Home Credit půjčka | VímVíc.cz

Home Credit půjčka

 • Flexibilní a bezúčelová půjčka do výše 250.000 Kč
 • Možnost nastavení výše splátek
 • Bez poplatků za sjednání či vedení půjčky
 • Pojištění proti neschopnosti splácet
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 250 000 Kč
Splatnost od - do 4 - 70 měsíců
Úrok od 11,9 %
RPSN od 12,6 %

Výhody půjčky:

 • Snadné vyřízení online nebo po telefonu
 • Možnost kreditní karty
 • Pojištění proti neschopnosti splácet
 • Bez poplatku za sjednání či vedení účtu
 • Možnost opakovaně měnit výši měsíční splátky

Reprezentativní příklad:

,,Karel F. si půjčil 120.000 Kč a zvolil si dobu splácení 26 měsíců. Měsíční splátka činí 5.500 Kč (minimální splátka 2.099 Kč), roční úroková sazba 13,9 % a výše RPSN je 14,8 %. To znamená, že Karel F. celkově zaplatí 129.036 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Dva doklady totožnosti
 • Potvrzení o zaměstnání/trvalý zdroj příjmu
 • Bez negativního záznamu v registru dlužníků, insolvence, exekuce

Home Credit, a.s. se řadí mezi další společnosti poskytující nebankovní půjčky na splátky. Home Credit byla založena v roce 1997. Společnost Home Credit, a.s. je součástí mezinárodní skupiny Home Credit, která patří do skupiny PPF. Působí v oblasti půjčení peněz, zejména spotřebitelského financování.

Home Credit pobočky nejsou žádné, podobně jako tomu bývá u nebankovních společností. Poskytuje úvěrové i kreditní karty a hotovostní úvěry. Od roku 2015 nabízí i krátkodobé úvěry přes svůj produkt Kamali půjčka. Dále nabízí nákupy na splátky, konsolidace Home Credit či financování auta. Jako nebankovní společnost nabízí i pojištění proti neschopnosti splácení v případě dlouhodobé nemoci nebo ztráty zaměstnání.

Největší zprostředkovatelé a zároveň srovnávače více druhů půjček jsou například Chytrá půjčka od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak Chytrá půjčka jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Home Credit půjčka

Nebankovní půjčka Home Credit je nabízena v rozmezí od 10.000 Kč do 250.000 Kč s dobou splácení 4 až 70 měsíců. Pokud si klient pořídí revolvingový úvěr u Home Creditu, může si opakovaně nastavovat výši měsíčních splátek podle svých aktuálních možností. Pokud klienta potkají nečekané výdaje, stačí, když pošle minimální splátku, na které se dohodl s Home Credit.

Pokud se klient dostane do neočekávané finanční situace, která znemožní plnit řádně a včas závazky vůči společnosti Home Credit, neměl by váhat a informovat o tom co nejdříve Home Credit. Nejlépe ještě předtím, než se dostane do prodlení se svou splátkou. Klient se může vyhnout postihům, které se pojí s nezaplacením splátky v řádném termínu.

Případně je možné provést Home Credit předčasné splacení celé částky. Po každých 6 řádně zaplacených splátkách lze zdarma odložit jednu splátku. U Home Credit klient neplatí žádné poplatky za vedení účtu, ani za sjednání půjčky. Jelikož se jedná o revolvingový úvěr, umožňuje Home Credit navýšení úvěru. Splacené peníze je možné opětovně využít. Klient si může zjistit výši splátky atd. pomocí online nástroje Home Credit kalkulačka.

Výhody půjčky Home Credit

Home Credit půjčka je velmi flexibilní a přináší řadu výhod. Nebankovní půjčka HomeCredit je klienty často využívána opakovaně, a klienti doporučují půjčku dále. Níže jsou k nalezení nejzajímavější výhody půjčky Home Credit:

 • Rychlé sjednání online: Žádost o půjčení peněz klienti vyřídí v kteroukoliv denní i noční hodinu z pohodlí domova, ze svého počítače nebo mobilního telefonu na Home Credit infolince. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost o půjčku, která zabere jen pár minut.
 • Půjčka Home Credit na cokoliv: Klienti si mohou půjčit od 10.000 Kč do 250.000 Kč na cokoliv.
 • Splátky na míru: Flexibilní Home Credit půjčka se dá splácet každý měsíc jinou částkou, klient může zaslat vyšší částku nebo pouze splátku v minimální výši v závislosti na momentální finanční situaci.
 • Bez poplatku za vedení účtu a opakovaně: Vyřízení, vedení i doplacení flexibilní půjčky Home Credit je zcela zdarma. Splacené peníze může klient znovu využít a nemusí žádat o nový úvěr ani nic oznamovat, peníze má k dispozici kdykoliv bude chtít.
 • Home Credit navýšení úvěru: Flexibilní nebankovní půjčka na splátky umožňuje i navýšení, opakované čerpání již zaplacené půjčky.
 • Home Credit přihlášení: Klientská zóna přes mobilní aplikaci umožní klientovi přehled o financích odkudkoliv.
 • Správce financí Home Credit: Internetová aplikace pro non stop přehled o splátkách, transakcích atd.

Správce financí Home Credit je internetová non stop aplikace, do které mají klienti přístup pomocí Home Credit přihlášení. Klient získá přehled o svých půjčkách, kreditních kartách a nákupech na splátky. Správce financí Home Credit umožňuje nastavení internetové limitu. Protože se při sjednání půjčky předkládá doklad totožnosti, doporučuje se důkladné prověření platnosti občanského průkazu.

Rychlé sjednání půjčky Home Credit online

Jako je tomu u většiny bankovních i nebankovních společností, také půjčka Home Credit se dá sjednat online přes webové stránky nebo přes telefon (pomocí mobilní aplikace Home Credit přihlášení nebo přes Home Credit infolinku). Nepatří mezi tzv. rychlé půjčky. Home Credit kalkulačka online je nástroj, kde si klient může nastavit, kolik potřebuje půjčit a kolik chce měsíčně splácet. Podle těchto údajů úvěrová kalkulačka spočítá, kolik měsíčních splátek bude klient muset zaplatit. Po vyplnění formuláře klient odešle či naskenuje potřebné dokumenty a čeká, až bude půjčka HomeCredit schválena.

Home Credit podmínky půjčky

Home Credit nastavil podmínky půjčení peněz podobně, jako naprostá většina poskytovatelů. Pro získání půjčky Home Credit musí být klient plnoletý, a zároveň doložit 2 doklady totožnosti, potvrzení o tom, že je zaměstnaný nebo má jiný trvalý a pravidelný zdroj příjmu. Klient nesmí mít negativní záznam v rejstříku dlužníků a nebýt v insolvenčním ani exekučním řízení. Před sjednáním půjčky online se doporučuje zkontrolovat platnost občanského průkazu.

Home Credit pojištění

U Home Creditu může klient využít služeb pojištění jak ke kreditní kartě, tak k flexibilní půjčce. Pojištění je nabízeno ve dvou variantách Pojištění MAX+ a pojištění MAX. Home Credit pojištění kryje klienty v případech jako je pracovní neschopnost, ztráta zaměstnání nebo hospitalizace, invalidita 2. a 3. stupně, úmrtí. Každý z balíčků se liší v nabídce krytí.

V případě úmrtí může pojišťovna za klienta doplatit celý zbývající dluh. Cena pojištění MAX+ je 8,9 % z minimální splátky úvěru a cena pojištění MAX je 5,9 % z minimální splátky úvěru. U Home Creditu může klient využít i klasické pojištění, které klienta ochrání v případě zneužití kreditní karty nebo při ztrátě osobních věcí.

Home Credit konsolidace půjček

Home Credit klientům nabízí také možnost sloučení půjček s produktem Home Credit konsolidace. U Home Credit je možné sloučit všechny druhy půjček až do výše 700.000 Kč. Klient tímto způsobem ušetří a neplatí žádné další poplatky a úroky z několika půjček. I konsolidace Home Credit se dá sjednat online odkudkoliv, stačí k tomu dva doklady totožnosti.

Home Credit recenze a hodnocení firem

Za společností Home Credit stojí silná skupina PPF, jež zaručuje bezpečí a jistotu. Výhodou je možnost pojištění, která se nabízí v základní a rozšířené verzi. Home Credit může být právem nejlepší nebankovní půjčka s kladným hodnocením. U revolvingového úvěru si může klient sám nastavit výši splátek a opakovaně je měnit podle toho, jak mu budou finančně vyhovovat. Půjčku si klient může sjednat jednoduše online nebo pomocí mobilního telefonu. Pokud klienty zajímá hodnocení firem či půjčky, stačí zadat do internetového vyhledávače slovní spojení Home Credit recenze.

Home Credit půjčka není tradiční rychlá půjčka, kterou může mít klient do hodiny na účtu. Jedná se o revolvingový úvěr, společnost tedy nabízí Home Credit předčasné splacení celé částky. Po doplacení Home Credit půjčky však funguje úvěr dál. Pokud chce klient vypovědět smlouvu, musí se obrátit přímo na Home Credit a počítat s tím, že bude povinen zaplatit poplatky navíc. Home Credit se řadí mezi nejlepší nebankovní půjčky.

Home Credit kontakt

Home Credit pobočky společnost nemá, stejně jako ostatní nebankovní společnosti. Klient vyřídí vše online nebo pomocí mobilního telefonu či přes Home Credit kontakt. Využít je možné i Home Credit infolinek na číslech +420 542 100 100 a +420 727 618 618, které fungují v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Poslední možností je využít Home Credit kontakt na e-mailové adrese info@homecredit.cz.

 • Home Credit infolinka: +420 542 100 100 nebo +420 727 618 618
 • Non stop linka pro blokaci karty: +420 727 618 618 a +420 542 100 100
 • E-mailová adresa: info@homecredit.cz
 • Sídlo společnosti: Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00, Brno
 • IČO: 269 78 636

Sídlo společnosti neslouží jako pobočka pro klienty. Při ztrátě nebo odcizení karty je na možné provést blokaci karty na non stop číslech +420 542 100 100 a +420 727 618 618.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku