mBank půjčka mPůjčka Plus | VímVíc.cz

mBank půjčka mPůjčka Plus

 • Bezúčelová půjčka mBank do výše 1.000.000 Kč
 • Pojištění neschopnosti splácet s dvojnásobným plněním
 • Kompletní vyřízení online
 • Peníze do několika minut na účtu
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 1 000 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 96 měsíců
Úrok od 5,99 %
RPSN od 8,29 %

Výhody půjčky:

 • Mimořádné splátky kdykoliv bez poplatků
 • Předčasné splacení bez poplatků
 • Kompletní vyřízení online
 • Peníze do několika minut na účtu
 • Pojištění neschopnosti splácet s dvojnásobným plněním
 • Flexibilní nastavení splácení

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil 150.000 Kč na 72 měsíců (6 let). V tomto případě činí roční úroková sazba 7,99 %, RPSN 8,29 %. Karel F. bude platit 2.629 Kč měsíčně a celkově by zaplatil za půjčku 189.306 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý zdroj příjmů
 • Bezdlužnost u mBank
 • Bez negativního záznamu v registru dlužníků
 • Trvalé nebo přechodné bydliště u občanů ČR / povolení k pobytu u cizinců

mBank

mBank je bankovní společnost, která patří do německé skupiny Commerzbank. mBank.cz je retailové bankovnictví BRE Bank SA, nyní mBank, se sídlem v Polsku. Na českém a slovenském trhu operuje mBank od roku 2007 jako mBank S.A., organizační složka.

mBank se specializuje na poskytování spotřebitelských bankovních služeb – běžný a spořící účet, spotřebitelské úvěry (půjčka mBank), hypotéky, konsolidace půjček a další. Ačkoliv najdeme v České republice několik poboček mBank a ještě více kiosků, mBank.cz se specializuje na přímé online bankovnictví. To znamená, že většinu svých klientů oslovuje prostřednictvím internetu a telefonu z mBank infolinky.

mBank půjčka mPůjčka Plus

U mBank si může klient vyřídit bezúčelové půjčení peněz od 10.000 Kč do 1.000.000 Kč s dobou splácení od 12 do 96 měsíců. U půjček do 50.000 Kč je maximální doba splácení 60 měsíců. Vyřízení i vedení půjčky online je zdarma, stejně jako mimořádné splátky či předčasné splacení úvěru. Roční úroková sazba začíná na 5,99 %.

Jaký může klient očekávat úrok u svého mBank úvěru, si může najít na tabulce uveřejněné na webových stránkách společnosti www.mbank.cz. mBank půjčka mPůjčka Plus se řadí mezi rychlé půjčky. Jedná-li se o předschválenou půjčku, peníze jsou do 3 minut na účtu klienta. mBank spořící účet mSpoření nabízí úrok 5,5 % p.a. mBank spořící účet je nabízený ve 3 variantách.

Další bankovní a nebankovní online půjčky nabízí jinou formu půjčení peněz.

Druhy půjček mBank

Společnost mBank má kladné hodnocení firem díky obsáhlému portfoliu produktů. mBank.cz poskytuje tyto druhy půjček:

 • mBank půjčka mPůjčka Plus na cokoliv až do výše 1.000.000 Kč
 • Konsolidace online půjček
 • mBank kontokorent

Pokud si chce klient půjčit vyšší částku, může využít mPůjčku na cokoliv, která je až do výše 1.000.000 Kč. Zde si klient volí mezi půjčením peněz s pojištěním a půjčkou bez pojištění. Pokud se klient rozhodne pro půjčku s pojištěním schopnosti splácet, úroková sazba se sníží o 2 %. Plnění je už po 30 dnech a klient obdrží peníze i zpětně za první měsíc. Navíc za každý den pobytu v nemocnici klient získá 10 % z měsíční splátky mBank úvěru. Splatnost mPůjčky na cokoliv je mezi 12 a 96 měsíci.

mBank umožňuje také sloučení stávajících mBank úvěrů, kdy sloučí až 10 různých úvěrů do výše 1.000.000 Kč. I zde, pokud klient zvolí konsolidaci online s pojištěním schopnosti splácet, sníží se jeho úroková sazba o 1 %. U mBank si klient může přizpůsobit měsíční splátku, splatnost půjčky, den splátky nebo si splátky jistiny odložit až o 6 měsíců. Sloučení půjček do jedné zajistí snížení úroku až o 2 % a úsporu až 20.000 Kč. Minimální možná sazba je 6,9 % a nejvyšší 15,9 % p.a.

Pokud má klient u mBank také bankovní účet, může zažádat o mBank kontokorent k účtu s názvem mRezerva. Díky kontokorentu mRezerva může klient získat s 0% úrokem 1.000 Kč bez úroků a poplatků. Úvěrový limit je na částce 300.000 Kč. Zřízení a vedení mBank kontokorentu je zdarma. Klient si zažádá o kontokorent jednou a čerpat může kdykoliv podle potřeby. Splácení probíhá automaticky z mKonta.

mBank půjčka online, mPůjčka Plus – Jak na sjednání?

mBank oslovuje většinu svých klientů prostřednictvím internetu a telefonu, jedná se o online půjčku. Z toho důvodu je nejjednodušší způsob zažádat o mPůjčku Plus online cestou. Na webových stránkách je k nalezení mBank půjčka kalkulačka, tzv. úvěrová kalkulačka. Klient si zvolí výši úvěru a dobu splácení. mBank půjčka kalkulačka následně automaticky vypočítá měsíční splátku, úrokovou sazbu a RPSN. Klient díky tomu zjistí, kolik celkově zaplatí za půjčku.

Jako doklad o příjmu k žádosti stačí výpis z účtu za 3 měsíce. Po schválení mBank půjčky pošle banka klientovi e-mail s podrobnostmi. Klient může potvrdit smlouvu o úvěru v aplikaci mBank nebo v internetovém bankovnictví. Noví klienti mohou podepsat smlouvu osobně na pobočce mBank, nebo si ji nechat zaslat kurýrem. Po podepsání smlouvy budou peníze poslány na mKonto klienta.

Hlavními podmínkami pro schválení půjčky je minimální věk 18 let, bezdlužnost, trvalý zdroj příjmů a trvalé či přechodné bydliště na území České republiky. Jako doklad o příjmu stačí mBank výpis z účtu za poslední 3 měsíce. Po schválení půjčky online dochází k podepsání smlouvy přes internetové bankovnictví pomocí mBank přihlášení, přes aplikaci mBank, anebo osobně na pobočce (platí zejména pro nové klienty).

Pojištění úvěru mBank, pojištění schopnosti splácet

mBank motivuje své klienty k tomu, aby si při sjednání půjčky pořídili pojištění úvěru, respektive pojištění schopnosti splácet. To může klienty ochránit v momentě finanční neschopnosti splácet s dvojnásobným plněním. Na výběr je ze dvou balíčků A a B, které se liší cenou a výší pokrytí. Při vyplňování úvěrové kalkulačky a nastavení podmínek, za jakých bude půjčka mBank online sjednána, si klient může nechat rovnou vypočítat celkovou výši úvěru společně s pojištěním. Díky pojištění může klesnout roční úroková sazba úvěru až o 2 %.

Balíček pojištění A kryje klienta v případě smrti, invalidity III. stupně, pracovní neschopnosti a hospitalizace v nemocnici. Podmínky pro balíček pojištění A jsou věk 18 až 65 let. Úhrada za pojištění je hrazena měsíčně a odpovídá výši 0,25 % z počáteční výše úvěru. Balíček pojištění B kryje klienta v případě smrti, invalidity III. stupně, pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání. Pojištění se hradí jednou měsíčně a odpovídá výši 0,25 % z počáteční výše úvěru po celou dobu splácení úvěru.

Půjčka mBank zkušenosti

mBank je bankovní společností operující na českém trhu již několik let. mBank rychlá půjčka je snadno vyřízená a jako online půjčka mBank je bez zbytečných poplatků. Za mimořádné splátky a předčasné splacení se nic neplatí. To vše kladně hodnotí recenze a půjčka mBank zkušenosti na internetových diskuzích. Lákadlem je i snížení úrokové sazby při zaplacení pojištění proti neschopnosti splácet.

Klienti oceňují mobilní aplikaci mBank, přes kterou je možné zařídit všechno (od založení bankovního účtu po placení faktur QR platbami). Pokud by chtěl klient vidět nějaká hodnocení firem na mBank nebo její produkty, stačí, když zadá do internetového vyhledávače slovní spojení půjčka mBank zkušenosti.

mBank kontakt

Sídlo společnosti mBank se nachází v Praze na adrese mBank S.A., organizační složka, Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8. Jak již bylo řečeno, nejjednodušší je kontaktovat mBank online prostřednictvím webové stránky www.mbank.cz nebo volat pomocí mobilní aplikace. Další možností je chat v aplikaci, po mBank přihlášení také chat v internetovém bankovnictví, mBank kontakt přes Messenger (Facebook), e-mail na kontakt@mbank.cz.

Samozřejmě je možné banku kontaktovat na mBank infolince +420 222 111 999, jež je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin a o víkendu a svátcích od 8 do 17:30 hodin. Automatická mLinka s hlasovým průvodcem je v provozu non stop. Klient může navštívit i mBank pobočky po celé ČR. Zaměstnanci mBank pobočky mohou pomoci s vyřízením veškerých bankovních služeb. V mBank kioscích jsou k dispozici omezené možnosti, ale využít je možné i připojení na mLinku. Pokud volá mBank klientům, volá z telefonního čísla +420 234 102 501.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku