O nás | VímVíc.cz

O nás

Jsme s vámi již od roku 2014. Tenkrát nás bylo jen pár a spolupracovali jsme asi s dvaceti lektory. Za pouhé dva roky jsme se rozrostli v šestnáctičlenný tým. Přestěhovali jsme se do srdce Prahy do krásných kanceláří v Černé labuti a z moderního studia vám postupně nabídli téměř 100 online kurzů.

Co děláme?

Vzdělávání a HR je pro nás TOP priorita - ať už jde o jednotlivce, kteří touží po nových dovednostech, nebo firmy hledající odbornou pomoc v oblasti HR nebo vzdělávání. Dobře víme, že skrze sebezdokonalování můžeme všichni dosáhnout vysněné kariéry i spokojeného života. Chceme vzdělání umožňovat všem zájemcům bez ohledu na jejich časové možnosti i místo bydliště - proto fungujeme především v online světě. Ne však výhradně, od konce roku 2016 jsme začali i s osobními školeními a semináři.

Tým VímVíc.cz?

Dnes je naše kancelář plná zapálených energických lidí, které baví vytvářet na českém internetu prostor pro online vzdělávání a digitální HR. Z velké části nás tvoří nápadití studenti, ale najdou se zde ostřílení veteráni. Máme rádi teambuildingové akce, společné oslavy narozenin i několikadenní výlety do přírody. Záleží nám na tom, aby náš tým pracoval jako dobře promazaný stroj a mohl tak poskytovat ty nejlepší možné služby. U zrodu celého projektu stáli Michal Hardyn a Ivo Prax.

VímVíc.cz

Michal Hardyn

Nadšenec do nových projektů a startupů založil kromě VímVíc i Stario a Tipli. Je vegetarián a zapálený běžec - půlmaraton zaběhne za 1 hodinu a 25 minut. Na Twitteru mu naslouchá přes 6 000 followerů. Za odpočinkem utíká zaneprázdněný Pražan na Moravu nebo do sousedního Rakouska.

Ivo Prax

Vystudovaný právník z Brna s mnoha různorodými zálibami. Rekreačně hraje šachy, v minulosti šéfoval řečnickým klubům Toastmasters a nadšeně se věnuje i cizím jazykům - angličtině, němčině a ruštině. Obchodník tělem i duší, který volný čas věnuje rodině, hlavně dceři Zuzance.

Ivo Prax

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Každým dnem rosteme nejenom profesně ale i do počtu. Podívejte se na naše volné pracovní místa a přidejte se k nám!