, například za čerpání Ferratum money nebo za schválení Ferratum půjčky. Klient má možnost odstoupit do 14 dní od smlouvy o Ferratum půjčce.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače půjček online více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Ferratum půjčka na 30 dní

Půjčka na 30 dní je půjčka do výplaty bez dalších poplatků. Ferratum půjčka na 30 dní je transparentní a flexibilní půjčka, která pomůže plánovat finance klientů. Klient si sám může vybrat nejlepší variantu splácení – po 30 dnech nebo s měsíčními splátkami. Stačí zaplatit úrokovou sazbu, žádné další poplatky se neúčtují.

Ferratum půjčka na 30 dní je lepší než běžné půjčky do výplaty. Ferratum půjčka má RPSN sazbu ve výši 299,98 % ve srovnání s půjčkami před výplatou, kde je RPSN často 1 000 %. Klient u Ferratum Bank může splácet i na splátky, což neumožňují půjčky před výplatou. Klient si může u Ferratum vybrat dodatečně peníze bez splacení předchozí splátky. Tuto možnost nenabízí všichni poskytovatelé půjček před výplatou.

Klient si vezme třeba půjčku na 30 dní ve výši 10.000 Kč a po 30 dnech zaplatí částku 11.207,8 Kč. Pokud by se rozhodl pro dlouhodobou měsíční splátku, bude platit 1.459,19 Kč. Ferratum Bank má na svých webových stránkách ferratum.cz tabulku s příklady, jak by vypadala měsíční splátka nebo celková splátka při jednorázovém splacení Ferratum půjčky na 30 dní. Tabulka ukazuje různé výše půjček, rozdělené po deseti tisících korunách.

Ferratum Credit půjčka

Ferratum Credit půjčka je druhým typem úvěru od Ferratum Group. Schválení i čerpání půjčky je bez poplatků. Vedení účtu je zdarma a klienti mohou odstoupit od smlouvy do 14 dní. Ferratum Credit půjčka je na cokoliv, nejedná se tedy o účelovou půjčku. Ferratum Credit nevyžaduje ručení nemovitostí nebo osobu ručitele. Ferratum Credit půjčka je bezpečná a důvěrná pro každého, kdo splní podmínky půjčky.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Peníze jsou odesílány na účet klientů do jedné minuty od schválení žádosti. Ferratum Credit je rychlá půjčka online. Klient může využít také online kalkulačku na webu ferratum.cz. Online kalkulačka ukáže, kolik peněz klient ve finále zaplatí a jaké budou měsíční splátky. Stejně fungují srovnávače půjček online na mnoha webových stránkách. Ferratum Credit nabízí možnost zdarma splatit zbývající dlužnou částku. Ferratum Bank má pro klienty speciální klientskou zónu.

Ferratum přihlášení do účtu probíhá přes rodné číslo klienta a vygenerovaný PIN kód. Ferratum přihlášení do účtu je na webových stránkách ferratum.cz k nalezení vpravo nahoře jako Přihlásit se. Klienti, kteří nepoužívají Ferratum přihlášení do účtu (do klientské zóny), mohou využít výhod vstupu do Poradny bez nutnosti registrace a přihlášení. Objevují se zde nejčastější otázky a odpovědi.

Konsolidace půjček s Ferratum Credit

Pokud má klient nevýhodné půjčky, může si požádat o finanční rezervu Ferratum Credit a konsolidovat své nevýhodné úvěry do jednoho, který může splácet už od 1.000 Kč měsíčně. Ve Ferratum online kalkulačce ještě před podáním žádosti o úvěr klient uvidí spočítanou celkovou částku, kterou ve finále zaplatí.

Poplatky v kalkulačce vidět nejsou, protože žádné nejsou. Společnost Ferratum poskytuje úvěr online bez poplatků. Flexibilní půjčka sice nabízí možnost splácení podle toho, jaké má klient finanční možnosti, avšak aspoň minimální částku měsíčně splatit musí.

Na půjčkovém trhu je mnoho dalších půjček. Výhodný úvěr nabízí například bankovní půjčka od České spořitelny, anebo nebankovní Provident půjčka 10+1.

Jak zažádat o Ferratum půjčku

Žádost o půjčení peněz je skutečně jednoduchá a především nebývale rychlá. Do webového formuláře stačí zadat částku a vyplnit potřebné údaje. Doklad totožnosti (platný občanský průkaz) stačí nahrát přímo do online žádosti, aby mohlo dojít k identifikaci osoby. Přesto by měl žadatel zkontrolovat platnost občanského průkazu. Vyplnění žádosti zabere pár minut času.

U půjčky na 30 dní stačí vyplnit žádost o půjčení peněz a zaslat výpis z bankovního účtu na e-mailovou adresu info@ferratumbank.cz. Peníze z půjčky na 30 dní získá klient na svůj účet do 20 minut. U Ferratum Credit půjčky je nutné, aby žadatel vyplnil žádost. Zvolí výši celkové půjčky, zadá své kontaktní údaje a odešle žádost. Rozhodnutí o schválení Ferratum Credit půjčky klient získá během pár minut.

Podmínky pro získání Ferratum půjček jsou věk od 21 do 75 let, pravidelný zdroj příjmu, který je dostatečný pro splácení Ferratum půjčky. Klient Ferratum Bank nesmí mít evidován v insolvenčním rejstříku. Dále se dokládá občanský průkaz a trvalé bydliště v České republice. Klient by měl před sjednáním Ferratum půjčky prověřit platnost svého občanského průkazu.

