ePojisteni.cz - online pojistný srovnávač | VímVíc.cz
Pojištění na vše od ČSOB

ePojisteni.cz

Společnost ePojisteni.cz kariéru založila na porovnávání a prodeji pojištění online a patří také mezi největší poskytovatele online pojištění v České republice. Internetový portál ePojisteni.cz srovnává pojistné produkty jednotlivých pojišťoven, čímž pak klientovi mohou nabídnout nejen levnější pojištění, ale také možnost sjednat si ho z pohodlí domova přes webovou stránku. Společnost ePojisteni.cz provozuje dohromady tři kamenné pobočky v Brně, Praze a Zlíně, kde odborně proškolení pracovníci pomáhají zákazníkům s jakýmkoli problémem z oblasti pojištění. Služby internetového portálu ePojisteni.cz využívá více než 3 miliony uživatelů, s nimiž uzavřeli už přes 700 tisíc smluv.

Hodnocení ePojisteni.cz

Přidat hodnocení
před 2,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Nejhorší pracovní zkušenost života - je to vůbec legální ?!?! Člověk chce jít na záchod a začne po vás řvát nadřízený, že nevoláte ?! Škemrání o jakékoliv volno - absolutně všechno kromě nemocenské a dovolené se musí napracovat: nejsi s klientem na hovoru ? Napracovat - od WC, přes udělání kafe po doktora. Pokuty skoro za všechno a nedosažitelné cíle - člověk musí počítat s minimální mzdou. Už nikdy.

před 3 roky
1.0

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Opravdu mladý kolektiv.

Negativa firmy:

Koukám na recenze a ty dobré mi přijdou psané stejně jak když jsem byla na pohovoru. Realita je úplně jine, při hodnoceni hovoru řekneš jine slovo než je uvedené v nařízení tak peníze dolu, neplníš limit, peníze dolu, máš 24 hovoru, když neuděláš 12 smluv tak padáš do horší skupiny a voláš třeba na dva roky staré poptávky, o dovolenou v současné době musíš škemrat, nahlásíš si že potřebuješ dovolenou a oni ti ten den volna nechají napracovat v sobotu nebo neděli, novej program na vejplaty tak nikdy nevíš kolik dostane, někdo si smlouvu rozmyslí jde ti to do storna a podle procent treba 20-50 procent z vejplaty dolu, dříve to bylo solidní jednání s klienty, v současné době se zaměstnanci stávají šmejdy co musí pod nátlakem prodávat aby nebyla mzda krácena. Za posledních 9 měsíců se vystřídalo více než 300 zaměstnanců. Vedení tlačí na uzavření smlouvy a když ne tak penále a nikoho už nezajímá že nabídky někdo dělal třeba někdo jinej, tak kolegové a kamarádi si kradou smlouvy vzájemně. Tvrdí že hovory a klienty vybírá počítač ale vedení směny to může ovlivnit a protlačovat mazlíčky. Si udělejte obrázek.

před 3,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Call centrum – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Levné obědy Káva na pracovišti

Negativa firmy:

Arogantný vedení Neochota vedení vyjít vstříc zaměstnanci například kvůli dovolené Vysoký poplatek za zrušení smlouvy počas zkušební doby Pohadky o vysokých premiich, avšak v reálu pokuty, skracovani výšky variabilní zložky Možnosť jít na záchod v pracovní době jenom 3x, jinak všechno třeba naddělat.. Nejhorší pracovní zkušenost v životě. Nikdy víc...

Doporučení pro management firmy:

Zamyslet se nad sebou, proč mají tak vysokou fluktuáci lidi. Měli by změnit přístup k zaměstnancům.

před 4,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Hrozný prístup školitelu. Pracovať pod tlakem, to uz radšej ve fabrice.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (47)

Historie

Historie ePojisteni.cz sahá do roku 2007, kdy byla založena mateřskou společností NetBrokers, pod kterou spadají největší online porovnávače, jako jsou slevové portály, mobilní marketing, telefonní tarify a energie nebo pojištění. Práce ePojisteni.cz se točila také v roce 2016 kolem 1. české fotbalové ligy, neboť se firma stala jejím generálním partnerem a nesla název ePojisteni.cz liga. V roce 2011 byla webová stránka ePojisteni.cz oceněna v kategorii finance v soutěži WebTop100 a dostala se také do finále v kategorii internetové obchodování v soutěži Křišťálová Lupa.

