mBank půjčka online | mbank.cz | VímVíc.cz

mBank půjčka mPůjčka Plus

 • mBank půčka na cokoliv do částky 1.000.000 Kč
 • Pojištění neschopnosti splácet s dvojnásobným plněním
 • Předčasné splacení je zdarma
 • Pro klienty mBank s předschválenou nabídkou do 3 minut
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 10 000 Kč – 1 000 000 Kč
Splatnost od – do 12 – 96 měsíců
Úrok od 6,49 %
RPSN od 12,28 %

Výhody půjčky:

 • Mimořádné splátky jsou kdykoliv zdarma
 • Předčasné splacení je bez poplatků
 • Kompletní vyřízení online
 • Pro klienty mBank s předschválenou nabídkou do 3 minut
 • Peníze do několika minut na účtu klienta
 • Pojištění půjčky mBank s dvojnásobným plněním
 • Flexibilní nastavení splácení
 • mBank půčka na cokoliv do výše 1.000.000 Kč

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 900.000 Kč na 60 měsíců (5 let). V tomto případě činí roční úroková sazba 6,49 %, RPSN 12,28 %. Karel F. bude platit 19.855 Kč měsíčně a 2.250 Kč za pojištění. Celkově by Karel zaplatil za půjčku 1.191.319 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Trvalý zdroj příjmů
 • Bezdlužnost u mBank
 • Bez negativního záznamu v registru dlužníků
 • Trvalé nebo přechodné bydliště u občanů ČR / povolení k pobytu u cizinců

O mBank

mBank je bankovní společnost, která patří do německé skupiny Commerzbank. mBank.cz je retailové bankovnictví BRE Bank SA, nyní mBank, se sídlem v Polsku. Na českém a slovenském trhu mBank operuje od roku 2007 jako mBank S.A., organizační složka. V Polsku, České republice a na Slovensku je více než 7 milionu klientů. Díky tomu je mBank jednou z nejvíce úspěšých finančních značek v regionu. V červnu 2013 zahájila mBank v Polsku projekt Nová mBank, který spočíval v zavedení revolučního internetového bankovnictví, změně firemního loga a designu a v neposlední řadě ve změně názvu mateřské BRE Bank S.A. na mBank S.A.

V České republice a na Slovensku prošla mBank touto největší změnou ve své historii v únoru 2014. mBank se specializuje na poskytování spotřebitelských bankovních služeb – běžný a spořící účet, spotřebitelské úvěry, karty, hypotéky, pojištění, placení mobilem a další. Ačkoliv najdeme v České republice několik mBank poboček a ještě více kiosků, mBank.cz se specializuje na přímé online bankovnictví (mBank internetové bankovnictví). To znamená, že většinu svých klientů oslovuje prostřednictvím internetu a telefonu z mBank infolinky.

mBank půjčka mPůjčka Plus

U mBank si může klient vyřídit bezúčelové půjčení peněz od 10.000 Kč do 1.000.000 Kč s dobou splácení od 12 do 96 měsíců. Vyřízení i vedení půjčky online je zdarma, stejně jako mimořádné splátky či předčasné splacení půjčky od mBank. Roční úroková sazba začíná na 6,49 %. U půjčky ve výši 100.000 Kč se splatností 96 měsíců nezaplatí klient více než 1.588 Kč za měsíc i s pojištěním. Jaký může klient očekávat úrok u svého mBank úvěru, si může najít na tabulce uveřejněné na webových stránkách společnosti www.mbank.cz.

Díky pojištění schopnosti splácet si klient sníží úrok o 1 %. mBank půjčka mPůjčka Plus se řadí mezi rychlé půjčky na splátky. Jedná-li se o předschválenou půjčku, peníze jsou do 3 minut na účtu klienta. mBank spořící účet mSpoření nabízí úrok 5,5 % p.a. mBank spořící účet je nabízený ve 3 variantách. Banka bohužel nenabízí mBank bezúročnou půjčku. Ta byla v nabídce v historii, dnes není možné sjednat mBank bezúročnou půjčku.

