Česká spořitelna půjčka online | csas.cz | VímVíc.cz

Česká spořitelna půjčka

 • Půjčka na cokoliv do částky 2.500.000 Kč
 • Za řádné splácení odpuštění až 15 splátek
 • Sjednání a vedení ČS půjčky je zdarma
 • Ověření totožnosti pomocí bankovní identity
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 2 000 Kč – 2 500 000 Kč
Splatnost od – do 1 – 120 měsíců
Úrok od 4,99 %
RPSN od 5,2 %

Výhody půjčky:

 • Sjednání a vedení půjčky je zdarma
 • Půjčka na cokoliv a bez zajištění do částky 2.500.000 Kč
 • Za řádné splácení odpuštění až 15 splátek
 • Půjčenou částku je možné vrátit do 30 dnů
 • Individuální plán pro klienta, který ho nezatíží
 • Možnost pojištění
 • Ověření totožnosti pomocí bankovní identity
 • Možnost odložení splátky, zvýšení či snížení

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 300.000 Kč se splatností 84 měsíců (7 let). Roční úroková sazba činí 7,99 %, RPSN je 8,4 % a výše měsíční splátky činí 4.718 Kč. Celkově by Karel zaplatil 395.755 Kč.

Díky řádnému splácení bude Karlovi odpuštěno 10 splátek, doba splácení se změní na 74 měsíců. Roční úroková sazba by se snížila na 4,99 %, RPSN na 5,2 % a celkově by Karel zaplatil 349.132 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Doklad totožnosti
 • Potvrzení o příjmu
 • Bez negativních záznamů v registru dlužníků

O České spořitelně

Česká spořitelna se pyšní vysokým počtem klientů, kterých je 4,5 milionu. Česká spořitelna je v ČR nejsilnější a největší bankou na českém trhu s vysokým hodnocením, co se týká kvality produktů a oblíbenosti. Bankomatů České spořitelny je v ČR téměř 1720. Patří do skupiny Erste Group sídlící ve Vídni a podnikající ve střední a východní Evropě. Historie Erste Group sahá až do konce 19. století. 1. února 1992 dostala Česká spořitelna své současné jméno a stala se akciovou společností. Od téhož roku operuje i na území České republiky.

Česká spořitelna provozuje běžné spotřebitelské účty, účty v cizí měně, účty pro seniory, dětské účty, karty a mobilní platby, Česká spořitelna půjčky, hypotéky, spoření, investování a pojištění. Své bankovní služby poskytuje malým a středním podnikům, městům nebo obcím. Finanční poradenství nabízí i větším firmám a korporacím. Česká spořitelna má na webových stránkách proklik na finančně zdravější web, kde jsou například články, jak zůstat přes Vánoce bez dluhů, jak reklamovat zboží nebo jak šetřit při nakupování. Klientům nabízí internetbanking Česká spořitelna s názvem George Go. George je moderní aplikace s pestrou nabídkou možností.

Největší zprostředkovatelé a současně srovnání půjček online více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Česká spořitelna půjčka

Půjčka České spořitelny je bezúčelová půjčka online na cokoliv od 2.000 Kč do 2.500.000 Kč. Klienti mohou využít půjčení peněz například jako Českou spořitelnu půjčku na auto. Doba splácení se pohybuje mezi 1 až 120 měsíci. Za vedení Česká spořitelna půjčky se neplatí žádné měsíční poplatky a pokud je půjčka Česká spořitelna sjednána online, neplatí se ani žádné poplatky za sjednání. Poplatky za vedení účtu jsou též nulové. Česká spořitelna půjčka podmínky jsou výhodnější, pokud klient uvede účel půjčky České spořitelny.

Do 30 dnů je možné vrátit půjčenou částku z půjčky Česká spořitelna vrátit. ČS nemá žádné poplatky za vedení účtu. Ať jste klient České spořitelny nebo ne, za řádné splácení bude odpuštěno až 15 posledních splátek. Klient doplatí půjčku České spořitelny dříve a ušetří. Společnost nabízí speciální úvěry České spořitelny až do výše 2,5 milionu korun, pokud klient udá účel půjčky. Z úvěru se může stát Česká spořitelna půjčka na auto nebo na vybavení domácnosti. Podmínky půjčení peněz jsou poté výhodnější, než jaké má například nebankovní půjčka ihned.

Neschopnost splácet půjčku České spořitelny

Při případných potížích se splácením je nejdůležitější situaci řešit co nejdříve. Klient by se měl poradit na pobočce a s Českou spořitelnou najít řešení. Pokud klient v potížích už je, může kontaktovat správu pohledávek na telefonu +420 800 879 666 či na e-mailové adrese spravapohledavek@csas.cz. Jestliže má klient sjednané pojištění spochopnosti splácet, měl by ho určitě využít. Pojištění pomůže v situaci ztráty zaměstnání nebo při dlouhodobé pracovní neschopnosti.

