123Pizza - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Všechno pro váš gril zde!

123Pizza

Složte si vlastní pizzu dle vaší chuti ve 123Pizza Louny nebo 123Pizza Most a nechte si ji přivézt až domů. 123Pizza se postará o to, abyste si vždy na jídle pochutnali. Práci v gastronomii a pohostinství má 123Pizza pod palcem a poskytuje skvělý zákaznický servis, který je k dispozici 365 dní v roce. Pro své zákazníky připravuje pizzu ve třech velikostech, italské těstoviny fresh saláty a bagety panini. 123Pizza ovšem myslí také na celiaky, pro něž umí upéct pizzu z bezlepkového těsta. Totéž platí pro těstoviny, které také dodává v bezlepkové podobě. Vaše kariéra v 123Pizza může začít právě při přípravě jídel.

Hodnocení 123Pizza

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

I když je 123Pizza poměrně mladou firmou, stihla si najít své věrné zákazníky, kteří oceňují hlavně dokonalý servis. 123Pizza vznikla teprve v roce 2015 a za cíl si vzala být prvním místem volby ve výběru pizzy a dalších jídel italského původu, což se jí daří plnit. Jejím mottem je nabízet něco navíc - rychlé dodání vybraného jídla až domů, bezlepkové potraviny nebo možnost platby za pomoci všech dostupných platebních prostředků. Své pole působnosti rozšířila postupně až na tři pobočky - v Chomutově, Lounech a Mostě, aby byla svým zákazníkům co nejblíže. Práci v 123Pizza našli ti, které baví chystat jídlo a rádi komunikují s lidmi.

Kariéra v 123Pizza

Milujete vůni a chuť pizzy? Chcete být u její výroby a zároveň si tím budovat svou kariéru? Pak neváhejte a vyberte si některé z volných míst 123Pizza v Chomutově, Lounech nebo Mostě. Vaší profesí může být práce kuchaře nebo číšníka. Nebo byste raději usedli za volant osobního automobilu a stali se těmi, kteří objednanou pizzu dovezou až do rukou zákazníka? Až začnete svoji kariéru v 123Pizza na jednom z volných míst, budete mít pracovní dobu pravidelně rozloženou na krátký a dlouhý týden ve dvanáctihodinových směnách s tím, že mzda vám bude vyplácena každý týden. Tak neváhejte a pošlete společnosti 123Pizza svůj životopis a obsaďte volné místo.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kostelní 2006, 430 03 Chomutov

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

03915069

Založení / Zapsání do OR*:

23. 3. 2015

Právní forma:

s.r.o.