Další bankovní a nebankovní online půjčky nabízí jinou formu půjčení peněz.

Druhy půjček mBank

Společnost mBank má kladné hodnocení firem díky obsáhlému portfoliu produktů. mBank.cz poskytuje tyto druhy půjček:

Pokud si chce klient půjčit vyšší částku, může využít mPůjčku na cokoliv, která je až do výše 1.000.000 Kč. Zde si klient volí mezi půjčením peněz s pojištěním a půjčkou bez pojištění. Pokud se klient rozhodne pro půjčku s pojištěním schopnosti splácet, úroková sazba se sníží o 1 %. Plnění je už po 30 dnech a klient obdrží peníze i zpětně za první měsíc. Navíc za každý den pobytu v nemocnici klient získá 10 % z měsíční splátky mBank úvěru. Splatnost mPůjčky na cokoliv je mezi 12 a 96 měsíci.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

mBank umožňuje také sloučení stávajících mBank úvěrů, kdy sloučí jeden nebo až 10 různých úvěrů do výše 1.000.000 Kč. Stačí, když úvěry v jiných bankách splácí klient minimálně 4 měsíce. I zde, pokud klient zvolí konsolidaci online s pojištěním schopnosti splácet, sníží se jeho úroková sazba o 1 %. U mBank si klient může přizpůsobit měsíční splátku, splatnost půjčky, den splátky nebo si splátky jistiny odložit až o 6 měsíců. Sloučení půjček do jedné zajistí snížení úroku až o 2 % a úsporu až 20.000 Kč. Minimální možná sazba je 6,9 % a nejvyšší 15,9 % p.a.

Pokud má klient u mBank také bankovní účet, může zažádat o mBank kontokorent k účtu s názvem mRezerva. Díky kontokorentu mRezerva může klient získat s 0% úrokem 1.000 Kč bez úroků a poplatků. Limit půjčky od mBank je na částce 300.000 Kč. Zřízení a vedení mBank kontokorentu je zdarma. Klient si zažádá o kontokorent jednou a čerpat může kdykoliv podle potřeby. Splácení probíhá automaticky z mKonta.

mBank půjčka online – Jak na sjednání?

mBank oslovuje většinu svých klientů prostřednictvím internetu a telefonu, jedná se o online půjčku. Z toho důvodu je nejjednodušší způsob zažádat o mPůjčku Plus online cestou. Na webových stránkách mbank.cz je k nalezení mBank půjčka kalkulačka, tzv. úvěrová kalkulačka. Klient si zvolí výši půjčky od mBank a dobu jejího splácení. mBank půjčka kalkulačka následně automaticky vypočítá měsíční splátku, úrokovou sazbu a RPSN. Klient díky tomu zjistí, kolik celkově zaplatí za půjčku. Kalkulačka půjčky pracuje stejně jako srovnání půjček online.

Jako doklad o příjmu k žádosti stačí výpis z účtu za 3 měsíce. mBank půjčka bez doložení příjmů je pro klienty banky. Pokud si pravidelně zasílají své příjmy na účet, nemusí dokládat již žádné dokumenty navíc. Po schválení mBank půjčky online pošle banka klientovi e-mail s podrobnostmi. Klient může potvrdit smlouvu o úvěru v mobilní aplikaci mBank nebo v mBank internetovém bankovnictví. Noví klienti mohou podepsat smlouvu osobně na mBank pobočce, nebo si ji nechat zaslat kurýrem. Po podepsání smlouvy budou peníze poslány na mKonto klienta. Pokud ještě klient není klientem mBank, získá k půjčce i osobní účet mKonto bez poplatků.

