Home Credit půjčka | VímVíc.cz

Home Credit půjčka

 • Flexibilní a bezúčelová půjčka do 250 000 Kč
 • Možnost nastavování výše splátek
 • Bez poplatků za sjednání či vedení půjčky
 • Pojištění proti neschopnosti splácet
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 250 000 Kč
Splatnost od - do 3 - 75 měsíců
Úrok od 9,88 %
RPSN od 10,3 %

Výhody půjčky:

 • Snadné vyřízení online nebo po telefonu
 • Možnost kreditní karty
 • Pojištění proti neschopnosti splácet
 • Bez poplatku za sjednání či vedení účtu
 • Možnost opakovaně měnit výši měsíční splátky

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 150 000 Kč na dobu splácení 27 měsíců. To znamená, že bude měsíčně platit 6 500 Kč a celková částka, kterou zaplatí, bude 173 248 Kč."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost
 • Dva doklady totožnosti
 • Potvrzení o zaměstnání/trvalý zdroj příjmu
 • Bez negativního záznamu v registru dlužníků, insolvence, exekuce

Home Credit, a.s. je další z nebankovních institucí, která byla založena v roce 1997. Společnost Home Credit, a.s. je součástí mezinárodní skupiny Home Credit, která patří do skupiny PPF. Působí v oblasti spotřebitelského financování. Poskytuje úvěrové i kreditní karty a hotovostní úvěry. Od roku 2015 nabízí i krátkodobé úvěry, skrze novou službu Kamali. Dále nabízí nákupy na splátky, konsolidace půjček či financování auta. Jako nebankovní společnost nabízí i pojištění proti neschopnosti splácení v případě dlouhodobé nemoci nebo ztráty zaměstnání.

Home Credit půjčka

Půjčka Home Credit je nabízena v rozmezí 10 000 Kč a 250 000 Kč s dobou splácení 3 až 75 měsíců. Pokud si u Home Creditu klient pořídí revolvingový úvěr, může si opakovaně nastavovat výši měsíčních splátek podle svých aktuálních možností. Za sjednání a vedení půjčky Home Credit neplatí klient žádné poplatky.

Výhody půjčky Home Credit

Home Credit půjčka je velmi flexibilní a přináší řadu výhod. Home Credit půjčka je klienty často využívána opakovaně, a klienti také rádi doporučují půjčku dále. Níže jsou k nalezení nejzajímavější výhody půjčky Home Credit:

 • Rychlé sjednání online: žádost o půjčku klienti vyřídí v kteroukoliv denní i noční hodinu z pohodlí domova, ze svého počítače nebo mobilního telefonu. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost o půjčku, která zabere jen pár minut.
 • Půjčka Home Credit na cokoliv: klienti si mohou půjčit od 10 000 Kč do 250 000 Kč na cokoliv.
 • Splátky na míru: flexibilní Home Credit půjčka lze splácet každý měsíc jinou částkou, klient může zaslat vyšší částku nebo pouze splátku v minimální výši v závislosti na momentální finanční situaci.
 • Bez poplatku a opakovaně: vyřízení, vedení i doplacení flexibilní půjčky Home Credit je zcela zdarma. Splacené peníze může klient navíc znovu využít a nemusí žádat o nový úvěr ani nic oznamovat, peníze má k dispozici kdykoliv bude chtít.

Půjčka Home Credit online – rychlé sjednání

Jako je tomu u většiny bankovních i nebankovních společností, také půjčka Home Credit lze sjednat online skrze webové stránky nebo přes telefon. Na úvěrové kalkulačce si klient může nastavit, kolik si potřebujete půjčit a kolik chce měsíčně splácet. Podle těchto údajů úvěrová kalkulačka spočítá, kolik měsíčních splátek bude klient muset zaplatit. Po vyplnění formuláře klient odešle či naskenuje potřebné dokumenty a čeká, až bude půjčka Home Credit schválena.

Home Credit podmínky půjčky

Home Credit podmínky půjčky nastavil podobně, jako naprostá většina poskytovatelů. Pro získání půjčky Home Credit musí být klient plnoletý, a zároveň doložit dva doklady totožnosti, potvrzení o tom, že je zaměstnaný nebo má jiný trvalý a pravidelný zdroj příjmu. Klient také nesmí mít negativní záznam v rejstříku dlužníků a není v insolvenčním ani exekučním řízení.

Home Credit pojištění

U Home Creditu může klient využít služeb pojištění Bezpečí jak ke kreditní kartě, tak k flexibilní půjčce. V případě nenadálých událostí, jako je ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost nebo hospitalizace, může pojišťovna vyplatit až 12 měsíčních splátek. V případě úmrtí může pojišťovna za klienta doplatit celý zbývající dluh. Záleží, zda klient zvolí dražší variantu Pojištění Bezpečí+ nebo jen základní variantu.

U Home Creditu může klient využít i klasické pojištění, které klienta ochrání v případě zneužití kreditní karty nebo při ztrátě osobních věcí.

Home Credit konsolidace půjček

Home Credit klientům nabízí také možnost konsolidace půjček. U Home Credit je možné sloučit všechny půjčky až do výše 600 000 Kč. Klient tímto způsobem ušetří a neplatí žádné další poplatky a úroky z několika půjček. I konsolidaci půjček Home Credit mohou klient sjednat online z pohodlí domova.

Home Credit recenze

Za společností Home Credit stojí silná skupina PPF, která zaručuje bezpečí a jistotu. Výhodou je možnost pojištění, která se nabízí v základní a rozšířené verzi. U revolvingového úvěru si může klient sám nastavit výši splátek a opakovaně je měnit podle toho, jak mu budou finančně vyhovovat. Půjčku si navíc může klient sjednat jednoduše online nebo pomocí mobilního telefonu.

Home Credit půjčka není tradiční rychlá půjčka, kterou může mít klient do hodiny na účtu. Jedná se o revolvingový úvěr, takže není možné ani předčasně splatit celou částku. Pokud chce klient vypovědět smlouvu, musí se obrátit přímo na Home Credit a počítat s tím, že bude povinen zaplatit poplatky navíc.

Home Credit kontakt

Home Credit nemá stejně jako jiné nebankovní společnosti pobočky. Vše u nich klient vyřídí online nebo pomocí mobilního telefonu. Na webových stránkách Home Creditu funguje online poradna, která je v provozu každý všední den od 8 do 18 hodin. Využít je možné i infolinek na číslech +420 542 100 100 a +420 727 618 618, které fungují v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Poslední možnost je poslat e-mail na adresu info@homecredit.cz.

 • Telefon: +420 542 100 100 nebo +420 727 618 618
 • E-mail: info@homecredit.cz
 • Sídlo společnosti: Nové sady 996/25, 602 00, Brno

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku