BILLA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Rychlá a bezpečná půjčka

BILLA

Společnost BILLA je provozovatelem maloobchodní sítě supermarketů, která je součástí skupiny REWE International AG. BILLA si zakládá na čerstvém sortimentu a podporuje české dodavatele. Každým rokem otevírá nové prodejny, díky čemuž nabízí stabilní zaměstnání pro více než 6000 zaměstnanců.

Hodnocení BILLA

Přidat hodnocení
před 9 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti BILLA na zkrácený úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Centrála a pár řadových zaměstnanců na prodejně

Negativa firmy:

Nedotknutelnost vedoucí prodejny, nyní již zástupkyně. Neustálé osočování podřízených a s tím spojená velká fluktuace na prodejně. Nepříjemná, "dusná" atmosféra i pro zákazníka.Hodnotím prodejnu v Karlovarském kraji.

před 1 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti BILLA na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Včasný termin vyplat, par lidi v kolektivu

Negativa firmy:

Arogance a demotivace ze strany vedouci, pracujete vetsinou za dva lidi.. litate sem a tam, stejne se Vám pak dostaví kritika akorat. Snižování sebevedomi je zde na denním poradku. Ohodnocení neodpovídá vykonané praci. Donašeči jsou zde vřele vítáni..Neproplacena prace navic..neustale vymluvy o poctu hodin

před 1 rokem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Brigáda - praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti BILLA na zkrácený úvazek 1-2 roky, do roku 2012.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Včas výplata na účtu,široký sortiment zboží...

Negativa firmy:

Hlavně lidi,spousta neschopných ,nevzdělaných,protlačovaných nebo zbytečně arogantních

Doporučení pro management firmy:

Plány a tlak shora se dají plnit i bez vození se po druhých..

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti BILLA na plný úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic.

Negativa firmy:

strašný přístup, nekomunikace, špatné zaškolení, nebo spíš žádné.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (147)

Billa

BILLA je na českém trhu jedním ze známějších maloobchodních sítí, které patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele, převážně v potravinářském průmyslu. V dnešní době nachází práci v BILLA více jak 6000 zaměstnanců. Kariéru zde mohou začít i učni, kteří tak získají praxi ke škole. Firma BILLA vznikla z německých slov BILliger Laden - v překladu to znamená levný obchod.

BILLA ČR spolu s Penny Marketem jsou součástí skupiny REWE International AG. REWE je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinářského a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku.

Historie firmy

Na počátku existence společnosti byl velkoobchod v 50. letech ve Vídni, který se ukázal jako první diskontní prodejnou drogistického zboží. První prodejny si založil zakladatel Wlaschek v 60. letech, kdy otevřel první diskontní prodejnu v oblasti potravin a vytvořil tak první volná místa. Svoji síť pojmenoval BILLA. V roce 1966 došlo k otevření prvního supermarketu.

BILLA na českém trhu působí od roku 1990 a první supermarket BILLA byl otevřen v Brně. Aktuálně má v Česku BILLA 230+ prodejen, kde nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek a práci zde nachází tisíce zaměstnanců. Dále BILLA v Česku provozuje 70+ obchodů stop&shop v síti čerpacích stanic Shell.

Kariéra v BILLE

V BILLA najdete práci a volná místa v síti prodejen, centrálním skladu i na centrále společnosti v Modleticích u Prahy. BILLA svým zaměstnancům nabízí práci s možností kariérního růstu, spolu se vzděláváním zaměstnanců. K jejich rozšíření vzdělání patří školení pro nováčky, odborná školení a také školení tzv. měkkých dovedností. Ve společnosti BILLA se můžete těšit i na firemní benefity, mezi které patří stravenky (na centrále a centrálních skladech dotovaná kantýna), 5 týdnů dovolené, odměny za dlouholetou práci ve firmě, roční prémie, dotovaná Multisport karta a mnoho dalšího.

BILLA nabízí zaměstnání pro všechny věkové kategorie. Práci nebo brigádu zde mohou najít například i studenti, maminky na mateřské dovolené, lidé v důchodovém věku a další. Nejčastěji nabízí firma pozice prodavaček, skladníků, ale i uklízečů nebo administrativní. V Bille najdou uplatnění i manažeři, účetní či specialisté. Firma nabízí nejenom plné úvazky, ale také brigády a zkrácené úvazky.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Modletice 67, 251 01 Modletice

Velikost firmy:

6 000 zaměstnanců

IČ:

00685976

Založení / Zapsání do OR*:

9. 11. 1990

Právní forma:

s.r.o.