ePojisteni.cz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

ePojisteni.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3 - Žižkov

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

28480406

Založení / Zapsání do OR*:

29. 10. 2008

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost ePojisteni.cz kariéru založila na porovnávání a prodeji pojištění online a patří také mezi největší poskytovatele online pojištění v České republice. Internetový portál ePojisteni.cz srovnává pojistné produkty jednotlivých pojišťoven, čímž pak klientovi mohou nabídnout nejen levnější pojištění, ale také možnost sjednat si ho z pohodlí domova přes webovou stránku. Společnost ePojisteni.cz provozuje dohromady tři kamenné pobočky v Brně, Praze a Zlíně, kde odborně proškolení pracovníci pomáhají zákazníkům s jakýmkoli problémem z oblasti pojištění. Služby internetového portálu ePojisteni.cz využívá více než 3 miliony uživatelů, s nimiž uzavřeli už přes 700 tisíc smluv.

Historie

Historie ePojisteni.cz sahá do roku 2007, kdy byla založena mateřskou společností NetBrokers, pod kterou spadají největší online porovnávače, jako jsou slevové portály, mobilní marketing, telefonní tarify a energie nebo pojištění. Práce ePojisteni.cz se točila také v roce 2016 kolem 1. české fotbalové ligy, neboť se firma stala jejím generálním partnerem a nesla název ePojisteni.cz liga. V roce 2011 byla webová stránka ePojisteni.cz oceněna v kategorii finance v soutěži WebTop100 a dostala se také do finále v kategorii internetové obchodování v soutěži Křišťálová Lupa.

Kariéra v ePojisteni.cz

Nabídku volných míst ePojisteni.cz neustále aktualizuje a poskytuje práci na pozicích, jako je telefonní konzultant, provozní manažer, operátor call centra a mnoho dalších. Na zaměstnance ePojisteni.cz čeká příjemné a moderní pracovní prostředí v mladém kolektivu s podporou dalšího vzdělání a s možností příspěvků na výuku anglického jazyka. V pražských a brněnských kancelářích ePojisteni.cz se nachází také občerstvení pro pracovníky, bezplatné masáže nebo relax zóna s pingpongovým stolem, fotbálkem a boxovacím pytlem. Od uchazečů, kteří chtějí zaplnit volné místo v ePojisteni.cz, požadují chuť učit se novým věcem, být přátelský a mít skvělé komunikativní dovednosti, flexibilitu, odolnost vůči stresu a znalosti práce na PC.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodejce - Praha
Pracuji ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Super peníze, ano je to práce, ale nadstandardně ohodnocená. Získání prodejních dovedností, které jsou k nezaplacení.

Negativa firmy:

Náročné, ale když se to naučíte je to pohoda....

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Otřesný zážitek, nikdy více! LHÁŘI!!! Na pohovoru zatajili hodně věcí. Pán mi mazal med kolem huby tím, že se nemusím bát, když se mi každý prodej nepovede, že je to úplně normální věc, a že se s tím nemusím trápit pokud se mi nebude dařit. Ve finále jsem se dozvěděl už na školení, že je to úplný opak. Klienta musíte otravovat do té doby dokud vám netřískne s telefonem. Pokud se tak stane tak je podle nich super věc ještě kontaktovat klienta i po druhé, přičemž klient začíná být velice nepříjemný a vulgární (naprosto pochopitelné že?) Nesplnitelné cíle které musíte plnit, jinak bude obrovský průšvih a nadřízení Vás budou akorát tak šikanovat,stresovat a vozit se po Vás. Další nesnesitelná věc je jejich arogance, stres už na školení, a nevhodné chování školitelů. Pokud někdo dojíždí z jiného města na školení do Prahy, tak netolerují ani pozdní příchod (a to i v případě když vlak bude mít zpoždění). Absolutně je to nezajímá, a neberou žádné ohledy na to, že více lidí musí jezdit na školení cca 70-100km. A další třešnička na dortu, že Vám ani to jízdné neproplatí. Další věc která mě šokovala byla ta, že jsme dostali pracovní smlouvu, a o dva dny později dodatek, kde jsme neměli šanci si vše pročíst a rychle vše podepsat. Po podepsání v dodatku jsem se dočetl o tom, že pokud nevydržím ve zkušební době v jejich firmě, tak budu muset platit pokutu ve výši 7400!!! Lidi fakt tam radši nelezte. Radši dělat nějakou manuálku ve fabrice, nebo prodávat někde kebab ve stánku než tohle!!

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Makléř - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic.

Negativa firmy:

Pracovala jsem pro epojištění přesně 45 pracovních dní. Svuj plán jsem plnila na 128 % a moje souhrnná vyplata byla X Korun. Jak ubohé. Dřela jsem jak kun. Šrotila se doma po večerech. Snášela stres a neustály natlak ze strany teamleadera. Nesmyslné srážky ze mzdy, šikana, posměšky, srážky ze mzdy za vstupní školení, které ani žádnym školením nebylo. Prostě umět nazpamět vsechny produkty všech pojištoven. Jak odporné. Prodejní školení žádné. A uplně nejvíc mě rozsekala ta vyplata. Prosím vás lidi, nechodte tam. Denně tam školí nové a nové makléře. Je tam extrémní fluktuace zaměstnancu. Začalo nás 16 a když jsem odcházela, zbyl tam z naší skupiny už jen jeden klučina. Takto školí nové a nové makléře každy tyden.Byla jsem druhá nejlepší z celé skupiny. Ten plat, stres, odporné nucení lidí do koupě něčeho, co nechtějí a nepotřebují. Bože, jak mizerně mi bylo..... Cítila jsem se jako nějaká nechutná pijavice, která pod nátlakem musí z hodnych lidí vyždímat poslední korunu. Fuj. Ach Bože..... jak jsem štastná, že už jsem pryč. Tahle práce vás změní. Ti, co tam pracují pohrdají těmi, se kterymi jednají. Nenávidí je, jdou jen za svojí ubohou provizí. Stávají se z nich lidské zrudy. Až mi jich bylo líto, vystresovaní ze svych cílu, které musí splnit, neustále odbíhající na cigaretu, sprostí, tlustí s třesoucíma se rukama melou i o 5 minutové pauze o tom, kolik ještě dnes musejí prodat povinnych ručení a havarijních pojištění.....Hrozné, vážně. Zhoubné a rakovinotvorné prostředí. Rekla jsem si, že takhle nikdy nechci dopadnout. Lidi, pokud jste rádi za to, jací jste, jděte raději prodávat burgry. Garantuji vám, že si zachováte zdraví a vyděláte si dvakrát tolik.

před 2 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ePojisteni.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Nejhorsi prace!! Na pohovoru snad ve vsem lhali, z benefitu se postupne odebiralo. Pokuty, sikana, stres to vse tam zažijete.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (37)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Pojišťovnictví Služby Poradenství