Česká spořitelna půjčka | VímVíc.cz

Česká spořitelna půjčka

 • Půjčka na cokoliv do výše 2.500.000 Kč
 • Za řádné splácení odpuštění až 15 splátek
 • Sjednání a vedení půjčky je zdarma
 • Možnost odložení splátky, zvýšení či snížení
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 2 000 Kč - 2 500 000 Kč
Splatnost od - do 1 - 120 měsíců
Úrok od 5,75 %
RPSN od 6,19 %

Výhody půjčky:

 • Sjednání a vedení půjčky je zdarma
 • Půjčka na cokoliv a bez zajištění do výše 2.500.000 Kč
 • Za řádné splácení odpuštění až 15 splátek
 • Půjčenou částku je možné vrátit do 30 dnů
 • Možnost pojištění
 • Možnost odložení splátky, zvýšení či snížení

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil 140.000 Kč se splatností 96 měsíců (8 let). Roční úroková sazba 9,49 % a RPSN 10,07 %. Celkově by Karel zaplatil 202.348 Kč.

Díky řádnému splácení bude Karlovi odpuštěno 12 splátek, doba splácení se změní na 84 měsíců (7 let). Roční úroková sazba by se snížila na 6,94 %, RPSN na 7,36 % a celkově by Karel zaplatil 177.156 Kč.

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Doklad totožnosti
 • Potvrzení o příjmu
 • Bez negativních záznamů v registru dlužníků

Česká spořitelna se pyšní vysokým počtem klientů, kterých je 4,5 milionu. Česká spořitelna je v ČR nejsilnější a největší bankou na českém trhu s vysokým hodnocením co se týká kvality produktů a oblíbenosti. Patří do skupiny Erste Group sídlící ve Vídni a podnikající ve střední a východní Evropě. Historie Erste Group sahá až do konce 19. století. 1. února 1992 dostala Česká spořitelna své současné jméno a stala se akciovou společností. Od téhož roku operuje i na území České republiky.

Česká spořitelna provozuje běžné spotřebitelské účty, Česká spořitelna půjčky, hypotéky, spoření, investování a pojištění. Své bankovní služby poskytuje malým a středním podnikům, městům nebo obcím. Finanční poradenství nabízí i větším firmám a korporacím. Klientům nabízí internetbanking Česká spořitelna s názvem George Go.

Česká spořitelna půjčka

Půjčka České spořitelny je bezúčelová půjčka online na cokoliv od 2.000 Kč do 2.500.000 Kč. Klienti mohou využít půjčení peněz například jako Českou spořitelnu půjčku na auto. Doba splácení se pohybuje mezi 1 až 120 měsíci. Za vedení Česká spořitelna půjčky se neplatí žádné měsíční poplatky a pokud je půjčka Česká spořitelna sjednána online, neplatí se ani žádné poplatky za sjednání. Poplatky za vedení účtu jsou též nulové. Česká spořitelna půjčka podmínky jsou výhodnější, pokud klient uvede účel půjčky.

Do 30 dnů je možné bez problémů odstoupit od půjčky Česká spořitelna, a to bez poplatků. ČS nemá žádné poplatky za vedení účtu. Ať jste klient České spořitelny nebo ne, za řádné splácení bude odpuštěno až 15 posledních splátek. Klient doplatí půjčku dříve a ušetří. Česká spořitelna nabízí speciální úvěry až do výše 2,5 milionu korun, pokud klient udá účel půjčky. Z úvěru se může stát Česká spořitelna půjčka na auto nebo na vybavení domácnosti. Podmínky půjčení peněz jsou poté výhodnější, než jaké má například nebankovní půjčka ihned.

Česká spořitelna půjčka kalkulačka ukáže potenciálním klientům příklady měsíčních splátek atd. Česká spořitelna půjčka po insolvenci však může být problematická, proto je vhodné o této záležitosti kontaktovat přímo Českou spořitelnu. Každá žádost o úvěr se posuzuje individuálně.

Studentská půjčka Česká spořitelna jako taková přímo neexistuje. Česká spořitelna má v nabídce studentský účet od 18 let, který je možné zvolit ve 2 variantách: Plus účet a Standart účet. Často hledaná studentská půjčka Česká spořitelna s výhodami pro studenta není u ČS možná. Půjčka ČS vyžaduje doklad o příjmu od zaměstnavatele a je posuzována bonita klienta.

Online půjčka Česká spořitelna a její výhody

Půjčka České spořitelny patří mezi nejoblíbenější na českém trhu. Jaké jsou její hlavní výhody?

 • Až o 15 splátek méně: Za řádné splácení Česká spořitelna odpustí až 15 posledních splátek.
 • Online sjednání zdarma: Za sjednání půjčky online klient nic nezaplatí, sjednání i vedení je zcela zdarma.
 • Flexibilní půjčka ČS: Půjčku a výši splátky může klient měnit v průběhu splácení.
 • Rádce po celou dobu splácení: Česká spořitelna se klientům věnuje po celou dobu splácení půjčky, svým klientům poradí a pomůže.
 • Pojištění schopnosti splácet: Při ztrátě zaměstnání nebo onemocnění se z pojištění hradí měsíční splátky úvěru.
 • Česká spořitelna půjčka bez papírů: Místo předložení dokladů se dá ověřit bankovní identita online.

