KFC - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

KFC

Tajemství úspěchu

Tajemství úspěchu KFC je založeno na super týmech, kde si ceníme jeden druhého a držíme se hesla „závazek k lidem“. Naše historie se začala psát v roce 1940, kdy náš první superhrdina Harland Sanders vymyslel úžasný recept na čerstvé kuře s 11 druhy bylinek a koření. Od té doby jsme strážci tajemství originální kořenící směsi a staráme se o to, aby si unikátní recepturu mohlo vychutnat co nejvíce lidí. U nás neuslyšíte žádné plané sliby, ale mluví za nás činy. Naše provozovna na pražském I. P. Pavlova měla svého času největší počet transakcí po celém světě.

Tajemství chuti
Silka
„Jsem velmi hrdá na lidi, se kterými jsem na restauraci spolupracovala. Na jejich snahu se zlepšovat a pracovat na sobě. Do nových výzev jdeme společně s odvahou, výdrží a obrovskou dávkou motivace. První měsíc je náročný. Hlava bude zahlcena nespočtem informací a budou vás bolet svaly, o kterých jste do té doby možná ani nevěděli. My ostatní jsme tady pro vás a maximálně vás podpoříme. A je jen na vás, jak vysoko se chcete vypracovat. Stojí to za to. Má práce je součástí mého života, mou rodinou i koníčkem a potkala jsem tady lásku svého života.“ Silka, Generální manažerka
„Jako mamince mi práce v KFC velmi vyhovuje. Mám 4letého chlapečka a v KFC si mohu domluvit pracovní dobu podle toho, jak potřebuji. Jsem závislá na otevírací době školky a dalších aspektech, proto potřebuji flexibilitu v plánování směn, a v tom mi KFC vychází absolutně vstříc. Do KFC jsem chodila už při mateřské dovolené, abych si přivydělala. Manažerka se mi vždy snažila se směnami maximálně vyhovět.“ Iva, Instruktor, maminka na mateřské
„Plánování směn dopředu dle požadavků, fajn kolektiv, vstřícnost.“ Karel, Řidič

Poctivost a transparentní jednání

Po celé České republice provozujeme množství restaurací a dbáme na kvalitní a čerstvé suroviny. Hluboce zmražené polotovary k nám mají zákaz vstupu a každé ráno přijede do provozovny čerstvé maso, které pak sami marinujeme, obalujeme a smažíme.Chceme pro své zákazníky jen to nejlepší, a proto máme do kuchyně okénko, kterým můžou strávníci nakouknout našim superhrdinům pod ruce. Pravidelně také pořádáme dny otevřených dveří. Záleží nám na komfortu zákazníků a tak si u nás můžete jídlo objednat on-line a nechat si ho přivézt přímo k vám domů nebo do kanceláře.

Příprava pokrmu
V kuchyni

A proč KFC?

V každém týmu panuje přátelská atmosféra a kolegové se spolu stýkají i mimo pracoviště. Svým zaměstnancům garantujeme flexibilitu, takže lze práci přizpůsobit rodině, škole, koníčkům a dalším potřebám. Nabízíme zázemí stabilní mezinárodní firmy s dlouholetou tradicí a jistotu pravidelné výplaty i solidního jednání. Naši zaměstnanci mají příležitost se rozvíjet po osobní i profesní stránce a využívat další možnosti vzdělávání. Každý, kdo u nás pracuje, se tak stane nejen ochráncem tajemství originální chutě, ale má šanci objevit svůj potenciál a stát se jedním z nás.

Tým KFC
Na festivalu

Práce pro každého

U nás nemusíte mít dlouholetou praxi ani bohaté zkušenosti nebo požadované vzdělání. V KFC může začít pracovat každý, kdo má hotovou základní školu a chuť se učit novým věcem. Každého člověka důkladně vyškolíme tak, aby se z něj stal profesionál a sám mohl zaučovat další zaměstnance. Nikomu neurčujeme, jakou má mít pracovní dobu. Naopak, každý si sám podle svým možností

a potřeb vybere právě takové směny, jaké mu vyhovují. Samozřejmostí je šance na kariérní růst. Jako důkaz místo slibů slouží fakt, že většina manažerů v KFC začínala v restauracích na pozici pokladní, kuchař nebo servis v provozovně. Zaměstnanci jsou u nás spokojení, protože každý pracovní tým funguje jako velká rodina. Pořádáme pro ně nejrůznější akce, crew setkání nebo pikniky a za samostatné proaktivní činnosti rozdáváme finanční odměny a další benefity.

V kuchyni
Náš tým

Fotogalerie

11 bylin
Tým KFC
kfc
V kuchyni
V kuchyni
Prodejna
V práci
Na festivalu

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 roky
2.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti KFC na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Flexibilní plánování směn, spolehlivá výplata každý měsíc

Negativa firmy:

Vypadá to z pohledu hosta jako nenáročná práce pro někoho se základním vzděláním. Ale realita je naprosto odlišná. Je potřeba aspoň maturitu složenou z angliny. Cizinci a turisti chodí ve velkém počtu. Pokud čerpáte dovolenou a předpokládáte na ní klídek a odpočinek, tak je důležitý si vypnout mobil, protože vám minimálně jednou budou volat a přemlouvat na výpomoc. Proč? Nemaj lidi, utíkaj jim hned po druhý směně, proč? Nezaškolí dostatečně, nechaj vás v tom plavat, na pokladně máte manko? Nezajímá, dáte to ze svýho..máte dýško? Opět to nebude nikoho zajímat, protože vy z toho neuvidíte ani korunu...proč? Nejste a nebudete pro manažery dost dobrý.. Makáte bezchybně? Na konci směny si na vás manažer určitě něco najde, i kdyby jen špinavý tričko. Řeknete omylem něco špatně hostovi? Opět neskutečná buzerace ze strany vedení. Po 6 hodinách na nohou chcete už pauzu...opět to nikoho nebude zajímat, není kdo by vás vystřídal..počkáte si ještě než se objeví nadřízený, aby vám pak po té pauze mohl naložit úklid v mrazáku, kde jste jen v tričku. A to vše za minimální mzdu. Tady se prostě nevyplatí ani moc přehnaně se snažit, vyjde to na stejno jako kdybyste se jen opírali a hleděli do vzduchoprázdna.

před 3 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti KFC na plný úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Můžete si volit směny, jak potřebujete. Máte celkem levné jídlo na směně. Dostanete kartičku na slevu 25% do KFC, Starbucks, Burger king a Pizza Hut.

Negativa firmy:

Nesmíte si za celý den, i třeba 10 - 12 hodinovou směnu sednout. Nesmíte vůbec používat telefon, musí být proste zavreny ve skříňce a to i přesto, že už 2 hodiny nepřišel žádný zákazník. Vy prostě budete jen stát a koukat. Za celý den si nezakourite a manažeři mají obrovský problém vás vůbec pustit na pauzu, protože vás musí v práci zaskočit. To, že už po 6 hodinách umírate hladem, to nikoho nezajímá. Neskutečná buzerace typu neopirej se, neotacej se zády, nestuj tady, bez tamhle. Prostě s vámi jednají jako s povlem, absolutně žádný respekt. Manažeři jsou neskutečne arogantní, protože oni jsou přece něco víc a užijí si každou volnou chvilku, kdy vás budou moci buzerovat. Chvílemi mi přišlo, že jsem se snad přihlásil na pozici uklízečky, téměř každý den mě posílali něco uklízet, ať už stirat podlahy, umyt všude zdi, nebo kartáčem drbat rohy podlah. Z pracovních bot vás šíleně bolí nohy, opět to nikoho nezajímá. Nakonec vás ještě oskubou na výplatě a můžete jít vesele domu. Za měsíc musíte splnit určity počet prodeje, to znamená, že musíte každému zákazníkovi vnucovat milion věcí navíc, i když je zřejmé, že to lidi nechtějí, prostě musíte, jinak je zle. Jednim slovem hrůza a verte mi, že si každý najde lepší práci, i jen se základním vzděláním, já bych po této zkušenosti šel radši pracovat jako popelar.

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti KFC na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv podřízených

Negativa firmy:

Plat - je to trošku větší minimum, ale za tu práci to nestojí Na managerske pozici jsem 2 mesice a muzu vam rict, ze toho mam akorát tak dost. Málo peněz, hodne psychicka práce. Delate vic práce, nez ten nad vama, ktery to delat nechce a ma 2x tak vyssi plat. Strašně smutná práce, nedoporucuji na hpp a na management. Na brigádu je tato práce ale fajn.

Doporučení pro management firmy:

Zvyšte plat a změňte chování! Přestaňte kaslat na sve zaměstnance!!

před 4 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti KFC na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Časová flexibilita, mladý kolektiv, možnost karierního růstu

Negativa firmy:

Moc práce na jednoho člověka jen aby se ušetřilo,

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (67)

Zaměření firmy

Potravinářství Rychlé občerstvení Retailing