LQZ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

LQZ

LQZ provozuje informační bartrový systém LQZ.

Hodnocení LQZ

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Všem svým obchodním partnerům nabízí další možnost obchodování. Přes jejich systém ročně zpracují poptávky v objemu desítek milionů korun.

Do mezinárodního informačního barterového systému LQZ může vstoupit jednoduše jakákoliv firma. Nezáleží na velikosti ani obratu daného podniku. Systém LQZ Vám zprostředkuje výhodně malé i velké obchody. Nezáleží vůbec ani na odvětví, ve kterém podnik působí. Výhod systému LQZ využije stejně dobře výrobní podnik, obchodní firma nebo také firma působící v oblasti služeb. V současné době je především vynikajícím a jedinečným řešením, jak rozhýbat stagnující stavební a investiční činnost ve státě. Důkazem tohoto tvrzení je spokojenost jejich klientů a kladné hodnocení jejich činnosti.

Účastníkem systému LQZ se může stát jakákoliv právnická nebo fyzická osoba, a to tak, že uzavře Rámcovou smlouvu Obchodního a informačního systému s příslušným oblastním zastoupením LQZ. Za účast v systému LQZ účastník platí roční účastnický poplatek, o jehož výši se můžete rovněž informovat prostřednictvím národní centrály LQZ. Tento poplatek se Vám však vrátí během velmi krátké doby, možná již po uzavření prvního obchodu prostřednictvím systému LQZ.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Lisabonská 799/8, 190 00 Praha - Vysočany

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

25839055

Založení / Zapsání do OR*:

24. 6. 1999

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.lqz.cz