Nebankovní půjčky | Recenze nejlepších! | VímVíc.cz

Online nebankovní půjčky – recenze těch nejlepších!

18. 08. 2021

Nebankovní půjčky jsou ve srovnání s bankovními stále oblíbenější. Každý z nás se může velice snadno dostat do situace, kdy bude potřebovat tzv. finanční injekci. Získat půjčku od banky je ale stále náročnější, a proto čím dál více lidí volí raději služby nebankovních společností.

Srovnání půjček a úvěrů

Nebankovní půjčka je půjčkou, která je poskytována jiným subjektem než bankou. Typické jsou benevolentnější podmínky pro získání úvěru. Na druhou stranu musíte počítat s vyššími úroky a s vysokou roční procentní sazbou nákladů. Jak získat nebankovní půjčku online? Kde opravdu půjčí ihned na ruku? Které jsou nejvýhodnější půjčky bez registru? Jaké společnosti jsou nejlépe hodnocené? To vše a mnohem více se dozvíte v našem článku. V jeho závěru jsou druhy nebankovních půjček a recenze těch nejlepších...

Nebankovní půjčky - bez příjmu

Nebankovní půjčky online a ihned

Dnes jsou nebankovní společnosti nazývány fintechy, tedy finančně technickými společnostmi. Do nebankovních společností míří klienti v případě, že nepochodí u své banky. Typická je tedy snadná dostupnost nebankovních úvěrů. Půjčka online schválení – většinu klientů láká ke sjednání takového druhu půjčky právě výhoda online sjednání.

V mnoha případech si můžete vyřídit půjčku online a do 15 minut máte peníze na svém účtu. Díky této jednoduchosti se začala zvyšovat poptávka, a tím i nabídka takových služeb. Na trhu tak obstály pouze ověřené firmy a zákazníci se nemusí bát svěřit do jejich rukou. Pro ověření důvěryhodnosti jednotlivých firem doporučujeme využít v internetových fórech a diskuzích sekci: nebankovní půjčky recenze. Někteří klienti využívají rychlé online nebankovní půjčky téměř jako kreditní kartu. Rychlá manipulace a přesun peněz učinily tuto službu naprosto automatickou.

Můžeme například jmenovat půjčku od společnosti Vitacredit.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu jsou kvitovány, protože na půjčku dosáhne i člověk, který by v bankovní společnosti těžko uspěl. Nebankovní úvěr tak můžete v některých případech získat, aniž doložíte příjem nebo i v případě, že máte záznam v registru dlužníků. Většinou se jedná o úvěry do 100 000 korun. Je to tedy i varianta pro nezaměstnané osoby nebo klienty bez pravidelného příjmu.

Nebankovní půjčky bez zástavy

Co ovšem mají dělat lidé, kteří si potřebují půjčit větší obnos peněz? Pro takové půjčky je typická zástava majetku nebo osoba ručitele. Banka se tak pojišťuje, aby snížila případnou ztrátu peněz.Nebankovní společnosti ale myslí i na ty, kteří nedisponují ohromným majetkem. Byť je běžná výše nebankovních půjček do 100 000 korun, najdou se i společnosti, které vám půjčí do výše jednoho milionu korun, a to bez ručitele nebo zástavy majetku.

Další druhy půjček

Speciální druhy půjček existují například pro studenty nebo OSVČ. Některé společnosti nabízejí i takzvané SMS půjčky, kdy je možné o peníze zažádat jednoduše pomocí mobilního telefonu. Půjčky se dále dělí na dlouhodobé a krátkodobé. Některé společnosti se přímo specializují na poskytování takzvaných mikroúvěrů, které vám mohou pomoci překlenout tíživé období do další výplaty. Záleží na vaší představě ohledně výše půjčky a také na tom, na jak dlouho si potřebujete půjčit. Při výběru správné půjčky je nejjednodušší cestou využít přehled nejlepších půjček a úvěrů.

Jak vypadá nejlepší nebankovní půjčka?

Ta nejlepší nebankovní půjčka bez registru je především spolehlivá a nezpůsobí klientovi v budoucnu finanční potíže. Ačkoliv jsou s větší jistotou spojeny spíše bankovní půjčky, mezi nebankovními poskytovateli úvěrů se také najdou společnosti, které svým klientům vychází vstříc. Je nutné si uvědomit, že pokud není úvěr řádně splácen, nezáleží na jeho poskytovateli. V takovém momentě vyžadují bankovní i nebankovní společnosti po klientech sankce a výše dluhu je navyšována. Jakákoliv nebankovní půjčka bude nevýhodná, pokud nebudou splátky včas hrazené. Nicméně u některých poskytovatelů dosahují poplatky až neetické výše a takovým společnostem je lepší se raději vyhnout. Půjčka online schválení, jasné heslo, které zajímá mnoho z nás. Přečtěme si více informací v článku.

Nejlepší nebankovní půjčka – diskuze vám pomohou vybrat

Vzhledem k tomu, že druhů nebankovních půjček je v nabídce opravdu mnoho, existuje riziko, že klient narazí na podvodné jednání nebo nepřiměřené podmínky. Z toho důvodu je nejlepší vybírat mezi produkty ověřených společností. Kromě toho existuje ještě jeden poměrně spolehlivý způsob, jak se hledá nejlepší nebankovní půjčka – diskuze. U produktů, jako je nejlepší nebankovní půjčka, diskuze minulých a současných klientů společnosti mohou zájemci o úvěr pomoci vytvořit si obrázek o postoji poskytovatele půjčky ke klientům. Obvykle je možné se setkat s kladnými i zápornými názory na jednotlivé společnosti. Důležité je, aby si potenciální klient dokázal najít pro něj podstatné informace.

Půjčka od soukromé osoby

Tento typ půjčky bývá nejčastěji využíván cizinci a lidmi se zápisem v rejstříku trestů. Vzhledem k tomu, že finance poskytují neznámí lidé, je vždy dobré si zjistit co nejvíce o daném poskytovateli půjčky. Dnes existuje mnoho webových stránek, kde se dají ověřit poskytovatelé financí. Jsou to mimojiné recenze půjček od soukromých osob a s nimi je rozhodování snazší.

Kde opravdu půjčí?

Na jaké společnosti se může člověk obrátit? Jak již bylo řečeno, nabídka je skutečně široká. Záleží na vás, v jaké jste situaci, kolik si potřebujete půjčit a jaké máte další požadavky. Zde vám přinášíme nejpopulárnější nebankovní půjčky a jejich recenze.

Nebankovní půjčky recenze

Některé nebankovní společnosti mají již pošramocenou pověst kvůli svému predátorskému chování. Vyberte si spíše parťáka, který Vás při prvním zaváhání neobere. Nebankovní půjčky, recenze a jejich hodnocení je to, co zajímá potenciální klienty nejvíce. Do následujících recenzí nebankovních půjček jsou zahrnutí poskytovatelé půjček, kteří jsou ověření a oblíbení mezi klienty, ať je to díky výhodným podmínkám nebo kvalitnímu zákaznickému servisu.

Zonky.cz

Zonky.cz jsou momentálně jednou z nejpopulárnějších nebankovních společností. Peníze si zde půjčujete od lidí, kteří chtějí zúročit své úspory. Na Zonky.cz si vyřídíte půjčku online z pohodlí domova. Bez udání důvodu vám bude poskytnut úvěr až do výše 750 000 korun a do 5 minut tak můžete mít peníze na svém účtu.

+ Mimořádné splacení je možné zdarma a bez poplatků, půjčky i pro OSVČ, možnost pojištění, půjčky i pro lidi se záznamem v registru (dobrá platební morálka) atd.

