Pizza Hut - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Pizza Hut

Příprava pizzy

Děláme pizzu, kterou lidé milují…

Pizza Hut je jednou z nejslavnějších globálních gastronomických značek. Miliony zákazníků se každý den vracejí pro tu „svoji“ vyvolenou pizzu od Pizza Hut do jedné z našich 18 tisíc poboček ve 130 zemích. Na český trh společnost Pizza Hut vstoupila v roce 2017 a nyní má již 17 restaurací po celé naší republice. Síť poboček stále rozšiřujeme, v budoucnu chceme být k dispozici ve všech městech s více jak 50 tisíci obyvateli. Od svého založení bratry Danem a Frankem Carneyovými v roce 1958 až dodnes Pizza Hut každému zákazníkovi zaručuje jistotu chutného pokrmu připraveného včas a z těch nejkvalitnějších zdrojů. Naše pizza je pečená z těsta, které připravujeme přímo ve svých restauracích, a to z čerstvých surovin. Také všechny omáčky či jiné ingredience, které dáváme na naši pizzu, jsou vysoce kvalitní. Stejně tak je na tom čerstvá zelenina dovážena od prověřených lokálních dodavatelů.

V Pizza Hut neprodáváme pizzu po kouscích, ale vytváříme osobní velikost, což je porce relevantní pro jednoho člověka. Zavázali jsme se, že přímo před vašimi zraky vznikne ta nejznámější pizza na světě, a své slovo držíme. Navíc pokud počítáte opravdu každou minutu svého času, můžete si v naší aplikaci pizzu pohodlně objednat dopředu na konkrétní čas a v restauraci si ji poté vyzvednout třeba při cestě z práce.

Lidé v Pizza Hut
Toppings :)
Příprava pizzy

Pizza podle Vaší chuti

V nabídce najdete všechny oblíbené druhy pizzy, jako je Margherita, Pepperoni, Hawaii, Quattro Formaggi nebo si můžete sestavit pizzu podle vlastní chuti a představivosti. Obsluha vám z dostupných ingrediencí s radostí připraví pizzu na přání. Nezapomeňte si k pizze objednat proslulé sýrové okraje plněné mozzarellou. Těsto na pizzu ve stylu San Franciska je lehké a křupavé, připravované přímo v restauracích, a to každý den, na bázi kvásku. Kromě pizzy si v Pizza Hut můžete pochutnat také na grilovaných kuřecích křídlech a ve vybraných restauracích je možné objednat si naše pan těsto, vysoké a nadýchané.

Restaurace
Lidé v Pizza Hut

Osobní rozvoj

Na úspěchu Pizza Hut se podílí každý zaměstnanec. Připravovat tu nejlepší pizzu, pečovat o naše zákazníky a dělat jejich den hezčím, je naše poslání. Pokud se k nám chcete přidat i vy, máme pro vás minimálně pět dobrých důvodů, proč si práci v Pizza Hut zamilujete.

Pracujeme v neformálním přátelském prostředí, protože si zkrátka na nic nehrajeme. flexibilita je pro nás základem. Bez ohledu na to, jestli máte částečný, nebo plný úvazek, směny si můžete naplánovat podle sebe. Každému členovi týmu nabízíme osobní rozvoj. Ve všem budete mít naši maximální podporu.

Kariéra v Pizza Hut

Nových, talentovaných lidí, kteří mají chuť se rozvíjet, není nikdy dost. Díky propracovanému systému tréninků a školení můžete i vy časem vést některou z našich skvělých restaurací. Je samozřejmostí, že my všichni v Pizza Hut držíme při sobě. Každý náš zaměstnanec je stejně důležitý jako naši hosté. work hard, play hard. Práci i pizzu milujeme a umíme pro dosažení cílů máknout. A to nejlepší na konec. PIZZA, PIZZA, PIZZA! Jestli milujete pizzu stejně jako my, jste těmi pravými do Pizza Hut týmu.

Chcete i vy mít možnost stát se součástí našeho týmu? Pokud vaše odpověď zní ‚ANO‘, kontaktujte vaši nejbližší restauraci nebo naše HR oddělení. Těšíme se na vás v našich restauracích, ať už jako na zaměstnance, nebo jako na hosty.

"Vstřícnost a úprava času směn dle potřeby. Líbí se mi výhody, které díky práci v této značce dostávám. Příjemné prostředí s velmi přátelským vedením. Většinou nenáročné a rychle ubíhající směny." Obsluha zákazníků
Osobní rozvoj
"Oceňuji přístup svých kolegů a snahu mi pomoct se vším, co aktuálně potřebuji. Můj nadřízený je mi také ve všem nápomocen, a hlavně dokáže ocenit moji práci." Management
"V Pizza Hut budu v únoru pracovat již rok. Do práce se těším hlavně kvůli skvělému kolektivu, příjemnému a čistému prostředí na restauraci, a i kvůli nadřízeným. Na restauraci mezi námi panuje přátelská a uvolněná atmosféra!  Čas od času máme super firemní akce, které nás ještě víc stmelují. V PH pracuju moc ráda!!  Doporučuji všem." Obsluha zákazníků