Crocodille - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Crocodille

Společnost Crocodille si během 26 let vybudovala silné postavení a patří mezi významné výrobce balených baget a sendvičů v Evropě. Výrobní závod v Žiželicích nad Cidlinou patří mezi nejmodernější potravinářské provozy. Mezi jejich odběrateli jsou maloobchodní řetězce, hypermarkety a supermarkety, čerpací stanice, letištní stravovací zařízení, provozovatelé automatů, sportovní, kulturní a zábavní centra a celkem je jich více než 3600. Většinu svých zákazníků zásobuje Crocodille svými produkty napřímo. Ve třech zemích má pět distribučních center, odkud denně rozváží čerstvé balené výrobky svým zákazníkům.

Hodnocení Crocodille

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Crocodille na pracovní smlouvu, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Téměř žádné benefity firmy. Platové podmínky. Lidský přístup.

před 4,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Crocodille jako nezávislý pracovník, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Majitel s jasnou ideou být NO1 na trhu ...

Negativa firmy:

Na klíčových pozicích místo profesionálů jen chátra (bez jakékoli prokazatelné odbornosti), která časem a doputovala na místa vedoucích manažerů (nikdo jiný nebyl). Je s podivem, že P. C. nemá zájem změnu o obklopuje se stejnými lidmi, kteří jak je dlouhodobě patrné nikam spol. neposouvají a… tak aby tyto pozice rádoby manažerů zůstala nezměněny, je vlastně vše co přijde (lidské zdroje) pro spol. nepřínosné (co kdyby byl někdo chytřejší). Zřejmé je to, že pokud tyto klíčové postavy (veselí chlapík v přízemí a ošklivá opička o patro výše) budou dál řídit za zády po svém, spol. jednatele P.C. nepomůže ani marketingová kampaň ani kopírování novinek ze zahraničí pro posun této společnosti. Lituji majitele a jeho marnou snahu ...ale vše je o lidech a jejich přístupu.

před 5,5 roky
4.0

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Crocodille na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitiva firmy:

Je zaujimave ake bagety sa tam robia

Negativa firmy:

před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Crocodille na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Ve společnosti pracuji již několik let a nemohu si stěžovat. Práce mě baví, máme skvělého nadřízeného, který je ochoten nám vždy pomoci. Lidi, kteří si chodí práci ,,odsedět" určitě firmě nedají dobrou recenzi, protože tato firma je stavěná pro lidi, kteří se umí chytit šance a chtějí něco dokázat.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (6)

Historie společnosti

Crocodille je hrdou českou značkou. Společnost založil teprve 17letý student Petr v roce 1990. Na Malé Straně, kde měli pronajatou kuchyni, byl přísným zaměstnavatelem svých spolužaček. Jejich „housky“ se rozvážely do nově vznikajících nočních a hudebních klubů. O rok později bylo zakoupeno první malé rozvážkové auto a řady nově vznikajících zákazníků se rozrostly o stánky a drobné obchůdky s potravinami. Za další rok na Žižkově vznikla první vlastní výrobna baget s názvem Žižkovské bagety. Mezi zákazníky přibyly i nově vznikající sítě moderních čerpacích stanic. Čtyři roky po založení společnosti přišlo na řadu re-branding Žizkovských baget a vytvoření loga Crocodille. Nyní jsou otevřeny pobočky v Berlíně, Madridu a Srbsku. Roční produkce se pohybuje kolem 30 milionů výrobků. Společnost má více než 700 zaměstnanců a obrat přesahuje 37,3 milionů EUR.

Kariéra ve Crocodille

Vlastní receptury na výrobu pečiva a heslo "Všechno, co děláme, musí chutnat!" je pro společnost Crocodille charakteristické. Líbí se vám to a vnímáte to stejně? Pak máte šanci uspět například na pozicích pro pekárnu! Crocodille věří v kvalitní lidskou práci. Stabilní zaměstnání s mnoha benefity můžete také najít na balicích linkách. Jídlo musí nejen dobře chutnat, ale i vypadat! Každý produkt je pečlivě zkontrolován a jméno odpovědné osoby najdete uvedené na každém výrobku. Zákazníci tedy ví, komu mají být vděční za pečlivou práci. Bude tam i vaše jméno? Neméně důležitou složkou je distribuce. Řidiči odvážející zabalené výrobky přímo k zákazníkům tvoří neodmyslitelnou součást. Je vám sympatická představa rozvážet chutné jídlo? Neváhejte a staňte se součástí Crocodille týmu!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hloubětín, Poděbradská 88/55, 19800 Praha 9

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

43001343

Založení / Zapsání do OR*:

7. 10. 1991

Právní forma:

s.r.o.