- Doložení dvou dokladů, doložení příjmu

Provident

Provident je další firmou, která se specializuje na hotovostní i nehotovostní nebankovní půjčky. Rozsah půjček je od 3000 do 130 000 korun a splácet můžete 3 až 36 měsíců. Na první půjčku máte nárok zdarma – kolik si půjčíte, tolik také splatíte. Stejně jako u Zonky se vás ani zde nebude nikdo ptát, k čemu chcete peníze použít. Provident půjčuje i maminkám na rodičovské dovolené, studentům nebo důchodcům. Provident nemá tak dobrou pověst jako Zonky či další nové společnosti.

+ garance celkové ceny, možnost splátkových prázdnin, sjednání online i o víkendu, v některých případech možnost půjčky i nezaměstnaným

- půjčka zdarma jen do 12 000 korun, hotovostní pouze do 90 000 korun, vyšší úroky

Profi Credit

Profi Credit pojištěná půjčka je určená pro fyzické osoby. Klient si může půjčit až do výše 100 000 Kč, a to klidně opakovaně. Půjčku je možné vyřídit jednoduše online a peníze mít na bankovním účtu do 24 hodin. Je možné využít některou z kamenných poboček, kde úvěrový poradce pomůže najít tu nejlepší možnou nabídku.

+ mimořádné splátky a splacení zdarma, půjčky i pro důchodce, nevadí záznam v registru (záleží na konkrétním posouzení)

- pouze pro zaměstnané osoby, vyšší úroková sazba, nelze převzít v hotovosti nebo na poště

Profi Credit má pod sebou také společnost Razdva půjčka, která nabízí online půjčky mezi 10 000 Kč až 50 000 Kč.

Kamali půjčka

V poslední době je také velmi oblíbená Kamali půjčka, která figuruje pod záštitou Home Credit Česká republika. Jedná se o krátkodobou půjčku v maximální výši 20 000 Kč.

SOS Credit půjčka

Dále je možné jmenovat například SOS Credit půjčku. Jedná se o krátkodobou půjčku, která má splatnost 28 dní a je v maximální výši 15 000 Kč. Vyřízení této půjčky je možné výhradně online, protože společnost nemá kamenné pobočky.

COOL CREDIT půjčka

Další velmi oblíbená nebankovní půjčka je COOL CREDIT půjčka. Tento mikroúvěr může být v maximální výši 20 000 Kč a se splatností maximálně 30 dní. Klient vše vyřídí online z pohodlí svého domova.

Via SMS půjčka

Další půjčka, o kterou si mohou klienti zažádat, je Via SMS půjčka. Nejčastější volbou je první půjčka zdarma – zde si mohou zájemci půjčit až 8 000 Kč bez poplatků. Klient poté musí do 30 dní zaplatit stejnou částku, kterou si půjčil, v tomto případě tedy 8 000 Kč. Další půjčky už nejsou tak výhodné.

Půjčka na směnku

Další variantou nebankovní půjčky je půjčka na směnku. Jedná se o specifický finanční produkt, který je poskytován pouze soukromými osobami. Ty se nazývají lichváři, jelikož se půjčka na směnku pojí s opravdu vysokou úrokovou sazbou. Pohybovat se může až kolem 80 procent. Výhodná je tak pouze pro jednu zúčastněnou stranu, tedy věřitele. Jak tedy sami můžete vidět, půjčka na směnku není vhodnou volbou, jak skrze půjčku přijít k požadovaným penězům. Bezpečnější bude zvolit jiné varianty půjčky.

Půjčka po insolvenci

Insolvenci neboli osobní bankrot jste úspěšně překonali, ale opět nastala finanční tíseň, při které by se hodila půjčka po insolvenci? Peníze je možné získat u bankovních i nebankovních společností. Půjčka po insolvenci u nebankovních společností je však spojena s daleko benevolentnějšími podmínkami. Jednou z nich je to, že na rozdíl od banky vám nebankovní instituce peníze po insolvenci půjčí ihned. Banka je zpravidla nepůjčuje dříve jak 5 let po úspěšném dokončení insolvence. To je zároveň jeden z hlavních důvodů, proč je nebankovní půjčka po insolvenci u klientů daleko častější. Nutno však podotknout, že banky nabízejí daleko přijatelnější úrokové sazby.

článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Investice a spoření