Výhody Ferratum půjčky

Jako první výhodu úvěru od Ferratum Bank je možné uvést rychlost. Díky zautomatizovanému procesu schvalování se skutečně jedná o minuty. Další výhodou také je, že se klient společnosti Ferratum Bank nezavazuje na určitou dobu, do kdy musí úvěr splatit. Záleží pouze na něm, jak dlouho bude chtít splácet Ferratum půjčku. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, klient může díky tomu využívat opakovaně služeb Ferratum Group.

U Ferratum půjčky na 30 dní i u Ferratum Credit je možné odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Tuto možnost hodnotí kladně většina klientů ve Ferratum recenzích. Velkou výhodou je, že půjčky Ferratum jsou bez zbytečných poplatků. Ferratum půjčka je maximálně flexibilní. Klient může splatit tolik, kolik zrovna potřebuje. Každý měsíc je však nutné splatit alespoň minimální částku, případně může klient zaplatit mnohem více, anebo celou půjčku od Ferratum Bank rovnou doplatit zdarma.

Mezi výhody Ferratum půjček je možnost spojit se se zákaznickou linkou Ferratum Bank. Ferratum kontakt je možný hned několika způsoby: Facebook Messenger, pomocí chatu na webu ferratum.cz nebo přes WhatsApp. Pracovní doba Ferratum kontaktu, tedy zákaznické linky, je každý všední den včetně svátků. Klienti mohou využít také sekci Poradna, kde najdou nejčastějšího dotazy a odpovědi.

Ferratum půjčka bez běžného účtu

Půjčka Ferratum není limitována povinností založit si bankovní účet, jako tomu bývá u mnoha bankovních půjček. Ferratum půjčka na ruku umožňuje klientovi mít peníze neustále po ruce, aniž by si musel zakládat běžný účet. Smlouva o půjčku Ferratum se sjednává na dobu neurčitou. O půjčku si klient zažádá online a poté už může čerpat finance. Během jednoho roku může klient využít až 3× tzv. finanční prázdniny.

Podmínkou platebních prázdnin je mít uhrazené alespoň 2 minimální měsíční splátky a také poslední 4 výpisy musí být uhrazeny včas. Ferratum půjčka na ruku je výhodnější než jiná běžně nabízená krátkodobá půjčka, protože nabízí svobodu ve splácení. Klient se sám rozhodne, zda vyrovná dluh najednou nebo bude postupně splácet po dobu několika měsíců.

Půjčka od Ferratum Bank jako opakovaná půjčka

Největší předností Credit půjčky Ferratum je jistota finanční rezervy na neomezenou dobu. Ferratum Bank při opakované půjčce neprověřuje klientovu schopnost splácet a není nutné, aby klient žádal opětovně o schválení další online půjčky. Pokud si klient v minulosti požádal o ukončení produktu půjčky Ferratum Credit nebo došlo k pozdnímu hrazení, není možné opětovně aktivovat a využívat Ferratum půjčku.

Ferratum recenze půjček a Ferratum Bank recenze

Na internetu jsou poměrně snadno k nalezení hodnocení společnosti Ferratum Bank. Stačí zadat například slovní spojení „Ferratum Bank recenze“ nebo Ferratum recenze půjček. Právě zkušenosti a hodnocení zákazníků mohou klientovi odhalit, jak se Ferratum Bank chová ke svým klientům a jak posloužily její produkty ostatním.

Ferratum recenze půjček jsou k dispozici na různých webech a na oficiální webové stránce ferratum.cz. Ferratum Bank recenze na webu ferratum.cz jsou pochopitelně kladné. Pro celkový pohled na produkty je lepší dohledat si také nezávislé hodnocení. Některá hodnocení firem jsou k dohledání pod klíčovými slovy Ferratum Bank recenze.

Ferratum kontakt

Ferratum nemá v České republice sídlo ani žádné pobočky. Zákaznickou podporu je možné kontaktovat na www.ferratum.cz prostřednictvím live chatu se specialistou, WhatsApp nebo Facebook Messengeru. Klienti mohou využít Ferratum kontakt na adrese e-mailu info@ferratumbank.cz.

Zákaznický servis je k dispozici od pondělí do pátku včetně svátků v čase od 8:00 do 18:00. Na stránkách Ferratum je také sekce Poradna, kde je možné vyhledat odpovědi na různé otázky. Stačí zadat požadované heslo do vyhledávače a vybrat si z vybraných výsledků vyhledávání. Datová schránka Ferratum Bank je kdwsjzd.

Ferratum v Evropě

Společnost má evropskou bankovní licenci. Vizí společnosti je stát se světovou mobilní bankou s velkou nabídkou bankovních produktů. Ferratum Bank je rovněž regulována Evropskou centrální bankou. Služby Ferratum poskytuje Multitude Bank plc, akciová společnost registrovaná podle maltských zákonů pod číslem C56251. Multitude Bank p.l.c. je držitelem licence pro úvěrové instituce vydané Úřadem pro finanční služby na Maltě. Sídlo společnosti se nachází na adrese:

 • Multitude Bank plc
 • ST Business Center 120
 • The Strand
 • Gzira, GZR 1027, Malta

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku