Pojišťovna České spořitelny - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Pojištění na vše od ČSOB

Pojišťovna České spořitelny

Akciová společnost Pojišťovna České spořitelny je peněžním ústavem nabízející pojišťovací a peněžní služby. Pojišťovna České spořitelny se řadí mezi hlavní pojišťovací společnosti v České republice. Svým klientům nabízí několik variant životního pojištění FLEXI - RISK, Junior, pojištění vojáků na misích nebo skupinové pojištění. Její sortiment nabízených služeb se stálé rozrůstá. Práci v Pojišťovně České spořitelny nalezlo přes 300 zaměstnanců, ale nová volná místa nabízí i nadále.

Hodnocení Pojišťovna České spořitelny

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Pojišťovna České spořitelny na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Hodne zajimavy zakladni plat, stravenky plne hrazene, prispevek na penzi nebo ZP, benefity za produkty nebo vysledky, propracovane skoleni , pravidelne firemni akce . Vynikajici firemni CRM a jasna prace s klienty .

Negativa firmy:

Silene vedene ktere kolikrat hodne slape po lidech. Resi se porad jen plany, vysledky, hodne se musi volat a honit klienty. Sileny monitoring pracovniho dne kdy se porad jen hlida co kdo dela. Caste naslechy nadrizenych na schuzkach, pri telefonatech,,,,,, kdo nezazil nepochopi. Cela firma se ridi pravidlem , ze ze vseho vytezit maximum....bezna je fluktuace lidi - malo kdo je tam dele nez 2 roky. Vetsina lidi co neco umi jde hned nekde jinde. Pri tom vsem je hodne slozite se tam vubec pres ty vyberovky dostat a bezne se tam deje akce , ze z 10 lidi co prijdou nevezmou nikoho :-( Proste celkem ziva zkusenost. K tomu karierni postup neni mozny , prootze z nizkych pozic se nikam dal nikdo nedostane. Na vedouci mista se berou zasadne jen znami a nebo lidi co proste maji kamarady v radach tech co to rozhoduji . Je taky potreba zminit ze spousta lidi mezi sebou jen koukaji a pak donasi vedeni - ktere pak tyto situace vyhodnocuje a dle toho rozdava i bonusy nebo odmeny :-)

před 7 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Pojišťovna České spořitelny na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firma dobře se starající o své zaměstnance

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Společnost Pojišťovna České spořitelny odstartovala svou kariéru v roce 1992 pod názvem Živnostenská pojišťovna, kdy nabízela pojištění v podnikatelské sféře a až posléze se přesměrovala na občanskou veřejnost. V roce 1995 začala jako první pojišťovna v ČR nabízet pojištění vzácných chorob. V roce 2000 byla firma privatizována a na trh přišla s inovativním produktem - Flexibilní životní pojištění FLEXI. O rok později je společnost přejmenována na Pojišťovna České spořitelny.

V průběhu dalších let společnost na trh uvedla další produkty jako Investiční životní pojištění, Úvěrové životní pojištění nebo Hypotéku. Své produkty a služby firma neustále inovuje, zlepšuje, doplňuje a získává si tím tak stále silnější pozici na trhu. Od roku 2008 je společnost součástí pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Společnost získala i několikrát po sobě hodnocení Pojišťovna roku a v roce 2012 se stala Nejlepší pojišťovnou roku. Od roku 2019 se Pojišťovna České spořitelny sloučí s Kooperativou.

Kariéra v Pojišťovně České spořitelny

Sháníte práci ve spolehlivé a silné firmě, ve které podpoří Vaší seberealizaci? Kariéra v Pojišťovně České spořitelny může být to pravé pro Vás. Volná místa inzeruje společnost v obchodu, IT, analýze dat nebo prodeje. Nabízí i stáže pro studenty vysokých škol se zaměřením především na matematiku a informatiku.

Společnost své zaměstnance podporuje v dalším vzdělávání i jejich růstu v kariéře u Pojišťovny České spořitelny. Zaměstnanci mohou využívat zaměstnaneckých benefitů ve formě zdravotního volna, dovolené navíc, příspěvků na stravování nebo příspěvků na pojištění. Podívejte se na volná místa v Pojišťovně České spořitelny a najděte si práci, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Zelené Předměstí, náměstí Republiky 115, 53002 Pardubice I

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

47452820

Založení / Zapsání do OR*:

1. 10. 1992

Právní forma:

a.s.