Synlab czech - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Synlab czech

Údaje

Sídlo firmy:

Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8 - Karlín

Velikost firmy:

500 - 1000 zaměstnanců

IČ:

49688804

Založení / Zapsání do OR*:

22. 10. 1993

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost SYNLAB poskytuje celou řadu lékařských laboratorních služeb nejen lékařům, ale i klinikám a farmaceutickému průmyslu. SYNLAB je předním lídrem na evropském trhu s laboratořemi pro lidské lékařství. Společnost se soustředí na zavádění nových metod a inovací v oblastech laboratorní medicíny, v některých zemích vede laboratoře pro veterinární medicínu a enviromentální analýzu. Práci v SYNLAB nalezlo již více než 13 000 zaměstnanců. V České republice buduje svou SYNLAB kariéru přes 670 zaměstnanců.

Historie společnosti

Společnost byla založena v roce 1998 v Německu panem Bartlem Wimmerem pod jménem Synlab GmbH a fungovala jako sdružení nezávislých laboratorních lékařů. Díky významným akvizicím v roce 2010 vzrůstá zisk společnosti i popularita, stejně jako nabídka volných míst v SYNLAB. Společnost dosahuje tržeb ve výši 756 miliónů EUR. V roce 2015 se společnost spojuje s firmou Labco SA, která byla založena francouzskými biology s cílem řídit laboratoře po celém světě a dále společnost rozvíjet, kariéra SYNLAB se tak stává ještě perspektivnější.

Díky tomuto spojení dochází k vytvoření SYNLAB Group, která se snaží poskytovat své služby kdekoliv a kdykoliv. Momentálně společnost SYNLAB působí ve více než 35 zemích světa na 4 kontinentech, dosahuje tržeb 1,7 miliardy EUR a poskytuje přes 500 miliónů laboratorních výsledků ročně. V Česku patří SYNLAB Czech mezi největší laboratorní uskupení, zároveň se stále rozšiřuje o nejmodernější služby a práce v SYNLAB je velice žádanou.

Kariéra v SYNLAB

Hledáte práci v atraktivním prostředí se zajímavým platovým ohodnocením a mnoha benefity? Záleží Vám na budoucnosti a chcete se stále posouvat dopředu? Podívejte se na volná místa v SYNLAB. Společnost své zaměstnance odměňuje zaměstnaneckými benefity v podobě stravenek, karty MultiSport, tarifů od operátora, pravidelných odměn, jazykových kurzů, sick days, teambuildingovými aktivitami, nadstandardních zdravotních vyšetření nebo účasti na sportovních a charitativních akcích.

Volná místa SYNLAB nabízí pro téměř všechny zdravotnické pozice a pracovníky v laboratoři. Práci v SYNLAB tak najdou zdravotní sestry, lékaři, sanitáři, zdravotní laboranti, ale i skladníci nebo údržbáři. Začněte svou kariéru SYNLAB a mějte práci, ve které se budete moci seberealizovat.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Synlab czech na plný úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Slušný kolektiv vesměs kvalifikovaného ochotného a příjemného personálu (pokud nemá zrovna syndrom vyhoření), stabilní společnost, řada 'benefitů' z nichž však většinu nevyužijete..

Negativa firmy:

Jednání ze strany vedení je mnohdy do nebe volající (lynč a ponižování ve veřejném e-mailu prakticky na denním pořádku), ochota, nějaká alespoň základní lidská slušnost, pochopení a vstřícnost by určitě zajistlily více opravdu kvalitního a stejně tak slušného a chapavého personálu (aneb jak se do nebe volá...) většina problematiky řešena chaoticky a výsledek nemá hlavu ani patu. Sick days (alias zdravotní volno kdy se chcete vyležet a uzdravit) sice firma nabízí, ovšem musíte ho nahlásit měsíc předem a nesmí navazovat na víkendy, takže se naprosto minulo účinkem. Každá nepřítomnost v práci je pojatá skoro jako zločin proti lidskosti a naprosto neochotně.. Zákazník má vždycky pravdu je pojato stylem, že pokud někdo vstane ráno s prominutím zadkem napřed a vychutná si vás v nějakém hodnocení , vedení už nezajímá co a jak bylo a prostě vám přijde psaní ve kterém vás sjedou od hlavy k patě. Kdyby se nad tímhle vším někdo zamyslel bylo by to hrozně fajn pro úspěšnost a spokojenost celé firmy.

před 1 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Synlab czech na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

benefity

Negativa firmy:

babinec

před 1,5 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Synlab czech na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Je to celosvětová firma ,ma nejnovější vybavení. A největší rozsah výzkumu.

Negativa firmy:

Nějaké určitě budou ale ted nevim.

před 1,5 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Synlab czech na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity,sick days, dovolená,prémie

Negativa firmy:

Komunikace mezi sylabem a smluvními lékaři.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (5)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Lékařství Služby Zdravotnictví Veterinářství