VímVíc.cz

Vítejte ve VímVíc!

Rádi bychom vám představili naše nové moderní kanceláře. Nachází se poblíž náměstí Republiky v domě Černá Labuť v 5. patře. Chtěli jsme špičkové prostředí, kde lidé mohou odvádět maximální výkony a to se nám podařilo. Kanceláře nám poskytují dostatek světla, prostoru a také možností k realizaci nápadů. P.S. Mimochodem, pobočku máme i v Brně.

„Práce ve VímVíc pro mě není zaměstnání, ale koníček. Mohu rozvíjet své nápady a dovednosti, což mě naplňuje. Vážím si přátelského přístupu svých kolegů a prostředí, ve kterém jako tým pracujeme. “ Bára Popelářová, Office manager
„Cítím se tady svobodně. V názorech. V možnosti realizovat vlastní nápady. Lidé si tu navzájem pomáhají, dělají práci společně. Jenom proto, že chtějí, ne proto, že musí. Jsme opravdu přátelský a energický tým.“ Zdenka Chuťková, Project manager

Proč být VímVíc?

Jsme mladá, dynamická firma, která se nebrání trendům a inovacím. I díky tomu rychle rosteme a vyvíjíme se. Umíme pracovat na 110 %, ale zároveň víme, že zásadní pro úspěch je energie a dobrá nálada uvnitř týmu. Proto pravidelně pořádáme společné akce a teambuildingy. Při tom posledním jsme zjistili, že velká část týmu miluje tenisky a běhá maratony.

Co děláme?

Portál VímVíc.cz se zabývá vzděláváním a HR. Nabízíme online kurzy, přestavujeme firemní kulturu společností, ve kterých naši uživatelé mohou své dovednosti uplatnit a nahlížíme pod pokličku firem. I proto je našim firemním mottem: "Vím víc o firmě, kde hledám práci". Měníme svět vzdělávání a HR.

Fotogalerie

Teambuildiing VV
zaměstnanci VV
Práce ve vímvíc
Teambuildiing VV
Lidé ve VímVíc
veletrh
Zábava ve VimVic.cz
Zábava v bazénu na teambuildingu

Hodnocení

Přidat hodnocení
NEJZAJÍMAVĚJŠÍ
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti VímVíc.cz na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

- kolektiv lidí, který je ochotný vždycky poradit a pomoct - společné akce - vánoční večírek, laser game.. - rychlá komunikace přes appky (Slack, Basecamp..) - práce z domova

Negativa firmy:

před 8 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti VímVíc.cz na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

-skvělý coffee managemant

Negativa firmy:

-mé kolegyně jsou až příliš krásné :)

před 1,5 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti VímVíc.cz jako nezávislý pracovník.
Pozitiva firmy:

atmosféra, lidé kolem, teambuildingy, akce, možnost poznat nové lidi

Negativa firmy:

nic!

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Hlavní město Praha
Pracuji ve společnosti VímVíc.cz na poloviční úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jsem ve firmě jednoduše spokojená. Ze statistik vím, že je po celém světě pouze necelých 20 % šťastných zaměstnanců. Já se sama řadím mezi těch necelých 20 %. Pracuji v energickém a opravdu šikovném týmu lidí a nikdy jsem se ještě nebála za někym jít pro radu.

Negativa firmy:

Při velkém pracovním a studijním zatížení bych možná uvítala trochu víc pochopení při zkouškovém období. Nic jinýho jako minus nevidím.

Zobrazit všechna hodnocení (6)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Vzdělávání a školství Personalistika a HR Komunikace