Proč právě online půjčka Česká spořitelna

Hlavním důvodem, proč je Česká spořitelna půjčka online pro klienty atraktivní, je, že se jedná o bankovní instituci, která se o klienta postará od začátku až do konce. Česká spořitelna půjčka podmínky jsou mnohem výhodnější než nebankovní půjčka ihned. Půjčka Česká spořitelna bez papírů je zčásti skutečně bez papírů. Místo dokládání dokladů je možné ověřit bankovní identitu online cestou. Dalšími výhodami, jež přináší online půjčka Česká spořitelna, jsou:

 • Výše půjčky ČS 2.000 Kč až 2.500.000 Kč bez zajištění a prokázání účelu
 • Do 30 dnů možnost odstoupit od smlouvy
 • V průběhu splácení si klient může splátku kdykoliv snížit či zvýšit, případně odložit
 • Možnost pojištění, které pomůže v případě, že klient nebude moct půjčku splácet
 • Ověření totožnosti pomocí bankovní identity. Už žádné skenování dokladů a posílání korunových plateb

Jak na sjednání Česká spořitelna půjčky

O půjčku může klient zažádat na kterékoliv z poboček České spořitelny. V takovém případě ovšem zaplatí poplatek za sjednání Česká spořitelna půjčky. Vyřízení úvěru na pobočce se hradí 1 % z výše poskytnuté České spořitelny půjčky, maximálně však 5.000 Kč. Pokud klient zvolí variantu sjednání půjčky online nebo přes internetové bankovnictví, může mít za 15 minut peníze na účtu, a to zdarma. O půjčku zažádá jednoduše přes úvěrovou kalkulačku.

Sjednání půjčky pomocí telefonního bankéře se hradí 1 % z poskytnuté půjčky, maximálně do výše 5.000 Kč. Pokud si klient není jistý, zda se mu vyplatí zrovna tento produkt, může mu v rozhodování pomoci Česká spořitelna půjčka kalkulačka. Do kalkulačky zadá částku, kterou si chce půjčit a maximální částku, jež je schopen měsíčně splácet. Pokud bude s nabídkou spokojen, stačí už jen žádost odeslat i s přiloženými potřebnými dokumenty.

Do 15 minut od schválení půjčky může mít klient peníze na svém účtu. Česká spořitelna půjčka po insolvenci by mohla být potíží při schvalování žádosti o úvěr. Pokud je klient v insolvenci, doporučujeme, aby kontaktoval Českou spořitelnu. Každá žádost o půjčku je posuzována individuálně.

Výhodné podmínky nabízí například mPůjčka od mBank.

Česká spořitelna pojištění

Kromě životního, osobního, úrazového nebo cestovního pojištění, nabízí Česká spořitelna pojištění schopnosti splácet hypotéku či půjčku. Pojištění může pomoci v případě ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invalidity II. a III. stupně nebo při úmrtí. Klient si může vybrat ze základní varianty Standard, prémiové varianty Plus nebo varianty S pro důchodce.

Soubor pojištění Standard kryje pracovní neschopnost, invaliditu 2. nebo 3. stupně a úmrtí. Prémiová varianta Plus kryje ztrátu zaměstnání nebo ukončení živnosti, pracovní neschopnost, ošetřování člena rodiny, invaliditu 2. nebo 3. stupně a úmrtí. Pojištění S je určené pro důchodce, dá se sjednat pouze ve věku 63–69 let a kryje úmrtí.

Česká spořitelna recenze a hodnocení firem

Česká spořitelna nemá největší počet klientů bezdůvodně. Jedná se o společnost s mnohaletými zkušenostmi, jež nabízí profesionální a flexibilní služby a internetbanking Česká spořitelna George Go. Samozřejmostí je i pojištění, které může pomoci v případě neschopnosti splácet. V průběhu splácení si klient navíc může výši splátek přizpůsobit aktuálním možnostem.

Klienti oceňují také online nástroj Česká spořitelna půjčka kalkulačka pro přehledné zobrazení produktu. Klient si může sám dohledat v hodnocení firem Českou spořitelnu či hodnocení jednotlivých produktů. Stačí, když do internetového vyhledávače zadá slovní spojení ,,Česká spořitelna recenze".

Česká spořitelna kontakt

Českou spořitelnu je možné kontaktovat online přes webové stránky csas.cz, kde může klient využít online chat s poradcem, který okamžitě odpoví a přesměruje ho, kam bude třeba. Zavolat je možné na bezplatnou zákaznickou linku 800 207 207, která je v provozu non stop. Pro volání ze zahraničí je připravený Česká spořitelna kontakt na čísle +420 956 777 901. Správa pohledávek operuje na telefonním čísle 956 777 666. ID datové schránky je wx6dkif a IČ je 45244782.

Česká spořitelna má v České republice 398 poboček a přes 1700 bankomatů. Klient může využít služeb i osobně a sjednat si schůzku s jedním z bankéřů. Pokud se chce vyhnout čekání, na webových stránkách si může zarezervovat konkrétní termín a čas. Centrála společnosti se nachází na adrese Česká spořitelna, a.s., Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku