Vítejte ve VímVíc!

Rádi bychom vám představili naše nové kanceláře. Nachází se u náměstí Republiky v domu Černá Labuť v 5. patře. Chtěli jsme špičkové prostředí, kde lidi mohou odvádět maximální výkony a to se nám podařilo. Kanceláře nám poskytují dostatek světla, prostoru a také možností k realizaci nápadů. P.S. Mimochodem, pobočku máme i v Brně.

„Práce ve VímVíc pro mě není zaměstnání, ale koníček. Mohu rozvíjet své nápady a dovednosti, což mě naplňuje. Vážím si přátelského přístupu svých kolegů a prostředí, ve kterém jako tým pracujeme. “ Bára Popelářová, Office manager
„Cítím se tady svobodně. V názorech. V možnosti realizovat vlastní nápady. Lidé si tu navzájem pomáhají, dělají práci společně. Jenom proto, že chtějí, ne proto, že musí. Jsme opravdu přátelský a energický tým.“ Zdenka Chuťková, Project manager

Proč být VímVíc?

Jsme mladá, dynamická firma, která se nebrání trendům a inovacím. I díky tomu rychle rosteme a vyvíjíme se. Umíme pracovat na 110 %, ale zároveň víme, že zásadní pro úspěch je energie a dobrá nálada uvnitř týmu. Proto pravidelně pořádáme společné akce a teambuildingy. Při tom posledním jsme zjistili, že velká část týmu miluje tenisky a běhá maratony.

Co děláme?

Portál VímVíc.cz se zabývá vzděláváním a HR. Nabízíme online kurzy, záznamy přednášek a přestavujeme firemní kulturu společností, ve kterých naši uživatelé mohou své dovednosti uplatnit. Zvyšujeme kvalitu života a kvalifikaci našich studentů. Díky nám se naši studenti mohou naučit víc a víc se dozvědět o pozicích a firmách, do kterých se hlásí. Měníme svět vzdělávání a HR.

Fotogalerie

zaměstnanci VV
Teambuildiing VV
Práce ve vímvíc
Teambuildiing VV
Lidé ve VímVíc
veletrh
Zábava ve VimVic.cz
Zábava v bazénu na teambuildingu

Hodnocení

Přidat hodnocení