Česká spořitelna přihlášení a další účty

Česká spořitelna půjčka kalkulačka ukáže potenciálním klientům příklady měsíčních splátek atd. Česká spořitelna půjčka po insolvenci však může být problematická, proto je vhodné o této záležitosti kontaktovat přímo Českou spořitelnu. Každá žádost o Česká spořitelna úvěr se posuzuje individuálně. Česká spořitelna přihlášení do internetového bankovnictví České spořitelny (George) probíhá pomocí klientského čísla či uživatelského jména. Česká spořitelna přihlášení do George je nově bezpečnější.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Zejména při Česká spořitelna přihlášení do webového George a platbě kartou se klientovi zobrazí tip (před potvrzením v George klíči), jak se chránit před podvodníky. Studentská půjčka Česká spořitelna jako taková přímo neexistuje. Česká spořitelna má v nabídce studentský účet od 18 let, který je možné zvolit ve 2 variantách: Plus účet a Standart účet. Často hledaná studentská půjčka Česká spořitelna s výhodami pro studenta není u ČS možná. Půjčka ČS vyžaduje doklad o příjmu od zaměstnavatele a je posuzována bonita klienta.

Česká spořitelna Moneyback: Slevový program

Slevový program s názvem Česká spořitelna Moneyback se aktivuje v aplikaci George. Následně se mohou klienti těšit na slevy a peníze jako odměnu za to, že nakupují. Česká spořitelna Moneyback funguje různě, klient může využít slevové kupony rovnou při placení nebo získá každý měsíc část peněz zpět z útraty za nákupy u partnerů České spořitelny. Slevový program Česká spořitelna Moneyback se aktivuje jednoduše. Stačí si otevřít sekci „Profil“ v mobilní aplikaci George, kliknout na tlačítko „Moneyback“, potvrdit aktivaci a pak už jen zaškrtnout slevové akce, které klienta zajímají.

Online půjčka Česká spořitelna a její výhody

Půjčka České spořitelny patří mezi nejoblíbenější produkty na českém trhu. Jaké jsou její hlavní výhody?

 • Až o 15 splátek méně: Za řádné splácení Česká spořitelna odpustí až 15 posledních splátek.
 • Online sjednání zdarma: Za sjednání půjčky online klient nic nezaplatí, sjednání i vedení je zcela zdarma.
 • Flexibilní půjčka ČS: Půjčku a výši splátky může klient měnit v průběhu splácení.
 • Půjčka, který nevyčerpá: Česká spořitelna se klientům věnuje po celou dobu splácení půjčky, navrhne plán, který klienta nezatíží.
 • Pojištění schopnosti splácet: Při ztrátě zaměstnání nebo onemocnění se z pojištění hradí měsíční splátky České spořitelny úvěru.
 • Česká spořitelna půjčka bez papírů: Místo předložení dokladů se dá ověřit bankovní identita online.
 • Úrok od 4,99 %: Česká spořitelna půjčka nabízí velmi přívětivý úrok.
 • Půjčenou částku je možné vrátit do 30 dnů.

Proč právě online půjčka Česká spořitelna

Hlavním důvodem, proč je Česká spořitelna půjčka online pro klienty atraktivní, je, že se jedná o bankovní instituci, která se o klienta postará od začátku až do konce. Česká spořitelna půjčka podmínky jsou mnohem výhodnější než nebankovní půjčka ihned. Půjčka Česká spořitelna bez papírů je zčásti skutečně bez papírů. Místo dokládání a skenování dokladů je možné ověřit bankovní identitu online cestou. Dalšími výhodami, jež přináší online půjčka Česká spořitelna, jsou:

 • Výše půjčky ČS 2.000 Kč až 2.500.000 Kč bez zajištění a prokázání účelu
 • Do 30 dnů je možné vrátit půjčené peníze
 • V průběhu splácení si klient může splátku kdykoliv snížit či zvýšit, případně odložit
 • Možnost pojištění, které pomůže v případě, že klient nebude moct půjčku splácet
 • Ověření totožnosti pomocí bankovní identity. Už žádné skenování dokladů a posílání korunových plateb
 • Česká spořitelna se klientovi sama ozve s lepším plánem splácení. Už žádný stres a nervozita při splácení úvěru České spořitelny.

Jak na sjednání Česká spořitelna půjčky

O půjčku může klient zažádat na kterékoliv Česká spořitelna pobočce. V takovém případě ovšem zaplatí poplatek za sjednání Česká spořitelna půjčky. Vyřízení úvěru na Česká spořitelna pobočce se hradí 1 % z výše poskytnuté České spořitelny půjčky, maximálně však 5.000 Kč. Pokud klient zvolí variantu sjednání půjčky online nebo přes internetové bankovnictví České spořitelny, může mít za 15 minut peníze na účtu, a to zdarma.

