mBank půjčka online | VímVíc.cz

mPůjčka Plus

 • bezúčelová půjčka do 600 000 korun
 • první půjčka bez úroku až do 40 000 korun
 • možnost pojištění proti neschopnosti splácet
 • vše vyřídíte online a peníze můžete mít do několika minut na účtu
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 600 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 96 měsíců
Úrok od 5,9 %
RPSN od 6,06 %

Výhody půjčky:

 • mimořádné splátky kdykoliv bez poplatků
 • předčasné splacení bez poplatků
 • vyřízení online a peníze na účtu do několika minut
 • možnost pojištění proti neschopnosti splácet

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 150 000 korun na 72 měsíců. V tomto případě činí roční úroková sazba 6,9 %, RPSN 7,12 %. Měsíčně bude Karel F. platit 2550,15 korun a celkově zaplatí 183 610,80 korun. Pokud by si ke stejnému úvěru sjednal pojištění, roční úroková sazba by byla 4,9 % a RPSN 10,54 %. Měsíční splátka by byla 2783,79 korun a celková zaplacená částka by byla 200 432,88 korun."

Podmínky půjčky:

 • plnoletost
 • trvalý zdroj příjmů
 • bezdlužnost u mBank
 • bez negativního záznamu v registru dlužníků
 • trvalé nebo přechodné bydliště u občanů ČR/povolení k pobytu u cizinců

mBank

mBank je bankovní společnost, která spadá do německé skupiny Commerzbank. mBank je retailové bankovnictví BRE Bank SA, nyní mBank, se sídlem v Polsku. Na českém a slovenském trhu operuje mBank od roku 2007 jako mBank S.A., organizační složka.

mBank se specializuje na poskytování spotřebitelských bankovních služeb – běžné a spořící účty, spotřebitelské úvěry, hypotéky, konsolidace půjček a další. Ačkoliv v České republice najdeme několik poboček mBank a ještě více kiosků, mBank se specializuje na přímé online bankovnictví. To znamená, že většinu svých klientů oslovuje skrze internet a telefon.

mBank online půjčka Plus

U mBank si klient může bezúčelově půjčit od 10 000 do 600 000 korun s dobou splácení od 12 do 96 měsíců. Vyřízení i vedení půjčky je zdarma, stejně jako mimořádné splátky či předčasné splacení úvěru. Roční úroková sazba se pohybuje od 0 % do 8,9 %. Jaký může klient očekávat úrok u svého úvěru, si může najít na tabulce uveřejněné na webových stránkách společnosti.

Podívejte se i na další bankovní a nebankovní online půjčky.

Druhy půjček mBank

Mimo mPůjčky s úrokem 0 % p. a., se kterou si klient může půjčit až 40 000 korun a nezaplatí více jak 40 800 korun, existují další možnosti úvěrů:

 • mPůjčka s úrokem 0 % p. a. až do výše 40 000 korun,
 • mPůjčka na cokoliv až do výše 600 000 korun,
 • sloučení stávajících úvěrů,
 • kontokorent k účtu.

Nejčastěji klienti mBank volí mPůjčku s úrokem 0 % p. a., která může být až do výše 40 000 korun. Klient si může půjčit od 10 000 až 40 000 korun. Splatnost této půjčky je 12 nebo 24 měsíců. Jediné, co klient zaplatí, je poplatek 2 % z půjčené částky. Když si například klient půjčí 40 000 korun, celkem zaplatí 40 800 korun.

Pokud si chce klient půjčit vyšší částku, může využít mPůjčku na cokoliv, která je až do výše 600 000 korun. Zde si klient volí mezi půjčkou s pojištěním a půjčkou bez pojištění. Pokud se klient rozhodne pro půjčku s pojištěním, sníží se jeho úroková sazba o 2 %. Splatnost mPůjčky na cokoliv je mezi 12 a 96 měsíci.

mBank umožňuje také sloučení stávajících úvěrů, kdy sloučí maximálně 10 úvěrů až do výše 600 000 korun. I zde, pokud klient zvolí konsolidaci s pojištěním, sníží se jeho úroková sazba o 2 %. U mBank si klient může přizpůsobit měsíční splátku, splatnost půjčky, den splátky nebo si plátky jistiny odložit až o 6 měsíců.

Pokud má klient u mBank také bankovní účet, může zažádat o tzv. kontokorent k účtu. Kontokorent může klient získat s 0% úrokem do 1 000 korun, bez úroků a poplatků. Zažádat si ale klient může až o částku 300 000 korun. Zřízení a vedení kontokorentu u mBank je zdarma. Klient si o kontokorent zažádá jednou a čerpat může kdykoliv podle potřeby.

mBank půjčka online – jak na sjednání

mBank oslovuje většinu svých klientů prostřednictvím internetu a telefonu, a proto je i nejjednodušší tímto způsobem zažádat o půjčku. mPůjčka online je nabízena jako půjčka online, nejjednodušší je tedy sjednání prostřednictvím internetu. Na webových stránkách je k nalezení úvěrová kalkulačka, kam si klient zvolí výši úvěru a dobu splácení. Automaticky bude vypočítána měsíční splátka, úroková sazba a RPSN. Klient tak zjistí, kolik celkově za půjčku zaplatí.

Pojištění úvěru mBank

mBank motivuje své klienty k tomu, aby si při sjednání půjčky pořídili pojištění úvěru. To může klienty ochránit v momentě finanční neschopnosti splácet. Na výběr je ze dvou balíčků A a B, které se liší cenou a výší pokrytí. Při vyplňování úvěrové kalkulačky a nastavení podmínek, za jakých bude mBank půjčka online sjednána, si klient může nechat rovnou vypočítat celkovou výši úvěru společně i s pojištěním. Navíc díky pojištění úvěru může klesnout roční úroková sazba až o 2 %.

mBank online půjčka recenze

mBank je bankovní společností, která na českém trhu operuje již několik let. mBank láká nové klienty na první půjčku bez úroku, za kterou klient zaplatí jednorázový poplatek 800 korun a dále už jen splatí výši úroku. Sjednání půjčky je rychlé a snadné a online půjčka je bez zbytečných poplatků. Nic se neplatí za mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Lákadlem je i snížení úrokové sazby při zaplacení pojištění.

mBank kontakt

Sídlo společnosti mBank se nachází v Praze na adrese Pernerova 691/42, 186 00.

Jak již bylo řečeno, nejjednodušší je mBank kontaktovat online skrze webové stránky. Je také možné mBank kontaktovat na lince 222 111 999, která je v provozu ve všední dny od 8 do 21 hodin a o víkendu od 10 do 18:30 hodin, pokud se chce klient spojit přímo s operátorem transakční linky. Automatická mLinka s hlasovým průvodcem je v provozu nonstop. Klient může navštívit i mBank pobočky po celé ČR. Zaměstnanci mBank pobočky mohou pomoci s vyřízením veškerých bankovních služeb. V mBank kioscích jsou k dispozici omezené možnosti, ale využít je možné i připojení na mLinku.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku