Synlab czech - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

SYNLAB

Kdo jsme a co děláme

Jsme společnost SYNLAB, součást nadnárodní skupiny SYNLAB, která působí ve více než 30 zemích světa. V současné době provozujeme v České republice přes 60 odběrových pracovišť a 11 laboratoří. Zaměřujeme na laboratorní služby v oblastech veterinární a environmentální diagnostiky. V SYNLAB si zakládáme na špičkovém zpracování odebraných vzorků a rychlé a přesné diagnostice. Zajišťujeme odběr vzorků, převoz, laboratorní diagnostiku a okamžité doručení výsledků vyšetření lékaři nebo pacientovi. Spolupracujícím lékařům a zdravotnickým zařízením také zajišťujeme materiál potřebný k odběru, uchování a převozu vzorků.

Synlab
Synlab

SYNLAB = fér jednání a příjemné prostředí

Zaměstnancům nabízíme dynamické pracovní prostředí, možnost rozvíjet se a tvůrčí prostor pro ty, kteří se nebojí změn. Nabízíme profesionální a etické jednání, týmovou spolupráci a otevřenou komunikaci napříč společností. Těšit se můžete na příjemné moderní prostředí a přátelskou a otevřenou atmosféru.

„Do společnosti SYNLAB jsem se vrátil po 7-mi letech od konkurenčních laboratoří. Po zkušenosti s největšími konkurenty v oboru, jsem zjistil, že synlab czech je nejlepší nejen v množství benefitů pro své zaměstnance, ale je i číslo jedna na profesionální úrovni.“ Martin Kroupa DiS., Zdravotní laborant
Synlab
Synlab

Hledáme ty nejlepší zaměstnance

Naší misí je být důvěryhodným laboratorním subjektem v systému péče o zdraví lidí. Proto potřebujeme ty nejlepší z vás. Lidi s profesionálním přístupem k práci, vysokým pracovním nasazením a v neposlední řadě se schopností pracovat individuálně i v rámci týmu. Klademe si za cíl získat nadšené a schopné zaměstnance, kteří mají chuť se dále učit a rozvíjet. Chceme jim umožnit rozšiřování kvalifikace, vést je k prohlubování odborných znalostí a k uplatnění dovedností v praxi.

Synlab
„V SYNLAB pracuji již šestým rokem na pozici vedoucí směny centrálního příjmu. Mezinárodní stabilní firma nabízí nejen pestrou práci v příjemném, útulném a čistém pracovním prostředí s moderním vybavením, ale i výbornou komunikaci, férové jednání, vstřícnost, bezva kolektiv, výplata vždy včas na účtě a řada benefitů (stravenky, Multisport karta, sick day, ). Hledáme komunikativní, pečlivé pracovníky, týmové hráče.“ Lucie Mistrová, DiS, Pracovník příjmu vzorků
„Se SYNLAB žiji už 4 roky. Velký kolektiv mi dal přátele i vážené kolegy. Práce je tu díky nejmodernějším analyzátorům dynamická a na nudu málokdy zbude čas. A po práci? Rozmanité benefity a odměny zajistí, že si své volno užívám naplno. A když mi to nestačí, pustím se do studia, synlab dává příležitosti a podporuje.“ Bc. Kristýna Rájová, Zdravotní laborant
„Proč pracuju ve firmě SYNLAB? Když jsem absolvoval školu, hned mi tu nabídli práci. Mám tady možnost profesionálně i kariérně růst a nabízejí tu spoustu benefitů. A hlavně je tady příjemné pracovní prostředí a kolektiv, kterému říkám rodina s malým „ r“. Práci v SYNLAB můžu každému jen doporučit.“ Bc. Karel Formánek, Zdravotní laborant
Synlab
Synlab

Pohovoru u nás se bát nemusíte

Ihned po odeslání svého životopisu získáte odpověď o přijetí vyplněného on-line formuláře do systému. Kdyby nám něco chybělo, napíšeme vám. V případě, že váš profesní profil bude splňovat požadavky pozice, vás pozveme na pohovor či testování obvykle do 2 týdnů. Výběrové řízení je většinou dvoukolové a běžně jsou uchazeči pozvání na první schůzku a k účasti na dalších kolech výběrového řízení během 1–2 týdnů.

