Česká spořitelna půjčka | VímVíc.cz

Česká spořitelna půjčka

 • Česká spořitelna je co do počtu klientů největší bankou v České republice.
 • Garance nejnižší splátky.
 • Půjčka online z pohodlí domova a peníze do 15 minut na účtu.
 • Pojištění proti neschopnosti splácet.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 20 000 Kč - 800 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 120 měsíců
Úrok od 4.9 %
RPSN od 6.9 %

Výhody půjčky:

 • Garance nejnižší půjčky.
 • Půjčku vyřídíte online a do 15 minut máte peníze na účtu.
 • Do 30 dnů odstoupení od smlouvy.
 • Flexibilní nastavení výše půjček během splácení.
 • Možnost pojištění.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 150 000 korun na 9 let. Splácet tak bude 108 měsíců částku 1955 korun. Roční úroková sazba činí 7,9%, RPSN 8,6%. Celkově Karel F. zaplatí 212 640 korun."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost.
 • Potvrzení o příjmu.
 • Bez negativních záznamů v registru dlužníků.

Česká spořitelna se pyšní nejvyšším počtem klientů v České republice a je tak nejsilnější a největší bankou na českém trhu. Patří do skupiny Erste Group, která sídlí ve Vídni a podniká ve střední a východní Evropě. Historie Erste Group sahá až do konce 19. století. 1. února 1992 dostala Česká spořitelna své současné jméno a stala se akciovou společností Od téhož roku operuje i na území České republiky.

Česká spořitelna provozuje běžné spotřebitelské účty a půjčky a poskytuje bankovní služby také malým a středním podnikům, městům nebo obcím. Finanční poradenství nabízí i větším firmám a korporacím.

Česká spořitelna půjčka

U České spořitelny si můžete půjčit na cokoliv od 20 000 do 800 000 korun. Doba splácení se pohybuje mezi 12 až 120 měsíci. Za vedení půjčky neplatíte žádné měsíční poplatky a pokud si půjčku sjednáte online, neplatíte ani žádné poplatky za její sjednání. Do 30 dnů můžete bez problémů od půjčky odstoupit, aniž by se vás týkali nějaké poplatky. Česká spořitelna nabízí speciální úvěry až do výše 2,5 milionu korun, pokud udáte účel vaší půjčky. Nezáleží zde jde o koupi nového auta či vybavení domácnosti, při udání důvodu máte nárok na výhodnější podmínky vedení půjčky.

Jak získám půjčku u České spořitelny?

O půjčku můžete zažádat na kterékoliv z poboček České spořitelny. V takovém případě ovšem zaplatíte poplatek za sjednání půjčky. Pokud zvolíte variantu sjednání půjčky online, můžete mít za 15 minut peníze na účtu a to zdarma. O půjčku zažádáte jednoduše skrze úvěrovou kalkulačku. Do kalkulačky navolíte částku, kterou si chcete půjčit a maximální částku, kterou jste schopni měsíčně splácet. Pokud budete s nabídkou spokojeni, stačí už jen žádost odeslat i s přiloženými potřebnými dokumenty. DO 15 minut od schválení půjčky můžete mít peníze na vašem účtu.

Česká spořitelna pojištění

Kromě životního, osobního, úrazového nebo cestovního pojištění nabízí Česká spořitelna také pojištění schopnosti splácet půjčku. Pojištění vám může pomoci v případě ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupni nebo při úmrtí. vybrat si můžete ze základní variantu Standard nebo prémiové varianty Plus.

Česká spořitelna recenze

Česká spořitelna nemá největší počet klientů bezdůvodně. Jedná se o společnost s mnohaletými zkušenostmi, která nabízí profesionální a flexibilní možnosti. Samozřejmostí je i pojištění, které vám může pomoci v případě neschopnosti splácet. V průběhu splácení si navíc můžete výši splátek přizpůsobit aktuálním možnostem.

Česká spořitelna kontakt

Českou spořitelnu můžete kontaktovat online skrze webové stránky, kde můžete využít online chatu s poradcem, který vám okamžitě odpoví a přesměruje vás, kam bude třeba. Zavolat můžete na zákaznickou linku 800 207 207, která je v provozu nonstop. Česká spořitelna je bankou s největším počtem bankomatů a poboček v České republice. Služeb tak můžete využít i osobně a sjednat si schůzku s jedním z bankéřů. Pokud se chcete vyhnout čekání, na webových stránkách si můžete zarezervovat konkrétní termín a čas.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku