MetLife Europe - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Razdva půjčka na cokoliv

MetLife Europe

Společnost MetLife se zabývá pojištěním na mezinárodní úrovni. Disponuje silnou distribuční sítí po celém světě. Je předním poskytovatelem životního, důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů. Pečuje o více než 100 milionů klientů po celém světě. Pojišťovna MetLife má za sebou zároveň více než 140letou historii a bohaté zkušenosti, svým klientům nabízí profesionální, odborné služby. Práci v MetLife nalezlo více jak 57 000 zaměstnanců. Volná místa společnost inzeruje po celé České republice.

Hodnocení MetLife Europe

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Počátky společnosti MetLife sahají až do roku 1868, kdy byla v New Yorku založena společnost Metropolitan Life Insurance Company, která poskytovala životní pojištění. Společnost se brzy stala ve Spojených státech úspěšnou a již v roce 1909 byla největším životním pojistitelem v zemi. Brzy na to expandovala do Kanady a později i do celého světa. V USA pomáhala financovat i mnoho známých budov, jako je například Empire State Building.

Na českém trhu odstartovala svou kariéru v roce 1992 a ihned začala budovat širokou distribuční síť profesionálních pojišťovacích zprostředkovatelů, kanceláří a agentur. Nyní v České republice nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního a skupinového pojištění. Momentálně společnost působí ve více než 47 zemích a regionech světa. Společnost MetLife také bere ohledy na životní prostředí a stala se první pojišťovací společností v USA, která je „uhlíkově neutrální”.

Kariéra v MetLife

Hledáte práci v nadnárodní společnosti, ve které se budete moci seberealizovat a rozvíjet? Jste komunikativní typ? Podívejte se na volná místa v MetLife. Společnost hledá spolehlivé pracovníky, kteří budou dělat svou práci v MetLife s radostí. Nejčastěji nabízí pozice v obchodní síti - pro manažery obchodního týmů, správce klientského portfolia nebo klientské pracovníky.

Své zaměstnance odměňuje mnoha zaměstnaneckými benefity jako je karta Multisport, roční MHD jízdné, občerstvení, jazykové kurzy, masáže na pracovišti, stravenky, dovolená navíc, flexibilní pracovní doba, výhodnější mobilní tarif nebo placené volno při zapojení se zaměstnance do charitativní akce. Začněte svou kariéru v MetLife a dělejte práci, která Vás bude bavit. Abyste zvýšili své šance na úspěch při pohovoru, procvičte si své komunikační schopnosti.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Purkyňova 2121/3, 110 00 Praha

Velikost firmy:

+ 10 000 zaměstnanců

IČ:

03926206

Založení / Zapsání do OR*:

25. 3. 2015

Právní forma:

d.a.c.