Fotbalová ePojisteni.cz liga

Společnost ePojisteni.cz je značným fanouškem českého fotbalu stejně tak, jako značná část Čechů. V ePojisteni.cz chtějí vytvořit prostředí, na kterém profitují klienti i fotbalové kluby. Společnost preferuje, sponzorování českého národního sportu především českými subjekty. Proto se pro sezónu 2016/2017 stala generálním partnerem nejvyšší fotbalové soutěže.

Kariéra v ePojsteni.cz

Nabídku volných míst ePojisteni.cz neustále aktualizuje a poskytuje práci na pozicích, jako je telefonní konzultant, provozní manažer, operátor call centra a mnoho dalších. Na zaměstnance ePojisteni.cz čeká příjemné a moderní pracovní prostředí v mladém kolektivu s podporou dalšího vzdělání a s možností příspěvků na výuku anglického jazyka. V pražských a brněnských kancelářích ePojisteni.cz se nachází také občerstvení pro pracovníky, bezplatné masáže nebo relax zóna s pingpongovým stolem, fotbálkem a boxovacím pytlem. Od uchazečů, kteří chtějí zaplnit volné místo v ePojisteni.cz, požadují chuť učit se novým věcem, být přátelský a mít skvělé komunikativní dovednosti, flexibilitu, odolnost vůči stresu a znalosti práce na PC.

ePojisteni

Portál ePojisteni patří do stejnojmenné společnosti ePojisteni.cz. Portál je známý jako online srovnávač pojištění. Patří mezi největší a nejvýznamnější online poskytovatele v České republice. Poskytuje rychlé a jednoduché vyhledávání nejvýhodnějšího pojištění. U společnosti ePojisteni.cz si uzavřelo výhodné povinné ručení více než 500 000 klientů. V roce 2008 získal licenci České národní banky.

ePojisteni.cz

ePojisteni.cz je online pojistný srovnávač. Jeho návštěvnost webu je bezmála 150 000 lidí měsíčně. Původně se společnost zaměřovala pouze na pojištění vozidel, ale v roce 2011 rozšířili svoje služby i o další pojištění.

ePojisteni zkušenosti

Z nabídky ePojisteni.cz si můžete širokou škálu služeb, pojistných produktů, a to díky jednoduchému a rychlému výběru, a ještě rychlejšímu sjednání. Ovládání online srovnávače je jednoduché, díky kterému šetří svým klientům čas. Široká nabídka pojištění na celém českém trhu je velice obsáhlá a orientace mezi těmi nejvýhodnějšími je tím ztížena. Především proto je ePojisteni.cz tak oblíbeným online srovnávačem, který pomáhá, jak ušetřit peníze

  Výhody
 • Služby srovnávače jsou zcela zdarma
 • Vlastní licenci od České národní banky
 • Přehledné stránky a podrobné srovnání
 • Garance nejnižší ceny a bezplatného právního servisu
 • Nejširší nabídka na českém trhu a spolupráce se 13 významnými pojišťovnami
 • Kvalitní klientský servis, web v češtině i angličtině a spousta zajímavých článků
  Nevýhody
 • Ne každý se na webu zorientuje, a kromě telefonního kontaktu zde není jiná možnost komunikace
 • Volání na klientskou linku je placené, ale při zadání kontaktu vám zavolají zdarma zpět
 • Chybí mobilní aplikace
 • Klientská linka funguje pouze v pracovních dnech

ePojisteni recenze

Na webu jsou uvedeny recenze samotných zákazníků, ale také ohodnocení od pojišťovacího experta. Recenze zákazníků je více než uspokojivé. Služby, které jim byly nabídnuty online srovnávačem ePojisteni jim ušetřily značnou část peněz. Slova pojišťovacího experta nijak nerozporuje s recenzemi od zákazníků. Stojí za názorem, že ePojisteni umí vyhledat nejvýhodnější pojištění, a tím zákazníkovi ušetřit peníze.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rohanské nábřeží 678/29, 186 00 Praha 8 - Karlín

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

28480406

Založení / Zapsání do OR*:

29. 10. 2008

Právní forma:

s.r.o.