Údaje

Sídlo firmy:

Kostelní 2006, 430 03 Chomutov

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

03915069

Založení / Zapsání do OR*:

23. 3. 2015

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Složte si vlastní pizzu dle vaší chuti ve 123Pizza Louny nebo 123Pizza Most a nechte si ji přivézt až domů. 123Pizza se postará o to, abyste si vždy na jídle pochutnali. Práce v gastronomii a pohostinství má 123Pizza "pod palcem" a poskytuje skvělý zákaznický servis, který je k dispozici 365 dní v roce. Pro své zákazníky připravuje pizzu ve třech velikostech, italské těstoviny fresh saláty a bagety panini.123Pizza ovšem myslí také na celiaky, pro něž umí upéct pizzu z bezlepkového těsta. Totéž platí pro těstoviny, které také dodává v bezlepkové podobě. Vaše kariéra v 123Pizza může začít právě při přípravě jídel.

Historie 123Pizza:

I když je 123Pizza poměrně mladá firma, stihla si najít své věrné zákazníky, kteří oceňují hlavně dokonalý servis. 123Pizza vznikla teprve v roce 2015 a za cíl si vzala být prvním místem volby ve výběru pizzy a dalších jídel italského původu, což se jí daří plnit. Jejím mottem je nabízet něco navíc - rychlé dodání vybraného jídla až domů, bezlepkové potraviny nebo možnost platby za pomoci všech dostupných platebních prostředků. Své pole působnosti rozšířila postupně až na tři pobočky, a to v Chomutově, Lounech a Mostě, aby byla svým zákazníkům co nejblíže. Zde našli práci ti, které baví chystat jídlo a rádi komunikují s lidmi.

123Pizza kariéra:

Milujete vůni a chuť pizzy, chcete být u její výroby a zároveň si tím budovat svou kariéru? Pak neváhejte a vyberte si z některých volných míst v pobočkách 123Pizza v Chomutově, Lounech nebo Mostě. Vaší profesí může být práce kuchaře nebo číšníka. Nebo byste raději usedli za volant osobního automobilu a stali se těmi, kteří objednanou pizzu dovezou až do rukou zákazníka? Až začnete svoji kariéru v 123Pizza na jednom z volných míst, budete mít pracovní dobu pravidelně rozloženou na krátký a dlouhý týden ve dvanáctihodinových směnách s tím, že mzda vám bude vyplácena každý týden.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (1)

Zaměření firmy

Potravinářství Rychlé občerstvení