O nás

Portál VimVic.cz nabízí desítky kvalitních online video kurzů. Od programování a ovládání kancelářských aplikací jako MS Excel, přes jazykové kurzy až po kurzy osobního rozvoje - vybere si každý.

Tým VimVic.cz

Zakladateli VimVic.cz jsou Ivo Prax a Michal Hardyn. Ivo je vystudovaný právník, kterého na Moravě znají mimo jiné jako šéfa řečnických klubů Toastmasters. Ivo má více jak 6 let zkušeností s online projekty a vzděláváním. Michal se přes 7 let zabývá podnikáním na internetu, založil několik úspěšných projektů, které využívají stovky tisíc uživatelů. Podílel se na založení projektů jako cashback portál PlnáPeněženka.cz, slevový srovnávač TopSleva.cz a SlevyDnes.cz.

Náš tým

Kolem projektu VimVic.cz se podařilo vytvořit malý efektivní tým, kterému nechybí energie ani odvaha pro velké cíle. Celý tým je zapálený pro své poslání vytvořit na českém internetu kvalitní platformu pro online vzdělávání a video kurzy a propojit špičkové lektory a uživatele, kteří se chtějí naučit něco nového.

Chceme propojovat profesionální lektory s těmi, co prahnou po nových dovednostech

Pomocí VimVic.cz můžete:

klipart 1
Vydělávat peníze přes internet, rozjet vlastní podnikání nebo nastartovat kariéru jako volnonožec
klipart 2
Zvýšit svou kvalifikaci a odbornost nebo získat lepší pozici v současném zaměstnání nebo nalézt novou vysněnou práci
klipart 3
Získat větší sebedůvěru, kvalitní vztahy, poznat nové lidi, rozšířit své obzory a zvýšit kvalitu svého života

Lektoři

Lektoři našich kurzů jsou profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Mají většinou zkušenosti s "offline" výukou, školeními nebo konferencemi. Pomáháme lektorům propojit jejich odborné dovednosti a sílu internetu. Mají příležitost připravit na VimVic.cz vlastní online kurz, který pomůže tisícům lidí.

Lektorům jsme připraveni pomoci s přípravou kurzu, natáčením, postprodukcí i propagací. Podívejte se na stránku jak se stát lektorem a vydělávat přes internet tím, co vás baví.

Máte zájem stát se lektorem na VimVic.cz? Kontaktujte nás

Dovednosti