Albert | kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Albert

Vyber si z množství pracovních příležitostí

Nabídneme ti uplatnění v různých oblastech maloobchodu. Pracovat můžeš v jednom z našich obchodů, kterých máme po celé ČR více než 300. Zamířit můžeš i na jedno z jedenácti oddělení na centrále v pražských Nových Butovicích, či do logistiky v distribučních centrech v Klecanech u Prahy, v Olomouci a v Březhradě. Aby naše prodejny šlapaly jako hodinky, je potřeba celá škála profesí i specializací, ze kterých si jistě vybereš.

Centrála Albert 5
Skladník v DC Albert
„Pracuji v dobrém kolektivu. Společně se snažíme, aby zákazníci našli v regálech obchodů zboží od nás ze skladu, které tu pro prodejny vychystáváme. Také oceňuji, že chodím na 8 hodinové směny, bez nutnosti chodit na noční směny.“ Jirka, skladový dělník
„Na práci v Albertu mě baví především super kolektiv. Panuje tu dobrá pracovní atmosféra, díky které mě práce baví a dává mi smysl.“ Eva, asistentka

Táhneme za jeden provaz

Jsme silným a stabilním zaměstnavatelem. Je nás téměř 17 000 a panuje u nás přátelská atmosféra a otevřená firemní kultura. Vzájemně se podporujeme a inspirujeme. Víme, že silnou firmu dělají spokojení zaměstnanci. Práci u nás najdou jak mladí absolventi, tak zkušení matadoři v oboru.​

Prodejna Albert 3
Prodejna Albert 2
Prodejna Albert 1

Co je naším posláním?

Už více než čtvrt století nabízíme našim zákazníkům širokou škálu čerstvých a zdravých produktů. Řídíme se mottem: „Stojí za to jíst lépe“. Jsme tu pro naše zákazníky každý den a staráme se o to, aby se k nám rádi vraceli, protože věříme, že jíst lépe znamená žít lépe. Díky Nadačnímu fondu Albert podporujeme děti z dětských domovů a znevýhodněného prostředí. Za naši práci pravidelně získáváme různá ocenění, třeba „Nejlepší obchod v České republice“, „TOP zaměstnavatel“ nebo „Firma pro zdraví“, anebo ocenění pro náš nadační fond Bílá vrána.

Tým na prodejně Albert
Prodejna Albert 4

Ušijeme ti práci na míru

Kromě stabilního příjmu a dobrého kolektivu máš u nás možnost kariérně růst. Dokážeme ocenit jedince, kteří mají chuť pracovat a učit se. O týmy se starají zkušení manažeři, kteří se vždy snaží najít nejlépe vyhovující řešení pro všechny. Potřebuješ mít zkrácený úvazek nebo chodit jen na ranní směny? Není problém. Díky flexibilitě úvazku u nás najdou uplatnění také studenti a maminky na mateřské.

Žij s námi zdravě

Rádi podporujeme své zaměstnance ve zdravém životním stylu. Pravidelně proto pořádáme Dny zdraví a Dny prevence. Během nich ti odborníci poradí v oblasti zdravého stravování, doporučí ti kompenzační cvičení nebo relaxační techniky. Získáš benefity jako slevy na velké rodinné nákupy, příspěvek na dopravu či penzijní připojištění, stravenky nebo rekondiční volno.

Nadační běh Albert
Čerstvé ovoce v Albertu
Stabilní zaměstnání v Albertu

Kdo s námi začal, nechce už přestat

Je zajímavé vědět, že pětina našich zaměstnanců u nás pracuje již více než deset let. Jakmile jednou začnete v Albertu, pohltí vás přátelská týmová atmosféra, zajímavost našeho oboru – maloobchodu, a kariérní příležitosti. I proto máme u nás několik desítek kolegů, kteří začínali téměř na samotném začátku Alberta v Česku a jsou s námi již 25 let! Ať už jsi řezník, který stojí za kvalitou našeho masa, nebo oblastní ředitel, pokud dosáhneš i ty jednou této mety, vstoupíš do prestižního klubu K25, který pro tyto kolegy máme. Staň se i ty součástí našeho týmu!

Centrála Albert 6 Stážisti Albert

Fotogalerie

Centrála Albert 1
Centrála Albert 2
Centrála Albert 3
Videomeeting room
Administrativa v DC
Manager DC Albert
DC tým Albertu
Prodejna Albert 1

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Team leader - Mladá Boleslav
Pracuji ve společnosti Albert na plný úvazek méně než 1 rok.
Pozitiva firmy:

Plat. Dobrý kolektiv

Negativa firmy:

Nemám žádné negativa.

před 4 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Pokladní - ústecký kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti Albert na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2016.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádná

Negativa firmy:

Málo volna, nepravidelné směny. Arogance nadřízených, zaměstnanec na posledním místě. I hodinové čekání, než pustí nadřízení zaměstnance na WC, kontrola času tam stráveného. Ve frontách poslání kontrolního nákupu, stres, únava, fyzické vyčerpání. Při neoprávněných útocích zákazníka na pokladní, někdy i hrubých a sprostých urážek pokladních- nezájem.Zvýhodňování některých zaměstnanců, kteří nic moc nedělají před ostatními(oblíbenost, neoblíbenost u nadřízených).Nejnižší plat u potr. řetězce.

Doporučení pro management firmy:

Úplně vše jinak, výměna personálu v nejvyšších funkcích, vyšší plat, jinak organizovat směny zaměstnanců - více volna. Zaměstnanec je jen člověk, ne robot a hadr na podlahu.

před 6 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Albert na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Silná mezinárodní společnost se zaměřením na spokojenost zákazníka a zároveň na spokojenost zaměstnance. Vážím si kariérních příležitostí ve společnosti a otevřené komunikace. V Albertu se k sobě chováme jako v rodině, staráme se o sebe navzájem, respektujeme se a umíme se zasmát.

Negativa firmy:

Někdy máme ve společnosti příliš mnoho priorit, které se nám nedaří naplňovat.

před 8 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Albert na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

zvedání platu,na mém úseku dobrý kolektiv

Negativa firmy:

že nemůžu mít dva týdny dovolené,že šestihodinová šichta nemá nárok na přestávku,že děláme práci za jiný úsek a vděk nikde

Doporučení pro management firmy:

hlídejte si víc team lídry at taky pracujou

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (247)

Pracovní nabídky

Všechny pracovní nabídky (20)

Zaměření firmy

Služby Potravinářství Retailing