mPůjčka Plus | VímVíc.cz

mPůjčka Plus

 • Bezúčelová půjčka do 600 000 korun.
 • První půjčka bez úroku až do 40 000 korun.
 • Možnost pojištění proti neschopnosti splácet.
 • Vše vyřídíte online a peníze můžete mít do několika minut na účtu.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 600 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 96 měsíců
Úrok od 0 %
RPSN od 3.81 %

Výhody půjčky:

 • Mimořádné splátky kdykoliv bez poplatků.
 • Předčasné splacení bez poplatků.
 • Vyřízení online a peníze na účtu do několika minut.
 • Možnost pojištění proti neschopnosti splácet.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 150 000 korun na 72 měsíců. V tomto případě činí roční úroková sazba 6,9 %, RPSN 7,12 %. Měsíčně bude Karel F. platit 2550,15 korun a celkově zaplatí 183 610,80 korun. Pokud by si ke stejnému úvěru sjednal pojištění, roční úroková sazba by byla 4,9 % a RPSN 10, 54 %. Měsíční splátka by byla 2783,79 korun a celková zaplacená částka by byla 200 432,88 korun."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost.
 • Trvalý zdroj příjmů.
 • Bezdlužnost u mBank.
 • Bez negativního záznamu v registru dlužníků.
 • Trvalé nebo přechodné bydliště u občanů ČR/povolení k pobytu u cizinců.

mBank

mBank je bankovní společnost, která spadá do německé skupiny Commerzbank. mBank je retailové bankovnictví BRE Bank SA, nyní mBank, se sídlem v Polsku. Na českém a slovenském trhu operuje mBank od roku 2007 jako mBank S.A., organizační složka.

mBank se specializuje na poskytování spotřebitelských bankovních služeb - běžné a spořící účty, spotřebitelské úvěry, hypotéky, konsolidace půjček a další. Ačkoliv v České republice najdeme několik poboček mBank a ještě více kiosků, mBank se specializuje na přímé bankovnictví. To znamená, že většinu svých klientů oslovuje skrze internet a telefon.

mBank půjčka Plus

U mBank si můžete bezúčelově půjčit od 10 000 do 600 000 korun s dobou splácení od 12 do 96 měsíců. Vyřízení i vedení půjčka je zdarma, stejně jako mimořádné splátky či předčasné splacení úvěru. Roční úroková sazba se pohybuje od 0 % do 8,9 %. Jaký můžete očekávat úrok u vašeho úvěru, si můžete najít na tabulce uveřejněné na webových stránkách společnosti.

Jak zažádat o mPůjčku PLUS?

mBank oslovuje většinu svých klientů prostřednictvím internetu a telefonu, a proto je i nejjednodušší tímto způsobem zažádat o půjčku. Na webových stránkách najdete úvěrovou kalkulačku, kam si navolíte výši úvěru a dobu splácení. Automaticky vám bude vypočítána měsíční splátka, úroková sazba a RPSN. Můžete se tak podívat, kolik celkově za půjčku zaplatíte.

Pojištění úvěru mBank

mBank motivuje své klienty k tomu, aby si k úvěru pořídili pojištění úvěru. To vás může ochránit v momentě finanční neschopnosti splácet. Na výběr máte ze dvou balíčků A a B, které se liší cenou a výší pokrytí. Při vyplňování úvěrové kalkulačky si můžete nechat rovnou vypočítat celkovou výši úvěru společně i s pojištěním. Navíc díky pojištění úvěru vám může klesnout roční úroková sazba až o 2 %.

mPůjčka PLUS recenze

mBank je bankovní společností, která na českém trhu operuje již několik let. mBank láká nové klienty na první půjčku bez úroku, za kterou zaplatíte jednorázový poplatek 800 korun a dále už jen splatíte výši úroku. Sjednání půjčky je rychlé a snadné a půjčka je bez zbytečných poplatků. Nic neplatíte za mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Lákadlem je i snížení úrokové sazby při zaplacení pojištění.

mBank kontakt

Sídlo společnosti naleznete v Praze na adrese Pernerova 691/42, 186 00.

Jak již bylo řečeno, nejjednodušší je kontaktovat společnost online skrze webové stránky. Využít můžete i mLinky na čísle 222 111 999, která je v provozu ve všední dny od 8 do 21 hodin a o víkendu od 10 do 18:30 hodin, pokud se chcete spojit přímo s operátorem transakční linky. Automatická mLinka s hlasovým průvodcem je v provozu nonstop. Navštívit můžete společnost i na několika pobočkách po celé ČR, kde vám zaměstnanci mohou pomoci s vyřízením veškerých bankovních služeb. V mBank kioscích je máte omezené možnosti, ale využít můžete připojení na mLinku.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku