BILLA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

BILLA

Společnost BILLA je provozovatelem maloobchodní sítě supermarketů, která je součástí skupiny REWE International AG. BILLA si zakládá na čerstvém sortimentu a podporuje české dodavatele. Každým rokem otevírá nové prodejny, díky čemuž nabízí stabilní zaměstnání pro více než 6000 zaměstnanců.

Hodnocení BILLA

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Současný zaměstnanec - Řidič - Jažlovice
Pracuji ve společnosti BILLA na zkrácený úvazek méně než 1 rok.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Za moji současnou praxi na bille mohu říct že je to děs, bavim se o pozici řidiče. Většinou na krámech arogantní zaměstnanci, hromada zbytečných papírů asi nevědi že exituje email,normalní pracovní Doba neexistuje začínate v nejhorším ve 3 ráno a jezdíte do večera některé trasy vytvářené udajnym radoby dispečerem jsou Jen tak tak aby se člově stihl vrátit a zaparkovat a udělat pauzu nebere se v uvahu kolona a podobně prostě na facku, spíš než jako řidič závozník ste jak řidič ppl a podobně (časová okna). Klady? Možná tak ponaučení že tohle fakt né.

Doporučení pro management firmy:

Zamyslet se Nad sebou

před 3 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Vedoucí useku - Blansko
Pracoval(a) jsem ve společnosti BILLA na plný úvazek více než 10 let, do roku 2009.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Po 18 letech u firmy klasická podpásovka.Změnou manažera filiálky je vše jinak a hlavně kvalita a vstřícnost co bylo za bývalé manažerky je pryč.A obchod v jakém je chaosu hrůza.

Doporučení pro management firmy:

Změnu manažera v Blanenské pobočce . Psč 67801

před 4 měsíci
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti BILLA na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Není až tak špatná,ale občas naštve.

Negativa firmy:

Tentokrát nás zaměstnavatel zklamal.Ať jsem dělal kdekoliv,ne jenom v Billa,vždy byl státní svátek,i když se nepracovalo,placen.Na jednu stranu vánoční odměna,na druhou neplacení svátků.Takže nula od nuly pojde.Takle chcete nalákat a zajistit lidi?

před 9 měsíci
1.0

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní - Praha hlavní nádraží
Pracoval(a) jsem ve společnosti BILLA na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Časová náročnost

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (143)

Billa

BILLA je na českém trhu jedním ze známějších maloobchodních sítí, které patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele, převážně v potravinářském průmyslu. V dnešní době nachází práci v BILLA více jak 6000 zaměstnanců. Kariéru zde mohou začít i učni, kteří tak získají praxi ke škole. Firma BILLA vznikla z německých slov BILliger Laden - v překladu to znamená levný obchod.

BILLA ČR spolu s Penny Marketem jsou součástí skupiny REWE International AG. REWE je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinářského a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku.

Historie firmy

Na počátku existence společnosti byl velkoobchod v 50. letech ve Vídni, který se ukázal jako první diskontní prodejnou drogistického zboží. První prodejny si založil zakladatel Wlaschek v 60. letech, kdy otevřel první diskontní prodejnu v oblasti potravin a vytvořil tak první volná místa. Svoji síť pojmenoval BILLA. V roce 1966 došlo k otevření prvního supermarketu.

BILLA na českém trhu působí od roku 1990 a první supermarket BILLA byl otevřen v Brně. Aktuálně má v Česku BILLA 230+ prodejen, kde nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek a práci zde nachází tisíce zaměstnanců. Dále BILLA v Česku provozuje 70+ obchodů stop&shop v síti čerpacích stanic Shell.

Kariéra v BILLE

V BILLA najdete práci a volná místa v síti prodejen, centrálním skladu i na centrále společnosti v Modleticích u Prahy. BILLA svým zaměstnancům nabízí práci s možností kariérního růstu, spolu se vzděláváním zaměstnanců. K jejich rozšíření vzdělání patří školení pro nováčky, odborná školení a také školení tzv. měkkých dovedností. Ve společnosti BILLA se můžete těšit i na firemní benefity, mezi které patří stravenky (na centrále a centrálních skladech dotovaná kantýna), 5 týdnů dovolené, odměny za dlouholetou práci ve firmě, roční prémie, dotovaná Multisport karta a mnoho dalšího.

BILLA nabízí zaměstnání pro všechny věkové kategorie. Práci nebo brigádu zde mohou najít například i studenti, maminky na mateřské dovolené, lidé v důchodovém věku a další. Nejčastěji nabízí firma pozice prodavaček, skladníků, ale i uklízečů nebo administrativní. V Bille najdou uplatnění i manažeři, účetní či specialisté. Firma nabízí nejenom plné úvazky, ale také brigády a zkrácené úvazky.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Modletice 67, 251 01 Modletice

Velikost firmy:

6 000 zaměstnanců

IČ:

00685976

Založení / Zapsání do OR*:

9. 11. 1990

Právní forma:

s.r.o.