Nebankovní půjčky | Recenze nejlepších! | VímVíc.cz

Nebankovní půjčky - Recenze nejlepších!

13. 08. 2019

Nebankovní půjčky jsou ve srovnání s bankovními stále oblíbenější. Každý z nás se může velice snadno dostat do situace, kdy bude potřebovat tzv. finanční injekci. Získat půjčku od banky je ale stále těžší a těžší, a proto čím dál více lidí volí raději služby nebankovních společností.

Nebankovní půjčky
Srovnání půjček a úvěrů

Nebankovní půjčka je půjčkou, která je poskytována jiným subjektem než bankou. Typické jsou benevolentnější podmínky pro získání úvěru. Na druhou stranu musíte počítat s vyššími úroky a s vysokou roční procentní sazbou nákladů. Kde získáte nebankovní půjčky online a ihned na ruku a jaké společnosti jsou nejlépe hodnoceny? Dozvíte se v našem článku.

Nebankovní půjčky online a ihned

Dnes jsou nebankovní společnosti nazýváno často fintechy, tedy finančně technickými společnostmi. Do nebankovních společností míří klienti v případě, že nepochodí u své banky. Typická je tedy snadná dostupnost nebankovních úvěrů.

V mnoha případech si můžete vyřídit půjčku online a do 15 minut máte peníze na svém účtu. Díky této jednoduchosti se začala zvyšovat poptávka a tím i nabídka takových služeb. Na trhu tak obstály pouze ověřené firmy a zákazníci se nemusí bát svěřit do rukou takových firem. Někteří klienti využívají rychlé online nebankovní půjčky téměř jako kreditní kartu. Rychlá manipulace a přesun peněz udělal tuto službu naprosto automatickou.

Můžeme například jmenovat půjčku od společnosti Vitacredit.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Kromě snadného vyřízení jsou nebankovní společnosti kvitovány, protože na půjčku dosáhne i člověk, který by v bankovní společnosti těžko uspěl. Nebankovní úvěr tak můžete v některých případech získat aniž doložíte příjem nebo i v případě, že máte záznam v registru dlužníků. Většinou se jedná o úvěry do 100 000 korun. Je to tedy i varianta pro nezaměstnané nebo bez pravidelného příjmu.

Nebankovní půjčky bez zástavy

Co ovšem mají dělat lidé, kteří si potřebují půjčit větší obnos peněz? Pro takové půjčky je typická zástava majetku nebo osoba ručitele. Banka se tak pojišťuje, aby snížila risk ztráty peněz. Nebankovní společnosti ale myslí i na ty, kteří nedisponují zrovna ohromným majetkem. Byť je běžná výše nebankovních půjček do 100 000 korun, najdete i společnosti, které vám půjčí do výše jednoho milionu a to bez ručitele nebo zástavy majetku.

Nebankovní půjčky - bez příjmu

Další druhy půjček

Speciální druhy půjček existují například pro studenty nebo OSVČ. Některé společnosti nabízejí i takzvané SMS půjčky, kdy můžete o peníze zažádat jednoduše pomocí mobilního telefonu. Půjčky se dále dělí na dlouhodobé a krátkodobé. Některé společnosti se přímo specializují na poskytování takzvaných mikroúvěrů, které vám mohou pomoci překlenout tíživé období do další výplaty. Záleží na vaší představě a na tom, kolik a na jak dlouho si potřebujete půjčit. Podrobný seznam všech půjček, bankovních i nebankovních najdete zde.

Kde opravdu půjčí?

Na jaké společnosti se může člověk obrátit? Jak již bylo řečeno, nabídka je skutečně široká. Záleží na vás, v jaké jste situaci, kolik si potřebujete půjčit a jaké máte další požadavky. Zde vám přinášíme recenze těch nejpopulárnějších nebankovních společností.

Recenze nebankovních společností

Některé nebankovní společnosti mají již pošramocenou pověst díky svému predátorskému chování. Vyberte si spíše parťáka, který Vás při prvním zaváhání neobere.

Zonky.cz

Zonky.cz je momentálně jednou z nejpopulárnějších nebankovních společností. Peníze si zde půjčujete od lidí, kteří chtějí zúročit své peníze. Na Zonky.cz si vyřídíte půjčku online z pohodlí domova. Bez udání důvodu vám bude poskytnut úvěr až do výše 750 000 korun a do 5 minut tak můžete mít peníze na svém účtu.

+ Mimořádné splacení je možné zdarma a bez poplatků, půjčky i pro OSVČ, možnost pojištění, půjčky i pro lidi se záznamem v registru (dobrá platební morálka) atd.

- Doložení dvou dokladů, doložení příjmu

Provident

Provident je další firmou, které se specializuje na hotovostní i nehotovostní nebankovní půjčky. Rozsah půjček je od 3000 do 130 000 korun a splácet můžete 3 až 36 měsíců. Na první půjčku máte nárok zdarma, takže kolik si půjčíte, tolik také vrátíte. Stejně jako u Zonky se vás ani zde nebude nikdo ptát, na co hodláte peníze použít. Provident půjčuje i maminkám na rodičovské dovolené, studentům nebo důchodcům. Provident nemá tak dobrou pověst jako Zonky či další nové společnosti

+ garance celkové ceny, možnost splátkových prázdnin, sjednání online i o víkendu, v některých případech možnost půjčky i nezaměstnaným

- půjčka zdarma jen do 12 000 korun, hotovostní pouze do 90 000 korun, vyšší úroky

Profi Credit

Profi Credit pojištěná půjčka je určená pro fyzické osoby. Půjčit si klient může až 100 000 Kč, a to opakovaně. Půjčku je možné vyřídit jednoduše online a peníze mít na bankovním účtu do 24 hodin. Využít je ale možné i kamenných poboček, kde úvěrový poradce pomůže najít tu nejlepší možnou nabídku.

+ mimořádné splátky a splacení zdarma, půjčky i pro důchodce, nevadí záznam v registru (záleží na konkrétním posouzení)

- pouze pro zaměstnané osoby, vyšší úroková sazba, nelze převzít v hotovosti nebo na poště

Profi Credit má pod sebou také společnost Razdva půjčka, která nabízí online půjčky mezi 10 000 Kč až 50 000 Kč.

Kamali půjčka

V poslední době je také velmi oblíbená Kamali půjčka, která figuruje pod záštitou Home Credit Česká republika. Jedná se o krátkodobou půjčku v maximální výši 20 000 Kč.

SOS Credit půjčka

Dále je možné jmenovat například SOS Credit půjčku. Jedná se o krátkodobou půjčku, která má splatnost 28 dní a je v maximální výši 15 000 Kč. Vyřízení této půjčky je možné pouze online, protože společnost nemá kamenné pobočky.

COOL CREDIT půjčka

Další velmi oblíbená nebankovní půjčka je COOL CREDIT půjčka. Tento mikroúvěr může být v maximální výši 20 000 Kč a se splatností maximálně 30 dní. Klient vše vyřídí online z pohodlí svého domova.

Via SMS půjčka

Další půjčka, o kterou si mohou klienti zažádat, je Via SMS půjčka. Klienti nejčastěji volí první půjčku zdarma, kdy si mohou půjčit až 8 000 Kč bez poplatků. Klient poté musí do 30 dní zaplatit stejnou částku, kterou si půjčil, v tomto případě 8 000 Kč. Další půjčky už nejsou tak výhodné.

článek je uzamčen
Zadejte svůj e-mail pro otevření článku.
nebo

Témata:

Ze života firem a kanceláří Ze života zaměstnanců Investice a spoření