McDonald's

Kdo by neznal Mekáč

Jsme ikonou a jedničkou na trhu rychlého stravování. Konkurence nám je neustále v patách, my však hrdě přiznáváme, že jsme vždy minimálně o krok napřed. Na naše zaměstnance jsme pyšní, a ti, kteří chtějí, se neustále posouvají dál. Mnoho úspěšných lidí u nás začínalo stejně, jako budeš možná chtít začínat i Ty!

„Práce v McD mi jako matce vyhovuje z důvodu flexibility. Jako každé matce se mi občas stane nečekaná příhoda s dítětem a v práci mi vyjdou vstříc. Navíc, můj syn je hrdý na mou práci, jeho spolužáci se radují, když jim přinese nějakou dobrotu, kterou mám se zaměstnaneckou slevou.“ maminka Zuzana, baristka
„Nejlepší je, že si můžu sám plánovat směny a moji kolegové jsou v pohodě. Vydělávám víc, než jsem očekával, a tak si šetřím na nový mobil a počítač. Teď, po sedmi měsících, je moje práce stále pestřejší a baví mě. Naučil jsem se tady zodpovědnosti a práci v týmu.“ brigádník Filip, 16 let

McDonald's je o lidech

Bez lidí by McDonald's neexistoval. Schází se tu skvělá parta lidí, která se ráda baví. Každý jednotlivec je něčím jedinečný. V našich restauracích najdeme sportovce, hudebníky, maminky na rodičovské, studenty, důchodce a také handicapované. Pracují u nás lidé na celý, částečný úvazek, ale i brigádně. Směny si každý volí, jak potřebuje, a tak lze skloubit práci například se studiem, s mateřskými povinnostmi či koníčky.

U McDonald's si vybuduješ kariéru

Zaměstnanci u McDonald's mají skvělou příležitost rozvíjet svou kariéru. Pro ukázku, Tomasz Rogacz, současný generální ředitel McDonald's ČR, začínal jako brigádník „u hranolek”. Podle něj se lidé u McDonald's mohou seberealizovat z jakékoli pozice. Zaměstnancům zde nechybí ani prostor pro zábavu, přátele a dobré jídlo. A tomu už se dá říkat skutečné doporučení :).

Škola života

Jednou z našich přidaných hodnot je skvělé přizpůsobení Tvým časovým možnostem. Jsme známí tím, že své zaměstnance rozvíjíme, a tak už velmi brzo můžeš vést celý tým restaurace. Mít praxi v McDonald's se skvěle vyjímá v CV – pro zaměstnavatele je to záruka kvalitydobrých pracovních zkušeností. Zaměstnanci McDonald's měli v loňském roce možnost přihlásit se do soutěže Splň si svůj sen. Stačilo napsat, kde se vidí za pár let a co je potřeba pro splnění snu udělat. Vítěze i s jeho snem si můžeš prohlédnout na přiloženém videu.

Fotogalerie

McDonald´s
McDonald´s
McDonald´s
McDonald´s
McDonald´s
Teambuilding v McDonald's
McDonald´s
Teambuilding v McDonald's

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti McDonald's na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Úžasný kolektiv, skvělý zaučení - hned od první směny se Vám celý den věnuje jeden pracovník a následující směny taky.. Nechápu lidi co na mekáč nadávají, podle mě tam ani nebyly a sdílejí názory ostatních. ( Ovšem záleží na dané pobočce)..

Negativa firmy:

Při plánování směn mi nevycházejí vstříc a mám naprosté blbé směny, což pro mě jako dojíždějícího je docela blbý.. Díky tomuhle se chystám dát výpověď.. Škoda, kromě směn Vás MILUJI!!!

Doporučení pro management firmy:

Možná jen, víc dávat ohled při plánování směn lidem co pracují na plný úvazek..

17. 11. 2018
McDonald's reaguje na toto hodnocení:

Mockrát děkujeme za recenzi! :) Ohledně plánování směn doporučujeme obrátit se na personálního manažera, určitě by neměl být problém sloučit potřeby obou stran :)

před 2 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Všechno
Pracoval(a) jsem ve společnosti McDonald's na pracovní smlouvu méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Higiena

Negativa firmy:

Strašný kolektiv, všicni si hrají na kamarády a pak vás za zády pomluví. První den mě zaučovala holčina na kadrse hodinu pak jsem tam byla sama. Nemůžete si nechat jakékoliv dýško ale manka musíte zaplatit Po třech měsících kdy jsem ke kasi už ani nepáchla po mě chtěl manažerka zaplatit manko Na moji odpověď že jako nezletilá a navíc po třech měsících nic platit nehodlám odpovídala velmi sprostě. Dala jsem výpověď a nikdy víc.

Doporučení pro management firmy:

Udělejte si pořádek v papírech

05. 11. 2018
McDonald's reaguje na toto hodnocení:

Děkujeme za hodnocení, zajímalo by nás, o jakou pobočku šlo, budeme rádi za víc informací na mailu pripominky@cz.mcd.com, abychom si ten pořádek v papírech mohli udělat :) Děkujeme!

před 3 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti McDonald's na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Tým

Negativa firmy:

nepoužívají se při dělání jídel rukavice a podobně

04. 10. 2018
McDonald's reaguje na toto hodnocení:

Děkujeme za hodnocení, otázkou je, jak dlouho jsi u naší společnosti pracoval/a? Pokud jsi absolvoval/a byť jedinou směnu, pak jsi byl/a bezpochyby seznámen/a s našimi přísnými hygienickými standardy, které zahrnují přesné definice a pravidla v mytí rukou a osobní hygieně. Více informací o konkrétních situacích uvítáme na pripominky@cz.mcd.com. Díky!

před 3 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti McDonald's na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

kolegové a práce

Negativa firmy:

to, že se nedodržuje pracovní fond, neplatí se státní svátky, nedodržuje se zákoník práce

01. 10. 2018
McDonald's reaguje na toto hodnocení:

Děkujeme za zajímavé podněty. Na pracovišti se v restauračních zařízeních nesmí jíst v žádném případě, a to z hygienických důvodů, takže se jedná o součást pracovní kázně. Zaměstnanci komunikují zvýšeným hlasem v případě, že to situace vyžaduje, například při zvýšeném hluku během provozní špičky, při ohrožení bezpečnosti zákazníka nebo zaměstnance apod. Dodržování pracovního fondu je podmíněno zákonem, veškeré podmínky a práva nalezneš ve své pracovní smlouvě, kterou si můžeš pečlivě projít ještě před jejím podpisem. Svátky se proplácejí s ohledem na konkrétní pracovní úvazek. Budeme ale rádi, když nám doplníš informace o další detaily a uvedeš i restauraci, na které jsi nabyl své zkušenosti. Kontakt je pripominky@cz.mcd.com. Děkujeme!

Zobrazit všechna hodnocení (170)

Pracovní nabídky

Zobrazit všechny nabídky (86)

Zaměření firmy

Služby Potravinářství Rychlé občerstvení