Form Factory | Kariéra, práce a hodnocení | VímVíc.cz

Form Factory s.r.o.

Kdo jsme?

Jsme společnost Form Factory s.r.o. a jsme leadrem v oboru fitness a wellness. V České republice provozujeme 14 klubů v Praze a 1 v Ostravě. V těchto klubech najdete ty nejlepší posilovny, osobní trenéry, nejširší výběr studiových lekcí s exkluzivními Les Mills® programy, relaxační zóny a další.

Form Factory prostředí
Form Factory prostředí
kolektiv ve Form Factory

Vyber si směnu podle sebe!

Plánování směn je flexibilní podle klubu, některé jsou od pondělí do pátku, některé i o víkendech a někdy střídáme krátký/dlouhý týden. Záleží na daném klubu. Také délka směn se liší od čtyřhodinových až po jedenáctihodinové.

Form Factory kariéra

Bonusy i kariérní růst!

Motivace je důležitá a proto vedle fixní mzdy mají naši zaměstnanci ještě bonusovou složku mzdy. Našim zaměstnancům nabízíme kariérní růst, ve kterém je aktivně podporujeme. Najdete tu vedoucí projektů nebo Club managery, kteří začínali právě na pozici recepčních.

Form Factory kariéra

Dělej to co miluješ, miluj to co děláš!

Do našeho týmu hledáme další srdcaře, pro které bude práce koníčkem a které bude práce bavit tak jako nás. Nezáleží nám na věku a nelpíme na velkých zkušenostech. Místo u nás najde každý ať na plný či zkrácený úvazek nebo formou dohod.

Form Factory práce
befity ve Form Factory
Form Factory kariéra
„Začínala jsem ve Form Factory na pozici recepční a během 4 let jsem se vypracovala na pozici Operational System manager.“ Tereza, Operational System Manager
„Na směnách se dá domluvit, člověk si může přijít zacvičit, využívat všechny služby fitka a k tomu využívat i různé služby se slevou.“ Karolína, recepční

Benefity - posilovna, cardio, studiové lekce, wellness

Rád/a se udržuješ ve formě? My Tě v tom rádi podpoříme! Jako jeden z našich benefitů u nás máš možnost cvičení zdarma a to ve všech našich klubech. Pokud, ale nejsi zas takový sporťák nevadí. Relax je důležitý a proto můžeš v našich klubech využít wellness zónu se saunou, párou nebo vířivkou.

A pokud by sis v našich klubech nic nevybral/a, také nevadí. Nabízíme Multisport kartu pro tebe a tvé blízké včetně dětí. Jsou dny, kdy se necítíme ve své kůži a na ty máme tzv. sick days. S odpracovanými lety zase narůstá počet dní dovolené.

recepční ve Form Factory

Fotogalerie

Práce ve Form Factory
recepční ve Form Factory
zaměstnání ve Form Factory
Form Factory prostředí
kariéra ve Form Factory
Form Factory kariéra
práce ve Form Factory
Form Factory práce

Hodnocení

Přidat hodnocení

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Fitness a wellness