Conectart

Call centrum? U nás nefungují předsudky

Jsme jedno z největších call center v republice a stojí za námi investiční skupina KKCG. Kombinujeme to nejlepší z velkých firem a menších společností.

Stabilní firma, moderní technologie, férovost, žádné zpožděné výplaty a super benefity s přítomností rodinné atmosféry, která se projevuje tím, že spolu rádi trávíme volný čas, tykáme si, navzájem si pomáháme a když někdo potřebuje od kohokoliv poradit, dveře najde vždy otevřené.

Kde všude nás najdeš?

Conectart najdete v 5 lokalitách, konkrétně v Praze, Kolíně, Ústí nad Labem, Brně a Olomouci. Tím to ale nekončí, neboť jedním z našich benefitů, který naši kolegové rádi využívají, je home office. Všechny naše kanceláře jsou dobře dostupné, nejen blízko MHD, ale i v pěší vzdálenosti od nádraží. Dojíždění k nám je tedy snadné. Prostředí je pro nás velmi důležité, dáváme si záležet, aby se u nás všichni cítili příjemně. Každá naše pobočka se něčím odlišuje a něčím vyniká, ale jedno je spojuje – všude vládne pohoda.

„Začínal jsem ještě na škole jako brigádník na 1188. Myslel jsem, že to bude jen na jedno léto. Už jsem tu 3 roky a dostal jsem příležitost v marketingu, který mě hrozně baví.“ Martin Kostelecký, Specialista komunikace
„Do práce se vždy těším a díky pozitivní energii a kolegům, kteří jsou spíše přátelé, jsem zde už 5 let ačkoliv „životnost“ operátora je 2 roky....super vztahy a pracovní prostředí mě tady udrží snad do důchodu :)“ Martina Dohaničová, operátorka

Snažíme se být VZOREM

Zní to jako klišé, ale vážně se snažíme pracovat na tom, abychom byli vzorem v tom, co děláme. A slovo vzor byste našli i v našich firemních hodnotách: vášeň, zodpovědnost, odvaha a respekt. Děláme svou práci rádi, naši zaměstnanci jsou odvážní měnit zažité konvence, protože je v tom podporujeme. Přistupujeme k práci zodpovědně a chováme se s respektem nejen k zákazníkům, ale i sami k sobě.

Máme kolem sebe skvělé lidi

Jsme firma, která si je dobře vědoma, že její práce stojí na lidech. Pořádáme několikrát do roka velké společné akce.

Na své si přijdou milovníci jídla na grilovačkách, sportovci na závodech na dračích lodích, rodiče na akcích pro děti a Mikulášské. Oblíbené jsou také vánoční večírky nebo posezení po práci u piva. To, že společně trávíme čas na těchto akcích se potom projevuje i v pracovní atmosféře.

Ale nejraději trávíme čas v našem zeleném atriu, kde můžeme s kolegy jen tak posedět nebo třeba uspořádat turnaj ve fotbálku.

V průzkumu spokojenosti nám naši kolegové řekli, že si u nás nejvíce váží kolektivu. Což se u každého snažíme rozvíjet od prvního dne u nás.

Za práci se nestydíme

Jsme call centrum, rozhodně ale nečekejte, že u nás budete prodávat holící strojky nebo bambusové ponožky. Naše partnery si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s významnými firmami jako CK Fischer, Česká spořitelna, O2, SAZKAmobil nebo Moravské naftové doly. Našim klientům umíme sjednat nejen nejlepší ceny energie na trhu, ale zjistit také nejbližší spoj z Plzně do Ostravy na lince 1188.

Díky širokému spektru projektů si každý zaměstnanec může vybrat ten, který mu sedí, od akvizic, až po back office.

Známe hodnotu volného času

Snažíme se myslet na čas našich zaměstnanců. Můžete pracovat na plný či zkrácený úvazek, najít si u nás brigádu nebo klidně pracovat z domova tak, jak se vám to zrovna hodí.

Nabízíme týden dovolené navíc, dny s dětmi, stravenky, multisport kartu, dotaci telefonu, shell kartu, zaměstnanecké slevy na zájezdy, nákup elektroniky nebo třeba rodinnou vstupenku do ZOO.

Potěšit vás mohou taky super ceny z různých soutěží, které pořádáme. Třeba zájezd k moři nebo nový telefon.

A kolik si u nás vyděláte? Víme, že je nutné mít dostatečný jistý příjem a provize k tomu dělají výplatu hezčí. Ti nejlepší obchodníci mají na konci měsíce až 70 tisíc.

Přijď si popovídat

Z pohovoru není třeba se nijak stresovat nebo se na něj nějak speciálně připravovat.

Jedna z našich milých personalistek si s vámi popovídá a spíše si jen ověří, zda vám nedělá problém komunikovat.

Všechno ostatní vás naučíme na vstupním školení. Zkušenosti z call centra jsou výhodou, ale určitě ne podmínkou. I nováčci mají po našem zaškolení stejnou úspěšnost jako zkušení operátoři. Na všem se domluvíme během jedné schůzky. Pak si můžeme potřást rukou a vy si u nás práci nejprve vyzkoušíte. A proč? Abyste zjistili, jestli vás to bude bavit. A my věříme, že bude ;-).

Fotogalerie

Práce v Conectart
Práce v Conectart
Práce v Conectart
Práce v Conectart
Práce v Conectart
Práce v Conectart
Práce v Conectart
Práce v Conectart

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 14 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Operátor - Praha Sazka
Pracoval(a) jsem ve společnosti Conectart na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

pozitiva, nic

Negativa firmy:

vše

před 18 dny
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Conectart na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Všechno vysvětlí, na čem jsme se domluvili to platilo. Nemám zkušenosti jako tady píšou ostatní, jsem tady krátce. Call centra jsme prošel hodně ale tady mají nejlepší přístup

Negativa firmy:

Žádné nevidím

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Conectart na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Nevím o nich

Negativa firmy:

Bylo to zvláštní. Na pohovoru slíbí všechno ale pak tam sedíte a když opomenutí na ten neustále nepořádek, špína a na záchod jdete z hrůzou. Ty manažeři mi přijdou divny. Šel jsem se na něco zeptat na Hr ohledně mzdy a ta slečna mi řekla ze ať jsem rad ze to stihla poslat a ze bude vůbec výplata. Četl jsem tady ty reference bohužel pozde.

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Conectart na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Když ptačka lapají, pěkně mu zpívají. Nic jiného se nemusí psát. Měli by si zajistit novou naborařku. Myslím si že společnost není špatná, ale každý chce vědět za jakých podmínek nastupuje. Při dobré vůli se to dozvíte za tři měsíce. Hodně štěstí všem při volbě zaměstnání.

Negativa firmy:

Zobrazit všechna hodnocení (23)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Administrativa Telekomunikace Zemědělství Outsourcing Komunikace Služby