Česká spořitelna půjčka | VímVíc.cz

Česká spořitelna půjčka

 • Vedení půjčky a poskytnutí je zdarma
 • Za řádné splácení odpuštění 15 splátek
 • Půjčka online a peníze do 15 minut na účtu
 • Pojištění proti neschopnosti splácet
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 2 000 Kč - 2 500 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 120 měsíců
Úrok od 3,96 %
RPSN od 4,17 %

Výhody půjčky:

 • Vedení půjčky a poskytnutí je zdarma
 • Garance nejnižší půjčky
 • Za řádné splácení odpuštění 15 splátek
 • Půjčku vyřídíte online a do 15 minut máte peníze na účtu
 • Do 30 dnů odstoupení od smlouvy
 • Flexibilní nastavení výše půjček během splácení
 • Možnost pojištění

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil 140.000 Kč se splatností 84 měsíců. Při řádném splácení bude úroková sazba 3,96 % a RPSN 4,17 %. Počet odpuštěných splátek je 12 a Karel ušetří na splátkách 22.860 Kč. Za půjčku zaplatí celkem 160.524 Kč. Pokud by Karel nesplácel pravidelně a včas, výše úrokové sazby by byla 6,82% a výše RPSN 7,14 %. Délka splácení by byla 96 měsíců a celkově by Karel F. zaplatil 183.384 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Doklad totožnosti
 • Potvrzení o příjmu
 • Bez negativních záznamů v registru dlužníků

Česká spořitelna se pyšní nejvyšším počtem klientů v České republice a je nejsilnější a největší bankou na českém trhu. Patří do skupiny Erste Group sídlící ve Vídni a podnikající ve střední a východní Evropě. Historie Erste Group sahá až do konce 19. století. 1. února 1992 dostala Česká spořitelna své současné jméno a stala se akciovou společností. Od téhož roku operuje i na území České republiky.

Česká spořitelna provozuje běžné spotřebitelské účty, půjčky, hypotéky, spoření, investování a pojištění. Své bankovní služby poskytuje malým a středním podnikům, městům nebo obcím. Finanční poradenství nabízí i větším firmám a korporacím.

Česká spořitelna půjčka

Půjčka od České spořitelny je bezúčelová půjčka na cokoliv od 2.000 Kč do 2.500.000 Kč. Doba splácení se pohybuje mezi 12 až 120 měsíci. Za vedení půjčky se neplatí žádné měsíční poplatky a pokud je půjčka Česká spořitelna sjednána online, neplatí se ani žádné poplatky za její sjednání. Do 30 dnů je možné bez problémů od půjčky Česká spořitelna odstoupit, a to bez poplatků. Ať jste klient České spořitelny, nebo ne, za řádné splácení bude odpuštěno až 15 posledních splátek. Půjčku tak doplatíte dříve a ušetříte.

Česká spořitelna nabízí speciální úvěry až do výše 2,5 milionu Kč, pokud klient udá účel půjčky. Nezáleží na tom, zda jde o koupi nového auta či vybavení domácnosti, při udání důvodu má klient nárok na výhodnější podmínky vedení půjčky.

Česká spořitelna půjčka a její výhody

Půjčka od České spořitelny patří mezi nejoblíbenější na českém trhu. Jaké jsou její hlavní výhody?

 • O 15 splátek méně: za řádné splácení Česká spořitelna odpustí až 15 posledních splátek.
 • Online sjednání zdarma: za sjednání půjčky online klient nic nezaplatí, sjednání i vedení je zcela zdarma.
 • Rádce po celou dobu splácení: Česká spořitelna se klientům věnuje po celou dobu splácení půjčky, svým klientům poradí a pomůže.

Malá půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna má ve své nabídce tzv. malou půjčku. Malá půjčka Česká spořitelna je klientům dostupná od 2.000 K. Malá půjčka od České spořitelny se může hodit v okamžiku, kdy klientovi krátkodobě poklesnou příjmy, objeví se nečekané výdaje, nahromadí se více plateb najednou nebo pouze shání bankovní půjčku, která ho nedostane do žádných potíží. Malá půjčka od České spořitelny přináší tyto výhody:

 • Za sjednání klient nic neplatí
 • Nízké splátky nezatíží klientův rozpočet
 • Splátky si klient může rozložit na 1 až 4 roky
 • Mimořádná splátka i doplacení je zdarma

Proč právě půjčka Česká spořitelna

Hlavním důvodem, proč je Česká spořitelna půjčka pro klienty atraktivní, je, že se jedná o bankovní instituci, která se o klienta postará od začátku až do konce a nabízí mnohem výhodnější podmínky než nebankovní půjčky. Dalšími výhodami, jež přináší půjčka Česká spořitelna, jsou:

 • Výše půjčky 2.000 Kč až 2,5 mil. Kč bez zajištění a prokázání účelu
 • Do 30 dnů možnost odstoupit od smlouvy
 • V průběhu splácení si klient může splátku kdykoliv snížit či zvýšit, případně odložit
 • Možnost pojištění, které pomůže v případě, že klient nebude moct půjčku splácet

Jak na sjednání půjčky Česká spořitelna

O půjčku může klient zažádat na kterékoliv z poboček České spořitelny. V takovém případě ovšem zaplatí poplatek za sjednání půjčky, a to 1.400 Kč. Pokud klient zvolí variantu sjednání půjčky online, může mít za 15 minut peníze na účtu, a to zdarma. O půjčku zažádá jednoduše přes úvěrovou kalkulačku. Pokud si klient není jistý, zda se mu vyplatí zrovna Česká spořitelna půjčka, kalkulačka mu může pomoci v rozhodování. Do kalkulačky zadá částku, kterou si chce půjčit a maximální částku, jež je schopen měsíčně splácet. Pokud bude s nabídkou spokojen, stačí už jen žádost odeslat i s přiloženými potřebnými dokumenty. Do 15 minut od schválení půjčky může mít klient peníze na svém účtu.

Podívejte si na další bankovní půjčky. Výhodné podmínky nabízí například mBank půjčka.

Česká spořitelna pojištění

Kromě životního, osobního, úrazového nebo cestovního pojištění, nabízí Česká spořitelna také pojištění schopnosti splácet půjčku. Pojištění může pomoci v případě ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invalidity II. a III. stupně nebo při úmrtí. Klient si může vybrat ze základní varianty Standard, prémiové varianty Plus nebo variantu pro důchodce S.

Česká spořitelna recenze

Česká spořitelna nemá největší počet klientů bezdůvodně. Jedná se o společnost s mnohaletými zkušenostmi, jež nabízí profesionální a flexibilní služby. Samozřejmostí je i pojištění, které může pomoci v případě neschopnosti splácet. V průběhu splácení si klient navíc může výši splátek přizpůsobit aktuálním možnostem. Klient si může sám dohledat hodnocení společnosti a jednotlivých produktů, stačí, když do internetového vyhledávače zadá slovní spojení ,,Česká spořitelna recenze".

Česká spořitelna kontakt

Českou spořitelnu je možné kontaktovat online přes webové stránky, kde klient může využít online chat s poradcem, který okamžitě odpoví a přesměruje ho, kam bude třeba. Zavolat je možné na bezplatnou zákaznickou linku 800 207 207, která je v provozu nonstop. Pro volání ze zahraničí je připravené telefonní číslo +420 956 777 901. Česká spořitelna je bankou s největším počtem bankomatů a poboček v České republice. Klient může využít služeb i osobně a sjednat si schůzku s jedním z bankéřů. Pokud se chce vyhnout čekání, na webových stránkách si může zarezervovat konkrétní termín a čas.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku