Synlab czech - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

SYNLAB

Kdo jsme a co děláme

Jsme společnost SYNLAB, součást nadnárodní skupiny SYNLAB, která působí ve více než 40 zemích světa. V současné době provozujeme v České republice přes 60 odběrových pracovišť, 11 laboratoří a ambulance. Zaměřujeme na laboratorní služby v oblastech veterinární a environmentální diagnostiky. V SYNLABu si zakládáme na špičkovém zpracování odebraných vzorků a rychlé a přesné diagnostice. Zajišťujeme odběr vzorků, převoz, laboratorní diagnostiku a okamžité doručení výsledků vyšetření lékaři nebo pacientovi.

Synlab
Synlab

SYNLAB = fér jednání a příjemné prostředí

Zaměstnancům nabízíme dynamické pracovní prostředí, možnost rozvíjet se a tvůrčí prostor pro ty, kteří se nebojí změn. Nabízíme profesionální a etické jednání, týmovou spolupráci a otevřenou komunikaci napříč společností. Těšit se můžete na příjemné moderní prostředí a přátelskou a otevřenou atmosféru.

„Do společnosti SYNLAB jsem se vrátil po 7-mi letech od konkurenčních laboratoří. Po zkušenosti s největšími konkurenty v oboru, jsem zjistil, že SYNLAB je nejlepší nejen v množství benefitů pro své zaměstnance, ale je i číslo jedna na profesionální úrovni.“ Martin Kroupa DiS., Zdravotní laborant
Synlab
Synlab

Hledáme ty nejlepší zaměstnance

Naší vizí je být poskytovat diagnostické informace pro zajištění zdravějšího života. Proto potřebujeme ty nejlepší z vás. Lidi s profesionálním přístupem k práci, vysokým pracovním nasazením a v neposlední řadě se schopností pracovat individuálně i v rámci týmu. Klademe si za cíl získat nadšené a schopné zaměstnance, kteří mají chuť se dále učit a rozvíjet. Chceme jim umožnit rozšiřování kvalifikace, vést je k prohlubování odborných znalostí a k uplatnění dovedností v praxi.

Synlab
„V SYNLABu pracuji již šestým rokem na pozici vedoucí směny centrálního příjmu. Mezinárodní stabilní firma nabízí nejen pestrou práci v příjemném, útulném a čistém pracovním prostředí s moderním vybavením, ale i výbornou komunikaci, férové jednání, vstřícnost, bezva kolektiv, výplata vždy včas na účtě a řada benefitů (stravenky, Multisport karta, sick day, ). Hledáme komunikativní, pečlivé pracovníky, týmové hráče.“ Lucie Mistrová, DiS, Pracovník příjmu vzorků
„Se SYNLABem žiji už 4 roky. Velký kolektiv mi dal přátele i vážené kolegy. Práce je tu díky nejmodernějším analyzátorům dynamická a na nudu málokdy zbude čas. A po práci? Rozmanité benefity a odměny zajistí, že si své volno užívám naplno. A když mi to nestačí, pustím se do studia, SYNLAB dává příležitosti a podporuje.“ Bc. Kristýna Rájová, Zdravotní laborant
„Proč pracuju ve firmě SYNLAB? Když jsem absolvoval školu, hned mi tu nabídli práci. Mám tady možnost profesionálně i kariérně růst a nabízejí tu spoustu benefitů. A hlavně je tady příjemné pracovní prostředí a kolektiv, kterému říkám rodina s malým „ r“. Práci v SYNLABu můžu každému jen doporučit.“ Bc. Karel Formánek, Zdravotní laborant
Synlab
Synlab

Pohovoru u nás se bát nemusíte

Ihned po odeslání svého životopisu získáte odpověď o přijetí vyplněného on-line formuláře do systému. Kdyby nám něco chybělo, napíšeme vám. V případě, že váš profesní profil bude splňovat požadavky pozice, vás pozveme na pohovor či testování obvykle do 2 týdnů. Výběrové řízení je většinou dvoukolové a běžně jsou uchazeči pozvání na první schůzku a k účasti na dalších kolech výběrového řízení během 1–2 týdnů.

Na prvním pohovoru, který trvá 30–60 minut, se setkáte s personalistou a přímým nadřízeným. Délka případných testů se různí dle obsazované pozice. Po vyhodnocení prvního kola můžete být pozváni na další schůzku, případně vyzváni k dalšímu testování znalostí. Výsledky výběrového řízení vám sdělíme telefonicky nebo e-mailem nejpozději do 14 dnů, pokud se nedohodneme jinak. V případě, že u pohovoru uspějete, můžete očekávat pracovní nabídku emailem a následně se těšit na spolupráci.

