Česká spořitelna půjčka | VímVíc.cz

Česká spořitelna půjčka

 • Česká spořitelna je co do počtu klientů největší bankou v České republice
 • Garance nejnižší splátky
 • Půjčka online z pohodlí domova a peníze do 15 minut na účtu
 • Pojištění proti neschopnosti splácet
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 2 000 Kč - 1 000 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 120 měsíců
Úrok od 5,4 %
RPSN od 5,67 %

Výhody půjčky:

 • Garance nejnižší půjčky
 • Půjčku vyřídíte online a do 15 minut máte peníze na účtu
 • Do 30 dnů odstoupení od smlouvy
 • Flexibilní nastavení výše půjček během splácení
 • Možnost pojištění

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 150 000 korun na 9 let. Splácet tak bude 108 měsíců částku 1 955 korun. Roční úroková sazba činí 7,9 %, RPSN 8,6 %. Celkově Karel F. zaplatí 212 640 korun."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Potvrzení o příjmu
 • Bez negativních záznamů v registru dlužníků

Česká spořitelna se pyšní nejvyšším počtem klientů v České republice a je tak nejsilnější a největší bankou na českém trhu. Patří do skupiny Erste Group, která sídlí ve Vídni a podniká ve střední a východní Evropě. Historie Erste Group sahá až do konce 19. století. 1. února 1992 dostala Česká spořitelna své současné jméno a stala se akciovou společností. Od téhož roku operuje i na území České republiky.

Česká spořitelna provozuje běžné spotřebitelské účty a půjčky a poskytuje bankovní služby také malým a středním podnikům, městům nebo obcím. Finanční poradenství nabízí i větším firmám a korporacím.

Česká spořitelna půjčka

Půjčka od České spořitelny je bezúčelová půjčka na cokoliv od 2 000 do 1000 000 korun. Doba splácení se pohybuje mezi 12 až 120 měsíci. Za vedení půjčky se neplatí žádné měsíční poplatky a pokud je půjčka Česká spořitelna sjednána online, neplatí se ani žádné poplatky za její sjednání. Do 30 dnů je možné bez problémů od půjčky Česká spořitelna odstoupit, a to bez poplatků. Česká spořitelna nabízí speciální úvěry až do výše 2,5 milionu korun, pokud klient udá účel půjčky. Nezáleží na tom, zda jde o koupi nového auta či vybavení domácnosti, při udání důvodu má klient nárok na výhodnější podmínky vedení půjčky.

Česká spořitelna půjčka a její výhody

Půjčka od České spořitelny patří mezi nejoblíbenější na českém trhu. Jaké jsou její hlavní výhody?

 • O 15 splátek méně: za řádné splácení odpustí Česká spořitelna až 15 posledních splátek.
 • Online sjednání zdarma: za sjednání půjčky online klient nic nezaplatí, sjednání i vedení je zcela zdarma.
 • Rádce po celou dobu splácení: Česká spořitelna se klientům věnuje po celou dobu splácení půjčky, se vším svým klientům poradí a pomůže.

Malá půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna má ve své nabídce tzv. malou půjčku. Malá půjčka Česká spořitelna je klientům dostupná ve výši 2 000 Kč až 20 000 Kč. Malá půjčka od České spořitelny se může hodit v okamžiku, kdy klientovi krátkodobě poklesnou příjmy, objeví-li se nečekané výdaje, nahromadí se mu více plateb najednou nebo pouze klient shání bankovní půjčku, která ho nedostane do žádných potíží. Malá půjčka od České spořitelny tedy přináší tyto výhody:

 • Za sjednání klient nic neplatí,
 • nízké splátky nezatíží klientův rozpočet,
 • splátky si může klient rozložit na 1 až 4 roky,
 • mimořádná splátka i doplacení je zdarma.

Proč právě půjčka Česká spořitelna

Hlavním důvodem, proč je Česká spořitelna půjčka pro klienty atraktivní, je, že se jedná o bankovní instituci, která se o klienta postará od začátku až do konce a nabízí mnohem výhodnější podmínky než nebankovní půjčky. Dalšími výhodami, které přináší půjčka Česká spořitelna, jsou:

 • Výše půjčky 2 000 Kč až 1 mil. Kč bez zajištění a prokázání účelu,
 • do 30 dnů možnost odstoupit od smlouvy,
 • v průběhu splácení si splátku může klient kdykoliv snížit či zvýšit, případně odložit,
 • možnost pojištění, která pomůže v případě, že klient nebude moct půjčku splácet.

Jak na sjednání půjčky Česká spořitelna?

O půjčku může klient zažádat na kterékoliv z poboček České spořitelny. V takovém případě ovšem zaplatí poplatek za sjednání půjčky. Pokud klient zvolí variantu sjednání půjčky online, může mít za 15 minut peníze na účtu, a to zdarma. O půjčku zažádá jednoduše skrze úvěrovou kalkulačku. Pokud si klient není jistý, zda se mu vyplatí zrovna Česká spořitelna půjčka, kalkulačka mu může pomoci v rozhodování. Do kalkulačky zadá částku, kterou si chce půjčit a maximální částku, kterou je schopen měsíčně splácet. Pokud bude s nabídkou spokojen, stačí už jen žádost odeslat i s přiloženými potřebnými dokumenty. Do 15 minut od schválení půjčky může mít klient peníze na svém účtu.

Podívejte si na další bankovní půjčky. Výhodné podmínky nabízí například KB půjčka.

Česká spořitelna pojištění

Kromě životního, osobního, úrazového nebo cestovního pojištění, nabízí Česká spořitelna také pojištění schopnosti splácet půjčku. Pojištění může pomoci v případě ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně nebo při úmrtí. Klient si může vybrat ze základní varianty Standard nebo prémiové varianty Plus.

Česká spořitelna recenze

Česká spořitelna nemá největší počet klientů bezdůvodně. Jedná se o společnost s mnohaletými zkušenostmi, která nabízí profesionální a flexibilní služby. Samozřejmostí je i pojištění, které může pomoci v případě neschopnosti splácet. V průběhu splácení si navíc může klient výši splátek přizpůsobit aktuálním možnostem.

Česká spořitelna kontakt

Českou spořitelnu je možné kontaktovat online skrze webové stránky, kde může klient využít online chatu s poradcem, který okamžitě odpoví a přesměruje ho, kam bude třeba. Zavolat je možné na zákaznickou linku + 420 800 207 207, která je v provozu nonstop. Česká spořitelna je bankou s největším počtem bankomatů a poboček v České republice. Služeb tak může klient využít i osobně a sjednat si schůzku s jedním z bankéřů. Pokud se chce klient vyhnout čekání, na webových stránkách si může zarezervovat konkrétní termín a čas.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku