Dáme jídlo | Práce, kariéra a volná místa | VímVíc.cz

Dáme jídlo

Údaje

Sídlo firmy:

Újezd 450/40, 118 00 Praha 1

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

24254398

Založení / Zapsání do OR*:

30. 8. 2012

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Internetová společnost Dáme jídlo se zaměřuje na rozvoz jídla v rámci 130 měst v České republice a na Slovensku. Její předností je velký počet restaurací, se kterými má uzavřenou spolupráci. Dáme jídlo poskytuje i slevu na vybraná jídla v akčních obdobích v určitých městech. Přehledná aplikace poskytuje zákazníkům rychlý výběr toho, na co mají právě chuť, jednoduchou objednávku a následný přehled o tom, v jakém stavu objednávka právě je. Díky množství hodnocení u každé restaurace si můžete být jisti, že si objednáváte kvalitní jídlo od kuchaře, který odvádí dobrou práci. Jaká je kariéra u Dáme jídlo? Pokud máte zájem o volné místo, určitě čtěte dál!

Hlavní oblasti působení

Firma původně rozvážela jídlo po Praze, postupně se přidala další města. Podobně, jako je jednoduché objednat si ve Vaší lokalitě rozvoz pizzy, je možné i objednat Dáme jídlo. V současnosti funguje v těchto městech:

 • Praha
 • Brno
 • Ostrava
 • Plzeň
 • Olomouc
 • Pardubice
 • Ústí nad Labem
 • Hradec Králové
 • Liberec
 • České Budějovice

Pro Dáme jídlo Brno vaří přes 200 místních restaurací. Zákazníci si mohou vybrat z české kuchyně, hamburger nebo pizzu. Jídlo jim firma doveze do kanceláře i domů. Dáme jídlo Olomouc spolupracuje se 40 restauracemi a Dáme jídlo Liberec s více jak 50. Současně společnost s rozvozem nabízí i volná místa v těchto lokalitách.

Říká se o Dáme jídlo

Společnost patří mezi hodně diskutované startupy,a to i v médiích. Trend dovážky jídla je poměrně silným tématem, na trhu se od vzniku Dáme jídlo objevila i konkurence, i když se jedná spíše o dovážky zboží ze supermarketů. V roce 2017 dosáhla firma tržeb přes 200 milionů korun, po téměř dvou letech v rámci skupiny Delivery Hero. Společnost se neustále vyvíjí a upravuje i styl práce. V současnosti například rozdělila směny na kratší intervaly okolo dvou hodin, v době oběda a večeře. Mimo 200 zaměstnanců se o rozvoz stará i 40 smluvních partnerů.

Dáme jídlo objednání jídla a kredity

Objednávka jídla přes Dáme jídlo je jednoduchá a rychlá záležitost. Na webu je nutné zadat adresu doručení, poté se objeví seznam restaurací, které na adresu dováží. Pomocí filtru (např. typ kuchyně, čas doručení) vyberete restauraci a následně jídlo. Po zvolení odběru (osobně nebo dovážka na adresu) objednávku potvrdíte, doplníte údaje a jídlo bude doručeno.

Platit je možné hotově při předání, stravenkami, kartou ihned či po jídle a nebo kredity. Ty je možné nabít na stránkách Dáme jídlo, pokud platba převyšuje zůstatek kreditů, stačí doplatit kartou ihned nebo po jídle rozdíl. Jeden kredit má hodnotu jedné koruny a slouží zejména k usnadnění plateb přes online rozhraní. Mnoho lidí má rádo rychlé objednávání jídla přes Dáme jídlo díky rychlosti a vysokému dosahu. Nejvíce si lidi cení toho, že jim stačí do Googlu rychle zadat damejidlo a mohou objednávat. Ještě výhodnější ovšem je objednávat jídlo přes Tipli, kde je již zmiňovaný cashback.

Historie firmy

Zakladatelem firmy je internetový podnikatel Tomáš Čupr, jehož dílem je také portál Slevomat či Rohlík.cz. Firma Dáme jídlo vznikla v roce 2012 a od té doby můžeme vidět velký kus vykonané práce. Již v roce 2014 získala ocenění Křišťálová lupa v kategorii projekt roku. O rok později byla společnost odkoupena německou firmou DeliveryHero, která původní značku zachovala a integrovala do ní firmu JídloTeď. Novinkou roku 2017 jsou pick-up pointy, kam si mohou zákazníci nechat jídlo dovézt a vyzvednout si ho později. Rozvoj této služby probíhá zatím v Praze a Brně.

Dáme jídlo kariéra

Díky rychlému rozvoji firmy nabídka volných míst stále roste. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších českých startupů. Vlastní vývoj, profi tým, logistika a tvrdá práce zaměstnanců byl klíč k úspěchu v oboru rozvážky jídla.

Nejvíce nabídek se týká práce v terénu, a to jako kurýr. Podmínkou nemusí být vlastní auto a dokonce ani řidičský průkaz. Kariéru kurýra můžete odstartovat za volantem vypůjčeného firemního vozu či na sedle obyčejného kola. Pokud preferujete práci v teple a pohodlí, můžete se ucházet o některou z dalších nabídek, kam patří například pozice pracovníka zákaznické podpory a rozvoje logistiky. Nebo také specializované pozice, například pokud chcete nastartovat svou kariéru na pozici front-end developera, restaurant quality managera a další. Mezi hlavní pozitiva z pohledu zaměstnanců patří především příjemné prostředí a rodinný přístup ostatních zaměstnanců. Lákavá je i nabídka benefitů, která obsahuje příspěvek na stravování či Multisport kartu. Díky zapojení do společnosti Delivery Hero získává Dáme jídlo další know-how a možnosti expanze a upevnění pozice na trhu.

Neváhejte a podívejte se, jaká volná místa firma Dáme jídlo momentálně nabízí a vyberte si z nich tu pozici, které Vám vyhovuje nejvíce.

Je tohle Vaše firma?

 • Vytvořte si skvělý profil
 • Získejte nejlepší zaměstnance
 • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Kuryr
Pracuji ve společnosti Dáme jídlo na poloviční úvazek méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Při nástupu velmi vstřícné chování

Negativa firmy:

Velmi nízké prac.ohodnoceni. tankování, mytí a luxovani auta po pracovní době, které zabere i hodinu a za vlastní naklady.

před 3 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Dáme jídlo na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Firma má dostatek zakázek tak aby si kurýr za měsíc věděl pěkně penize

Negativa firmy:

Člověk musí chodit na směny, které si musí zvolit v appce, když ne tak je to sám automat nastaví

před 5 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Dáme jídlo na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

Pohodička

Negativa firmy:

Nízké ohodnocení

před 7 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Kurýr - Brno
Pracuji ve společnosti Dáme jídlo na pracovní smlouvu méně než 1 rok.
Pozitiva firmy:

Časová flexibilita

Negativa firmy:

- Velmi nízké platové ohodnocení - Zastrašování pokutami za nenastoupení na směnu, nevyčištění auta, neumytí interiéru, neúčast na poradě, pozdní zahájení směny, neúčast na kontrole vozidel - Auta musíte tankovat ve svém volném čase, nikoliv v pracovní době - Auta musíte mýt a uklízet ve svém volném neplaceném čase, navíc na vlastní náklady!!! - Každý měsíc se musíte v jednu konkrétní dobu dostavit na “závěrečné ukončení”. Neúčast je opět trestána pokutou - Spolu s kontrolou aut, tankováním, uklízením a mytím, poradou, ukončením, kontrolou aut a předáváním auta dalšímu kurýrovi je to až moc práce ve volném čase, kterou vám nikdo nehradí.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (18)

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Potravinářství Rychlé občerstvení