O ČS půjčku zažádá jednoduše přes úvěrovou kalkulačku. Sjednání půjčky pomocí telefonního bankéře se hradí 1 % z poskytnuté půjčky, maximálně do výše 5.000 Kč. Pokud si klient není jistý, zda se mu vyplatí zrovna tento produkt, může mu v rozhodování pomoci Česká spořitelna půjčka kalkulačka. Do kalkulačky zadá částku, kterou si chce půjčit a maximální částku, jež je schopen měsíčně splácet. Funguje to stejně, jako u obecných nástrojů srovnání půjček online.

Pokud bude s nabídkou spokojen, stačí už jen žádost odeslat i s přiloženými potřebnými dokumenty. Do 15 minut od schválení půjčky může mít klient peníze na svém účtu. Česká spořitelna půjčka po insolvenci by mohla být potíží při schvalování žádosti o úvěr. Pokud je klient v insolvenci, doporučujeme, aby kontaktoval Českou spořitelnu. Každá žádost o půjčku je posuzována individuálně.

Výhodné podmínky nabízí například mPůjčka Plus od mBank nebo nebankovní Zonky půjčka.

Česká spořitelna půjčka pro cizince

Vzhledem k tomu, že cizinci nemají platný český občanský průkaz ani český rodný list, často k žádostem o půjčky předkládají cestovní pas nebo svou ID. Česká spořitelna půjčka pro cizince vyžaduje pro ověření totožnosti tzv. bankovní identitu. Klienti České spořitelny při sjednání úvěru České spořitelny předkládají především doklad totožnosti. Neklienti, a zde i cizinci, ověřují svou totožnost právě zmíněnou bankovní identitou. Česká spořitelna půjčka pro cizince vyžaduje také potvrzení od zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisi z účtu, na který chodí klientovi výplata.

Česká spořitelna pojištění

Kromě životního, osobního, úrazového nebo cestovního pojištění, nabízí Česká spořitelna pojištění schopnosti splácet hypotéku či půjčku. Pojištění může pomoci v případě ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invalidity II. a III. stupně nebo při úmrtí. Klient si může vybrat ze základní varianty Standard (18–62 let), prémiové varianty Plus (18–62 let) nebo varianty S pro důchodce (63–69 let). Soubor pojištění Standard kryje pracovní neschopnost, invaliditu 2. nebo 3. stupně a úmrtí.

Prémiová varianta Plus kryje ztrátu zaměstnání nebo zrušení živnosti, pracovní neschopnost, ošetřování člena rodiny, invaliditu 2. nebo 3. stupně a úmrtí. Pojištění S je určené pro důchodce, dá se sjednat pouze ve věku 63–69 let a kryje úmrtí. U pojištění sjednaného do 19. 1. 2019 je karenční doba pro ztrátu zaměstnání a pracovní neschopnost 60 dní. Také pojištění je možné sjednat více způsoby; online, telefonicky a na pobočce.

Česká spořitelna recenze a hodnocení firem

Česká spořitelna nemá největší počet klientů bezdůvodně. Jedná se o společnost s mnohaletými zkušenostmi, jež nabízí profesionální a flexibilní služby a internetbanking Česká spořitelna George Go. Česká spořitelna má nejdelší tradici na českém bankovním trhu. Samozřejmostí je i pojištění, které může pomoci v případě neschopnosti splácet.

V průběhu splácení si klient navíc může výši splátek přizpůsobit aktuálním možnostem. Klienti oceňují také online nástroj Česká spořitelna půjčka kalkulačka pro přehledné zobrazení produktu. Klient si může sám dohledat v hodnocení firem Českou spořitelnu či hodnocení jednotlivých produktů. Stačí, když do internetového vyhledávače zadá slovní spojení „Česká spořitelna recenze“.

Česká spořitelna kontakt

Českou spořitelnu je možné kontaktovat online přes webové stránky www.csas.cz, kde může klient využít online chat s poradcem, který okamžitě odpoví a přesměruje ho, kam bude třeba. Zavolat je možné na Česká spořitelna infolinku 800 207 207, která je bezplatná a slouží jako zákaznická linka. Česká spořitelna infolinka je určená také pro blokace karet a je v provozu non stop. Na lince klientského centra se lientům ozve chytrý robot. Když mu klient stručně poví, co chce vyřešit, robot vybere podle požadavku nejvhodnějšího specialistu a přepojí na něj. Díky tomu ušetří čas.

Pro volání ze zahraničí je připravený Česká spořitelna kontakt na čísle +420 956 777 901. Volání z mobilní aplikace George bezpečnější, rychlejší a klient volá jako ověřený klient. Díky tomu nemusí proběhnout identifikace klientů. Správa pohledávek operuje na telefonním čísle 956 777 666. Hovory na čísla, která začínají 956, nejsou zdarma. Operátoři si za ně účtují poplatky podle svých tarifů.

ID datové schránky je wx6dkif a IČ je 45244782. Česká spořitelna má v České republice 369 poboček a 1689 bankomatů České spořitelny. Klient může využít služeb i osobně a sjednat si schůzku s jedním z bankéřů. Pokud se chce vyhnout čekání, na webových stránkách si může zarezervovat konkrétní termín a čas. Centrála společnosti se nachází na adrese Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku