Home Credit půjčka | VímVíc.cz

Home Credit půjčka

 • Flexibilní a bezúčelová půjčka do 250 000 korun.
 • Možnost nastavování výši splátek.
 • bez poplatků za sjednání či vedení půjčky.
 • Pojištění proti neschopnosti splácet.
Mám zájem o půjčku
Výše půjčky od - do 10 000 Kč - 250 000 Kč
Splatnost od - do 3 - 75 měsíců
Úrok od 9,88 %
RPSN od 9,88 %

Výhody půjčky:

 • Snadné vyřízení online nebo po telefonu.
 • Možnost kreditní karty.
 • Pojištění proti neschopnosti splácet.
 • Bez poplatku za sjednání či vedení účtu.
 • Možnost nastavit si výši měsíční splátky a opakovaně s ní manipulovat.

Reprezentativní příklad:

"Karel F. si půjčil 150 000 korunna dobu splácení 27 měsíců. To znamená že bude měsíčně platit 6500 korun a celková částka, kterou zaplatí, bude 173 248 korun."

Podmínky půjčky:

 • Plnoletost.
 • Dva doklady totožnosti.
 • Potvrzení o zaměstnání/trvalý zdroj příjmu.
 • Bez negativního záznamu v registru dlužníků, insolvence, exekuce.

Home Credit a.s. je další z nebankovních institucí, která byla založena v roce 1997. Společnost Home Credit a.s. je součástí mezinárodní skupiny Home Credit, která patří do skupiny PPF. Působí v oblasti spotřebitelského financování. Poskytuje úvěrové či kreditní karty či hotovostní úvěry. Od roku 2015 nabízí i krátkodobé úvěry, skrze novou službu Kamali. Dále nabízí nákupy na splátky, konsolidace půjček či financování auta. Jako nebankovní společnost nabízí i pojištění proti neschopnosti splácení v případě dlouhodobé nemoci, nebo ztráty zaměstnání.

Home Credit půjčka

U Home Creditu si můžete půjčit částku mezi 10 000 a 250 000 korunami, které můžete splácet 3 až 75 měsíců. Pokud si u Home Creditu pořídíte revolvingový úvěr, můžete si opakovaně nastavovat výši měsíčních splátek, podle vašich aktuálních možností. Za sjednání a vedení půjčky neplatíte žádné poplatky.

Jak získat půjčku u Home Credit?

Jako je tomu u většiny bankovních i nebankovních společností, o půjčku si můžete zažádat online, skrze webové stránky, nebo přes telefon. Na úvěrové kalkulačce si můžete nastavit, kolik si potřebujete půjčit a kolik chcete měsíčně splácet. Podle těchto údajů vám kalkulačka spočítá, kolik měsíčních splátek budete muset zaplatit. Po vyplnění formuláře odešlete či naskenujete potřebné dokumenty a čekáte, až vám úvěr bude schválen.

Home Credit pojištění

U Home Creditu můžete využít služeb pojištění Bezpečí jak ke kreditní kartě, tak k flexibilní půjčce. V případě nenadálých událostí, jako ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost či při hospitalizaci úrazem vám může pojišťovna vyplatit až 12 měsíčních splátek. V případě úmrtí za vás pojišťovna může doplatit celý zbývající dluh. Záleží zda zvolíte dražší variantu Pojištění Bezpečí+, nebo jen základní variantu.

U Home Creditu můžete využít i klasické pojištění, které vás ochrání v případě zneužití kreditní karty nebo při ztrátě osobních věcí, jako mobilního telefonu nebo peněženky.

Home Credit recenze

Za společností Home Credit stojí silná skupina PPF, která zaručuje bezpečí a jistotu. Výhodou je možnost pojištění, která se nabízí v základní a plusové verzi. U revolvingového úvěru si můžete sami nastavovat výši splátek a opakovaně je měnit podle toho, jak vám to bude finančně vyhovovat. Půjčku si navíc můžete sjednat jednoduše online, nebo pomocí telefonu.

Na rozdíl od jiných nebankovních či bankovních společností se nejedná o rychlou půjčku, kterou můžete mít do hodiny na účtu. Jedná se o revolvingový úvěr, takže nemůžete ani předčasně splatit celou částku. Pokud chcete vypovědět smlouvu, musíte se obrátit přímo na Home Credit a počítat s tím, že budete povinni zaplatit poplatky navíc.

Home Credit kontakt

Home Credit nemá stejně jako jiné nebankovní společnosti pobočky. Vše u nich vyřídíte online nebo pomocí telefonu. Na webových stránkách Home Creditu funguje online poradna, která je v provozu každý všední den od 8 do 18 hodin. Využít můžete i infolinek na číslech +420 542 100 100 a +420 727 618 618, které fungují v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Poslední možnost je poslat email na adresu info@homecredit.cz.

Jak získat půjčku?

1. Vyplníte jednoduchý fomulář

2. Vyčkáte až Vás zkontaktuje zástupce poskytovatele půjčky

3. Po schválení Vám budou vyplaceny peníze

VímVíc.cz - půjčka bez obav

Vaše bezpečí je u nás na prvním místě. Proto partnery pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s ověřenými společnostmi.

Kolik si chcete půjčit?

mám zájem o půjčku