Home Credit půjčka online | homecredit.cz | VímVíc.cz

Home Credit půjčka

 • Flexibilní a bezúčelová půjčka je do částky 250.000 Kč
 • Možnost splácet každý měsíc jinou částku
 • Bez poplatků za sjednání či vedení půjčky
 • Pojištění proti neschopnosti splácet
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od – do 10 000 Kč – 250 000 Kč
Splatnost od – do 4 – 70 měsíců
Úrok od 11,9 %
RPSN od 12,6 %

Výhody půjčky:

 • Snadné vyřízení půjčky ;online nebo po telefonu
 • Cestovní pojištění v kapse
 • Pojištění proti neschopnosti splácet
 • Možnost splácet každý měsíc jinou částku
 • Bez poplatku za sjednání či vedení účtu

Reprezentativní příklad:

„Karel F. si půjčil 230.000 Kč a zvolil si dobu splácení 68 měsíců. Měsíční splátka činí 4.700 Kč (minimální splátka 3.763 Kč), roční úroková sazba 11,9 % a výše RPSN je 12,6 %. To znamená, že Karel F. celkově zaplatí 316.403 Kč.“

Podmínky půjčky:

 • Věk 18 let
 • Dva doklady totožnosti
 • Potvrzení o zaměstnání/trvalý zdroj příjmu
 • Bez negativního záznamu v registru dlužníků, insolvence, exekuce

Společnost Home Credit, a.s.

Home Credit, a.s. se řadí mezi další společnosti poskytující nebankovní půjčky ihned. Home Credit byla založena v roce 1997. Společnost Home Credit, a.s. je součástí mezinárodní skupiny Home Credit, která patří do skupiny PPF. Působí v oblasti půjčení peněz, zejména spotřebitelského financování. V minulosti byl k dispozici projekt Home Credit a Tesco Stores ČR Tesco finanční služby, kde si lidé mohli zažádat o Tesco půjčku.

Od 1. dubna 2023 však Tesco finanční služby a s ním i Tesco půjčka skončily, veškeré produkty přešly pod Home Credit. Kromě Home Credit půjčky společnost poskytuje také Kamali půjčku známou z televizních reklam. Známá je také sportovní Home Credit Arena Liberec. Home Credit Arena Liberec je moderní multifunkční hala v ČR.

Home Credit poboček je celkem 5 (v Olomouci, v Opavě, Ostravě, v Praze a ve Zlíně). Poskytuje úvěrové i kreditní karty a hotovostní úvěry. Od roku 2015 nabízí i krátkodobé úvěry prostřednictvím svého produktu Kamali půjčky. Dále nabízí nákupy na splátky, konsolidace Home Credit či financování auta. Jako nebankovní společnost nabízí Home Credit i pojištění proti neschopnosti splácení v případě dlouhodobé nemoci nebo ztráty zaměstnání. Home Credit podporuje různorodé projekty v oblastech kultury, sociální sféry či zdravotnictví.

Home Credit půjčka

Nebankovní půjčka Home Credit je nabízena v rozmezí od 10.000 Kč do 250.000 Kč s dobou splácení 4 až 70 měsíců. Pokud si klient pořídí revolvingový úvěr u Home Creditu, může si opakovaně nastavovat výši měsíčních splátek podle svých aktuálních možností. Pokud klienta potkají nečekané výdaje, stačí, když pošle minimální splátku, na které se dohodl se společností Home Credit.

Pokud se klient dostane do neočekávané finanční situace, která znemožní plnit řádně a včas závazky vůči společnosti Home Credit, neměl by váhat a informovat o tom co nejdříve Home Credit. Nejlépe ještě předtím, než se dostane do prodlení se svou splátkou. Klient se může vyhnout postihům, které se pojí s nezaplacením splátky v řádném termínu.

Případně je možné provést Home Credit předčasné splacení celé částky. Home Credit nabízí klientům okamžité bezplatné odložení splátek. Jednorázový odklad splátky je zdarma a dlužná částka je i po dobu odkladu úročena podle úvěrové smlouvy. U Home Credit klient neplatí žádné poplatky za vedení účtu, ani za sjednání půjčky. Jelikož se jedná o revolvingový úvěr, umožňuje Home Credit navýšení úvěru. Splacené peníze je možné opětovně využít. Klient si může zjistit výši splátky pomocí nástroje Home Credit kalkulačka nebo obecného srovnání půjček online.

Nemožnost splácet Home Credit půjčku

Jestliže klient nemůže z jakéhokoliv důvodu splácet Home Credit půjčku, měl by o tom včas informovat společnost. Díky včasnému nahlášení potíží při splácení se může klient vyhnout postihům. Výhodou flexibilní půjčky Home Credit je, že každý měsíc je možné platit jinou splátku. Pokud klient nemá dostatek peněz na splátku, jakou posílá pravidelně, může se podívat do mobilní aplikace nebo do výpisu, jaká je minimální splátka. Do doby, než bude mít dostatek prostředků pro úhradu zvolené vyšší splátky, stačí posílat minimální splátku.

Home Credit půjčka bez doložení příjmu

Zájemci o úvěry často hledají půjčky bez registru a doložení příjmů. Poskytovatel úvěru by však měl před poskytnutím půjčky posoudit úvěruschopnost žadatele, jeho bonitu. Informace o splácení splátek klienta je obtížné získat, zprávy o bonitě se získávají nahlížením do registrů dlužníků. Z registrů je hned jasné, jestli žadatel splácí své dosavadní půjčky řádně a včas, nebo nikoliv.

Chci použít úvěrovou kalkulačku

Nahlížení do registru dlužníků je oboustranně výhodné. Při pozitivní historii žadatele může poskytovatel úvěru předpokládat, že bude dostávat splátky řádně a včas. Naopak negativní historie splácení může znamenat vyšší riziko pro věřitele a může vést k zamítnutí žádosti o půjčku online. Home Credit půjčka bez doložení příjmu je tedy výhodná. Společnost Home Credit věří v zodpovědný a férový přístup při půjčování peněz.

Určitá forma ověřování bonity klientů je před poskytnutím Home Credit půjčky bez doložení příjmu nezbytný pro dodržení zákonných povinností. Cílem je ověřit, že půjčka finančně neohrozí život klienta. Jak klient, tak společnost bude mít díky Home Credit půjčce bez doložení příjmu jistotu, že půjčka nezatíží rodinný rozpočet a klient se nedostane do dluhové pasti.

Výhody půjčky Home Credit

Home Credit půjčka je velmi flexibilní a přináší řadu výhod. Nebankovní půjčka HomeCredit je klienty často využívána opakovaně, a klienti doporučují půjčku dále. Níže jsou k nalezení nejzajímavější výhody půjčky Home Credit:

 • Rychlé sjednání online: Žádost o půjčení peněz klienti vyřídí v kteroukoliv denní i noční hodinu z pohodlí domova, ze svého počítače nebo mobilního telefonu na Home Credit infolince. Sjednání je možné na Home Credit pobočce.
 • Půjčka Home Credit na cokoliv: Klienti si mohou půjčit od 10.000 Kč do 250.000 Kč na cokoliv.
 • Splátky na míru: Flexibilní Home Credit půjčka se dá splácet každý měsíc jinou částkou, klient může zaslat vyšší částku nebo pouze splátku v minimální výši v závislosti na momentální finanční situaci.
 • Bez poplatku za vedení účtu a opakovaně: Vyřízení, vedení i doplacení flexibilní půjčky Home Credit je zcela zdarma. Splacené peníze může klient znovu využít a nemusí žádat o nový úvěr ani nic oznamovat, peníze má k dispozici kdykoliv bude chtít.
 • Home Credit navýšení úvěru: Flexibilní nebankovní půjčka ihned umožňuje i navýšení, opakované čerpání již zaplacené půjčky.
 • Home Credit přihlášení: Home Credit klientská zóna přes mobilní aplikaci umožní klientovi přehled o financích odkudkoliv.
 • Správce financí Home Credit: Internetová aplikace Home Credit správce financí pro non stop přehled o splátkách, transakcích atd.

Aplikace Home Credit správce financí je internetová non stop aplikace, do které mají klienti přístup pomocí Home Credit přihlášení. Klient získá přehled o svých půjčkách, kreditních kartách a nákupech na splátky. Správce financí Home Credit umožňuje nastavení internetové limitu. Protože se při sjednání půjčky předkládá doklad totožnosti, doporučuje se důkladné prověření platnosti občanského průkazu.

Rychlé sjednání půjčky Home Credit online

Jako je tomu u většiny bankovních i nebankovních společností, také půjčka Home Credit se dá sjednat online přes webové stránky nebo přes telefon (pomocí mobilní aplikace Home Credit přihlášení do Home Credit klientské zóny nebo přes Home Credit infolinku). Nepatří mezi tzv. rychlé půjčky.

Home Credit kalkulačka je nástroj, kde si klient může nastavit, kolik potřebuje půjčit a kolik chce měsíčně splácet. Podle těchto údajů úvěrová kalkulačka spočítá, kolik měsíčních splátek bude klient muset zaplatit. Po vyplnění formuláře klient odešle či naskenuje potřebné dokumenty a čeká, až bude půjčka HomeCredit schválena. Home Credit půjčka může být sjednána na některé z pěti Home Credit poboček v České republice.

Home Credit půjčka podmínky

Společnosti Home Credit půjčka podmínky nastavila podobně, jako naprostá většina poskytovatelů. Pro získání půjčky Home Credit musí být klient plnoletý, a zároveň doložit 2 doklady totožnosti, potvrzení o tom, že je zaměstnaný nebo má jiný trvalý a pravidelný zdroj příjmu. Klient nesmí mít negativní záznam v rejstříku dlužníků a nebýt v insolvenčním ani exekučním řízení. Před sjednáním půjčky online se doporučuje zkontrolovat platnost občanského průkazu.

Home Credit pojištění

U Home Creditu může klient využít služeb pojištění jak ke kreditní kartě, tak k flexibilní půjčce. Pojištění je nabízeno ve dvou variantách Pojištění MAX+ a pojištění MAX. Home Credit pojištění kryje klienty v případech jako je pracovní neschopnost, ztráta zaměstnání nebo hospitalizace, invalidita 2. a 3. stupně, úmrtí. Každý z balíčků se liší v nabídce krytí.

V případě úmrtí může pojišťovna za klienta doplatit celý zbývající dluh. Cena pojištění MAX+ je 8,9 % z minimální splátky úvěru a cena pojištění MAX je 5,9 % z minimální splátky úvěru. U Home Creditu může klient využít i klasické pojištění, které klienta ochrání v případě zneužití kreditní karty nebo při ztrátě osobních věcí.

Home Credit konsolidace půjček

Home Credit klientům nabízí také možnost sloučení půjček s produktem Home Credit konsolidace. U Home Credit je možné sloučit všechny druhy půjček až do výše 700.000 Kč. Klient tímto způsobem ušetří a neplatí žádné další poplatky a úroky z několika půjček. I konsolidace Home Credit se dá sjednat online odkudkoliv, stačí k tomu dva doklady totožnosti. Sjednání na Home Credit pobočkách je dostupné i pro produkt Home Credit konsolidace půjček.

Stejně jako půjčka online, tak i Home Credit konsolidace půjček nabízí doplňkové služby. Klienti si mohou odložit splátky bez toho, aby vysvětlovali důvod. U konsolidace je také možné splátku snížit nebo naopak zvýšit. Aktivace doplňkových služeb je možná po každých 6 řádně zaplacených splátkách. Cena služeb je 39 Kč měsíčně.

Největší zprostředkovatelé a současně srovnání půjček více druhů úvěrů jsou například Chytrá půjčka na webu pujcka.cz od provozovatele Elephant Orchestra, s.r.o., anebo Hyperpůjčka či Malá Hyperpůjčka od společnosti Bezvafinance (projekt Hyperfinance). Jak Hyperpůjčka, tak pujcka.cz jsou pouze zprostředkovatelé úvěrů. Další kontakt probíhá již mezi klientem a poskytovatelem daného úvěru.

Home Credit recenze a hodnocení firem

Za společností Home Credit stojí silná skupina PPF, jež zaručuje bezpečí a jistotu. Výhodou je možnost pojištění, která se nabízí v základní a rozšířené verzi. Home Credit může být právem nejlepší nebankovní půjčka s kladným hodnocením. U revolvingového úvěru si může klient sám nastavit výši splátek a opakovaně je měnit podle toho, jak mu budou finančně vyhovovat.

Půjčku si klient může sjednat jednoduše online nebo pomocí mobilního telefonu a nově také na Home Credit pobočkách. Pokud klienty zajímá hodnocení firem či půjčky, stačí zadat do internetového vyhledávače slovní spojení Home Credit recenze. Home Credit půjčka není tradiční rychlá půjčka na splátky, kterou může mít klient do hodiny na účtu. Jedná se o revolvingový úvěr, společnost tedy nabízí Home Credit předčasné splacení celé částky.

Po doplacení Home Credit půjčky však funguje úvěr dál. Pokud chce klient vypovědět smlouvu, musí se obrátit přímo na Home Credit a počítat s tím, že bude povinen zaplatit poplatky navíc. Home Credit se řadí mezi nejlepší nebankovní půjčky také se svou mikropůjčkou s názvem Kamali půjčka. Home Credit recenze a hodnocení zákazníků jsou i na webové stránce homecredit.cz.

Home Credit kontakt

Home Credit poboček má společnost celkem 5 po republice; v Olomouci, Opavě, Ostravě, Praze a ve Zlíně. Klient může vše vyřídit také online nebo pomocí mobilního telefonu či přes Home Credit kontakt. Využít je možné i Home Credit infolinek na číslech +420 542 100 100 a +420 727 618 618, které fungují v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Telefon pro předčasné splacení půjčky je +420 542 100 500 a funguje v pracovní dny od 8 do 16 hodin. Poslední možností je využít Home Credit kontakt na e-mailové adrese info@homecredit.cz.

 • Home Credit infolinky: +420 542 100 100 nebo +420 727 618 618
 • Non stop linka pro blokaci karty: +420 727 618 618 a +420 542 100 100
 • E-mailová adresa: info@homecredit.cz
 • Sídlo společnosti: Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00, Brno
 • IČO: 269 78 636

Sídlo společnosti neslouží jako pobočka pro klienty. Při ztrátě nebo odcizení karty je na možné provést blokaci karty na non stop číslech +420 542 100 100 a +420 727 618 618. Pro sjednání půjčky Home Credit slouží non stop linka 800 900 690.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku