Dáme jídlo - práce, kariéra v Brno, Liberec, Olomouc | VímVíc.cz

Dáme jídlo

Údaje

Sídlo firmy:

Újezd 450/40, 118 00 Praha 1

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

24254398

Založení / Zapsání do OR*:

30. 8. 2012

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Internetová společnost Dáme jídlo se zaměřuje na rozvoz jídla v rámci 130 měst v České republice a na Slovensku. Její předností je velký počet restaurací, se kterými má uzavřenou spolupráci. Dáme jídlo poskytuje i slevu na vybraná jídla v akčních obdobích v určitých městech. Přehledná aplikace poskytuje zákazníkům rychlý výběr toho, na co mají právě chuť, jednoduchou objednávku a následný přehled o tom, v jakém stavu objednávka právě je. Díky množství hodnocení u každé restaurace si můžete být jisti, že si objednáváte kvalitní jídlo od kuchaře, který odvádí dobrou práci. Jaká je kariéra u Dáme jídlo? Pokud máte zájem o volné místo, určitě čtěte dál!

Hlavní oblasti působení

Firma původně rozvážela jídlo po Praze, postupně se přidala další města. Podobně, jako je jednoduché objednat si ve Vaší lokalitě rozvoz pizzy, je možné i objednat Dáme jídlo. V současnosti funguje v těchto městech:

 • Praha
 • Brno
 • Ostrava
 • Plzeň
 • Olomouc
 • Pardubice
 • Ústí nad Labem
 • Hradec Králové
 • Liberec
 • České Budějovice

Pro Dáme jídlo Brno vaří přes 200 místních restaurací. Zákazníci si mohou vybrat z české kuchyně, hamburger nebo pizzu. Jídlo jim firma doveze do kanceláře i domů. Dáme jídlo Olomouc spolupracuje se 40 restauracemi a Dáme jídlo Liberec s více jak 50. Současně společnost s rozvozem nabízí i volná místa v těchto lokalitách.

Říká se o Dáme jídlo

Společnost patří mezi hodně diskutované startupy,a to i v médiích. Trend dovážky jídla je poměrně silným tématem, na trhu se od vzniku Dáme jídlo objevila i konkurence, i když se jedná spíše o dovážky zboží ze supermarketů. V roce 2017 dosáhla firma tržeb přes 200 milionů korun, po téměř dvou letech v rámci skupiny Delivery Hero. Společnost se neustále vyvíjí a upravuje i styl práce. V současnosti například rozdělila směny na kratší intervaly okolo dvou hodin, v době oběda a večeře. Mimo 200 zaměstnanců se o rozvoz stará i 40 smluvních partnerů.

Dáme jídlo objednání jídla a kredity

Objednávka jídla přes Dáme jídlo je jednoduchá a rychlá záležitost. Na webu je nutné zadat adresu doručení, poté se objeví seznam restaurací, které na adresu dováží. Pomocí filtru (např. typ kuchyně, čas doručení) vyberete restauraci a následně jídlo. Po zvolení odběru (osobně nebo dovážka na adresu) objednávku potvrdíte, doplníte údaje a jídlo bude doručeno.

Platit je možné hotově při předání, stravenkami, kartou ihned či po jídle a nebo kredity. Ty je možné nabít na stránkách Dáme jídlo, pokud platba převyšuje zůstatek kreditů, stačí doplatit kartou ihned nebo po jídle rozdíl. Jeden kredit má hodnotu jedné koruny a slouží zejména k usnadnění plateb přes online rozhraní.

Historie firmy

Zakladatelem firmy je internetový podnikatel Tomáš Čupr, jehož dílem je také portál Slevomat či Rohlík.cz. Firma Dáme jídlo vznikla v roce 2012 a od té doby můžeme vidět velký kus vykonané práce. Již v roce 2014 získala ocenění Křišťálová lupa v kategorii projekt roku. O rok později byla společnost odkoupena německou firmou DeliveryHero, která původní značku zachovala a integrovala do ní firmu JídloTeď. Novinkou roku 2017 jsou pick-up pointy, kam si mohou zákazníci nechat jídlo dovézt a vyzvednout si ho později. Rozvoj této služby probíhá zatím v Praze a Brně.

Dáme jídlo kariéra

Díky rychlému rozvoji firmy nabídka volných míst stále roste. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších českých startupů. Vlastní vývoj, profi tým, logistika a tvrdá práce zaměstnanců byl klíč k úspěchu v oboru rozvážky jídla.

Nejvíce nabídek se týká práce v terénu, a to jako kurýr. Podmínkou nemusí být vlastní auto a dokonce ani řidičský průkaz. Kariéru kurýra můžete odstartovat za volantem vypůjčeného firemního vozu či na sedle obyčejného kola. Pokud preferujete práci v teple a pohodlí, můžete se ucházet o některou z dalších nabídek, kam patří například pozice pracovníka zákaznické podpory a rozvoje logistiky. Nebo také specializované pozice, například pokud chcete nastartovat svou kariéru na pozici front-end developera, restaurant quality managera a další. Mezi hlavní pozitiva z pohledu zaměstnanců patří především příjemné prostředí a rodinný přístup ostatních zaměstnanců. Lákavá je i nabídka benefitů, která obsahuje příspěvek na stravování či Multisport kartu. Díky zapojení do společnosti Delivery Hero získává Dáme jídlo další know-how a možnosti expanze a upevnění pozice na trhu.

Neváhejte a podívejte se, jaká volná místa firma Dáme jídlo momentálně nabízí a vyberte si z nich tu pozici, které Vám vyhovuje nejvíce.

Je tohle Vaše firma?

 • Vytvořte si skvělý profil
 • Získejte nejlepší zaměstnance
 • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Dáme jídlo na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

Pohodička

Negativa firmy:

Nízké ohodnocení

před 3 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Kurýr - Brno
Pracuji ve společnosti Dáme jídlo na pracovní smlouvu méně než 1 rok.
Pozitiva firmy:

Časová flexibilita

Negativa firmy:

- Velmi nízké platové ohodnocení - Zastrašování pokutami za nenastoupení na směnu, nevyčištění auta, neumytí interiéru, neúčast na poradě, pozdní zahájení směny, neúčast na kontrole vozidel - Auta musíte tankovat ve svém volném čase, nikoliv v pracovní době - Auta musíte mýt a uklízet ve svém volném neplaceném čase, navíc na vlastní náklady!!! - Každý měsíc se musíte v jednu konkrétní dobu dostavit na “závěrečné ukončení”. Neúčast je opět trestána pokutou - Spolu s kontrolou aut, tankováním, uklízením a mytím, poradou, ukončením, kontrolou aut a předáváním auta dalšímu kurýrovi je to až moc práce ve volném čase, kterou vám nikdo nehradí.

před 9 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Pracovník podpory restaurací - Praha 8
Pracuji ve společnosti Dáme jídlo na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv,Vstřícnost, férové jednání se zaměstnanci a zároveň možnost růst nahoru,moderní kanceláře na Praze 8 :-)

Negativa firmy:

před 9 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Agentka zákaznické podpory - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Dáme jídlo na zkrácený úvazek 1-2 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Klimatizované kanceláře, moderní prostředí, kvalitní káva po celý den zdarma, večer vás kurýr odveze až domů

Negativa firmy:

Ve firmě jsem řešila zákazníky (chat, email, telefony) a nebýt toho, že denně máte i 200 hovorů, a do toho cca. 30-40 chatů a 30-40 emailů, dala by se práce i vydržet... JENŽE vzhledem k tomu, že práce je extrémně náročná, neuvěřitelně stresová a vyžaduje maximální nasazení 12 hod v kuse, málokdo to vydrží a díky veliké fluktuaci je tak neustále nedostatek lidí na směně. Vaše práce na PC je monitorována jak teamleadery, tak německým programem Daktela, což je neuvěřitelně buzerační systém který hlídá každou vteřinu celého Vašeho dne, podobně jako v Amazonu jste neustéla hlídáni. Jak rychle odpovíte na mail, na chat, kolik máte hovorů, jak dlouho jste na WC atd. Oproti zbytku firmy, kde vládne atmosféra jedné veliké nekončící party a málokdy vidíte, že by někdo reálně pracoval, je na oddělení zákaznické a restaurační podpory atmosféra strachu a šikany. Jakmile promluvíte o něčem jiném než práci, okamžitě se na Vás osočí jeden z teamleaderů, případně vedoucí ať děláte emaily, chaty, bad ratings. apod. Dávají Vám tedy jasně najevo, že oproti zbytku firmy jste druhořadý zaměstnanec, ke kterému se zde chová doslova jako ve školce a byť berete nejméně peněz, budete každou vteřinu něco dělat. Neuctivé a povýšené. Výplata je velmi nedostatečná.Člověk dosáhne max na cca ***kč, s tím, že *** jsou pohyblivá složka, závislá na tom, jak odklikáte v systému důvody proč Vás člověk kontaktoval.Celkově práci doporučuji jen těm, kteří dokáží mít rozkliknuto 15 záložek reklamací, pamatovat si co kde s kým řešil, do toho přijímat nekončící salvu mailů, hovorů a chatů plné nadávek, urážek a výhrůžek a to vše pod přísným dohledem teamleaderů. Nemluvě o tom, že cca 40% klientů jsou AJ hovoříčí, v lepším případě... Jde o trainee pozici, která nemá žádnou budoucnost. Postup ve firmě možný nejdříve po 2 letech v této smažení v této výhni, a to opravdu 99% lidí prostě nedá, protože kdo ano skončí na alkoholu, antidepresivech a nebo na terepii. Běžtě někam do klidu, tyto peníze dnes dávají i za skládání limonád.Spíš i více... ;)

Doporučení pro management firmy:

Trochu chill out, není potřeba každému připomínat, že je looser a nemá právo si s nikým říct slovo. Obzvláště při kontrastu s absolutně uvolněnou, až anarchistickou náladou ve zbytku firmy, u těch lepších lidí kteří jen řeší plni humru kde s kým spali, kde se dobŘe najedli a kam zase pojedou na dovolenou.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (16)

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Potravinářství Rychlé občerstvení