Zonky | Půjčky, práce a investice! | VímVíc.cz
Zonky půjčka na šetrné bydlení s úrokem od 5,99 %

Zonky

Zonky je nová finanční P2P platforma, za jejímž financováním stojí fond Home Credit patřící do skupiny PPF. Práce v Zonky funguje od června roku 2015. Smyslem práce Zonky je sdílená ekonomika, jak je patrné ze samotného sloganu firmy „lidé půjčují lidem“. Tato online služba garantuje výhodný úrok a férové podmínky pro žadatele o půjčku. Celý proces je nastavený tak, aby byl maximálně příjemný, rychlý a efektivní. Brány kariéry v Zonky jsou otevřeny nejen znalcům z oblasti financí, ale též uchazečům s pokročilou znalostí angličtiny.

Produkty

Název půjčky
Výše půjčky od – do
Splatnost od – do
Úrok
RPSN
 
Zonky půjčka Více o produktu »
Výše půjčky 
5 000 – 1 200 000 Kč
Splatnost 
12 – 120 měsíců
Úrok 
od 4,99 %
RPSN 
od 5,55 %
Mám zájem
  • Zonky půjčka na cokoliv s úrokem od 4,99 %
  • Mimořádné splátky jsou zdarma a bez postihů
  • Předčasné splacení půjčky je zdarma
  • Levnější půjčení peněz než u banky
Refinancování Zonky půjčky Více o produktu »
Výše půjčky 
5 000 – 1 200 000 Kč
Splatnost 
12 – 120 měsíců
Úrok 
od 4,99 %
RPSN 
od 5,56 %
Mám zájem
  • Zonky refinancování úvěru nabízí klientům peníze navíc
  • Žádné skryté poplatky
  • Mimořádné splátky jsou zdarma
  • Levnější refinancování než v bance

Hodnocení Zonky

Přidat hodnocení
před 6 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Zonky na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Benefity

Negativa firmy:

Lokalita - Petřiny

před 6 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – SAR
Pracuji ve společnosti Zonky na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Relativně plochá struktůra Možnost podílet se na tom jak věci fungují Vysoká úroveň odbornosti lidí a ochota dělit se o znalosti Dobré vztahy na pracovišti i mezi úrovněmi Solidní platové ohodnocení Ochota upravovat úvazek dle potřeb Pohledné a přátelské kolegyně

Negativa firmy:

Openspace není pro každého Horší dostupnost (Petříny) Firma je velmi mladá, čili nevhodná pro konzervy

před 6 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Zonky na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Běh, jóga.

Negativa firmy:

před 6,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Fact - checkers specialist – Praha
Pracuji ve společnosti Zonky na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přátelský kolektiv, spoustu skvělých benefitů, časté večírky, párty a oslavy našich úspěchů, teambuildingy, pejsci na pracovišti, skvělý postoj ke klientům, volnost a možnost práce z domova, příjemná a veselá atmosféra na pracovišti.

Negativa firmy:

Zatím jsem na žádné nenarazila.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (4)

Historie společnosti Zonky.cz

První volná místa Zonky nabídlo v polovině roku 2015. Celý projekt tehdy řídila bývalá šéfredaktorka ihned.cz, Lucie Tvarůžková. Teprve v dubnu roku 2017 došlo ke změně vedení a do čela nastupuje Novák z Eldorada. Zonky se soustředí též na charitativní projekt určený na pomoc sociálně a zdravotně znevýhodněným dětem v celé České republice.

V čem je Zonky unikátní

Zonky nemyslí jen na lidi, kteří potřebují urgentně peníze. Nabízí možnosti i lidem, kteří by rádi své peníze investovali, jen neví, jak na to. Zonky se vším pomůže i druhé straně a garantuje, že peníze investorů jsou v bezpečí. Půjčky jsou sjednávány anonymně a celý projekt funguje pod dohledem České národní banky.

Produkty Zonky

Zonky je zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů, kdy lidé půjčují lidem. Klient zde může být tedy investor nebo žadatel o půjčku. Zonky pomáhá zúročit klientovi finance, které nemusí ležet na spořicím účtu, ale mohou být úročeny úrokem 4,4 % p.a. Stále více klientů se stává Zonky rentiérem.

Zonky se dále snaží lidem půjčovat za přijatelných podmínek, kdy si klienti mohou půjčit mezi 20 000 Kč až 750 000 Kč. Nejoblíbenějším produktem je Zonky půjčka. Jedná se o spotřebitelský úvěr na cokoliv. U Zonky si mohou půjčit občané České republiky nebo obyvatelé EU či Ukrajiny, kteří mají v ČR trvalý pobyt.

Velmi často klienti také volí refinancování se Zonky, kdy si mohou refinancovat půjčky u jiných společností v maximální výši až 750 000 Kč. Zonky refinancování klientovi přinese kratší dobu splácení nebo nižší měsíční splátky.

S výpočtem úvěru mohou také pomoct online internetové kalkulačky, které jsou k nalezení například na webových stránkách Zonky a spočítají orientační výši měsíční splátky.

Jak to celé funguje?

Půjčování se Zonky může být chápáno jako určitý dražební systém, kdy žadatel může poslat svou nabídku a čekat kdo na ni zareaguje nebo si klient může udělat svůj vlastní průzkum. Zonky v tomto procesu figuruje jako zprostředkovatel, který se snaží pomoct oběma stranám dosáhnout co nejlepších výsledků.

Kde se nachází Zonky kontaktní místa?

Pokud klient není příznivcem online světa a raději si vše vyřídí osobně, může Zonky navštívit na několika místech. V Praze se nachází dvě pobočky v samotném centru. První je v blízkosti obchodního centra Kotva a druhá v budově Hypocentra Modré pyramidy na Novém městě. Zonky se nachází i v dalších městech: České Budějovice, Chomutov, Liberec, Příbram a Teplice.

Zonky můžete také kontaktovat 7 dní v týdnu na telefonním čísle +420 800 449 999. Od pondělí do pátku mohou klienti volat od 8:00 do 20:00, o víkendech od 9:00 do 18:00 a o svátcích také od 9:00 do 18:00.

Firemní kultura a prostředí

I kultura firmy a její prostředí se řídí heslem firmy: Lidé lidem. Nejedná se o konzervativní prostředí, kde se každý schová do své ulity. Zonky naopak funguje na základě společné komunikace a možnosti vyjádřit se k čemukoliv. Open space pomáhá propojovat jednotlivé úseky, takže problémy se řeší okamžitě a včas. Každý zaměstnanec je vnímán jako kousek stavebnice a nezáleží, zda je na pozici managera nebo pracuje v zákaznické péči.

Pro koho je kariéra a práce v Zonky?

Práce v Zonky je pro lidi, kteří mají drive a mají chuť učit se novým věcem. Práce zde nebude vypadat tak, že bude mít zaměstnanec deset let stejné místo a stejnou židli. Jedná se o moderní společnost, které je vlastní kreativita a která podporuje své zaměstnance, aby se vzdělávali v různých odvětvích.

Kariéra v Zonky

V současné době se může Zonky pochlubit nálepkou největší fintech společností v Česku. Díky tomu, že si zde lidé půjčili již více než 1,5 miliardy korun a 15 tisíc lidí zde investuje své finance, řadí se Zonky mezi stabilní a atraktivní zaměstnavatele. Svou kariéru v Zonky můžete začít budovat v Praze, kde jsou průběžně nabízeny lákavé pozice. Pro zaměstnance jsou připraveny benefity, mezi něž patří například příspěvek na kulturu a sport, možnost práce z domova nebo vlastní organizování náplně práce v Zonky.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6

Velikost firmy:

51 - 200 zaměstnanců

IČ:

03570967

Založení / Zapsání do OR*:

14. 11. 2014

Právní forma:

s.r.o.

Web:

zonky.cz