ePojisteni.cz - online pojistný srovnávač | VímVíc.cz
Pojištění na vše od ČSOB

ePojisteni.cz

Společnost ePojisteni.cz kariéru založila na porovnávání a prodeji pojištění online a patří také mezi největší poskytovatele online pojištění v České republice. Internetový portál ePojisteni.cz srovnává pojistné produkty jednotlivých pojišťoven, čímž pak klientovi mohou nabídnout nejen levnější pojištění, ale také možnost sjednat si ho z pohodlí domova přes webovou stránku. Společnost ePojisteni.cz provozuje dohromady tři kamenné pobočky v Brně, Praze a Zlíně, kde odborně proškolení pracovníci pomáhají zákazníkům s jakýmkoli problémem z oblasti pojištění. Služby internetového portálu ePojisteni.cz využívá více než 3 miliony uživatelů, s nimiž uzavřeli už přes 700 tisíc smluv.

Hodnocení ePojisteni.cz

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Call centrum - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Levné obědy Káva na pracovišti

Negativa firmy:

Arogantný vedení Neochota vedení vyjít vstříc zaměstnanci například kvůli dovolené Vysoký poplatek za zrušení smlouvy počas zkušební doby Pohadky o vysokých premiich, avšak v reálu pokuty, skracovani výšky variabilní zložky Možnosť jít na záchod v pracovní době jenom 3x, jinak všechno třeba naddělat.. Nejhorší pracovní zkušenost v životě. Nikdy víc...

Doporučení pro management firmy:

Zamyslet se nad sebou, proč mají tak vysokou fluktuáci lidi. Měli by změnit přístup k zaměstnancům.

před 1,5 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Hrozný prístup školitelu. Pracovať pod tlakem, to uz radšej ve fabrice.

před 2 roky
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Tato společnost má velkou výhodu v tom, že tam opravdu pracuji profíci, školení se fakt dělají moc dobře. Byla jsem ve spoustu společnostech a mám s čím porovnávat. Za zkušenosti to fakt stojí. Navíc je jsou tam fakt skvělí lidí.

Negativa firmy:

Dovolená se musí hlásit měsíc dopředu

před 2 roky
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Super parta lidi, fakt prijemne moderni prostredi, tolik benefitu jsem jeste v praci nemel

Negativa firmy:

Skoda, ze nemaji zkracene uvazky, musel jsem skoncit kvuli skole

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (45)

Historie

Historie ePojisteni.cz sahá do roku 2007, kdy byla založena mateřskou společností NetBrokers, pod kterou spadají největší online porovnávače, jako jsou slevové portály, mobilní marketing, telefonní tarify a energie nebo pojištění. Práce ePojisteni.cz se točila také v roce 2016 kolem 1. české fotbalové ligy, neboť se firma stala jejím generálním partnerem a nesla název ePojisteni.cz liga. V roce 2011 byla webová stránka ePojisteni.cz oceněna v kategorii finance v soutěži WebTop100 a dostala se také do finále v kategorii internetové obchodování v soutěži Křišťálová Lupa.

Fotbalová ePojisteni.cz liga

Společnost ePojisteni.cz je značným fanouškem českého fotbalu stejně tak, jako značná část Čechů. V ePojisteni.cz chtějí vytvořit prostředí, na kterém profitují klienti i fotbalové kluby. Společnost preferuje, sponzorování českého národního sportu především českými subjekty. Proto se pro sezónu 2016/2017 stala generálním partnerem nejvyšší fotbalové soutěže.

Kariéra v ePojsteni.cz

Nabídku volných míst ePojisteni.cz neustále aktualizuje a poskytuje práci na pozicích, jako je telefonní konzultant, provozní manažer, operátor call centra a mnoho dalších. Na zaměstnance ePojisteni.cz čeká příjemné a moderní pracovní prostředí v mladém kolektivu s podporou dalšího vzdělání a s možností příspěvků na výuku anglického jazyka. V pražských a brněnských kancelářích ePojisteni.cz se nachází také občerstvení pro pracovníky, bezplatné masáže nebo relax zóna s pingpongovým stolem, fotbálkem a boxovacím pytlem. Od uchazečů, kteří chtějí zaplnit volné místo v ePojisteni.cz, požadují chuť učit se novým věcem, být přátelský a mít skvělé komunikativní dovednosti, flexibilitu, odolnost vůči stresu a znalosti práce na PC.

ePojisteni

Portál ePojisteni patří do stejnojmenné společnosti ePojisteni.cz. Portál je známý jako online srovnávač pojištění. Patří mezi největší a nejvýznamnější online poskytovatele v České republice. Poskytuje rychlé a jednoduché vyhledávání nejvýhodnějšího pojištění. U společnosti ePojisteni.cz si uzavřelo výhodné povinné ručení více než 500 000 klientů. V roce 2008 získal licenci České národní banky.

ePojisteni.cz

ePojisteni.cz je online pojistný srovnávač. Jeho návštěvnost webu je bezmála 150 000 lidí měsíčně. Původně se společnost zaměřovala pouze na pojištění vozidel, ale v roce 2011 rozšířili svoje služby i o další pojištění.

ePojisteni zkušenosti

Z nabídky ePojisteni.cz si můžete širokou škálu služeb, pojistných produktů, a to díky jednoduchému a rychlému výběru, a ještě rychlejšímu sjednání. Ovládání online srovnávače je jednoduché, díky kterému šetří svým klientům čas. Široká nabídka pojištění na celém českém trhu je velice obsáhlá a orientace mezi těmi nejvýhodnějšími je tím ztížena. Především proto je ePojisteni.cz tak oblíbeným online srovnávačem, který pomáhá, jak ušetřit peníze

  Výhody
 • Služby srovnávače jsou zcela zdarma
 • Vlastní licenci od České národní banky
 • Přehledné stránky a podrobné srovnání
 • Garance nejnižší ceny a bezplatného právního servisu
 • Nejširší nabídka na českém trhu a spolupráce se 13 významnými pojišťovnami
 • Kvalitní klientský servis, web v češtině i angličtině a spousta zajímavých článků
  Nevýhody
 • Ne každý se na webu zorientuje, a kromě telefonního kontaktu zde není jiná možnost komunikace
 • Volání na klientskou linku je placené, ale při zadání kontaktu vám zavolají zdarma zpět
 • Chybí mobilní aplikace
 • Klientská linka funguje pouze v pracovních dnech

ePojisteni recenze

Na webu jsou uvedeny recenze samotných zákazníků, ale také ohodnocení od pojišťovacího experta. Recenze zákazníků je více než uspokojivé. Služby, které jim byly nabídnuty online srovnávačem ePojisteni jim ušetřily značnou část peněz. Slova pojišťovacího experta nijak nerozporuje s recenzemi od zákazníků. Stojí za názorem, že ePojisteni umí vyhledat nejvýhodnější pojištění, a tím zákazníkovi ušetřit peníze.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rohanské nábřeží 678/29, 186 00 Praha 8 - Karlín

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

28480406

Založení / Zapsání do OR*:

29. 10. 2008

Právní forma:

s.r.o.