Albert | kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Albert

Vyber si z množství pracovních příležitostí

Nabídneme ti uplatnění v různých oblastech maloobchodu. Pracovat můžeš v jednom z našich obchodů, kterých máme po celé ČR více než 300. Zamířit můžeš i na jedno z jedenácti oddělení na centrále v pražských Nových Butovicích, či do logistiky v distribučních centrech v Klecanech u Prahy, v Olomouci a v Březhradě. Aby naše prodejny šlapaly jako hodinky, je potřeba celá škála profesí i specializací, ze kterých si jistě vybereš.

Centrála Albert 5
Skladník v DC Albert
„Pracuji v dobrém kolektivu. Společně se snažíme, aby zákazníci našli v regálech obchodů zboží od nás ze skladu, které tu pro prodejny vychystáváme. Také oceňuji, že chodím na 8 hodinové směny, bez nutnosti chodit na noční směny.“ Jirka, skladový dělník
„Na práci v Albertu mě baví především super kolektiv. Panuje tu dobrá pracovní atmosféra, díky které mě práce baví a dává mi smysl.“ Eva, asistentka

Táhneme za jeden provaz

Jsme silným a stabilním zaměstnavatelem. Je nás téměř 17 000 a panuje u nás přátelská atmosféra a otevřená firemní kultura. Vzájemně se podporujeme a inspirujeme. Víme, že silnou firmu dělají spokojení zaměstnanci. Práci u nás najdou jak mladí absolventi, tak zkušení matadoři v oboru.​

Prodejna Albert 3
Prodejna Albert 2
Prodejna Albert 1

Co je naším posláním?

Už více než čtvrt století nabízíme našim zákazníkům širokou škálu čerstvých a zdravých produktů. Řídíme se mottem: „Stojí za to jíst lépe“. Jsme tu pro naše zákazníky každý den a staráme se o to, aby se k nám rádi vraceli, protože věříme, že jíst lépe znamená žít lépe. Díky Nadačnímu fondu Albert podporujeme děti z dětských domovů a znevýhodněného prostředí. Za naši práci pravidelně získáváme různá ocenění, třeba „Nejlepší obchod v České republice“, „TOP zaměstnavatel“ nebo „Firma pro zdraví“, anebo ocenění pro náš nadační fond Bílá vrána.

Tým na prodejně Albert
Prodejna Albert 4

Ušijeme ti práci na míru

Kromě stabilního příjmu a dobrého kolektivu máš u nás možnost kariérně růst. Dokážeme ocenit jedince, kteří mají chuť pracovat a učit se. O týmy se starají zkušení manažeři, kteří se vždy snaží najít nejlépe vyhovující řešení pro všechny. Potřebuješ mít zkrácený úvazek nebo chodit jen na ranní směny? Není problém. Díky flexibilitě úvazku u nás najdou uplatnění také studenti a maminky na mateřské.

Žij s námi zdravě

Rádi podporujeme své zaměstnance ve zdravém životním stylu. Pravidelně proto pořádáme Dny zdraví a Dny prevence. Během nich ti odborníci poradí v oblasti zdravého stravování, doporučí ti kompenzační cvičení nebo relaxační techniky. Získáš benefity jako slevy na velké rodinné nákupy, příspěvek na dopravu či penzijní připojištění, stravenky nebo rekondiční volno.

Nadační běh Albert
Čerstvé ovoce v Albertu
Stabilní zaměstnání v Albertu

Kdo s námi začal, nechce už přestat

Je zajímavé vědět, že pětina našich zaměstnanců u nás pracuje již více než deset let. Jakmile jednou začnete v Albertu, pohltí vás přátelská týmová atmosféra, zajímavost našeho oboru – maloobchodu, a kariérní příležitosti. I proto máme u nás několik desítek kolegů, kteří začínali téměř na samotném začátku Alberta v Česku a jsou s námi již 25 let! Ať už jsi řezník, který stojí za kvalitou našeho masa, nebo oblastní ředitel, pokud dosáhneš i ty jednou této mety, vstoupíš do prestižního klubu K25, který pro tyto kolegy máme. Staň se i ty součástí našeho týmu!

Centrála Albert 6 Stážisti Albert

Fotogalerie

Centrála Albert 1
Centrála Albert 2
Centrála Albert 3
Videomeeting room
Administrativa v DC
Manager DC Albert
DC tým Albertu
Prodejna Albert 1

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 7 dny
1.0
Bývalý zaměstnanec - Management
Pracoval(a) jsem ve společnosti Albert na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Občasné svačinky, vánoční dárek, kytka k MDŽ, vitamíny, roušky/respirátory, občas dárek od dodavatele (cola, redbull..)

Negativa firmy:

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Albert na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Snaha zajistit testovani a ockovani na kovid 19

Negativa firmy:

Neustále ponižování stálých zaměstnanců.Brigádníci jsou hvězdy i když nechodí do práce.Minimum volna víkendy jen pro vyvolené.V době kdy se mám opravdu špatně dýchá někdo prosedi půlku směny vzadu a zbytek tahá fronty na pokladnach.To není o závisti,přijde mi že někdo pracuje bez řečí a druzí se po něm ještě vozí.Co to je 1 den volna týdně

Doporučení pro management firmy:

Planovat lépe směny mezi team lidry jsou bohužel lidé co myslí pouze na sebe.

před 3 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Albert na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přístup a odměňování

Negativa firmy:

nemám

Doporučení pro management firmy:

Super

před 4 měsíci
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Albert na zkrácený úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv spolupracovníků

Negativa firmy:

Neustále nové nesmyslné příkazy, které zdržují od práce, nesmyslné plánovače pokladen, které nemají nic společného se skutečností, problém dostat se z pokladny na WC, nedodržování ZP -přestávky na jídlo (někdy vůbec bez přestávky), plánování směn z odpolední na ranní. Neváží si zaměstnanců, některé úseky jsou protěžovány na úkor jiných, Kontroly z vedení které neví co chtějí, pokaždé je to jinak. Zaměstnanci jsou až na posledním místě, oproti arogantním zákazníkům chybí podpora a zastání.

Doporučení pro management firmy:

Vážit si zaměstnanců - jsou to také lidi a ne roboti. Zlepšit komunikaci a podmínky pro práci. Zlepšit platové podmínky.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (253)

Pracovní nabídky

Všechny pracovní nabídky (22)

Zaměření firmy

Služby Potravinářství Retailing