STRV - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

STRV

Vítejte u nás

V STRV máme prostředí, ve kterém se dá nejen skvěle pracovat, ale také odpočívat či trénovat. Máme tu třeba posilovnu a billiard. Často na to ale není čas, protože práce nám jde sama od sebe.

Jsme nadšenci do technologií! U nás najdete mobilní aplikace, zajímavé projekty i nejmodernější technologie.

Prostředí v STRV
Prostředí v STRV
" Working with so many talented people makes me accompplish goals I have never dreamed about." Lubo Smid, Co-Founder
" LOVE this place and its people. STRV got my heart.“ Carrie Krabes, Head of Account Management
"STRV is not just an employment. It's a lifestyle and I love it.“ Jakub Vodák, Development Team Lead
Zábava v STRV
Fotbálek
Sport v STRV

Pořádáme různá setkání. Kromě meetupů jsou to třeba i Silicon Valley Insights, kam zveme zajímavé osobnosti ze Silicon Valley nebo z mezinárodních developerských firem, aby nám přiblížili svůj příběh. Kdybyste potřebovali zlepšit svou angličtinu, můžete si u nás kdykoliv zabookovat “free lessons” u našich rodilých mluvčích. Jestliže rádi sportujete, u nás máme širokou paletu možností sportovního vyžití.

Prostředí v STRV
Lidé v STRV

Co děláme?

Naše společnost je jednou z předních českých technologických společností. Věnujeme se vývoji mobilních a webových aplikací pro ty nejperspektivnější startupy světa. Máme již 150 zaměstnanců v pěti kancelářích v Evropě i USA. Vývojáři a designéři jsou v Praze a Brně.

Zábava v STRV
Aplikace
Lidi u STRV

Ve světoznámém magazínu Forbes napsali článek o nových kancelářích našich vývojářů. Čeká vás třeba coworkingový prostor s barem, posilovnou a vířivkou na terase. Chtěli jsme mít takový prostor, odkud by se nám těžko odcházelo domů.

Naše kanceláře
Lidé v STRV
Lidé v STRV
Lidi u STRV

Svět IT a vývoje se neustále mění a technologie se stále vyvíjí. A proto používáme ty nejmodernější technologie jako třeba iOS, Android, HTML, JavaScript, SASS nebo Adobe Photoshop. Pokud chcete dnes uspět, je naprosto nutné pracovat jen s tím nejlepším, co svět technologií nabízí. U nás najdete jen ty nejnovější.

A v neposlední řadě si můžete přečíst i o našem dobývání Sillicon Valley. Jaké jsou naše vize a čeho chceme dosáhnout? Jaké byly naše začátky, jakým směrem jsme se vydali a proč tomu tak bylo? Jaké aplikace nyní hlavně tvoříme a jaké máme plány do budoucna?

Jak jsme prorazili v Sillicon Valley
Zábava v STRV
Lidé v STRV