McDonald's | brigáda, práce, kariéra | VímVíc.cz

McDonald's

Kdo by neznal Mekáč

Jsme ikonou a jedničkou na trhu rychlého stravování. Konkurence nám je neustále v patách, my však hrdě přiznáváme, že jsme vždy minimálně o krok napřed. Na naše zaměstnance jsme pyšní, a ti, kteří chtějí, se neustále posouvají dál. Mnoho úspěšných lidí u nás začínalo stejně, jako budeš možná chtít začínat i Ty!

„Práce v McD mi jako matce vyhovuje z důvodu flexibility. Jako každé matce se mi občas stane nečekaná příhoda s dítětem a v práci mi vyjdou vstříc. Navíc, můj syn je hrdý na mou práci, jeho spolužáci se radují, když jim přinese nějakou dobrotu, kterou mám se zaměstnaneckou slevou.“ maminka Zuzana, baristka
„Nejlepší je, že si můžu sám plánovat směny a moji kolegové jsou v pohodě. Vydělávám víc, než jsem očekával, a tak si šetřím na nový mobil a počítač. Teď, po sedmi měsících, je moje práce stále pestřejší a baví mě. Naučil jsem se tady zodpovědnosti a práci v týmu.“ brigádník Filip, 16 let

McDonald's je o lidech

Bez lidí by McDonald's neexistoval. Schází se tu skvělá parta lidí, která se ráda baví. Každý jednotlivec je něčím jedinečný. V našich restauracích najdeme sportovce, hudebníky, maminky na rodičovské, studenty, důchodce a také handicapované. Pracují u nás lidé na celý, částečný úvazek, ale i brigádně. Směny si každý volí, jak potřebuje, a tak lze skloubit práci například se studiem, s mateřskými povinnostmi či koníčky.

U McDonald's si vybuduješ kariéru

Zaměstnanci u McDonald's mají skvělou příležitost rozvíjet svou kariéru. Pro ukázku, Tomasz Rogacz, současný generální ředitel McDonald's ČR, začínal jako brigádník „u hranolek”. Podle něj se lidé u McDonald's mohou seberealizovat z jakékoli pozice. Zaměstnancům zde nechybí ani prostor pro zábavu, přátele a dobré jídlo. A tomu už se dá říkat skutečné doporučení :).

Škola života

Jednou z našich přidaných hodnot je skvělé přizpůsobení Tvým časovým možnostem. Jsme známí tím, že své zaměstnance rozvíjíme, a tak už velmi brzo můžeš vést celý tým restaurace. Mít praxi v McDonald's se skvěle vyjímá v CV – pro zaměstnavatele je to záruka kvalitydobrých pracovních zkušeností. Zaměstnanci McDonald's měli v loňském roce možnost přihlásit se do soutěže Splň si svůj sen. Stačilo napsat, kde se vidí za pár let a co je potřeba pro splnění snu udělat. Vítěze i s jeho snem si můžeš prohlédnout na přiloženém videu.

Fotogalerie

McDonald´s kolektiv
McDonald´s kariéra, káva
start kariéry v McDonald´s
McDonald´s
McDonald´s | kariéra i brigáda
Teambuilding v McDonald's
McDonald´s hamburgery
Teambuilding v McDonald's

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 5 dny
3.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti McDonald's na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Flexibilita

Negativa firmy:

Někteří lidé. Hodně práce, málo lidí

před 5 dny
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Brigádnice
Pracoval(a) jsem ve společnosti McDonald's na poloviční úvazek 1-2 roky, do roku 2009.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Naučí vás pracovat ve stresu, ale zároveň to brát s úsměvem. Poznáte princip manažer - pobočka a v budoucích pracích už vás jen tak něco nevyvede z míry. Pokud narazíte na skvělý kolektiv, tak se do práce opravdu těšíte.

Negativa firmy:

Na mé pobočce bylo příliš malé zaměstnanecké zázemí.

před 14 dny
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti McDonald's na zkrácený úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Švábi a umývání studenou vodou

11. 03. 2019
McDonald's reaguje na toto hodnocení:

Děkujeme za recenzi, zaujala nás negativa firmy. V našich restauracích probíhá pravidelná deratizace, dezinsekce a dezinfekce, rádi bychom tuto situaci prověřili. Prosíme o zaslání detailů na email pripominky@cz.mcd.com. Děkujeme!

před 25 dny
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Brigádník v kuchyni - Praha - Černý most
Pracoval(a) jsem ve společnosti McDonald's na zkrácený úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Plánování směn

Negativa firmy:

Pokud jste student a nemáte času nazbyt, tak vás nepotěší že i přes váš odpor, dostáváte další směny bez upozornění kdy se jim zachce. Kolektiv naprosto otřesný a vedení pod paní ****** co neví co s prachama a jejím opožděním s placení výplaty klidně i o 3 týdny už nikdy víc. Raději půjdu dělat popeláře, ty vám nebudou kontrolovat barvu ponožek!!

Doporučení pro management firmy:

Doporučuji nechodit pod franšízu paní ..... .

27. 02. 2019
McDonald's reaguje na toto hodnocení:

Děkujeme za hodnocení, to je dosti závažné obvinění, rádi bychom situaci více prošetřili, budeme rádi za detaily na emailu pripominky@cz.mcd.com. Ještě jednou díky!

Zobrazit všechna hodnocení (176)

Pracovní nabídky

Zobrazit všechny nabídky (64)

Zaměření firmy

Služby Potravinářství Rychlé občerstvení