mBank půjčka online | VímVíc.cz

mPůjčka Plus

 • Bezúčelová půjčka do 1.000.000 Kč
 • Některé výše půjčky jsou bez úroků
 • Možnost pojištění proti neschopnosti splácet
 • Vše vyřídíte online a peníze můžete mít do několika minut na účtu
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 1 000 000 Kč
Splatnost od - do 12 - 96 měsíců
Úrok od 4,9 %
RPSN od 6,06 %

Výhody půjčky:

 • Mimořádné splátky kdykoliv bez poplatků
 • Předčasné splacení bez poplatků
 • Vyřízení online a peníze na účtu do několika minut
 • Možnost pojištění proti neschopnosti splácet

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil 150.000 Kč na 72 měsíců. V tomto případě činí roční úroková sazba 7,9 %, RPSN 8,19 %. Měsíčně bude Karel F. platit 2.623 Kč a celkově zaplatí 188.832 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Trvalý zdroj příjmů
 • Bezdlužnost u mBank
 • Bez negativního záznamu v registru dlužníků
 • Trvalé nebo přechodné bydliště u občanů ČR / povolení k pobytu u cizinců

mBank

mBank je bankovní společnost, která patří do německé skupiny Commerzbank. mBank je retailové bankovnictví BRE Bank SA, nyní mBank, se sídlem v Polsku. Na českém a slovenském trhu operuje mBank od roku 2007 jako mBank S.A., organizační složka.

mBank se specializuje na poskytování spotřebitelských bankovních služeb – běžné a spořící účty, spotřebitelské úvěry, hypotéky, konsolidace půjček a další. Ačkoliv v České republice najdeme několik poboček mBank a ještě více kiosků, mBank se specializuje na přímé online bankovnictví. To znamená, že většinu svých klientů oslovuje prostřednictvím internetu a telefonu.

mBank online půjčka Plus

U mBank si klient může bezúčelově půjčit od 10.000 Kč do 1.000.000 Kč s dobou splácení od 12 do 96 měsíců. Vyřízení i vedení půjčky je zdarma, stejně jako mimořádné splátky či předčasné splacení úvěru. Roční úroková sazba se pohybuje od 0 % do 9,9 %. Jaký může klient očekávat úrok u svého úvěru, si může najít na tabulce uveřejněné na webových stránkách společnosti. Některé výše půjček jsou naprosto bez úroků.

Podívejte se i na další bankovní a nebankovní online půjčky.

Druhy půjček mBank

mBank poskytuje tyto druhy půjček:

 • mPůjčka na cokoliv až do výše 1.000.000 Kč
 • Konsolidace půjček
 • Kontokorent

Pokud si klient chce půjčit vyšší částku, může využít mPůjčku na cokoliv, která je až do výše 1.000.000 Kč. Zde si klient volí mezi půjčkou s pojištěním a půjčkou bez pojištění. Pokud se klient rozhodne pro půjčku s pojištěním, sníží se jeho úroková sazba o 2 %. Splatnost mPůjčky na cokoliv je mezi 12 a 96 měsíci.

mBank umožňuje také sloučení stávajících úvěrů, kdy sloučí až 10 úvěrů do výše 1.000.000 Kč. I zde, pokud klient zvolí konsolidaci s pojištěním, sníží se jeho úroková sazba o 2 %, to však platí do 31. 12. 2021. U mBank si klient může přizpůsobit měsíční splátku, splatnost půjčky, den splátky nebo si splátky jistiny odložit až o 6 měsíců.

Pokud má klient u mBank také bankovní účet, může zažádat o tzv. kontokorent k účtu. Kontokorent může klient získat s 0% úrokem do 1.000 Kč, bez úroků a poplatků. Úvěrový limit je na částce 300.000 Kč. Zřízení a vedení kontokorentu u mBank je zdarma. Klient si o kontokorent zažádá jednou a čerpat může kdykoliv podle potřeby. Splácení probíhá automaticky z mKonta.

mBank půjčka online – jak na sjednání

mBank oslovuje většinu svých klientů prostřednictvím internetu a telefonu, a proto je nejjednodušší způsobem zažádat o půjčku online. Na webových stránkách je k nalezení úvěrová kalkulačka, kam si klient zvolí výši úvěru a dobu splácení. Automaticky bude vypočítána měsíční splátka, úroková sazba a RPSN. Klient zjistí, kolik celkově za půjčku zaplatí.

Pojištění úvěru mBank

mBank motivuje své klienty k tomu, aby si při sjednání půjčky pořídili pojištění úvěru. To může klienty ochránit v momentě finanční neschopnosti splácet. Na výběr je ze dvou balíčků A a B, které se liší cenou a výší pokrytí. Při vyplňování úvěrové kalkulačky a nastavení podmínek, za jakých bude mBank půjčka online sjednána, si klient může nechat rovnou vypočítat celkovou výši úvěru společně s pojištěním. Navíc díky pojištění úvěru může klesnout roční úroková sazba až o 2 %.

mBank online půjčka recenze

mBank je bankovní společností operující na českém trhu již několik let. Sjednání mBank půjčky je rychlé a snadné a online půjčka je bez zbytečných poplatků. Za mimořádné splátky a předčasné splacení se nic neplatí. Lákadlem je i snížení úrokové sazby při zaplacení pojištění proti neschopnosti splácet. Klienti oceňují mobilní aplikaci mBank, přes kterou je možné zařídit všechno (od založení bankovního účtu po placení faktur QR platbami).

mBank kontakt

Sídlo společnosti www.mbank.cz se nachází v Praze na adrese Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8.

Jak již bylo řečeno, nejjednodušší je mBank kontaktovat online prostřednictvím webové stránky nebo volat pomocí mobilní aplikace. Další možností je chat v aplikaci a internetovém bankovnictví, kontakt přes Messenger (Facebook), e-mail na kontakt@mbank.cz. Samozřejmě je možné mBank kontaktovat na lince 222 111 999, jež je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin a o víkendu a svátcích od 8 do 17:30 hodin. Automatická mLinka s hlasovým průvodcem je v provozu nonstop. Klient může navštívit i mBank pobočky po celé ČR. Zaměstnanci mBank pobočky mohou pomoci s vyřízením veškerých bankovních služeb. V mBank kioscích jsou k dispozici omezené možnosti, ale využít je možné i připojení na mLinku.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku