Trdlokafe - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Trdlokafe

Ke kávě patří sladký zákusek. Je to nerozlučná dvojka pro chvíle pohody a odpočinku. S tímto cílem otevřela své venkovní celoroční minikavárny také společnost Trdlokafe a nabízí zákazníkům kávu a trdelník s sebou. Při výrobě trdelníků podle vlastní receptury sází Trdlokafe na české suroviny, které byly v České republice vypěstovány a vyrobeny. A jejich práce se jim vyplácí. Ostatně kvalita se vždy pozná. A to i na kávě od Trdlokafe, která je podávána ve čtyřech variacích, takže je z čeho vybírat.

Hodnocení Trdlokafe

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Trdlokafe na poloviční úvazek, do roku 2023.
Pozitiva firmy:

Možnost udělat si kávu zadarmo.

Negativa firmy:

Platové ohodnocení je velmi nízké navzdory náročnosti této práce.Neustálá buzerace ze stran vedení - v době směny skrze kameru, ale i přes zprávy ve společné skupině. Vynášení těžkých barelů do vrchních pater. Žádná lékárnička ani možnost si uschovat své osobní věci během směny. Pokud jste nemocní musíte za sebe najít náhradu, jinak do práce musíte přijít i přes to, že by jste mohli nakazit zákazníky- peníze jsou přece na prvním místě. Při vyplácení výplaty byl velký problém a stále se vymlouvali na banku. Nakonec nám bylo sděleno, že máme být vlastně rády, že peníze vůbec dostaneme. S takovým přístupem jsem se ještě nikdy nesetkala!

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Asistent baristy – Zličín
Pracuji ve společnosti Trdlokafe na pracovní smlouvu méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolega

Negativa firmy:

Otřesné vedení firmy, 24/7 na vás čučí kamera, na 1 člověka, který dělá dvanáctky je nemožné vše stíhat. Dělám na Metropoli Zličín - jediný stánek, kde mají hot dogy a panini, a absolutně nic nestíhám. Je tu kvůli tomu furt neuklizeno, psychicky není možné nic zvládnout, žádná přestávka, musím odnášet 20 kilové kanistry špinavé vody (mám 160cm) a nikoho to nezajímá. Na chvíli jsem odešla za kolegou do stánku vedle, abych mu vrátila věci a následně jsme šli naskladnit párky. Když jsem se vrátila, čekala na mě nějaká pani s dětmi a následně mi nadávala a řvala na mě, kde mám trdelníky (neměla jsem na výstavě napečené, protože jsou všude vosy a vždycky mě bodají (lékárnička taky mimochodem není)), řvala na mě jako na psa, jak na dobytek. Určitě to tu nedoporučuji, ba naopak.

před 5 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Trdlokafe na pracovní smlouvu, do roku 2023.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

ze začátku dobrý kolektiv, káva zdarma

Negativa firmy:

žádná domluva s nadřízenými, neustále lži hlavně o platu, nesmyslně dlouhá smlouva o DPP, v každé bývalé brigádě max 3 stránky a zde 13 stránek, problémy a ignorace při výpovědi, minimální možná mzda, jste na vše sami směny ve 2 opravdu jen výjimečně, strhávání bodů ani nevím za co, nulový zájem o zaměstnance ze strany vedení, nemůžete se ani dloubat v nose páč vše neustále vidí někdo na kamerách, minimální proškolení, vše musíte řešit po telefonu, žádná lékárnička (musela jsem s krvavým prstem zavřít stánek a běžet do lékárny), nejhorší brigáda zatím, nedoporučuji

před 1 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Trdlokafe na poloviční úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Kromě dvou kamarádů, které jsem v Trdlokafe poznala, absolutně nic.

Negativa firmy:

Naprosto směšné platové ohodnocení, ke kterému si musíte vysloužit bodíky, abyste dostali zaplaceno více. Bohužel majitelé se domnívají, že strháváním bodů (aby nemuseli tolik vyplácet mzdu) vás namotivují pracovat.:)) A ještě vás sledují kamerami. Žádná pauza na oběd. Žádné místo pro odložení osobních věcí, minimální hygiena, žádný přívod vody - holčiny se tu tahají s mnoha kilovými kanystry vody.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (57)

Historie Trdlokafe

Společnost s ručením omezeným Trdlokafe vznikla v roce 2014. Nemá za sebou dlouhou historii, ale zato kus poctivě odvedené práce. Do současnosti se jí podařilo otevřít už dvacet tři svých prodejen - mimo jiné v Brně, Olomouci, Praze, Karlštejně, Opavě a v Ostravě - a i nadále má společnost v úmyslu udržet svůj vzrůstající trend. Její plány jsou ambiciózní, protože chce být svým zákazníků nablízko. Do roku 2019 by proto společnost Trdlokafe ráda otevřela 150 poboček, v nichž by práci našla řada lidí z různých částí České republiky.

Trdlokafe kariéra

Máte smysl pro detail a rádi děláte věci jednoduše? Pak možná volná místa v Trdlokafe čekají právě na vás. Společnost od vás očekává, že dáte své práci maximum. Odstartujte svoji kariéru v Trdlokafe jako obsluha prodejny. Máte-li zájem o nabízené pracovní pozice a práci v mladém kolektivu, pak neváhejte zaslat společnosti svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem. Spolehlivé pracovníky umí společnost Trdlokafe odpovídajícím způsobem ohodnotit. Pracovní místa jsou nabízena formou dohody o provedení práce nebo na hlavní pracovní poměr.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Pražákova 1008/69, 639 00 Štýřice

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

03675912

Založení / Zapsání do OR*:

30. 12. 2014

Právní forma:

s.r.o.