Půjčka bez ručitele | VímVíc.cz

Půjčka bez ručení

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 

Není tomu tak dávno, kdy ke každé půjčce bylo třeba osoby ručitele - někoho, kdo za Vás poskytne zástavu či záruku, že zprostředkovatel půjčky, tedy bankovní či nebankovní společnost, nepřijde o své peníze. Dnes už je tato praktika téměř minulostí, obzvlášť pokud se bavíme o podmínkách nebankovních společností.

Půjčka bez ručitele

Půjčka bez ručení je v nabídce téměř každého zprostředkovatele půjček. Osoba ručitele či finanční zástavba byla v minulosti značně limitující. Ručitel s Vámi musel dojít na pobočku, kde svým podpisem stvrdil to, že za Vaši půjčku ručí. Dnes ovšem není problém si během jednoho dne nejen půjčku zařídit, ale i obdržet požadovanou částku na účet. Půjčka bez ručení je dnes rychlá a můžete si ji zařídit v klidu z pohodlí domova. Většina společností se vás ani nebude ptát, na co si požadovanou částku půjčujete. Jedná se tak o bezúčelovou půjčku.

Půjčka bez ručitele - výše půjčky

Samozřejmě záleží na tom, jak vysoký obnos si chcete půjčit. Pokud se vaše půjčka pohybuje v řádech několika desítek tisíc korun, můžete půjčku vyřídit během jednoho dne, bez ručitele, bez zástavy a ještě ten samý den využít půjčených peněz. Pokud se ale vaše půjčka šplhá do vyšších částek, z pravidla nad 500 000 korun může žadatelům, kteří nemají nejlepší platební morálku, osoba ručitele pomoci tím, že jim dodá potřebnou bonitu.

V některých případech vám může pomoci jako zástava také nemovitost. To je typické obzvlášť v případech, kdy si chcete půjčit částku v řádech několika miliónů.

Kde získat půjčku bez ručitele?

Bankovní i nebankovní společnosti nabízející půjčku bez ručitele: Zonky, Zaplo.cz, Air Bank nebo Česká spořitelna.