Na prvním pohovoru, který trvá 30–60 minut, se setkáte s personalistou a přímým nadřízeným. Délka případných testů se různí dle obsazované pozice. Po vyhodnocení prvního kola můžete být pozváni na další schůzku, případně vyzváni k dalšímu testování znalostí. Výsledky výběrového řízení vám sdělíme telefonicky nebo e-mailem nejpozději do 14 dnů, pokud se nedohodneme jinak. V případě, že u pohovoru uspějete, můžete očekávat pracovní nabídku emailem a následně se těšit na spolupráci.

Synlab
Synlab
Synlab

Proč pracovat v SYNLAB

Pokud hledáte perspektivní a zajímavou práci u stabilního zaměstnavatele, je pro vás SYNLAB to pravé. Disponujeme rozsáhlým know-how i vlastními vědeckými týmy, které přicházejí s novými metodami vyšetření. Využíváme nejmodernější metody při komunikaci s lékaři i pacienty. Spolupracujícím lékařům nabízíme pravidelné vzdělávací aktivity a velké množství odborné literatury. V SYNLAB se také můžete těšit na odměny vyplácené na základě dosahování cílů. Našim zaměstnancům poskytujeme ihned po nástupu 5 týdnů dovolené.

Synlab

Dále nabízíme stravenky; pružnou pracovní dobu; příspěvek na MultiSport kartu; příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu a výhodné tarify od smluvního mobilního operátora. Pokud se vám u nás bude líbit a i my budeme se spoluprací spokojeni, po zapracování vám přidáme navíc i benefitní systém Cafeterie; sick day; příspěvky na penzijní/životní pojištění; odměny při životních a pracovních jubileích; teambuildingové aktivity, příspěvek na volnočasové aktivity vašich dětí a mnoho dalšího. Odpovězte a staňte se součástí našeho týmu!

Synlab
Synlab

Fotogalerie

Synlab
Synlab
Synlab
Synlab
Synlab
Synlab
Synlab
Synlab

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti SYNLAB na plný úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Slušný kolektiv vesměs kvalifikovaného ochotného a příjemného personálu (pokud nemá zrovna syndrom vyhoření), stabilní společnost, řada 'benefitů' z nichž však většinu nevyužijete..

Negativa firmy:

Jednání ze strany vedení je mnohdy do nebe volající (lynč a ponižování ve veřejném e-mailu prakticky na denním pořádku), ochota, nějaká alespoň základní lidská slušnost, pochopení a vstřícnost by určitě zajistlily více opravdu kvalitního a stejně tak slušného a chapavého personálu (aneb jak se do nebe volá...) většina problematiky řešena chaoticky a výsledek nemá hlavu ani patu. Sick days (alias zdravotní volno kdy se chcete vyležet a uzdravit) sice firma nabízí, ovšem musíte ho nahlásit měsíc předem a nesmí navazovat na víkendy, takže se naprosto minulo účinkem. Každá nepřítomnost v práci je pojatá skoro jako zločin proti lidskosti a naprosto neochotně.. Zákazník má vždycky pravdu je pojato stylem, že pokud někdo vstane ráno s prominutím zadkem napřed a vychutná si vás v nějakém hodnocení , vedení už nezajímá co a jak bylo a prostě vám přijde psaní ve kterém vás sjedou od hlavy k patě. Kdyby se nad tímhle vším někdo zamyslel bylo by to hrozně fajn pro úspěšnost a spokojenost celé firmy.

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SYNLAB na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

benefity

Negativa firmy:

babinec

před 2 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SYNLAB na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Je to celosvětová firma ,ma nejnovější vybavení. A největší rozsah výzkumu.

Negativa firmy:

Nějaké určitě budou ale ted nevim.

před 2 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti SYNLAB na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity,sick days, dovolená,prémie

Negativa firmy:

Komunikace mezi sylabem a smluvními lékaři.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (5)

Zaměření firmy

Služby Zdravotnictví Veterinářství Lékařství