Klikpojištění.cz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Klikpojištění.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Sokolovská 371/1, 186 00 Praha 8 - Karlín

Velikost firmy:

80 zaměstnanců

IČ:

24751596

Založení / Zapsání do OR*:

18. 10. 2010

Právní forma:

a.s.

O společnosti

U nás si mohou lidé nechat srovnat cestovní, životní nebo pojištění domácnosti, povinné ručení, havarijní a povinné havarijní pojištění online z pohodlí domova. Máme licenci pojišťovacího makléře od České národní banky.

Práci u nás našlo již 100 proškolených pojistných specialistů, kteří zdarma pomáhají s nezávaznou kalkulací zájemcům o srovnání pojištění nebo poradí, pokud mají nějaký dotaz. Všichni specialisté mají za sebou úspěšně složenou zkoušku o odborné způsobilosti a chodí pravidelně na firemní školení.

Klikpojištění si během 7 let působení, vybudovalo na trhu silnou značku. Spolupracujeme s většinou pojišťoven, které jsou na českém trhu. Patří mezi ně například:

 • Allianz,
 • AXA,
 • ČSOB,
 • Česká podnikatelská pojišťovna,
 • Česká pojišťovna,
 • Direct,
 • Generali,
 • Kooperativa,
 • Uniqa,
 • Wüstenrot.

Klikpojištění.cz kariéra

Díky rozšiřující se firmě, hledáme do našich týmu nové obchodníky, kteří budou komunikovat s klienty, kteří mají zájem o naše služby. Nevoláte lidem bez jejich zájmu, ale vždy až poté, co vyplní na našich stránkách kontaktní formulář. Noví zaměstnanci, kteří u nás začínají kariéru získávají nástupní plat ve výši 24 000 Kč bez bonusů. Bonusy ve zkušební době činí 5 000 - 20 000 Kč. Vyplácíme je již od splnění cíle na 60%.

Nabízíme bonusy ve formě stravenek, multisport karty, firemních akcí nebo ve formě výrazných slev na naše produkty. Volná místa vypisujeme pro naše pobočky v Praze, Ústí nad Labem a Bratislavě.

Na oplátku očekáváme kolegy, kteří jsou je přátelští, spolehliví, pracovití a proklientsky orientovaní. Praxe není podmínkou. Pokud tě nabídka zaujala, neváhej a ozvi se nám!

Je tohle Vaše firma?

 • Vytvořte si skvělý profil
 • Získejte nejlepší zaměstnance
 • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Fotogalerie

Zábava v Klikpojištění
Zaměstnanec v Klikpojištění
Práce v Klikpojištění.cz
Prostory v Klikpojištění.cz

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Klikpojištění.cz na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Stravenky

Negativa firmy:

Pracovala jsem ve firmě 7 měsíců, než jsem byla donucen k podepsání dohody o ukončení, kdy mě vedení pod tlakem v zasedacce vystresovali tak, že jsem se sesypala. Vše bylo kvůli tomu, že jsem měla angínu a dostala jsem neschopenku na 14 dní. Plnila jsem svou povinnost a jela jsem neschopenku o vycházka h odvést do práce. Následně jsem jela domů a po cestě si jela nakoupit. To bylo pro supervizorku nepochopitelné, když mi bylo zle. Prý by si v mém stavu nejela nakoupit. Supervizorku neumí poradit operátorům, protože se do funkce dostala po 2měsícich na sluchátku a to jen z toho důvodu že vedla milenecký poměr s trenerkou. Její neznalost a rychlý postup k funkce se hodně podepsal. Podařilo se jí jejím neprofesionálním jednáním rozhodit celkem fungující kolektiv. Nevadí ji se chovat jako přítel a zároveň bodnout do zad. Dá se tam vydržet pokud budete držet všechny své myšlenky pod pokličkou a budete ignorovat veškeré lži že stran vedení. Každou chvíli se vše mění, ceny, pravidla hodnocení hovorů, bonusový systém.

před 6 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Klikpojištění.cz na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Férové jednání Pro mě absolutně nejlepší výplaty co jsem kdy měl Stravenky klid, pokud člověk dělá to co má, je bez buzerace, bez nátlaku

Negativa firmy:

V Kuchyňce je málo vidliček a lžící

před 6 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Klikpojištění.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Vedení zprvu přátelské, poté na vás stále tlačí, jste nuceni pracovat od nevidím do nevidím, za hodně práce málo peněz, žádné benefity jako dnes už všude. Velký stres, abyste splnili cíle dané supervizorem! Stále odcházejí a přicházejí noví zaměstnanci, právě z popsaných důvodů. Pracovat 8-12 hodin pod stresem vydrží jen málokdo.

Doporučení pro management firmy:

Netlačte tak na plnění cílů, nemáte bezkonkurenční produkty a lidi vám pak dlouho nevydrží, až na opravdové výjimky.

před 6 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Klikpojištění.cz na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kolektiv, super lidi jak na cc tak i vedení, majitelé firmy super, vše v přátelském kolektivu Dá se tu vydělat poměrně dost Ovocné úterky, stravenky už od začátku pracovní doby

Negativa firmy:

Nesmyslné nahrazování hodin, volání do 21h večer, což klienti moc nechápou, stejně jak já Nemožnost využívat SickDay (ve smlouvě to je, ale prý nemáme nárok) Dovolenou si musíme vybrat v létě, v zimě na Vánoce a v lednu není možno Celkem vysoké nároky na "vnucování" se klientům Málo benefitů, stravenky s malou hodnotou, Multisport kartu (jsem tu rok a pořád ji nemám) Málo přestávky, nesmyslné pokuty za překročení (celkem psychicky náročná práce, potřeba více přestávky) Nespravedlivé jednání ze strany nejmenovaného nadřízeného (ty to budeš mí tak a ty tak, tebe pustím, tebe ne, ty jsi mi sympatický a ty ne...) mělo by se jednat s každým na stejný metr. Když chci poradit, tak mi poraďte a neposílejte hned volat kvůli EFEKTIVITĚ! Každý není robot, jako náš pan VELKÝ. Žádný příspěvek na dopravu, v předchozích zaměstnání jsem dostávala. Zde na to nemám v žádném případě nárok.

Doporučení pro management firmy:

Trochu nahlížet i na naše osobní životy. Někteří z nás mají děti a rodiny. Nemůžeme pracovat od nevidím do nevidím, navíc, když někdo dojíždí.

Zobrazit všechna hodnocení (11)

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Finance Bankovnictví Pojišťovnictví Komunikace Služby