Burger King - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Burger King

Král mezi burgery

BURGER KING® je druhý největší řetězec rychlého občerstvení na světě. Původní motto znělo Home of the Whopper® a symbolizovalo naši oddanost vysoce kvalitním produktům, originálním receptům a přátelskému prostředí. Právě díky němu buduje od roku 1954 BURGER KING již více než 50 let úspěšnou značku.

Burger King
Burger King
Burger King
Burger King

Have it your way

V Burger Kingu se řídíme heslem „Have it your way“ a to každý den a v každé situaci. Neřešíme, co je a co není možné, ale jdeme si vždy svou vlastní cestou. Ať už se to týká každodenních drobností, jako je burger sestavený přesně podle představ každého z našich hostů, nebo důležitých životních kroků, jako je kariérní růst našich lidí. Nikdo není limitován a je jen na každém, kam až jeho cesta povede.

Burger King
Burger King Burger King
Burger King
„Jmenuji se Sabina a v Burger Kingu pracuji čtyři roky. Živě si pamatuji svojí první směnu, kdy jsem si říkala, jestli je tohle ta pravá brigáda pro mě. Vydržela jsem a vyplatilo se to. Momentálně jsem na pozici Assistant manažera a dělám přesně to, co mě baví. Získala jsem spoustu pracovních zkušeností, naučila jsem se komunikovat s lidmi a také jak vést a motivovat vlastní tým. Naučila jsem se překonávat sama sebe. Ale to nejcennější, co jsem díky práci v BK získala, je druhá rodina. Vím, že okolo sebe mám spoustu lidí, kterým můžu věřit a vždy se spolehnout na jejich podporu a pomoc.“ Sabina, Asisstant Manager
„Jsem Bára a v Burger Kingu jsem již devátým rokem. Práce mě nadchla už od první směny, a to díky kolektivu, který byl prostě super. Na brigádě jsem kromě střední školy zůstala také v době bakalářského studia. Na magisterském jsem neváhala přijmout nabídku stát se manažerem. Postupem času jsem si uvědomila, že ačkoliv mě škola baví, tak to není to, co bych chtěla dělat. Rozhodla jsem se přimout svou dosud největší výzvu – vést svou vlastní restauraci. Nikdy jsem svého rozhodnutí nelitovala, protože tu mám možnost potkat spoustu skvělých lidí a tým, co tu máme, nás dělá lepšími a pomáhá nám překonávat i ty největší výzvy a očekávání.“ Barbora, General manager

Jsme na jedné lodi

Zakládáme si na spokojenosti našich lidí. My totiž dobře víme, že cesta k úspěchu vede přes vzájemnou podporu, spolupráci a respekt k ostatním. V našich týmech panuje přátelská atmosféra a není vůbec výjimka, že se společně scházíme také mimo práci. Pořádáme každoročně spoustu akcí, které nás nejen baví, ale ještě více spojují. Nepotrpíme si na zbytečné formality, a proto je i vzájemné tykání významnou součástí naší firemní kultury. Nakonec, jsme v tom všichni spolu!

Burger King
Burger King
Burger King
Burger King

Každý může roztáhnout křídla

U nás nelpíme na zkušenostech nebo vzdělání. Máme vlastní propracovaný trénink a své lidi naučíme vše, co potřebují vědět. Navíc díky jedinečnému programu „Spread your wings“ mají naši zaměstnanci možnost profesně růst na manažerské pozice i bez předchozí praxe. Každoročně tak rozšiřujeme své řady o desítky vedoucích pracovníků, kteří začínali jako kuchaři nebo pracovali na pokladně. Spousta z nich už vede svou vlastní restauraci a ani tady jejich cesta nekončí.

Burger King
Burger King Burger King

Fotogalerie

Burger King
Burger King
Burger King
Burger King
Burger King
Burger King
Burger King
Burger King

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní – Pribram
Pracuji ve společnosti Burger King na plný úvazek méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Sem tam fajn lidi.

Negativa firmy:

Podražily, pomluvy, řev, chaos , nezaučeni (nauč se sám)

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Burger King na pracovní smlouvu, do roku 2022.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Asi ani to jídlo to nevykompenzuje, ale bylo zdarma.

Negativa firmy:

Špatně placená práce za tu dřinu, vedení absolutně bez jakéhokoliv praktického rázu, vše jen teoreticky, reálná situace je nezajímá. Vzhledem k tomu platu tam pracujete s debily s IQ někde kolem 20, kteří neumí spočítat 2 a 2. Dělat práci za někoho jiného běžná praxe, každý se tam snaží nejlépe nechat všechno na někoho jiného. Pak využívají každého aspoň trochu schopného člověka.

Doporučení pro management firmy:

Přidejte těm lidem, nebo se jim jednou rozsvítí a najdou si za 5 minut na internetu 20 lepších nabídek.

před 1,5 rokem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Burger King na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Fajn kolektiv, odměny na meetingu ve formě úžasné zábavy, např. Laser Game, motokáry, bowling...

Negativa firmy:

Na to, jak bohatá je firma, málo platí, jako brigádník sem si nesáhla ani na 100/h, což je smutný v dnešní době... nevím, kde kdo měl jídlo zdarma na směně, my ne, i když se slevou, ale jakmile si jako brigádník zrovna neměl peníze, tak to bylo na nic, když si neměl jídlo sebou.

před 2 roky
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Burger King na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Sleva na jídlo a pití zdarma

Negativa firmy:

Nadřízení se zajímají pouze o brigádníky, na požadavky zaměstnanců tolik nehledí. Schválnosti nadřízených a velmi nízký plat, pokud tu pracovat a chcete mít alespoň 20 000 tak být v práci každý den a brát směny za ostatní jinak je plat velmi podprůměrný

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (16)

Zaměření firmy

Potravinářství Restaurace a pohostinství Rychlé občerstvení