Českomoravská stavební spořitelna - ČMSS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

ČMSS

Českomoravská stavební spořitelna, a.s., ve zkratce ČMSS, známá jako Liška je největší stavební spořitelna v České republice.

Hodnocení ČMSS

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Od roku 1993 téměř 5,6 milionu uzavřených smluv o stavebním spoření a přes milion poskytnutých úvěrů na bydlení. Více než 2000 renomovaných finančních poradců.

Zpočátku se specializovala pouze na stavební spoření a s ním související úvěry na bydlení. Postupně své produktové portfolio rozšířila o produkty, které pokrývají široké spektrum finančních služeb. Její obchodní model je postaven na osobním poradenství široké sítě externích spolupracovníků. Centrála sídlí v Praze.

V roce 2002 změna legislativy umožnila rozšířit nabídku o penzijní připojištění a podílové fondy. Produktová nabídka se stále rozrůstá a v současné době ČMSS kromě stavebního spoření, překlenovacích úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření nabízí následující produkty: rizikové životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, hypotéku, spotřebitelský úvěr, penzijní připojištění, životní pojištění, podílové fondy, běžný a spořicí účet.

Naše firma je od 1. září 2014 členem platformy Byznys pro společnost, největší odborné organizace zaměřené na šíření principů CSR (Corporate social responsibility - společenská odpovědnost) a udržitelné podnikání v České republice. Byznys pro společnost sdružuje odpovědné firmy, které jsou při svém podnikání citlivé ke svému okolí a ve svém řízení zahrnují přístupy respektující potřeby společnosti, zaměstnanců, zákazníků a šetrnost vůči životnímu prostředí. Členové platformy věří, že tento přístup k podnikání dlouhodobě přispívá i k jejich prosperitě a úspěchu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vinohradská 3218/169, 100 17 Praha 10

Velikost firmy:

500 - 1000 zaměstnanců

IČ:

49241397

Založení / Zapsání do OR*:

27. 8. 1993

Právní forma:

a.s.

Fotogalerie

ČMSS
ČMSS
ČMSS
ČMSS

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Finance Bankovnictví Pojišťovnictví Spoření