Podmínky mPůjčky Plus

Hlavními podmínkami pro schválení mPůjčky Plus je minimální věk 18 let, bezdlužnost, trvalý zdroj příjmů a trvalé či přechodné bydliště na území České republiky. Jako doklad o příjmu stačí mBank výpis z účtu za poslední 3 měsíce. mBank půjčka bez doložení příjmů není pro klienty mBank, kteří si pravidelně posílají finance na účet u banky. Po schválení půjčky online dochází k podepsání smlouvy přes mBank internetové bankovnictví pomocí mBank.cz přihlášení, přes aplikaci mBank, anebo osobně na mBank pobočce (platí zejména pro nové klienty).

Největší zprostředkovatelé a rovněž srovnání půjček více druhů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Pojištění úvěru mBank, pojištění schopnosti splácet

mBank motivuje své klienty k tomu, aby si při sjednání půjčky pořídili pojištění úvěru, respektive pojištění schopnosti splácet. To může klienty ochránit v momentě finanční neschopnosti splácet s dvojnásobným plněním. Na výběr je ze dvou balíčků A a B, které se liší cenou a výší pokrytí.

Při vyplňování úvěrové kalkulačky a nastavení podmínek, za jakých bude půjčka mBank online sjednána, si klient může nechat rovnou vypočítat celkovou výši úvěru společně s pojištěním. Díky pojištění může klesnout roční úroková sazba mPůjčky Plus až o 1 %. Balíček pojištění A kryje klienta v případě smrti, invalidity III. stupně, pracovní neschopnosti a hospitalizace v nemocnici. Podmínky pro balíček pojištění A jsou věk 18 až 65 let.

Úhrada za pojištění je hrazena měsíčně a odpovídá výši 0,25 % z počáteční výše úvěru. Balíček pojištění B kryje klienta v případě smrti, invalidity III. stupně, pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání. Pojištění se hradí jednou měsíčně a odpovídá výši 0,25 % z počáteční výše úvěru po celou dobu splácení úvěru. Za pojištění úvěru ve výši 100.000 Kč bude mBank strhávat 250 Kč měsíčně.

Půjčka mBank zkušenosti a mBank recenze

mBank je bankovní společností operující na českém trhu již několik let. mBank rychlá půjčka na splátky je snadno vyřízená a jako online půjčka mBank je bez zbytečných poplatků. Za mimořádné splátky a předčasné splacení se nic neplatí. To vše kladně hodnotí mBank recenze a půjčka mBank zkušenosti na internetových diskuzích. Lákadlem je i snížení úrokové sazby při zaplacení pojištění proti neschopnosti splácet.

Klienti oceňují mobilní aplikaci mBank, přes kterou je možné zařídit všechno (od založení bankovního účtu po placení faktur QR platbami). Pokud by chtěl klient vidět nějaká hodnocení firem na mBank nebo její produkty, stačí, když zadá do internetového vyhledávače slovní spojení půjčka mBank zkušenosti.

mBank kontakt

Sídlo společnosti mBank se nachází v Praze na adrese mBank S.A., organizační složka, Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8. Adresa slouží také jako fakturační adresa. IČ společnosti mBank je 27943445. Jak již bylo řečeno, nejjednodušší je kontaktovat mBank online prostřednictvím webové stránky www.mbank.cz nebo volat pomocí mobilní aplikace.

Další možností je chat v aplikaci, po mBank.cz přihlášení také chat v internetovém bankovnictví, mBank kontakt přes Messenger (Facebook), e-mail na kontakt@mbank.cz. Samozřejmě je možné banku kontaktovat na mBank infolince +420 222 111 999, jež je v provozu ve všední dny od 8 do 20 hodin a o víkendu a svátcích od 8 do 18:00 hodin. Automatická mLinka s hlasovým průvodcem je v provozu non stop.

Klient může navštívit i mBank pobočky po celé ČR. Zaměstnanci mBank pobočky mohou pomoci s vyřízením veškerých bankovních služeb. V mBank kioscích jsou k dispozici omezené možnosti, ale využít je možné i připojení na mLinku. Pokud volá mBank klientům, volá z telefonního čísla +420 234 102 501.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku