Pro zaměstnavatele | VímVíc.cz
0

registrovaných
uživatelů

0

firemních profilů

0

hodnocení
zaměstnavatelů

Kariérní profil firmy

Nechte ostatní nahlédnout pod pokličku Vaší firmy - ukažte svou firemní kulturu -
zvyšte povědomí o své značce - najděte si nové zaměstnance

Novinky ze světa HR

Reference firem

Milan Hlouch HR Ředitel Country life

Firma VímVíc nám za velmi krátkou dobu našla specifickou pozici, kterou jsme dlouhodobě nemohli obsadit. Kampaň se spustila a za pár dní jsme obdrželi několik CV a za další týden jsme již kandidáta přijali. Spolupráci bych charakterizoval třemi slovy: rychlost, odbornost a efektivita!

Eva Šimáková HR Supevisor

VímVíc znám několik let. Bylo zajímavé sledovat, jak zaměstnanci naprosto nezávisle hodnotí své zaměstnavatele a porovnávat se s naší konkurencí. Loni jsme se rozhodli, že využijeme možnost profil rozšířit nejen o více informací o společnosti, ale i inzerci. Realizace chvíli trvala, ale momentálně jsme spokojeni. Inzerce běží, odpovědi chodí, spolupráce se zástupci Vímvíc je víc než pružná. Za největší přínos ale považuji, že jsem dostali vlastní „redakční“ přístup a na všechna hodnocení můžeme obratem reagovat.

Markéta Vaňková Personální rozvoj Möbelix

Chceme značku naší firmy zviditelnit, oživit, dát jí zkrátka „šťávu“. Způsob práce VímVíc na nás zapůsobil přesně tak – inovativní, dynamičtí, nápadití. Kromě toho nás poměrně mladý team mile překvapil profesionalitou, spolehlivostí a systematičností. Rozhodně příjemná spolupráce, která snad bude pokračovat i v dalších projektech.

Lucie Masopustová Ředitelka správy klientských účtů

Hledáme nové cesty, jak zajímavě oslovit potencionální zaměstnance. Také chceme autenticky seznámit okolí o tom, co se u nás děje. A zároveň se v oblasti náboru něco nového naučit od zkušenějších v digitálním světě.

Zuzana Třebická Digital HR Marketing Specialist

Díky VímVíc máme možnost prezentovat naši společnost originální a autentickou cestou, která je pro uchazeče zajímavá. Mladý tým z VímVíc nám vytvořil profil rychle, profesionálně a velice ochotně. Vše proběhlo bez jakéhokoliv problému a teď už jen sbíráme uchazeče, kteří u nich reagují.

Andrew Fuchs Předseda představenstva

Michal is a pioneer in social media traffic generation and communication in the Czech Republic. From content copywriting, graphic design to targeting segments he has the pulse on what will drive results for your business.

Mgr. Ondřej Švrček Generální ředitel / CEO

Rádi zkoušíme nové věci a kariérní profil na VímVíc.cz byl jednou z nich. Dnes je to pro nás funkční platforma, která zvyšuje povědomí o naši firmě, je autentická a otevřeně komunikuje vše, co by uchazeč měl vědet před tím, než zareaguje na nabídku.

Ivan Lučanský Head of Marketing

VímVíc nám otvorilo nové možnosti náboru zamestnancov. Vytvorenie profilu bolo prekvapivo rýchle a bez problémov. Celá komunikácia a preposielanie reakcií prebieha rýchlo a efektívne. Sme radi, že sme túto platformu pre digitálne HR zvolili.