Získejte skvělé zaměstnance díky profilu na VímVíc

  • Založte si kariérní profil zaměstnavatele a zaujměte schopné kandidáty pro vaše volné pracovní pozice.
  • Vylepšete si vizitku firmy a získejte tak lepší hodnocení, díky kterému bude získávání nových zaměstnanců jednodušší a levnější.

Vytvořit účet zaměstnavatele

Získejte nové kvalitní zaměstnance díky profilu VímVíc

Po odeslání požadavku Vás budeme kontaktovat pro ověření informací.

0

registrovaných
uživatelů

0

firemních profilů

0

hodnocení
zaměstnavatelů

0

online kurzů

Kariérní profil firmy

Nechte ostatní nahlédnout pod pokličku Vaší firmy - ukažte svou firemní kulturu -
zvyšte povědomí o své značce - najděte si nové zaměstnance

Reference firem

Markéta Vaňková Personální rozvoj Möbelix

Chceme značku naší firmy zviditelnit, oživit, dát jí zkrátka „šťávu“. Způsob práce VímVíc na nás zapůsobil přesně tak – inovativní, dynamičtí, nápadití. Kromě toho nás poměrně mladý team mile překvapil profesionalitou, spolehlivostí a systematičností. Rozhodně příjemná spolupráce, která snad bude pokračovat i v dalších projektech.

Lucie Masopustová Ředitelka správy klientských účtů

Hledáme nové cesty, jak zajímavě oslovit potencionální zaměstnance. Také chceme autenticky seznámit okolí o tom, co se u nás děje. A zároveň se v oblasti náboru něco nového naučit od zkušenějších v digitálním světě.

Andrew Fuchs Předseda představenstva

Michal is a pioneer in social media traffic generation and communication in the Czech Republic. From content copywriting, graphic design to targeting segments he has the pulse on what will drive results for your business.

Mgr. Ondřej Švrček Generální ředitel / CEO

Rádi zkoušíme nové věci a kariérní profil na VímVíc.cz byl jednou z nich. Dnes je to pro nás funkční platforma, která zvyšuje povědomí o naši firmě, je autentická a otevřeně komunikuje vše, co by uchazeč měl vědet před tím, než zareaguje na nabídku.

Ivan Lučanský Marketing Manager

Vímvíc nám otevřelo nové možnosti náboru zaměstnanců. Vytvoření profilu trvalo překvapivě rychle a bylo naprosto bez problému. Veškerá komunikace a přeposílání reakcí probíhá rychle a efektivně. Jsme rádi, že jsme tuto platformu pro digitální HR zvolili.

Založit účet zdarma