Synlab
Synlab
Synlab

Proč pracovat v SYNLABu

Pokud hledáte perspektivní a zajímavou práci u stabilního zaměstnavatele, je pro vás SYNLAB to pravé. Disponujeme rozsáhlým know-how i vlastními vědeckými týmy, které přicházejí s novými metodami vyšetření. Využíváme nejmodernější metody při komunikaci s lékaři i pacienty. Spolupracujícím lékařům nabízíme pravidelné vzdělávací aktivity a velké množství odborné literatury. V SYNLABu se také můžete těšit na odměny vyplácené na základě dosahování cílů. Našim zaměstnancům poskytujeme ihned po nástupu 5 týdnů dovolené.

Synlab

Dále nabízíme stravenky; pružnou pracovní dobu; příspěvek na MultiSport kartu; příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu a výhodné tarify od smluvního mobilního operátora. Pokud se vám u nás bude líbit a i my budeme se spoluprací spokojeni, po zapracování vám přidáme navíc i benefitní systém Cafeterie; sick day; příspěvky na penzijní/životní pojištění; odměny při životních a pracovních jubileích; teambuildingové aktivity, příspěvek na volnočasové aktivity vašich dětí a mnoho dalšího. Odpovězte a staňte se součástí našeho týmu!

Synlab
Synlab

Fotogalerie

Synlab
Synlab
Synlab
Synlab
Synlab
Synlab
Synlab
Synlab

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti SYNLAB na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Práce mne bavila.

Negativa firmy:

Katastrofàlní jednàní vedoucích pracovišť.Neochota naslouchat,neustálè výtky byþ byla pràce 100% odvedena. Není možnost problèmy řešit na vyšších pozicích.

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti SYNLAB na plný úvazek.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

čisté pracovní prostředí

Negativa firmy:

Vedení které neví jak práce ve firmě v praxi vypadá, nebo se o to ani nechce zajímat. Nekompetentnost vedení, naprosto nedostatečný systém zaučení nových pracovníků. Nefér jednání mezi kolegy nevzájem i mezi nadřízenými a podřízenými. Buď se přispůsobite podmínkám a pokud nechcete a nejste úplný otloukánek tak musíte odejít, jak už bylo zmíněno v jednom níže uvedeném komentáři. Pokud toto hodnocení pomůže rozhodnout se alespoň jednomu člověku, splnilo svůj účel. Děkuji za životní lekci.

Doporučení pro management firmy:

Chovat se profesionálně ke všem. Zajímat se o své podřízené. Podívat se na věci opačným způsobem než doposud. Zamyslet se co jiného ještě může vést k tomu že se stále střídají lidé a proč zrovna pár stálých zaměstnanců zůstává. Zamyslet se jestli doopravdy znají své podřízené.

před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti SYNLAB na plný úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Slušný kolektiv vesměs kvalifikovaného ochotného a příjemného personálu (pokud nemá zrovna syndrom vyhoření), stabilní společnost, řada 'benefitů' z nichž však většinu nevyužijete..

Negativa firmy:

Jednání ze strany vedení je mnohdy do nebe volající (lynč a ponižování ve veřejném e-mailu prakticky na denním pořádku), ochota, nějaká alespoň základní lidská slušnost, pochopení a vstřícnost by určitě zajistlily více opravdu kvalitního a stejně tak slušného a chapavého personálu (aneb jak se do nebe volá...) většina problematiky řešena chaoticky a výsledek nemá hlavu ani patu. Sick days (alias zdravotní volno kdy se chcete vyležet a uzdravit) sice firma nabízí, ovšem musíte ho nahlásit měsíc předem a nesmí navazovat na víkendy, takže se naprosto minulo účinkem. Každá nepřítomnost v práci je pojatá skoro jako zločin proti lidskosti a naprosto neochotně.. Zákazník má vždycky pravdu je pojato stylem, že pokud někdo vstane ráno s prominutím zadkem napřed a vychutná si vás v nějakém hodnocení , vedení už nezajímá co a jak bylo a prostě vám přijde psaní ve kterém vás sjedou od hlavy k patě. Kdyby se nad tímhle vším někdo zamyslel bylo by to hrozně fajn pro úspěšnost a spokojenost celé firmy.

před 6 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti SYNLAB na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

benefity

Negativa firmy:

babinec

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (7)

Zaměření firmy

Služby Zdravotnictví Veterinářství Lékařství